Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Golfový vozík s vysokou stabilitou a extrémně nízkou hmotností a zároveň elegantním designem je vyroben z uhlíkových vláken. Moderní vozík s velmi pohodlným ovládáním je vybaven koly s klipovým uchycením a kulovými ložisky. Nastavitelná rukojeť přináší komfortní ovládání i na náročném terénu. Jednoduchá montáž a demontáž a kompaktní rozměry po složení umožňují snadný přenos vozíku. Vozík je ideální pro cestování. Rozměry ve složeném stavu: 65x35x15 cm. Barva: Camouflage
Barva rámu: Multi
Počet koleček: 3
Země původu: Německo
Hmotnost: 4 kg
Varianta: Standardní nabídka
Barva podle výrobce: Camouflage
Barva koleček: Black

Limitovaná GT edice stabilního golfového vozíku bez motoru zaujme nejen svou extrémně nízkou hmotností, ale i elegantním lesklým uhlíkovým rámem s výrazným designem JuCad. Tento moderní vozík z ušlechtilých materiálů je komfortní volbou pro golfové hřiště. Kola s kulovými ložisky zaručí pohodlné používání i na těžkém terénu. Výškově nastavitelná rukojeť nabízí snadnou manipulaci. Vozík nabízí jednoduchou montáž a demontáž a kompaktní rozměry. Rozměry ve složeném stavu: 65x35x10 cm. Váha: 4 kg. Barva: blue/orange
Barva rámu: Modrá
Barva koleček: Oranžová
Počet koleček: 3
Země původu: Německo
Hmotnost: 4 kg
Varianta: Standardní nabídka
Barva podle výrobce: GT

Mobilní dokovací stanice umožňuje nabíjení zařízení JuCad Powerpack během jízdy automobilem. S magnetickým připojením.
Země původu: Čína

Jucad Titanium Golfer Seat 7082 CZK  -5% 
Golfový židle s kvalitní a odolnou konstrukcí s jednoduchým uchycením na golfovém vozíku. Židle je odolná vůči povětrnostním vlivům. Dodávána s praktickým přepravním obalem.
Země původu: Čína

Jucad JB-31 1988 CZK  -4% 
Praktická brzda na ruční vozíky JuCad - váš vozík zůstane stát na svém místě!
Země původu: Německo

Jucad Maintenance Kit 1189 CZK  -7% 
Čistící příslušenství pro vozíky JuCad. Na čištění a ochranu všech golfových vozíků JuCad, povrchů z titanu, nerezové oceli nebo uhlíku. Vlastnosti: Obsahuje speciální čisticí roztok, micro mazání s nanovrstvou, čištění na nápravy a hadřík z mikrovlákna.
Země původu: Čína

Odolné zimní kola. Vlastnosti: Vyvinuté s Hedgehog Golf™. Jedinečný design s protiskluzovým dezénem. Mimořádně odolné. Kompatibilní s Motocaddy push vozíky.
Země původu: Velká Británie

Jucad Ash Tray 1888 CZK  -5% 
Popelník je ručně vyrobený z titanu a snadno se zavěsí na golfový bag.
Země původu: Čína

Jucad Mobile Charger 2887 CZK  -6% 
Mobilní dokovací stanice umožňuje nabíjení zařízení JuCad Powerpack během jízdy automobilem. Připojení konektorem.
Země původu: Čína

S novou ochranou rukojeti JuCad odolnou vůči povětrnostním vlivům jsou studené ruce věcí minulosti. Pro všechny elektrické vozíky JuCad vyrobené z titanu nebo nerezové oceli.
Země původu: Čína