Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Držák karet vyroben z titanu s dešťovým krytem. Má místo na důležité doplňky jako míčku, týčka a tužku.
Země původu: Čína

Držák na deštníky. Skládá se z leštěné titanové trubice s hliníkovou tyčí. Rozměr: 35x305mm
Délka (mm): 305.0
Průměr: 36 mm
Země původu: Německo
Barva podle výrobce: Titanium

Robustní a kompaktní přepravní taška pro elektrické vozíky JuCad, čalouněná, s vnitřní kapsou na zip. Rozměry: 70 x 40 x 10 cm.
Země původu: Čína

Design držáku na scorecard byl navržen tak, aby byl co nejpohodlnější a nejpraktičtější. Elegantní titanový držák disponuje dešťovým krytem z černého plastu, pojme pero, tři odpaliště a dva míčky. Elegantní a pohodlný držák bude také skvělým dárkem pro nadšence TiCad.Držák je určen pro vozíky na pravou stranu, předvrtané díry:LibertyLiberty XAndante (new)CantoTango (new
Barva: Stříbrná;Černá
Země původu: Německo
Barva podle výrobce: Black/Silver
Vhodné pro: Right

Jucad Tablet Titanium 3108 CZK  -13% 
S pomocí elegantního kovového držáku JuCad Tablet máte golfové vybavení pohodlně na dosah. Kromě smartphonu je držák přizpůsoben na ostatní golfové vybavení jako jsou 3 míčky, 8 tíčok, tužku, rukavice, dálkové ovládání, ručník, GPS, držák na doutník. Kompatibilní je se všemi golfovými vozíky JuCad. Barva: titanium
Barva podle výrobce: Black
Země původu: Čína

Autofold FF je revoluční vozík od Big Max, předního evropského výrobce golfových vozíků. Ultra rychlá technologie Flat Fold umožňuje Big Max Autofold sbalit naplocho během několika vteřin. Jediným pohybem ruky se současně automaticky sklopí všechna tři kola. To znamená, že zabírá méně místa v zavazadlovém prostoru nebo ve skříňce než běžné golfové vozíky. K dispozici v řadě skvělých barev, které vyhoví vašemu stylu.
Specifikace:

Flat Fold Technology: FF nabízí více pohodlí a stability než běžné kompaktní vozíky. Ultra rychlá technologie skládání vám umožní sbalit se během několika vteřin, čímž ušetříte spoustu místa při skladování. Jediným pohybem ruky rychle a automaticky složíte všechna tři kola současně. Autofold FF byl vyvinut s důrazem na jednoduchost a praktičnost.
Plně vybavený organizér: Autofold FF obsahuje aktualizovaný organizér s prostorem pro tíčka, tužku a výsledkovou kartu spolu s velkým úložným prostorem pro větší předměty. Organizér obsahuje také základny Quick Fix a Quick Lok pro všechny druhy vašeho nejžádanějšího golfového příslušenství a doplňků.
Nastavitelné držáky na golfové bagy: Autofold FF má nastavitelné držáky, přizpůsobitelné pro všechny velikosti a styly golfových tašek. Obsahuje také háček QA pro náš i-Dry Rainsystem. Když držák nastavíte do perfektní polohy, stačí zavřít mechanismus jedním jednoduchým pohybem.
Lehký Flat Fold design: Big Max Autofold FF získal prestižní ocenění Golf Digest Editor's Choice v kategorii Best Club Transport. To, čím Autofold FF vyniká, je všestrannost, které můžete dosáhnout se snadno použitelným systémem skládání FF. Vedle stabilní konstrukce nabízí Autofold FF také více pohodlí a stability než běžné kompaktní vozíky. I po letech používání je Autofold FF stejně praktický jako první den.
Přední kolečka se automaticky složí: Při skládání Autofold FF se přední kolečko automaticky zasune pod vozík. Díky tomu je Autofold FF jedním z nejjednodušších a nejpraktičtějších vozíků na trhu.
Rozměry: 78 x 23 x 60 cm

Varianta: Standardní nabídka
Počet koleček: 3
Hmotnost: 7,6 kg
Barva koleček: Bílá
Barva podle výrobce: Grey/Charcoal
Barva rámu: Bílá
Země původu: Čína

TI-LITE si zachovává odolnost a praktičnost, díky čemuž se stal jedním z nejznámějších vozíků na světě. Díky rychloupínacím kolečkům a jednoduchému skládacímu systému v kombinaci s designem šetří místo při jeho přepravě. Luxusní organizérový panel nabízí prostor na míčky, sluneční brýle, držák na deštníky a všechno, co chce mít golfista vždy po ruce.
Plně vybavený panel organizátora

Panel obsahuje základny Quick Fix a Quick Lok, aby se do nich vešly všechny doplňky.

QL základna pro příslušenství

Existuje množství golfových doplňků, které se bez námahy připevní k TI-LITE, což znamená, že si svůj vozík můžete zcela přizpůsobit podle vašich potřeb. Od držáků na telefon nebo GPS až po držáky na deštníky a nápoje - veškeré příslušenství bylo navrženo tak, aby bylo kompaktní a stylové aniž by váš vozík působil přeplněno.

Nastavitelný držák horní kapsy

Je vybaven háčkem Quick Attach pro i-Dry Rainsystem. Když je držák nastaven do perfektní polohy, stačí zavřít mechanismus jedním jednoduchým pohybem.

Snadno se skládá a rozkládá

Ti Lite je obzvláště lehký, ale přesto velmi robustní vozík. Nejen kvůli tomu je to jeden z nejznámějších vozíků na světě.

Barva rámu: Šedá
Varianta: Standardní nabídka
Země původu: Čína
Hmotnost: 5,4 kg
Barva podle výrobce: Grey
Počet koleček: 3
Barva koleček: Šedá

Front wheel for JCT-SS od značky Jucad.
Země původu: Německo

Blade Trio je nejnovější evolucí technologie BIG MAX Flat-Fold. Je to nejkompaktnější, nejstabilnější a nejodolnější vozík BIG MAX a zvyšuje laťku funkčnosti. Jeho primární výhodou je kombinace kompaktnosti, stability a velmi lehkého tlačení. Skládá se také snadněji než kterýkoli jiný vozík, přičemž používá jeden ze systémů BIG MAX Autofold. Trio je menší a kompaktnější než kterýkoli jiný vozík na trhu, přičemž poskytuje vše, co golfista na hřišti potřebuje. VÝHODY Mechanismus Flat-Fold Jednoduché skládání a rozkládání Velmi kompaktní Ideální pro cestování Při složení a rozložení se uzamkne VLASTNOSTI Organizér s XL úložným prostorem 2 základny Quick Fix 2 základny Quick Lok Výškově nastavitelná a ergonomická rukojeť Měkká pěnová rukojeť Nastavitelný držák s flexibilními popruhy Univerzální stojan na tašku Automatické skládání zadních a předních kol Odnímatelná zadní kola Nožní brzda S volitelným držákem na zeď
Barva podle výrobce: White/Pink
Barva koleček: Růžová
Varianta: Standardní nabídka
Hmotnost: 6,7 kg
Rozměry ve složeném stavu: 71 x 59 x 21 cm
Počet koleček: 3
Země původu: Čína
Barva rámu: Bílá

Jucad Accessory Bag 880 CZK  -9% 
Praktická kapsa na golfové příslušenství s jednoduchou montáží na golfový vozík.
Země původu: Čína