Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Delphin rod pod bronx 1149 CZK  -20% 
Technické parametry:
Počet prutů: 3
Nastavení výšky stojanu: 40-75cm
Nastavení délky stojanu: 80-130 cm
Šířka hrazd: 50cm
Použitý materiál: hliník / ABS spojky
Transportní rozměry: 80x20x5cm
Hmotnost: 2,0kg

Ram Mounts ROD Double Ball 1790 CZK  -18% 
RAM ROD® 2000 fishing rod holder je originální držák rybářského prutu od firmy RAM. Je navržený tak, aby byla možná vertikální montáž na lodi. Držák lze otáčet o 360 ° a zároveň je možné díky kloubu nastavit úchyt prutu pro optimální úhel. Držák na prutu je vhodný pro navijáky klasické smekací, multiplikátory ale i muškařské. Jedná se skutečně o univerzální držák, pro všechny typy rybolovu z lodě. Tento držák zajišťuje plynulou akci při vkládání a vyjímání prutu, prut po vložení pevně drží. Konstrukce s pružinou úchytu zajišťuje rychlou akci při záseku ryby.
 
Vlastnosti:
 

Unikátní patentovaná konstrukce umožňuje snadnou a rychlou demontáž a výměnu prutu
Unikátní design umožňuje rychlou akci při záběru ryby 
Materiál: vysokopevnostní plast

 
Vzor otvorů:
 

4 - otvor AMPS: 1.181 " x 1.496 " (2,99 x 3,8 cm)
3 - otvor 120° : průměr 1,812 " (4,60 cm)

 
Hmotnost:
 

Standardní použití: 4 libry (1,81 kg)
Heavy-Duty použití: 3 libry (1,36 kg)

 
Doporučení: držák je určen jak pro sladkou vodu, tak pro rybaření na moři.
 
O systému držáků RAM mount:Systém RAM je jedinečný ve variabilitě, kterou poskytuje patentovaný systém kulových čepů a ramen se svorkami. Díky němu si uživatel může sestavit držák pro své zařízení podle své potřeby tak, že zkombinuje libovolný úchyt s libovolným ramenem a vhodným držákem.
 
Kdy použít kovový a kdy plastový díl?RAM mount garantuje pro plastové i kovové díly stejné pevnostní parametry. Výhodou dílů z vysokopevnostního plastu je nižší hmotnost a cena. Výhodou dílů z povlakované slitiny hliníku je prémiový vzhled.
 
O RAM mount:Základním cílem produktů RAM mount je bezpečně uchytit elektronické přístroje všude tam, kde je lidé potřebují. Důraz je kladen na vysokou kvalitu a spolehlivost. Špičkové úchyty RAM jsou k dispozici pro kabiny velkých i malých letadel, lodí, osobních a nákladních automobilů, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, pro vysokozdvižné vozíky, pro kajaky, invalidní vozíky, atd. Výrobcem držáků RAM mount je společnost National Products Inc., Seattle, USA.
Barva : Černá
Země původu : USA

Prologic Tube 3 Rod Pod 2290 CZK  -17% 
Tento vysoce stabilní stojan nabízí řešení do široké škály různých situací. Je plně nastavitelný – jak délkově, tak výškově – a má v sobě zabudovanou vodováhu, díky které můžete snadno vyrovnat pruty do roviny. Stojan se dodává v pevném ochranném obalu s transportním poutkem, takže jej můžete transportovat na místo snadno, pohodlně a bezpečně.

Nastavitelná délka: 107 cm až 175 cm
Nastavitelná výška: 60 cm až 80 cm
Hrazdy: 40 cm a 45 cm
Transportní velikost: 105 cm
Hmotnost: 4,08 kg
Pevný ochranný obal s transportním poutkem

Varianta : 3 Rod Pod
Země původu : Čína

Díky zvětšenému zámku se snadno používají za každého počasí, i když je mokro a také je zajištěna ochrana před protáčením díky drážkové vnitřní části.

Fixace je snadná díky šroubu s trojúhelníkovou hlavou. Určeno pro vidličky programu BLAX.

Díky zvětšenému zámku se snadno používají za každého počasí, i když je mokro a také je zajištěna ochrana před protáčením díky drážkové vnitřní části.

Sailor Tite-Lok 5612/1 1290 CZK  -23% 
Unikátní držák rybářských prutů. Tite-Lok se otáčí do 12 uzamykatelných poloh a naklání se na požadovaný úhel rybářského prutu. Tento dizajn umožňuje rychlé vyjmutí prutu z držáku v případě potřeby a je ideální pro těžký i lehký rybolov. Pogumová konstrukce na kontaktních místech chrání vaše pruty. Držák prutů je dodáván s černým ochranným krytem a Pin-Lok podložkou.
Země původu : USA
Barva : Černá

Díky zvětšenému zámku se snadno používají za každého počasí, i když je mokro a také je zajištěna ochrana před protáčením díky drážkové vnitřní části.

Nerezový držák udice. Pro rybářské pruty s průměrem do 38mm. Držák z nerezové oceli s nylonovou vložkou je robustní a je určen k zabudování. Je opatřen pryžovou čepicí pro zakrytí otvoru v případě, že se nepoužívá. Vnitřní průměr - 38 mm, spona s PVC uzávěrem, sklon 60 °.
Barva : Chromová
Země původu : Čína

Po nesporném úspěchu rodpodů ze série RPX, přichází na trh jejich kompaktní mini verze. RPX Stalk je rodpod, který si díky jeho kompaktním a praktickým rozměrům oblíbíte od první chvíle. Vyniká všemi excelentními vlastnostmi, které jsou charakteristické pro rodpody RPX. Mini verze navíc potěší příznivce a vyznavače ''UK style''. Navzdory malým rozměrům překvapí svou všestranností a stabilitou, protože hravě pojme kromě stalkových i běžné délky prutů.
Jeho dokonalý design ve stylu BlackWay je výsledkem skloubení technologie pískování a následné oxidace hliníkové konstrukce do efektního matného černého povrchu. Kromě toho nesmí chybět bezchybně zpracované detaily dílů s vysokou přesností provedení. Propracovaný masivní spoj uchycení nohou s tělem rodpodu zajišťuje vysokou tuhost produktu, což se výrazně projevuje na jeho stabilitě. Celohliníková konstrukce navíc zaručuje opravdu dlouhou životnost.
V základním balení naleznete hrazdy na 2 pruty. Nastavení výšky hrazd je možné pomocí šroubů na obou stranách. Délka stojanu lze nastavit v rozmezí 50 - 75cm. V případě potřeby je možné dokoupit i delší nohy ze série RPX, závit je stejný. RPX Stalk disponuje teleskopickými nohami, přičemž jejich sklon je možné nastavit do tří různých poloh. Stojan je dodáván v nepromokavém transportním pouzdře. Právě transport je další z úžasných předností tohoto modelu. Jakmile se vám do ruky dostane taška s rodpodem, která je opravdu miniaturní, už více nebudete chtít nosit s sebou jiný, větší a těžší rodpod!
Technické parametry:

Počet prutů: 2
Nastavení výšky stojanu: 36 - 66 cm
Nastavení délky stojanu: 50 - 75 cm
Použitý materiál: hliník
Transportní rozměry: 50 x 15 x 7 cm
Hmotnost: 1,6 kg

Série : RPX
Hmotnost : 1600 g
Materiál : Hliník
Varianta : Silver
Délka : 50 - 75 cm
Země původu : Čína
Navrženo v : Slovensko
Výška : 36 - 66 cm
Transportní rozměry : 50 x 15 x 7 cm
Počet v balení (ks) : 1