Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Oboustranný zip z čelní strany pouzdra po celé jeho délce
Vnitřní popruh na suchý zip k zajištění prutu
Široká tvarovaná kapsa pro bezproblémové vkládání a vykládání navijáků
Zesílená ochrana konců pouzdra a ochrana zipu
Povrchová úprava odolná vůči vodě
Lze jej přenášet samostatně pomocí ramenního popruhu T3524 Waterbox (není součástí balení)

Stěny pouzdra jsou důkladně polstrované 6mm hrubou výstelkou a vnitřní prostor poskytuje dostatek místa pro pohodlné uložení jakýchkoliv kaprařských prutů s navijáky. Dokonce i pruty s 50mm naváděcím očkem se do pouzdra vejdou snadno a s dostatečnou rezervou. Každá komora má zvláštní zipovatelný vstup, což zajišťuje, že pruty jsou po celou dobu od sebe odděleny a dokonale zafixované pomocí praktických uložení ve spodní části a také páskami se suchým zipem. Díky zmíněným vlastnostem je zaručeno, že během transportu a při manipulaci s pouzdrem je výbava uvnitř maximálně chráněna. Pouzdro je vyrobeno z velmi kvalitní textilie, která si bez problémů poradí i s menším úhrnem srážek. Po celé spodní straně je našitý odolný nepromokavý materiál, díky čemuž se ho nemusíte obávat položit na mokrou zem, či do trávy s ranní rosou. V případě znečištění, je velmi jednoduché tento materiál omýt. Charakteristickým znakem pro Delphin AREA DoubleSAFE je také jeho "reverzní" provedení, což znamená, že prut se dovnitř vkládá s navijákem orientovaným směrem nahoru. Hlavní výhoda takového provedení spočívá v tom, že nedochází při položení pouzdra ke kontaktu navijáků se zemí. Tím pádem jsou lépe chráněny a je minimalizována šance jejich poškození. Na boční straně je umístěna dlouhá kapsa se zipem, která bez problémů pojme například podběrák. Na této kapse je navíc našitá vnější kapsa a utahovací popruh s klipem. To umožňuje transport dalšího prutu, ale také zde můžete upevnit jiné příslušenství jako například kobru nebo vidličky. Pohodlný transport pouzdra zaručuje délkově nastavitelný popruh na rameno s vyztuženou částí a dvě rukojeti. Tak jak už to bývá při produktech z řady AREA standardem, i při tomto modelu byly použity kvalitní zipy s běžci, bezchybné šití či ergonomické střihy. CARPATH kamufláž navíc vykouzlí úsměv všem jejím příznivcům, kterým dosud ve své výbavě právě takové pouzdro chybělo. Technické parametry:
Model: Delphin AREA DoubleSAFE 360-3

Vnější délka pouzdra: 135cm
Délka bočního sáčku 110cm
Pro pruty: 360cm / 3 díly

Model: Delphin AREA DoubleSAFE 300-2

Vnější délka pouzdra: 165cm
Délka bočního sáčku 110cm
Pro pruty: 300cm / 2 díly, 360cm / 2 díly TeleFIX

Model: Delphin AREA DoubleSAFE 360-2

Vnější délka pouzdra: 195cm
Délka bočního sáčku 110cm
Pro pruty: 360cm / 2 díly

V této velikosti naleznete pouzdra Single Skin, 2 Rod a 3 Rod Skin. Všechny jsou vybaveny dvojitými zipy, vnitřními upínacími pásky prutů na suchý zip, širokými kapsami na navijáky, s vyztuženými konci pouzdra. Tyto pouzdra zajištují dokonalou ochranu Vašich prutů a navijáků.

D-kroužky pro ramenní popruh (není součástí).
Elastické rukojeti.
Dá se připevnit k pouzdrům 2 a 3 Rod Hi-Protect Skin.

Vyniká především svou lehkostí, praktičností a pevností. Tyto charakteristické body ve spojení s ekonomickou cenou řadí toto pouzdro mezi jedničku na trhu. Vysoká kvalita použitých materiálů a perfektní zpracování zaručuje dlouhou životnost. Pouzdro má celkem dvě komory na pruty s navijáky a jednu vetší boční kapsu. Pouzdro je možné nosit v ruce s klasickým pogumovaným úchopem a nebo nosit na zádech s nastavitelným ramenním popruhem. V místě pro uložení navijáku je pouzdro hluboké 20cm. Je taktéž opatřeno velmi kvalitními, oboustrannými zipy. Spodní část je vyztužena tvrzeným plastem.
Specifikace:

délka 165 cm
velikost boční kapsy 46x20cm

Díky zvětšenému zámku se snadno používají za každého počasí, i když je mokro a také je zajištěna ochrana před protáčením díky drážkové vnitřní části.

Fixace je snadná díky šroubu s trojúhelníkovou hlavou. Určeno pro vidličky programu BLAX.

Plně polstrované pouzdro na kaprový prut vyrobené z kombinace olivově zeleného materiálu potaženého PVC a materiálu 600D Camovision (100 % polyester). Je vybaveno dvoucestným zipem a velkou komorou na naviják. Pojme kaprové pruty s 50mm naváděcím očkem. Disponuje transportními poutky a nastavitelným transportním popruhem s velkým silným polstrováním na rameno.

600D Camovision a PVC potažený materiál
Plně polstrované
Dvoucestný zip
Voděodolné

Barva podle výrobce: Camo
Barva podle výrobce: Hnědá
Země původu: Čína
Navrženo v: Německo
Délka: 165 cm
Specifikace materiálu: Polyester
Počet komor: 1.0
Série: Camovision

Díky zvětšenému zámku se snadno používají za každého počasí, i když je mokro a také je zajištěna ochrana před protáčením díky drážkové vnitřní části.

Luxusní polstrování pro maximální ochranu
Odolný zip s ochranou proti zasekávání
Semišové vnitřní švy a stahovací pásky

Luxusní polstrování pro maximální ochranu
Odolný zip s ochranou proti zasekávání
Semišové vnitřní švy a stahovací pásky