Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Testované a certifikované JuCad Powerpacky v původním stavu nepředstavují žádné nebezpečí!

Současnost vyžaduje ohnivzdorné boxy pro nabíjení lithium-iontových baterií. Baterie od jiných výrobců a značek lze rovněž skladovat a nabíjet v tomto boxu. Konstrukce umožňuje vyvést nabíjecí kabel ven skrz otvor odolný vůči ohni. V případě vadné baterie je vytvořený tlak uvnitř odvětraný a případný kouř je filtrován přes horní větrací otvory, čímž se do ovzduší nedostanou žádné škodlivé látky.

Superlehký box JuCad splní požadavky mnoha golfových klubů a umožní vám tak pokračovat v nabíjení přímo na místě. Lze jej samozřejmě použít také k nabíjení lithiových baterií doma nebo na dovolené, čímž se zvyšuje bezpečnost.

Vhodný i pro baterie jiných výrobců a značek!
Nabíjení baterií až do nabíjecí kapacity 350 Wh.

Barva podle výrobce : Blue
Barva : Modrá
Sezóna : 2022
Země původu : Čína

Nike Classic Feel Left Hand Golf Glove
Získejte více ze svého výkonu dolů na zelené s Feel Nike Classic Golf rukavice, bylo se s kvalitní kůží cabretta, který byl zpracován, aby hebkou a vláčnou cítí zatímco ještě dává vynikající kondici, přilnavost a odolnost. Tento golf rukavice má také perforace otvory podél prstů pro větší prodyšnost spolu s šikmou kartě designu pro velké ergonomické fit.

SPECIFIKACE:
* Golf rukavice
* Hand: levou rukou
* Cabretta kůže
* Děrovací otvory
* Touch a zavřít zip
* Superior ergonomické fit
* 100% kůže

Podívejte se na velkou škálu golfových rukavic k dispozici on-line na kód produktu eshop: 879032

Slazenger Deluxe Putter Head Cover
The Slazenger Deluxe Putter Head Cover is ideal for helping to protect your clubs from dirt and damage, featuring leather look inserts with a soft brushed lining, complete with the Slazenger branding to the top and sides.

Product code: 870169