Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
12 prémiových golfových míčků Disney. Perfektní dárkový set pro golfisty, kteří milují Disney! Všechny míčky mají matný povrch 3 x žluté golfové míčky Mickey Mouse 3 x červené golfové míčky Minnie Mouse 3 x oranžové golfové míčky kačera Donalda 3 x limetkové golfové míčky Daisy Duck
Barva: Mix
Pohlaví: Unisex
Typ míčků: Vzdálenost
Počet míčků v balení: 12
Země původu: Jižní Korea
Počet vrstev: 3
Počet dimplů: 322.0
Věková skupina: Dospělý
Barva podle výrobce: Mickey and Friends

Díky kombinaci kontroly na greenside a dlouhé herní vzdálenosti přináší Z-STAR DIAMOND jedinečnou výhodu zvýšené rotace při dlouhých a středních úderech železem.FASTLAYER DG CORETvrdá jádra jsou rychlá, měkká jádra pomalá. Čím je však golfový míček pevnější, tím je při nárazu drsnější, což může snížit vaši sebedůvěru, když jste pod tlakem. Proto jsou jádra FastLayer DG ve středu měkká a směrem ven pevnější. Kontrastní komprese jim pomáhá rychleji se odrazit od tváře na neuvěřitelnou vzdálenost a zároveň poskytuje výjimečný pocit.SPIN SKIN+ COATINGTato mikronická vrstva specializovaného uretanu zvyšuje stupeň tření obalu pro ještě větší rotaci a kontrolu.TENKÝ, PRÉMIOVÝ KRYTKaždý golfový míček série Z-STAR je vybaven extra tenkým, termoplastickým uretanovým krytem, který poskytuje brzdnou sílu na úrovni tour.SPEED DIMPLE PATTERNSe svými hlubokými rozměry prorazí 338 dimplů vzduch pro pronikavý start. Jamky generují zdvih, posouvají míč směrem vzhůru k jeho vrcholu a maximalizují vzdálenost klouzání během sestupu. Když se podmínky zhorší a vítr dosáhne vysoké rychlosti, nízký koeficient odporu pomáhá míčku zůstat na cíli přes pohybující se vzduch a udržovat vzdálenost při protivětru.
Barva podle výrobce: Pure White
Pohlaví: Unisex
Materiál: Uretan
Země původu: Čína
Typ míčků: Kontrola;Pocit;Vzdálenost
Počet vrstev: 3
Počet míčků v balení: 12
Počet dimplů: 338.0
Věková skupina: Dospělý
Barva: Bílá
Komprese míče: 102.0

Od krytu až po jádro je model Chrome Soft novým zlatým standardem pro ambiciózní hráče, kteří hledají míček v kvalitě Tour. Každý detail byl vylepšen, včetně složení jádra, pláště a krytu. Chrome Soft poskytuje vynikající výkon s vyššími rychlostmi míčku, Tour Aero pro optimalizaci letu míčku, zvýšenou kontrolu na greenside a měkký pocit. Nyní je k dispozici v oblíbené technologii Triple Trick s 360° pokrytím povrchu pro lepší zarovnání a viditelnou zpětnou vazbou na jamkovišti. Výjimečně vysoké rychlosti míčku Z hyper rychlého měkkého jádra. Jádro je navrženo tak, aby z golfového míčku generovalo co nejvyšší rychlost s nejlepšími kompresními a materiálovými vlastnostmi. Konzistentně vysoký let míčku s nízkým spinem Od Seamless Tour Aero, poskytuje větší konzistenci ve vašem letě. Jedinečně navržený aerodynamický balík se shoduje se launch charakteristikami míčku pro optimalizované letové okno od odpalu až po dopad. Vynikající kontrola na greenside s jemným pocitem Z vysoce výkonného uretanového měkkého krytu. Vytváří jemnější pocit pro zvýšený a konzistentnější spin, pro větší záběr při kratších úderech. 360 Triple Track Osvědčená technologie Triple Track je rozšířena o 360° pokrytí povrchu, což poskytuje pokročilé zarovnání golfového míčku. Je navržena tak, aby vám pomohla vybrat si správnou startovací čáru a podpořila viditelnou zpětnou vazbu na greenu. Konzistentnější výkon Od Precision Technology. Každá z technologií je pečlivě měřena prostřednictvím špičkové výroby s více než 100 miliony důkazních bodů pro konzistentnější výkon v míčku.
Barva podle výrobce: White
Pohlaví: Unisex
Věková skupina: Dospělý
Série: Chrome Soft
Barva: Bílá
Počet míčků v balení: 12
Varianta: 360 Triple Track
Země původu: Čína

Od krytu až po jádro je model Chrome Soft novým zlatým standardem pro ambiciózní hráče, kteří hledají míček v kvalitě Tour. Každý detail byl vylepšen, včetně složení jádra, pláště a krytu. Model Chrome Soft poskytuje vynikající výkon s vyššími rychlostmi míčku, Tour Aero pro optimalizaci letu míčku, zvýšenou kontrolu na greenside a měkký pocit. TruTrack navíc kombinuje nejlepší prvky Truvis a Triple Track pro lepší zpětnou vazbu, viditelný spin a zarovnání. Výjimečně vysoké rychlosti míčku Z hyper rychlého měkkého jádra. Jádro je navrženo tak, aby z golfového míčku generovalo co nejvyšší rychlost s nejlepšími kompresními a materiálovými vlastnostmi. Konzistentně vysoký let míčku s nízkým spinem Od Seamless Tour Aero, poskytuje větší konzistenci ve vašem letě. Jedinečně navržený aerodynamický balík se shoduje se launch charakteristikami míčku pro optimalizované letové okno od odpalu až po dopad. Vynikající kontrola na greenside s jemným pocitem Z vysoce výkonného uretanového měkkého krytu. Vytváří jemnější pocit pro zvýšený a konzistentnější spin, pro větší záběr při kratších úderech. TruTrack Alignment Další pokrok ve vizuální technologii, TruTrack spojuje nejlepší prvky Truvis a Triple Track pro lepší zpětnou vazbu, viditelný spin a zarovnání. Šestiúhelníkový tvar se vyznačuje vícebarevným designem pro ještě větší zpětnou vazbu, kterou můžete vidět. Konzistentnější výkon Od Precision Technology. Každá z technologií je důsledně měřena prostřednictvím špičkové výroby s více než 100 miliony důkazních bodů pro konzistentnější výkon v míčku.
Barva podle výrobce: Yellow
Pohlaví: Unisex
Barva: Žlutá
Varianta: TruTrack
Série: Chrome Soft
Země původu: Čína
Věková skupina: Dospělý
Počet míčků v balení: 12

Od krytu až po jádro je model Chrome Soft novým zlatým standardem pro ambiciózní hráče, kteří hledají míček v kvalitě Tour. Každý detail byl vylepšen, včetně složení jádra, pláště a krytu. Chrome Soft poskytuje vynikající výkon s vyššími rychlostmi míčku, Tour Aero pro optimalizaci letu míčku, zvýšenou kontrolu na greenside a měkký pocit. Výjimečně vysoké rychlosti míčku Z hyper rychlého měkkého jádra. Jádro je navrženo tak, aby z golfového míčku generovalo co nejvyšší rychlost s nejlepšími kompresními a materiálovými vlastnostmi. Konzistentně vysoký let míčku s nízkým spinem Od Seamless Tour Aero, poskytuje větší konzistenci ve vašem létě. Jedinečně navržený aerodynamický balík se shoduje se launch charakteristikami míčku pro optimalizované letové okno od odpalu až po dopad. Vynikající kontrola na greenside s jemným pocitem Z vysoce výkonného uretanového měkkého krytu. Vytváří jemnější pocit pro zvýšený a konzistentnější spin, pro větší záběr při kratších úderech. Konzistentnější výkon Od Precision Technology. Každá z technologií je důsledně měřena prostřednictvím špičkové výroby s více než 100 miliony důkazních bodů pro konzistentnější výkon v míčku.
Věková skupina: Dospělý
Varianta: Basic
Počet míčků v balení: 12
Barva: Bílá
Série: Chrome Soft
Země původu: Čína
Pohlaví: Unisex
Barva podle výrobce: White

Model Chrome Tour je navržen pro vynikající výkon s výjimečnou rychlostí, konzistentním letem, neuvěřitelným spinem a greenside kontrolou v hi-vis žlutém míčku. Výjimečně vysoké rychlosti míčku Z hyper rychlého měkkého jádra. Jádro je navrženo pro lepší hráče, kteří chtějí nejlepší rovnováhu mezi dlouhými vzdálenostmi a měkkým pocitem. Konzistentní let míčku Z Seamless Tour Aero. Tento jedinečně navržený aerodynamický balíček je vytvořen pro trvale stabilní lety míčku za jakýchkoli podmínek. Neuvěřitelný spin a kontrola na greenside Z vysoce výkonného uretanového měkkého krytu. Lepší hráči mohou agresivně jít po úderech díky přidanému spinu, zatímco systém krytu poskytuje vynikající kontrolu a pocit na úrovni Tour. Konzistentnější výkon Od Precision Technology. Každá z technologií je pečlivě měřena prostřednictvím špičkové výroby s více než 100 miliony důkazních bodů pro konzistentnější výkon v míčku.
Barva podle výrobce: Yellow
Pohlaví: Unisex
Barva: Žlutá
Věková skupina: Dospělý
Země původu: Čína
Počet míčků v balení: 12
Varianta: Basic
Série: Chrome Tour

Callaway Supersoft je jedním z nejoblíbenějších míčků v golfu, zejména pro svoji dlouhou, přímou vzdálenost a především super měkký pocit. Skvělá kontrola na greenside díky novému měkčímu jádru. Hyperelastické jádro SoftFast poskytuje vyšší rychlost míčku s měkkým pocitem Optimalizováno pro vyšší rychlost a měkký pocit kolem greenu. Výjimečný pocit, ovládání a spin s dlouhou vzdáleností díky hybridnímu krytu Umožňuje vytvořit větší wedge kontrolu a zároveň maximalizovat vzdálenost, nabízí velice měkký pocit a odolnost.
Barva: Červená
Věková skupina: Dospělý
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Red Splatter
Pohlaví: Unisex

Model Chrome Tour X byl navržen tak, aby poskytoval výjimečnou vzdálenost, ovladatelnost a spin, abyste mohli zažít svůj nejlepší výkon od tíčka po green. TruTrack navíc kombinuje nejlepší prvky Truvis a Triple Track pro lepší zpětnou vazbu, viditelný spin a zarovnání. Výjimečně vysoké rychlosti míčku Z hyper rychlého měkkého jádra. Jádro je navrženo pro nejlepší hráče, kteří chtějí maximální rychlost míčku a vzdálenost, zejména od driveru. Konzistentní let míčku Z Seamless Tour Aero. Tento jedinečně navržený aerodynamický balíček je vytvořen pro trvale stabilní lety míčku za jakýchkoli podmínek. Optimalizovaný spin a kontrola na greenside Z vysoce výkonného uretanového měkkého obalu. Lepší hráči mohou využít spin a funkčnost v Chrome Tour X k zasažení nejpřesnějších úderů železy a wedge holí. TruTrack Alignment Další pokrok ve vizuální technologii, TruTrack spojuje nejlepší prvky Truvis a Triple Track pro lepší zpětnou vazbu, viditelný spin a zarovnání. Šestiúhelníkový tvar se vyznačuje vícebarevným designem pro ještě větší zpětnou vazbu, kterou můžete vidět. Konzistentnější výkon Od Precision Technology. Každá z technologií je důsledně měřena prostřednictvím špičkové výroby s více než 100 miliony důkazních bodů pro konzistentnější výkon v míčku.
Věková skupina: Dospělý
Země původu: Čína
Barva: Bílá
Série: Chrome Tour X
Pohlaví: Unisex
Varianta: TruTrack
Barva podle výrobce: White

NÁVRAT HRDINŮ
Třídílné vysoce výkonné golfové míčky s matným povrchem mají integrované nové nadrozměrné energetické jádro. Zaujmou svým designem inspirovaným hrdiny Marvel.
 
NEJLEPŠÍ A NEJPRODÁVANĚJŠÍ GOLFOVÉ MÍČKY S MATNÝM POVRCHEM

Patentovaný matný povrch s vysokou viditelností
Nové nadrozměrné jádro maximalizuje vzdálenost
Třídílná konstrukce je navržena tak, aby poskytovala nižší rotaci driveru a vyšší rotaci wedge
Ionomerní plášť s matným povrchem s tvorbou vzorem 322 pro konzistentní a stabilní let míčku
Stupeň komprese 75

Počet míčků v balení: 4
Země původu: Jižní Korea
Barva podle výrobce: Black Widow
Barva: Černá;Bílá
Typ míčků: Vzdálenost;Viditelnost
Věková skupina: Dospělý
Počet vrstev: 3
Počet dimplů: 322.0
Materiál: Ionomer
Komprese míče: 75.0
Pohlaví: Unisex

Q-STAR TOUR je nejměkčí míček, který poskytuje výkon na úrovni Tour v propracovaném 3-dílném designu. Q-STAR TOUR má nyní o něco tvrdší kompresi pro vysokou rychlost míčku spolu s ještě měkčím uretanovým krytem pro větší spin střely a uspokojivý, měkčí pocit. VÁŠ TOUR MOMENT S Q-STAR TOUR si můžete užívat všech výhod vysokokalibrového míčku, aniž byste cokoli měnili - i když nehrajete jako hráč Tour. Díky přeformulovanému jádru FastLayer Core, měkčímu uretanovému krytu a technologii Spin Skin poskytuje Q-STAR TOUR hráčům se střední rychlostí švihu vzdálenost, pocit a kontrolu, která inspiruje výkon na úrovni Tour. FASTLAYER JÁDRO Začneme jádrem jádra, poté přidáváme tisíce vrstev pro postupný přechod od pevného k měkkému. Jádro této generace je přeformulováno pro mírně vyšší úroveň komprese, která podporuje lepší rychlost míčku a vzdálenost od tíčka. Stále jsme však ponechali jádro dostatečně měkké na to, abychom mohli udělat dvě věci: snížit boční spin při dlouhé hře pro větší přesnost se dřevy a železy a poskytnout kontrolu na úrovni Tour při přibližovacích úderech. SPIN SKIN Spin Skin je patentovaná povrchová úprava golfových míčků, která zlepšuje spin na mikroskopické úrovni. Použitím vysoce specializovaného molekulárního tvaru zvyšuje Spin Skin pružnost prémiového uretanového krytu Q-STAR TOUR, který pomáhá míčku zachytit se na drážkách železa a wedge hole při nárazu. Tento přidaný záběr zvyšuje tření při všech vašich přibližovacích úderech pro větší spin a kontrolu. PRÉMIOVÝ URETÁNOVÝ KRYT Tour výkon kolem greenu se scvrkává na brzdící sílu. S ultratenkým, prémiovým uretanovým krytem, který je ještě měkčí než předchozí generace, a navíc se specializovanou povrchovou úpravou Spin Skin poskytuje Q-STAR TOUR spin a kontrolu na světové úrovni. VZOR 338 SPEED DIMPLE 338 Speed Dimples pro Q-STAR TOUR zlepšuje celkovou aerodynamiku pro lepší letový výkon. Nižší koeficient odporu pomáhá míčku proříznout se vzduchem s menším odporem pro pronikavější start a rovnější let. Vyšší koeficient vztlaku umožňuje míčku zůstat ve vzduchu déle na maximální vzdálenost.
Typ míčků: Vzdálenost;Pocit;Měkký
Komprese míče: 74.0
Země původu: Taiwan
Počet dimplů: 338.0
Materiál: Uretan
Barva: Bílá
Barva podle výrobce: White
Počet vrstev: 3
Pohlaví: Unisex
Počet míčků v balení: 12
Věková skupina: Dospělý