Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Univerzální nepromokavý povlak pro golfové vozíky značky MGI ze sérií Zip a Quad, vyrobený z pevného voděodolného materiálu a navržený se skládacím, tzv. harmonikovým otvorem, takže hráč má přístup k hůlkám za jakýchkoliv podmínek. Je také vybaven předním zipem pro snadný přístup k tašce a může být uložen ve speciálním pouzdru, které lze připevnit k vozíku.
Země původu : Čína

Protidešťový kryt na ochranu golfového bagu a golfové výbavy v nepříznivém počasí. Kryt disponuje zavíráním na suchý zip a umožňuje snadný přístup ke golfovým holím.
Země původu : Čína

Patentovaný plášť na golfový bag. Vlastnosti: Optimální plášť, který ochrání bag před deštěm. Snadný přístup ke golfovým holím přes otevírací víko. Rychlé otevírání za několik sekund. Chrání komplet celý bag. Univerzální - pasuje na každý golfový bag. Barevné provedení: Silver.
Barva podle výrobce : Stříbrná
Země původu : Čína

I-Dry Raincover System od společnosti BIG MAX je víc než jen dešťová přikrývka pro vaši golfovou tašku a hole.
 
Během několika sekund bude vaše golfová výstroj chráněna před deštěm - dvěma jednoduchými kliknutími a jedinečným systémem Quick Attach připevníte I-Dry Rainsystem k držáku horní tašky vašeho vozíku.
 
Díky patentovanému dešťovému krytu máte rychlý a snadný přístup ke svým holím a zároveň zajišťujete kompletní vodotěsné pokrytí tašky.
 
A pokud máte vodotěsný golfový vak, je to stále praktický obal. Stačí nechat zabalenou spodní část a pomocí průhledné pohyblivé vrchní části udržet své hole v suchu při zachování snadného přístupu.
 
Kombinace klasického materiálu pláštěnky a průhledného svršku odolného proti roztržení dělá tuto pláštěnku od společnosti BIG MAX nesrovnatelnou a jedinečnou.
Vhodné pro: BLADE (+), IQ +, Autofold FF, Z360
Barva podle výrobce : Černá
Země původu : Čína

Rain cover z rychleschnoucího a odolního materiálu s jednoduchým upevněním na jakýkoliv typ golfového bagu. Nevyžaduje ve vašem golfovém bagu žádné místo. Vnější kapsa udržuje tees a míčky ve snadném dosahu.
Země původu : Čína

Jucad Rain Cover Red 720 CZK  -3% 
Protidešťový kryt vyrobený z rychleschnoucího a odolného materiálu s jednoduchým upevněním na jakýkoliv golfový bag. Nenáročný na prostor. Obsahuje vnější kapsu na míčky a týčka. Barva: red
Země původu : Čína

Protidešťový kryt vyrobený z rychleschnoucího a odolného materiálu s jednoduchým upevněním na jakýkoliv golfový bag. Nenáročný na prostor. Obsahuje vnější kapsu na míčky a týčka. Barva: silver
Země původu : Čína

Sun Mountain Dry Hood 1863 CZK  -9% 
Tento deštník ve stylu akordeonu, navržený tak, aby se vešel na jakoukoli golfovou tašku. Zcela zakrývá její horní část a poskytuje snadný přístup k vašim holí.
VLASTNOSTI A VÝHODY:

Rychlá a snadná montáž
Snadno se připojí k jakékoli golfové tašce
Zahrnuje ochranný obal

Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Black

Patentovaný plášť na golfový bag. Vlastnosti: Optimální plášť, který ochrání bag před deštěm. Snadný přístup ke golfovým holím přes otevírací víko. Rychlé otevírání za několik sekund. Chrání komplet celý bag. Univerzální - pasuje na každý golfový bag. Barevné provedení: Black.
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Černá

Ochranný obal do deště na golfové bagy. Obal udržuje vaše golfové hole a golfový bag v suchu během nepříznivého počasí. Konstrukce obalu je navržena tak, aby vyhovovala téměř všem typům golfových bagů. Obal je vybaven snadno dostupnými otvory na zip. Manipulace s obalem je jednoduchá, během několika sekund je obal nasazen nebo složený z bagu. Výbavu doplňuje kapsa na odkládání nezbytného příslušenství. Obal je vyroben z průhledného materiálu.
Země původu : Čína