Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Vakuový střešní nosič na kolo. Udrží 3 kola - každý do 20 kg. Připevní se na kovové, skleněné nebo sklolaminátové povrchy auta. Polyetylénové (HDPE) tělo pro lepší pevnost a trvanlivost. Vakuové přísavky s průměrem 15 cm. Velikost styčné plochy 104 x 28 cm. Hmotnost: 7,7 kg.
Země původu: USA
Barva: Černá
Velikost: 3
Nosnost: 20 kg
Materiál: Polyethylen
Vnější rozměry: 104 x 28 cm
Zamykací systém: Ne
Počet jízdních kol: 3
Montážní systém: Střecha
Hmotnost: 7,7 kg

TreeFrog Model Elite 2 7790 CZK  -3% 
Nosič kol, který unese 2 kola (celková nosnost 22 kg). Obsahuje jednovrstvou polykarbonátovou desku se 4 vakuovými košíčky TreeFrog, z nichž každá má nosnost 110 kg, 2 úchyty na vidlici a 2 držáky zadních kol se zapínáním na suchý zip. Tento stojan se doporučuje pro silniční, triatlonové a cyklokrosové kolo. Na těchto nosičích nelze dopravit horský ani e-kolo. Univerzální držáky vidlic na stojan bezpečně uchopí buď 2 standardní rychloupínáky 9 mm nebo pevné osy 15 x 100 mm, bez nutnosti vypínat držáky vidlice. Je také k dispozici s upevněním na vidlici s pevnou osu 12 x 100 mm, pro silniční / triatlonová kola s kotoučovými brzdami. Není k dispozici s pevnou osou 15 x 110 mm nebo 20 x 110 mm a montáží vidlice Lefty! Treefrog Elite 2 je skvělou volbou pro páry s malými auty nebo pro každého, kdo rád cestuje na jízdy nebo závody s dalším jezdcem.
Barva: Černá
Země původu: Čína
Hmotnost: 3,8 kg
Montážní systém: Střecha
Vnější rozměry: 81 x 30 x 9 cm
Varianta: Elite 2
Počet jízdních kol: 2
Nosnost: 22 kg

TreeFrog Model Pro 1 6990 CZK  -2% 
Nosič kol je dvouvrstvý střešní nosič, který se vyznačuje jedinečným tvarem znázorňujícím číslo 7. Pojme 1 kolo (do 20 kg). Není vhodný pro e-kola. Je tvořen dvouvrstvou polykarbonátovou deskou se 3 vakuovými košíčky TreeFrog, každý s nosností 110 kg, s držákem na vidlici a silným držákem zadního kola. Univerzální držák vidlice 9-15 x 100 mm bezpečně uchopí buď standardní 9 mm rychloupínák nebo vidlici 15 x 100 mm, bez nutnosti vypínání držáků vidlice. Rady Pro jsou k dispozici s různými velikostmi 12 mm, 15 mm a 20 mm pevné osy (včetně vidlice Lefty). Je to skvělá volba pro každé auto a dokonce se vejde do batohu, takže je vhodné pro cyklo dovolené, tréninky i na závody. Také vhodné pro cyklokrosovým, triatlonová či silniční kola.
Země původu: Čína
Hmotnost: 2,8 kg
Vnější rozměry: 41 x 34 x 8 cm
Barva: Černá
Montážní systém: Střecha
Montážní systém: Rear Window
Varianta: Pro 1
Počet jízdních kol: 1
Nosnost: 20 kg

TreeFrog Model Pro 2 9790 CZK  -2% 
Tento nosič kol má dvouvrstvou polykarbonátovou desku se 4 vakuovými košíčky, z nichž každý má nosnost 110 kg, s 2 úchyty na vidlice a se 2 držáky zadního kola. Unese 2 kola (celková nosnost je 40 kg), nebo 1 e-kolo (do 27 kg). Univerzální držáky vidlic 9-15 x 100 mm bezpečně uchopí buď 2 standardní rychloupínáky 9 mm nebo vidlice 15 x 100 mm, bez nutnosti vypínání držáků vidlice. Rady Pro jsou k dispozici s různými velikostmi uchycení vidlice 12 mm, 15 mm a 20 mm (včetně jedné pro vidlici Lefty). Nosič kol Treefrog Pro 2 je skvělou volbou pro páry a také vhodné pro všechny automobily.
Montážní systém: Střecha
Hmotnost: 4,3 kg
Montážní systém: Rear Window
Země původu: Čína
Barva: Černá
Vnější rozměry: 81 x 30 x 9 cm
Varianta: Pro 2
Počet jízdních kol: 2
Nosnost: 40 kg

TreeFrog Model Pro 3 12590 CZK  -3% 
Tento nosič má dvouvrstvou desku, která unese 3 kola (celková nosnost 60 kg) nebo maximálně 2 e-kola. Dvouvrstvá polykarbonátová deska obsahuje 5 vakuových košíčků TreeFrog, z nichž každý má nosnost 110 kg, 3 uchycení vidlice a 3 držáky zadních kol. Univerzální držáky vidlic 9-15 x 100 mm bezpečně uchopí buď 3 standardní rychloupínáky 9 mm nebo vidlice 15 x 100 mm, bez nutnosti vypínání držáků vidlic. Rady Pro jsou k dispozici s různými velikostmi 10 mm, 15 mm a 20 mm pevné osy (včetně jedné pro vidlici Lefty). Je to skvělá volba pro rodiny s dětmi a také pro všechny automobily s možností montáže na střechu auta.
Hmotnost: 7 kg
Země původu: Čína
Barva: Černá
Vnější rozměry: 85 x 21 x 6 cm
Montážní systém: Střecha
Varianta: Pro 3
Počet jízdních kol: 3
Nosnost: 60 kg

Série HORNET nabízí pohodlnou montáž, uživatelsky příjemné funkce a odolnou konstrukci pro přenášení elektrokol. Velká opora kol umožňuje stabilní montáž pneumatik až do velikosti 4“. Zajišťovací svorka je perfektním řešením pro připevnění rámu kola. Jednoduchý design, pevný a odolný.
Tento nosič je hybridním řešením, které je ideální pro běžná kola nebo e-bike; ponese 2x e-bike s velkým prostorem mezi nimi nebo 1 e-bike a 2 běžná kola nebo 3 běžná kola.
Základní ergonomie

HORNET 3 je velmi pevný, stabilní a snadno použitelný nosič pro přepravu těch nejtěžších elektrokol.
Široké podpěry kol umožňují namontovat většinu běžných velikostí kol a velikostí pneumatik.

Vlastnosti:

Montáž: I když nosič není smontován, lze jej velmi snadno poskládat: připevněte nosný rám na kola k základně pomocí 6 šroubů, namontujte držák světla pomocí dalších 2 šroubů, nainstalujte SPZ, připevněte nosič k tažnému zařízení bez potřeby nářadí a jste připraveni jít!
Montáž na auto: Když poprvé položíte cyklonosič na tažné zařízení, podpírá se – můžete jej pustit a nespadne na zem. Potom znovu vezmete závaží, otočíte utahovacím knoflíkem, dokud nebude pevně utažen, a uzamknete jej. Nosiče splňují velmi přísnou normu XPR-18-904-4 a proto obsahují napínač proti kývání; tento má integrovanou rukojeť a obvykle stačí 2 nebo 3 otáčky.
Držení kola: Jednoduše umístěte kolo na nosič. Upravte polohu svorky posunutím kolem vertikálního trubkového rámu, abyste našli dokonalé přizpůsobení rámu kola. Upevněte rám, připevněte kola pomocí ráčnových popruhů, zajistěte svorky.
Systém osvětlení: Cyklonosič se dodává se 7 pinovým systémem osvětlení. 7 pinový na 13 pinový adaptér není součástí balení, ale lze jej dokoupit. (3-funkční 7-pnový plug pro AUS/NZ)
Naklánění: Nosič je velmi dobře vyvážený i při plném zatížení. Sedí na tažném zařízení dost vysoko a funkce naklánění je optimalizována tak, aby zabránila dopadání světel na povrch silnice, přičemž stále využívá hmotnost kol k tomu, aby se plošina kola vrátila kontrolovaným způsobem zpět na úroveň. Tato geometrie však neumožňuje otevírání vysokých svislých zadních dveří – například. VW Transporter T5 a T6.

Přeprava kol a elektrokol:

Do držáků kol se vejde většina typů kol (ne tandem!), dokonce i malá dětská kola. Zkontrolujte technické údaje níže
Dlouhé pogumované popruhy kol drží pneumatiky široké až 4 ”; potáhnutím je utáhněte a pomocí rychloupínacího mechanismu je uvolněte
Uzamykatelná ramena rámu bezpečně drží vaše kola a lze je připevnit na jakoukoli část rámu nebo sedlovky. Lze je uzamknout pomocí stejného klíče jako systém připevnění tažného zařízení
Maximální povolené zatížení je 60 Kg, přičemž žádné kolo nesmí vážit více než 30 Kg

Specifikace:

Patentované kuželové kování se hodí na všechna tažná zařízení, dokonce i na šroubovaná tažná zařízení, která občas vidíme, že nesplňují normy pro délku krku nebo průměr koule.
Cyklonosič se připěňuje k tažnému zařízení.
Nosič sedí vysoko na tažném zařízení, dostatečně daleko od zpomalovačů a jiných nebezpečí, jako jsou strmé rampy.
Rozměry: šířka 127 cm x hloubka 77 cm (měřeno od středu tažného zařízení po vnější okraj držáku SPZ).
Hmotnost: 18,8 Kg.
Kvalita konstrukce – ohýbání trubek, svařování, ochrana proti rzi, lakování, kvalita komponent je

Pokud jde o přepravu těžkých kol, jako jsou MTB nebo e-bike-y, e-SCORPION 2 je tou nejlepší volbou. Nosič se vyznačuje vysokou nosností, je plně skládací, snadno ovladatelný s velkou stabilitou, odolností a nádechem jednoduchosti v designu.
Tento cyklonosič si zaslouží být nejlepší volbou pro každého, kdo chce převážet 2 kola, zejména větší, těžká kola nebo elektrokola. Je to mimořádně všestranný nosič, který pojme velkou škálu různých typů kol. Bez ohledu na to, jaké kolo máte nyní (nebo v budoucnu), E-Scorpion by jej měl zvládnout.
Nosiče kol, které jsou dostatečně pevné pro e-bike-y, bývají samy o sobě dost obtížné, takže manipulace s těmito těžšími nosiči může být nepříjemná. Toto je však slídný nosič o hmotnosti 18,1 Kg, ale jelikož je složitelný, dá se relativně velmi snadno přemísťovat a instalovat, aniž byste zatěžovali záda. Má dokonce integrované transportní kolečko, takže ho nebudete muset moc zvedat. Stačí ho přivést k tažnému zařazení ve složené poloze. Umístěte jej nad tažné zařízení a nosič zůstane namístě a nespadne na zem, když jej pustíte. Utáhněte, zajistěte, rozložte – všechny díly jednoduše zacvaknou na své místo, včetně držáku SPZ.
Nosič je vybaven plnou světelnou rampou a 13 PIN zástrčkou, obsahuje couvací světlo a také mlhové světlo.
Vlastnosti a specifikace:

Patentované kónické kování je vhodné pro všechny tažné zařízení.
Nosič je obzvlášť dobře vyvážený – můžete jej pustit, když jej umístíte na tažné zařízení, díky čemuž je montáž nosiče mnohem jednodušší.
Můžete jej namontovat na tažné zařízení ve složeném stavu, takže si nemusíte namáhat záda.
Snadno se nasadí na tažné zařízení. Montáž je záležitostí otáčení ručním kolečkem, což je opravdu rychlá, jednoduchá a ergonomicky uspokojivá věc. Otočte klíčem v utahovacím kolečku a nosič se poté uzamkne k tažnému zařazení. Dodatečné napínání je zahrnuto (pomocí integrované rukojeti), v závislosti na tažném zařízení, abyste se ujistili, že nosič je pevný.
Sedí vysoko na tažném zařízení, dostatečně daleko od zpomalovačů a jiných nebezpečí, jako jsou strmé rampy.
Držáky kol pojmou větší typy kol; do 129,5 cm.
Ráčnové popruhy umožňují rychlé a bezpečné připevnění kol, dlouhé popruhy pojmou pneumatiky až do šířky 4”.
Uzamykatelná ramena rámu bezpečně drží vaše kola a lze je připevnit na jakoukoli část rámu nebo sedlovky.
Nosič se připevňuje na tažné zařízení.
Stojan lze zvednout, takže je vhodný pro kola s velmi velkým rámem.
Sklápí se, aby se umožnil přís
tup do kufru is namontovanými koly.
Rozměry: hloubka 134 x 72 cm (měřeno od středu tažného zařízení po vnější okraj držáku SPZ).
Hmotnost: 18,1 Kg.
Dá se sundat, takže jej v případě potřeby můžete snadno uložit do kufru, díky čemuž je hledání parkovacího místa mnohem jednodušší. Je dokonce dostatečně malý na to, aby se vešel do zadní části většiny aut, pokud máte plný zavazadlový prostor.
Zabudované transportní kolečko maximálně usnadňuje přesun nosiče do auta az něj. Nosič nebudete muset ani zvedat, dokud jej nenasadíte na tažné zařízení. Protože se skládá, je mnohem jednodušší manévrovatelný.
Dodává se s 5-funkčním 13 PIN systémem osvětlení (3-funkční 7-pin plochý konektor pro AUS/NZ)
Všechny díly jsou vyměnitelné, pokud někdo zapomene, že je namontován nosič a nacouvá do zdi – co se stává!
Nakládací rampa je k dispozici samostatně.
Kvalita konstrukce – ohýbání trubek, svařování, ochrana proti rzi,

Plně skládací série EAZZY nabízí pohodlnou montáž, uživatelsky příjemné funkce a kompaktní skladování. Kolébka s ráčnou je perfektním řešením pro připevnění rámu kola. Je to také skvělé řešení pro karbonové rámy, jelikož nevyvíjí tlak na karbonové trubky.
Tento nosič je skutečně dobře navržen, dobře zkonstruovaný kus soupravy; inteligentní, sofistikovaný.
EAZZY 2 získal ocenění BRISBANE GOLD DESIGN AWARD 2019 a 2020 IF DESIGN AWARD.
Základní ergonomie

Jednoduché! Nosič lze velmi snadno sundat, což usnadňuje zvedání, přenášení, snadnou montáž a snadné skladování v kufru auta.
Možnost složení je opravdu praktická, protože poškození nosičů tažného zařízení na parkovištích od jiných vozidel může být problémem. Nosič na tažné zařízení téměř jistě prodlouží vaše auto na běžném parkovacím místě.
Více podrobností o skládání: protože se dvě podložky na podepření kol složí (jsou tam popruhy, které je drží zavřené), nosič se velmi snadno přenáší, snadno se nasazuje a odstraňuje a snadno se skladuje. Kovové části jsou ocelové, ne hliníkové, ale jelikož jde o vertikální 2-ruční zvedák, působí překvapivě snadno a při přemisťování a montáži nezatěžuje vaše záda.

Vlastnosti:

Montáž: nosič se dodává kompletně smontovaný, kromě světel, která jsou připevněna pouze 1 šroubem na každé straně (což usnadňuje výměnu těchto světel v případě poškození) a také 1 šrouby pro držák SPZ – veškeré armatury a nářadí je součástí balení.
Montáž na auto: Cyklonosič namontujete ve složeném stavu. Když ho poprvé položíte na tažné zařízení, podpírá se – můžete jej pustit a nespadne na zem. Potom znovu převezmete závaží, otočíte utahovacím kolečkem, dokud nebude těsné, a uzamknete jej. Nosiče BUZZRACK splňují velmi přísnou normu XPR-18-904-4 a proto obsahují stabilizátor; tento má integrovanou rukojeť a obvykle postačí 2 nebo 3 otáčky.
Systém osvětlení: Nosič se dodává s 13 PIN systémem osvětlení, včetně couvacího světla a mlhových světel vyhovujících UK). Adaptér ze 13 na 7 pinů není součástí balení. (3-funkční 7-pinová plochá zástrčka pro AUS/NZ)
Naklánění: Nosič je velmi dobře vyvážený i při plném zatížení. Sedí na tažném zařízení dost vysoko a funkce naklánění je optimalizována tak, aby zabránila dopadání světel na povrch silnice, přičemž stále využívá hmotnost kol k tomu, aby se plošina kola vrátila kontrolovaným způsobem zpět na úroveň. Tato geometrie však neumožňuje otevírání vysokých svislých zadních dveří – například. VW Transporter T5 a T6.

Přeprava kol:

Do držáků kol se vejde většina typů kol (ne tandem!), dokonce i malá dětská kola. Zkontrolujte technické údaje níže
Dlouhé pogumované popruhy kol drží pneumatiky široké až 3,25”; potáhnutím je utáhněte a pomocí rychloupínacího mechanismu je uvolněte
Nosič je zcela vhodný pro kola s karbonovým rámem; pogumované kolébky rámu kola se otáčejí o 360 stupňů a opět pomocí gumových popruhů drží jakýkoli typ trubky pevně, ale jemně
Maximální povolené zatížení je 40 Kg, přičemž žádné kolo nesmí vážit více než 20 Kg.
Je možné převážet kola do 20 Kg; velikost spodní trubky je omezena na průměr 75 mm (3″); ať máte jakákoli kola, vždy naložte ta nejtěžší kola co nejblíže autu
K zajištění vašich kol je zabudován uzamykací kabel

Vlastnosti:

Patentované kuželové kován&iac

Plně skládací série EAZZY nabízí pohodlnou montáž, uživatelsky příjemné funkce a kompaktní skladování. Kolébka s ráčnou je perfektním řešením pro připevnění rámu kola. Je to také skvělé řešení pro karbonové rámy, jelikož nevyvíjí tlak na karbonové trubky.
Tento nosič je skutečně dobře navržen, dobře zkonstruovaný kus soupravy; inteligentní, sofistikovaný.
EAZZY 2 získal ocenění BRISBANE GOLD DESIGN AWARD 2019 a 2020 IF DESIGN AWARD.
Základní ergonomie

Jednoduché! Nosič lze velmi snadno sundat, což usnadňuje zvedání, přenášení, snadnou montáž a snadné skladování v kufru auta.
Možnost složení je opravdu praktická, protože poškození nosičů tažného zařízení na parkovištích od jiných vozidel může být problémem. Nosič na tažné zařízení téměř jistě prodlouží vaše auto na běžném parkovacím místě.
Více podrobností o skládání: protože se dvě podložky na podepření kol složí (jsou tam popruhy, které je drží zavřené), nosič se velmi snadno přenáší, snadno se nasazuje a odstraňuje a snadno se skladuje. Kovové části jsou ocelové, ne hliníkové, ale jelikož jde o vertikální 2-ruční zvedák, působí překvapivě snadno a při přemisťování a montáži nezatěžuje vaše záda.

Vlastnosti:

Montáž: nosič se dodává kompletně smontovaný, kromě světel, která jsou připevněna pouze 1 šroubem na každé straně (což usnadňuje výměnu těchto světel v případě poškození) a také 1 šrouby pro držák SPZ – veškeré armatury a nářadí je součástí balení.
Montáž na auto: Cyklonosič namontujete ve složeném stavu. Když ho poprvé položíte na tažné zařízení, podpírá se – můžete jej pustit a nespadne na zem. Potom znovu převezmete závaží, otočíte utahovacím kolečkem, dokud nebude těsné, a uzamknete jej. Nosiče BUZZRACK splňují velmi přísnou normu XPR-18-904-4 a proto obsahují stabilizátor; tento má integrovanou rukojeť a obvykle postačí 2 nebo 3 otáčky.
Systém osvětlení: Nosič se dodává s 13 PIN systémem osvětlení, včetně couvacího světla a mlhových světel vyhovujících UK). Adaptér ze 13 na 7 pinů není součástí balení. (3-funkční 7-pinová plochá zástrčka pro AUS/NZ)
Naklánění: Nosič je velmi dobře vyvážený i při plném zatížení. Sedí na tažném zařízení dost vysoko a funkce naklánění je optimalizována tak, aby zabránila dopadání světel na povrch silnice, přičemž stále využívá hmotnost kol k tomu, aby se plošina kola vrátila kontrolovaným způsobem zpět na úroveň. Tato geometrie však neumožňuje otevírání vysokých svislých zadních dveří – například. VW Transporter T5 a T6.

Přeprava kol:

Do držáků kol se vejde většina typů kol (ne tandem!), dokonce i malá dětská kola. Zkontrolujte technické údaje níže
Dlouhé pogumované popruhy kol drží pneumatiky široké až 3,25”; potáhnutím je utáhněte a pomocí rychloupínacího mechanismu je uvolněte
Nosič je zcela vhodný pro kola s karbonovým rámem; pogumované kolébky rámu kola se otáčejí o 360 stupňů a opět pomocí gumových popruhů drží jakýkoli typ trubky pevně, ale jemně. K dispozici jsou delší popruhy rámu
Maximální povolené zatížení je 60 Kg, přičemž žádné kolo nesmí vážit více než 20 Kg.
Je možné převážet kola do 20 Kg; velikost spodní trubky je omezena na průměr 75 mm (3″); ať máte jakákoli kola, vždy naložte ta nejtěžší kola co nejblíže autu
K zajištění vašich kol je zabudován uzamykací kabel

Vlastnos

Plně skládací série EAZZY nabízí pohodlnou montáž, uživatelsky příjemné funkce a kompaktní skladování. Kolébka s ráčnou je perfektním řešením pro připevnění rámu kola. Je to také skvělé řešení pro karbonové rámy, jelikož nevyvíjí tlak na karbonové trubky.
Tento nosič je skutečně dobře navržen, dobře zkonstruovaný kus soupravy; inteligentní, sofistikovaný.
EAZZY 2 získal ocenění BRISBANE GOLD DESIGN AWARD 2019 a 2020 IF DESIGN AWARD.
Základní ergonomie

Jednoduché! Nosič lze velmi snadno sundat, což usnadňuje zvedání, přenášení, snadnou montáž a snadné skladování v kufru auta.
Možnost složení je opravdu praktická, protože poškození nosičů tažného zařízení na parkovištích od jiných vozidel může být problémem. Nosič na tažné zařízení téměř jistě prodlouží vaše auto na běžném parkovacím místě.
Více podrobností o skládání: protože se dvě podložky na podepření kol složí (jsou tam popruhy, které je drží zavřené), nosič se velmi snadno přenáší, snadno se nasazuje a odstraňuje a snadno se skladuje. Kovové části jsou ocelové, ne hliníkové, ale jelikož jde o vertikální 2-ruční zvedák, působí překvapivě snadno a při přemisťování a montáži nezatěžuje vaše záda.

Vlastnosti:

Montáž: nosič se dodává kompletně smontovaný, kromě světel, která jsou připevněna pouze 1 šroubem na každé straně (což usnadňuje výměnu těchto světel v případě poškození) a také 1 šrouby pro držák SPZ – veškeré armatury a nářadí je součástí balení.
Montáž na auto: Cyklonosič namontujete ve složeném stavu. Když ho poprvé položíte na tažné zařízení, podpírá se – můžete jej pustit a nespadne na zem. Potom znovu převezmete závaží, otočíte utahovacím kolečkem, dokud nebude těsné, a uzamknete jej. Nosiče BUZZRACK splňují velmi přísnou normu XPR-18-904-4 a proto obsahují stabilizátor; tento má integrovanou rukojeť a obvykle postačí 2 nebo 3 otáčky.
Systém osvětlení: Nosič se dodává s 13 PIN systémem osvětlení, včetně couvacího světla a mlhových světel vyhovujících UK). Adaptér ze 13 na 7 pinů není součástí balení. (3-funkční 7-pinová plochá zástrčka pro AUS/NZ)
Naklánění: Nosič je velmi dobře vyvážený i při plném zatížení. Sedí na tažném zařízení dost vysoko a funkce naklánění je optimalizována tak, aby zabránila dopadání světel na povrch silnice, přičemž stále využívá hmotnost kol k tomu, aby se plošina kola vrátila kontrolovaným způsobem zpět na úroveň. Tato geometrie však neumožňuje otevírání vysokých svislých zadních dveří – například. VW Transporter T5 a T6.

Přeprava kol:

Do držáků kol se vejde většina typů kol (ne tandem!), dokonce i malá dětská kola. Zkontrolujte technické údaje níže
Dlouhé pogumované popruhy kol drží pneumatiky široké až 3,25”; potáhnutím je utáhněte a pomocí rychloupínacího mechanismu je uvolněte
Nosič je zcela vhodný pro kola s karbonovým rámem; pogumované kolébky rámu kola se otáčejí o 360 stupňů a opět pomocí gumových popruhů drží jakýkoli typ trubky pevně, ale jemně
Maximální povolené zatížení je 60 Kg, přičemž žádné kolo nesmí vážit více než 20 Kg.
Je možné převážet kola do 20 Kg; velikost spodní trubky je omezena na průměr 75 mm (3″); ať máte jakákoli kola, vždy naložte ta nejtěžší kola co nejblíže autu
K zajištění vašich kol je zabudován uzamykací kabel

Vlastnosti:

Patentované kužel