Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Testované a certifikované JuCad Powerpacky v původním stavu nepředstavují žádné nebezpečí!

Současnost vyžaduje ohnivzdorné boxy pro nabíjení lithium-iontových baterií. Baterie od jiných výrobců a značek lze rovněž skladovat a nabíjet v tomto boxu. Konstrukce umožňuje vyvést nabíjecí kabel ven skrz otvor odolný vůči ohni. V případě vadné baterie je vytvořený tlak uvnitř odvětraný a případný kouř je filtrován přes horní větrací otvory, čímž se do ovzduší nedostanou žádné škodlivé látky.

Superlehký box JuCad splní požadavky mnoha golfových klubů a umožní vám tak pokračovat v nabíjení přímo na místě. Lze jej samozřejmě použít také k nabíjení lithiových baterií doma nebo na dovolené, čímž se zvyšuje bezpečnost.

Vhodný i pro baterie jiných výrobců a značek!
Nabíjení baterií až do nabíjecí kapacity 350 Wh.

Barva: Modrá
Sezóna: 2022
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Blue

Kvalitní dřevěné tužky dodávány s gumou nebo bez. Dostupné barvy: Black, Green, Navy, Natural, Red, White, Yellow. Vhodné pro většinu držáků na tužky.
Země původu: Čína

Slazenger Air Golf Balls
These Slazenger Air Golf Balls are great for practising with. The lightweight balls are light and airy and are perfect for working on your swing. Due to them being dense they don't travel very far so are ideal for using in the garden.

Product code: 870338