Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Jednoduchá tréninková síť pro trénink golfových odpalů! Celá konstrukce se dá krásně schovat a přenášet v praktické tašce!. Jestli chcete golfové odpaly trénovat i doma, určitě si pořiďte cvičnou síť Golfcage L! Tato jednoduchá tréninková pomůcka nabízí skvělý způsob, jak si vylepšit mušku - a dokonce vám poskytne cíl! Síť je navíc postavena ve tvaru stanu, takže se nemusíte bát, že by se vám míčky rozkutálely po okolí. Její kostru tvoří laminátové tyče, které sestavíte během pár minut. Celou konstrukci je pak po tréninku možné uložit do praktického vaku na přenášení.Technický popis:


cvičná golfová síť s terčem
domácí tréninková pomůcka pro hraní gofu
jednoduchá montáž
přenosný vak
délka: 200/180 cm (zúžená v zadní části)
šířka: 120 cm
výška: 140 cm
materiál: polyester, síťovina, sklolaminát
balení obsahuje: síť, terč, vak pro přenos sítě, 2x sklolaminátová tyč (o více částech)

Dlouhý patovací koberec se znázorněním vzdáleností a úhlů pro doklepnutí míčku! Trénujte v každé volné chvíli doma či v kanceláři!. Chcete si potrénovat své golfové dovednosti, i když zrovna nemáte čas vyrazit na nejbližší golfové hřiště? Zkuste patovací koberec inSPORTline Teramar, který využijete jak doma, tak v kanceláři!

Na délku měří 300 cm a díky protiskluzové úpravě na spodní straně dobře drží i na hladkých površích. Nylonový povrch se nijak neliší od standardních koberců.

Jako cíl při tréninku můžete použít jeden ze tří vyznačených bodů na koncové straně koberce. Při tréninku vám pomůže také označení vzdálenosti a znázornění úhlů odpalu.

Patovací koberec tu není od toho aby green do detailu napodoboval, ale abyste si i na malém prostoru mohli zahrát svůj oblíbený sport! Navíc můžete zapojit také děti nebo přátele.

V každém případě budete neustále pracovat na své technice a možná si i zlepšíte hendikep! Jakmile budete s tréninkem hotovi, stačí koberec zase srolovat a bezpečně uložit.Technický popis:


patovací koberec se znázorněním vzdálenosti a úhlu odpalu
protiskluzová gumová podložka
je možné ho jednoduše srolovat a přenášet
délka: 300 cm
šířka: 50 cm
tloušťka: 35 mm
materiál: 100 % nylon
míček ani golfová hůl nejsou součástí balení

OČEKÁVEJTE TO NEJLEPŠÍ S designem Cap Back™ dosáhnete vynikající výsledky. SIM2 Max patří mezi nejdelší a nejstabilnější v rodině TaylorMade.   DALŠÍ ÚROVEŇ ZLEPŠENÍ HRY Revoluční design Cap Back odemkne další úroveň vylepšení hry. Konstrukce z více materiálů podporuje lepší odpuštění, vzdálenost a cit.   VÍCE STABILITY Předimenzovaná konstrukce poskytuje stabilitu při nárazu spolu s větším odpuštěním na celé tváři. SIM2 Max se vyznačuje širokou geometrií hlavy pro odpuštění.   RYCHLÉ A ODPOUŠTĚJÍCI SIM2 Max, poháněný designem Cap Back a Thru-Slot Speed Pocket, mají inteligentně umístěný sweet spot na podporu přímého letu míče.   NÍZKÉ TĚŽIŠTĚ Optimalizované umístění těžiště zajišťuje let s vysokým pronikajícím letem míče.   SYSTÉM ECHO® Tlumící systém ECHO® se táhne po délce, absorbuje nežádoucí vibrace, zlepšuje pocit a maximalizuje pružnost obličeje.
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Pohlaví: Dámské
Země původu: Čína
Flex: Lady
Složení setu: 6-PWSW
Model shaftu: Aldila Ladies NV 45
Počet holí: 6
Věková skupina: Dospělý
Shaft: Graphite

LEGENDA POKRAČUJE
V návaznosti na neopakovatelný úspěch svého předchůdce přináší SIM2 Max Rescue golfem ověřený výkon na všech úrovních. Vyšší odpuštění a spouštěcí vlastnosti zajišťuje propracovaná podrážka V Steel™.
 
PRO NEJLEPŠÍCH
Rodokmen Tour SIM Max Rescue podpořil vývoj tohoto hybridu nové generace, přičemž se inspiroval Dustinem Johnsonem, Rory McIlroye a dalšími.
 
TVÁŘ DÁLKY A PŘESNOSTI
Tvář C300 Steel poskytuje silný úder a v kombinaci s Twist Face představuje zakřivení obličeje pro lepší vzdálenost a přesnost.
 
TECHNOLOGIE
 

V Steel Design

Aktualizovaný design V Steel™ přerozděluje váhu, čímž zvyšuje odpuštění při zachování nízkých vlastností CG.
 

Forged C300 Steel Twist Face

Kovaná vysokopevnostní ocel C300 v kombinaci s technologií Twist Face® umožňuje silnou rychlou tvář navrženou pro výbušné rychlosti míče.
 

Tour Validated Performance

SIM Max Rescue™ poskytuje vysoký let a vynikající funkčnost pro všechny úrovně dovedností.
 

Thru-Slot Speed ​​Pocket

Technologie maximalizuje flexibilitu obličeje pro vyšší rychlost míče a odpuštění. Pro vysoce pronikající let míče.
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Flex: Lady
Věková skupina: Dospělý
Nastavitelnost: Ne
Loft: 22°
Pohlaví: Dámské
Model shaftu: Aldila Ladies NV 45
Země původu: Čína

Kompaktní, výkonné a neuvěřitelně spolehlivé. Tyto hybridy ZX Mk II v novém vzhledu vzbuzují důvěru, působí čistě a udrží vás ve hře. REBOUND FRAME Většina hybridů má jednu flexibilní zónu. Rebound Frame má dvě. Jako pružina v pružině, Rebound Frame zvedá COR přes tvář pro zvýšení rychlosti míče. A tato extra rychlost míče vede k větší vzdálenosti z odpaliště. DUAL FLEX ZONES Funguje to takto: Jako každý moderní hybrid, rychlost ZX Mk II začíná flexibilní tváří – a tvář tohoto modelu je obzvláště rychlá díky pokročilé konstrukci z titanové slitiny Ti51AF. Tím ovšem nekončíme, protože Rebound Frame přidává druhou flexibilní zónu, prstenec z tenkého titanu v těle palice. Když se tyto dvě zóny při nárazu ohýbají současně a poté se vrátí zpět do tvaru, jejich složený přenos energie je mnohem silnější než u designů s jedním flexem. HLUBŠÍ CG Větší vnitřní hmotnost podrážky, umístěná níže a hlouběji než u předchozí generace, nám umožnila umístit více hmoty hlouběji do hlavy hole. To také posouvá těžiště stejným směrem, čímž se zvyšuje start pro vyšší a delší odpaly. POLOMĚR TVÁŘE Poloměr tváře – sahající od přední hrany po korunku – poskytuje konzistentnější spin při odpalech zasažených vysoko nebo nízko, čímž získáte spolehlivější vzdálenost od výstřelu k výstřelu. KOMPAKTNÍ TVAR Tyto hybridy, postavené na podnětech od profesionálů, mají přitažlivý vzhled, neutrální úhel tváře a hranatou špičku. Je to hybrid navržen tak, aby vyhovoval oku zkušeného hráče a vzbuzoval důvěru při vašich nejnáročnějších úderech.
Nastavitelnost: Ne
Flex: Regular
Model shaftu: Project X HZRDUS Smoke Red RDX Hyb 70
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Loft: 22°
Země původu: Čína
Věková skupina: Dospělý
Pohlaví: Pánské

Golfový Wedge je díky svým vlastnostem určen zejména pro dámy. Poskytuje vylepšenou inteligentní podešev, která usnadňuje hraní. Díky vylepšené technologii Feel Balancing, novým frézovaným drážkám a množství funkcí a technologií pomáhá Wedge zvyšovat výkon.
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Loft: 50°;50°
Pohlaví: Dámské
Země původu: Čína
Grind: G
Flex: Lady
Barva podle výrobce: Chrome
Věková skupina: Dospělý
Barva: Chromová

Golfový Wedge je díky svým vlastnostem určen zejména pro dámy. Poskytuje vylepšenou inteligentní podešev, která usnadňuje hraní. Díky vylepšené technologii Feel Balancing, novým frézovaným drážkám a množství funkcí a technologií pomáhá Wedge zvyšovat výkon.
Loft: 58°;58°
Věková skupina: Dospělý
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Chrome
Barva: Chromová
Pohlaví: Dámské
Flex: Lady
Preferovaná ruka: Pravá ruka
Grind: S

ORG 14 posouvá organizaci a kompatibilitu na vyšší úroveň. Vylepšený technologií Lowrider, ORG 14 se integruje do většiny moderních vozíků a poskytuje bezpečnou chůzi se dvěma push-cart popruhy a rafinovaným popruhem na vozík. Vynovené kapsy zahrnují kapsu s rychlým přístupem, izolovanou kapsu a kapsy na oblečení. ORG 14 poskytuje veškeré úložiště a organizaci, které potřebujete pro svoji hru – a ještě něco navíc. VÝHODY 14-směrný vrch Technologie Lowrider je šetrná k vozíku 11 kapes včetně kapsy s rychlým přístupem
Barva podle výrobce: Black
Věková skupina: Dospělý
Barva: Černá
Hmotnost: 2,7 kg
Země původu: Čína
Počet komor pro hole: 14složkový
Varianta: Standardní nabídka
Nepromokavé: Ne
Pohlaví: Unisex

The Heaven Six je ideální pro golfisty, kteří chtějí chytit své hole a jít si zahrát kdykoliv.
Díky ultralehkých designu a 5 prostorným kapsám se do Heaven Six zmenstí 2/3 setu a stále v něm bude dostatek místa pro uložení veškerého příslušenství, které golfista potřebuje pro každé kolo. 6 nových barev a stylový design dotvářejí dokonalost tohoto bagu.
Nepromokavé: Ne
Barva: Černá;Oranžová;Bílá
Země původu: Čína
Věková skupina: Dospělý
Hmotnost: 1,4 kg
Počet komor pro hole: 3složkový
Barva podle výrobce: White/Black/Orange
Pohlaví: Unisex

Originální systém organizátorů QO9 v těle bagu odolném proti povětrnostním vlivům
 

Lehké a vysoce kvalitní materiály: funkční, nenáročné na údržbu a odolné
Vodotěsné zipy té nejlepší kvality a funkce udržují zařízení v suchu ve slabém dešti
Úspěšný tichý organizér 9 + 4 Hole Top pro dokonalou organizaci a ochranu: holy jsou drženy pevně na místě - už žádný rachot holí!
Úplně plynulé dělení
Vysoký 24,1 cm (9,5 palce) - spousta místa a přehled
Super praktické: součástí je pláštěnka a popruh na přenášení
Spousta úložného prostoru a jasně uspořádané vybavení
Vnější putterová část pro snadný přístup
EXTRA přihrádka na baterii elektrického vozíku na zadní straně tašky nebo může být použita jako další úložný prostor
Lehký bag: přibližně 4 000 gramů

 
Horní dělení:

Úspěšný ORIGINAL Quiet Organizer 9 + 4 Hole Top pro dokonalou organizaci a ochranu s průběžným rozdělením :- 9 komor na železo (z toho 2 na železo / hybridy)- 4 přihrádky na dřevo (vnější přihrádka na putter)

Nepromokavé: Ano
Pohlaví: Unisex
Země původu: Čína
Počet komor pro hole: 9složkový
Barva podle výrobce: Black/Red
Barva: Červená;Černá
Hmotnost: 4 kg
Věková skupina: Dospělý