Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Profesionální dílenské kleště pro odstranění a instalaci rychlospojky pro různé typy řetězů. Vyrobeny z tvrzené oceli s rukojeťmi z odolného vrstveného polymeru pro bezpečnou a komfortní manipulaci.
ZMĚNA MÓDU

Uvolněte zámek
Vytáhněte a otočte

Země původu: Taiwan
Typ produktu: Tools
Barva: Černá
Barva podle výrobce: Black
Délka (cm): 17.4
Hmotnost (g): 164.0
Navrženo v: Německo

Nastavitelný momentový klíč s bity ve sklopné rukojeti
TorqueTune je nastavitelný od 4 do 6 Nm, což z něj činí dokonalý momentový klíč na cesty nebo na doma. Skládací rukojeť poskytuje velkou páku a umožňuje snadné otáčení ve složené poloze. Několik nástrojů, které jsou součástí balení, zajistí, že každou práci na kole zvládnete bez námahy.

Skládací konstrukce pro použití jako driver nebo T-klíč
Mechanismus pro indikaci dosažení nastavení točivého momentu
Včetně imbusových klíčů 2.5, 3, 4, 5, 6 a T25 torx
Úložný prostor bitů umístěný v rukojeti

Nastavitelný momentový klíč

Skládací konstrukce pro použití jako driver nebo T-klíč. S bity (2,5, 3, 4, 5, 6 a T25 torx) ve sklopné rukojeti as mechanismem pro indikaci dosažení nastaveného točivého momentu.

Technické údaje

Rozměr imbus (mm): 2,5, 3, 4, 5, 6
Ráčnový mechanismus: Ne
Rozsah točivého momentu (Nm): 4-6
Rozměr Torx: T25

Barva: Černá
Barva podle výrobce: Black
Materiál: Nylon;Ocel
Velikost nástroje: T25
Země původu: Taiwan

Robustní, důkladně zkonstruovaný nástroj na středové složení kola v profesionální kvalitě disponuje klasickým stylem Lezyne. CNC Alloy BB Tool je vyroben z prvotřídního hliníku 7075-T6 s hladkým eloxovaným černým povrchem. Je prémiovým nástrojem pro všechny - od profesionálních mechaniků kol až po rekreačních cyklistů, kteří chtějí vylepšit svou domácí dílnu.
 
KOMPATIBILITA:

46 MM BB cup OD, 12 spline: SRAM DUB, Race Face Cinch, Zipp, Rotor, BSA30, BB356 and more

Země původu: Taiwan

Mini nářadí-multikľúč 10 funkcí

High-end skládací nářadí v odolném hliníkovém pouzdře.
Kompaktnost zajišťují dva šrouby s imbusovou hlavou.
10 funkcí.
Imbusové klíče: 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 8 mm.
Křížový a plochý šroubovák.
Torx T25.

Barva podle výrobce: Black
Počet nástrojů: 10
Země původu: Čína
Barva: Černá

Je určen pro montáž a demontáž závitových středových složení SM-BBR60 / MT800. Ocelová verze adaptéru TL-FC25. Pro práci se stahovačem je nutná ráčna 1/2" nebo vidlicový klíč 32 mm.
Země původu: Japonsko

Sada 31 vysoce kvalitních nástrojů, oddělitelný design těla z tvrdého plastu umožňuje snadnější přístup k jakémukoli nástroji a plné využití všech 31 nástrojů vyrobených z kvalitní CrMo oceli.

Imbus 2-L / 2,5 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 mm
Hvězdicový torx T25
Vidlicový klíč 8 / 9 /10 mm
Křížový a plochý šroubovák
Centrovací klíč 1,8 / 2,0 / Mavic / Shimano
Nýtovač řetězu z CrMo + hák
Anodizovaná montpáčka
Stainless nůž a otvírák lahví
Vymezovací plastová vložka mezi brzdové destičky
Úložný mini-prostor pro 2 náhradní nýty řetězy
Součástí je i praktické přenosné pouzdro z HD nylonového materiálu

Barva: Černá;Zelená
Navrženo v: Německo
Země původu: Taiwan

Série cyklistických multifunkčních nástrojů RAP II, která spojuje nepopiratelný styl s precizní konstrukcí, poskytuje bezkonkurenční výkon. Každý nástroj RAP II, navržený, zkonstruovaný a vyrobený ve vlastní režii, překypuje inovativními funkcemi – od lehkých, ergonomicky opracovaných hliníkových bočních desek s integrovanými magnetickými držáky pro rychlé spojení až po delší nástroje z tvrzené oceli pro snadnější přístup ke šroubům. Ocelové nástavce jsou vyrobeny s černou antikorozní technologií pro zvýšenou odolnost proti korozi. Kompaktní a všestranné, tyto multifunkční nástroje jsou vyrobeny tak, aby vydržely a byly navrženy tak, aby efektivně vrátily jezdce zpět na silnici nebo trail. Ergonomické bočnice z kovaného hliníku Antikorozní bity z černé chrom-vanadiové oceli Upevňovací hardware z chrom-vanadiové oceli
Typ produktu: Multifunkčný nástroj
Navrženo v: Německo
Barva: Černá
Počet nástrojů: 17
Barva podle výrobce: Black
Hmotnost (g): 82.6
Země původu: Čína

Storage Drive je vyroben z opracovaného hliníku a je inteligentně navrženým multifunkčním nástrojem s odnímatelnou rukojetí a integrovaným magnetem, který drží bity na místě. Když se nástroje nepoužívají, ukládají se uvnitř rukojeti. Nářadí obsahuje popruh pro připevnění na kolo. Opracovaná hliníková konstrukce Úložný prostor pro bity v rukojeti Super tvrdé CRV (chrom-vanádové) černé bity Integrovaný magnet drží nástroje na místě Šestihranné bity: 3, 4, 5 mm Bity Torx: T25, T30 Obsahuje popruh pro připevnění na kolo
Rozměry: 130 x 42,7 x 29,2 mm
Navrženo v: Německo
Počet nástrojů: 5
Hmotnost (g): 78.0
Barva podle výrobce: Black/Gold
Typ produktu: Torx Key
Země původu: Čína

CT-3.3 je profesionální nástroj dílenské kvality pro odstraňování a montáž nýtů řetězu kol pro dimenzování a výměnu řetězu. Kompatibilní prakticky se všemi jednorychlostními a vícerychlostními řetězy* včetně SRAM Flattop a SRAM T-Type. CT-3.3 je zkonstruován tak, aby vydržel a snadno se používá, má pohodlnou rukojeť, tělo z lité oceli a vyměnitelný čep pro roky spolehlivého používání. Vlastnosti Kompatibilní s jednorychlostními cyklistickými řetězy včetně 1/8'', 3/16'' a polovičních článků Kompatibilní se všemi 5- až 12-rychlostními cyklistickými řetězy* včetně SRAM T-Type, SRAM Flattop a Shimano XTR 12-speed Vyměnitelný čep (část #CTP) * CT-3.3 nelze použít pro poslední operaci montáže řetězu Campagnolo 11, 12 a 13 speed.
Kompatibilita: Shimano;Sram
Země původu: USA
Hmotnost (g): 100.0
Počet nástrojů: 1
Barva: Modrá
Typ produktu: Chain Tools
Materiál: Ocel

Mnoho moderních řetězů používá ''hlavní článek'' (známý také jako ''rychlý článek'' nebo ''silový článek''), který umožňuje instalaci a odstranění řetězu bez odstraňování nýtu. Kleště MLP-1.2 Master Link umožňují rychlé a snadné odstranění a výměnu hlavních článků. Jednoduše vložte speciálně tvarované čelisti do hlavního spoje. Potom stisknutím rukojeti otevřete nebo přetažením rukojeti zavřete propojení. Kompatibilní s 5- až 12-rychlostními řetězy přehazovačky, které používají hlavní článek, včetně SRAM eTap AXS a Shimano XTR 12-speed POZNÁMKA: MLP-1.2 neodstraní ani nenainstaluje hlavní rychlospojky s oběma piny připojenými k jedné desce a boční deskou nebo pružinovou sponou, která se přichytí na piny. Běžně se vyskytují na starších systémech pohonu nebo jednorychlostních kolech. K odstranění těchto typů hlavních článků použijte úzké kleště, jako například Park Tool NP-6.
Barva: Modrá
Typ produktu: Chain Tools
Materiál: Ocel
Délka (cm): 16.5
Barva podle výrobce: Blue
Hmotnost (g): 130.0
Země původu: USA
Kompatibilita: Shimano;Sram