Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
BikeGator+ stojan na kola, manuální nastavení.

Stojan na opravu kol je základní pracovní nástroj pro servisy a pro zapálené amatéry.
Snadné sestavení, nastavitelné nohy umožňují lepší a snadnější pohyb po pracovišti.
Maximální nosnost je 30 kg
Stojan je vhodný pro rámy kol s trubkami min Ø24 mm a max.Ø40 mm
Váha stojanu bez podložky je 5.7 kg
Vyměnitelné gumové chrániče čelistí.

Výhody:

Stojan je vybaven novou řadu přesných hliníkových a ocelových dílů, které nabízejí tuhost a trvanlivost.
NOVÉ čelisti a rotační systém.
Zlepšení posuvný systém
Stojan je výškově nastavitelný mezi 980 a 1 500 mm.
NOVÝ stylový kovový zásobník na nářadí s vyměnitelnou vložkou z SOS pěny.

Nové moderní technologie
Použití nových technologických postupů a materiálů prvotřídní kvality mají za důsledek výrobu nástrojů s dlouhou životností, bezpečné konstrukce zajišťuje opravy bez poškození, na míru šitá řešení podle přání zákazníka, vynikající efektivitu; moderní materiály a ergonomický design poskytují dobrý vzhled a bezpečné použití.
Technologie na přání zákazníka pro vynikající výsledky
Naše technologie nabízejí přizpůsobení částem kol všech výrobců. Díky naší tradici, našemu vlastnímu designu a neustálému technickému vývoji a moderní technologii jsme vždy o krok napřed.
Vynikající odolnost
Pomocí ručních nástrojů Unior lze řadu úkolů realizovat rychleji i při práci ve stísněných podmínkách. Jsou také přizpůsobeny pro práci na nejnovějších modelech jízdních kol.
* Obrázky produktů jsou symbolické. Všechny rozměry jsou v mm a hmotnost v gramech. Všechny uvedené rozměry se mohou lišit v toleranci.
Země původu : Slovinsko

rozkládací nastavitelný montážní stojančtyřnožka, s poličkou a držákem přední vidlice360° otočná horní čelist pro průměr trubky max. 45 mmurčeno pro HOBBY použití
Výška : 107 - 188 cm
Země původu : Čína
Barva : Černá
Materiál : Ocel
Typ produktu : Repair Stand
Nosnost : 30 kg
Hmotnost (g) : 7000.0

Topeak Prepstand eUp 20590 CZK  -16% 
PrepStand® eUP je první skládací stojan s podporou zdvihu – ideální pro práci na e-biku a jiných těžkých kolech. Má stabilní dvounožkovou základnu a je vybaven integrovaným pístem na stlačený vzduch s odvládacím pedálem, poskytuje asistenci zdvihu kol do hmotnosti 17 kg (37 lb). 360° rotace upevňovacích čelistí udrží vaše kolo stabilní při opravách, čištění a všeobecné údržbě. Rychloupínací nohy lze pohodlně složit do kompaktní velikosti pro cestování a skladování.VELIKOST114 x 112 x 92 cm / 44.9'' x 44.1'' x 29.9'' (Rozložen)112 x 24 x 21 cm / 44.1'' x 9.4'' x 8.3'' (Složen)PŘIDANÉ FUNKCETlaková kartuše, gumové nožičky, vestavné 4'' kolečkoMAXIMÁLNÍ ZÁTĚŽ35 kg / 77.1 lbUCHYCENÍSedlovkaMATERIÁL6061 T6 trubkaSKLÁDÁNÍQR svorkaROZPĚTÍ ČELUSTÍ1.2 cm - 9 cm (Hodí se na trubky ø 22.2 - ø 76.2 mm)ZDVIH105 cm - 150 cmHLAVA SVORKYUpevňovací gumové čelisti, otáčení o 360˚
Barva : Černá
Materiál : Hliníková slitina 6061-T6
Hmotnost (g) : 12000.0
Rozměry : 114 x 112 x 92 cm
Země původu : Německo
Typ produktu : Repair Stand
Nosnost : 35 kg

Topeak Tune Up Stand X 1990 CZK  -16% 
Vynikající řešení pro uskladnění e-biku či jiného těžkého kola a zároveň pro snadné nastavování, údržbu a čištění.

Uchycení kola za zadní stavbu rámu
Rozložitelný na 2 části a snadno skladovatelný
Umožňuje zvolit 3 různé výškové pozice závěsných háků

Barva : Černá
Hmotnost (g) : 1800.0
Nosnost : 25 kg
Materiál : Ocel
Země původu : Taiwan
Materiál : Dural
Rozměry : 64,5 x 40 x 38 cm

Univerzální hliníkový stojan, vysoká nosnost, nastavitelná délka, pro elektrokola s přípravou na zadní stavbě.. Stranový cyklostojan pro elektrokola Crussis 24" - 29" je univerzální doplněk vhodný pro elektrokola s přípravou pro stojánek na zadní stavbě (řetězové vzpěře). Jednoduše a bez nářadí nastavíte jeho délku a můžete jej tak použít pro kola s rozměry 24" až 29". Cyklostojan pro elektrokola Crussis je vyrobený z hliníku a jeho robustní konstrukce si snadno poradí i s vyšší hmotností elektrokol. I díky bezpečnostní protiskluzové patce tak již nikdy nebudete muset svého miláčka pokládat na zem.Technický popis:


stranový stojan pro kola s přípravou na zadní stavbě (vzdálenost šroubků 20 nebo 40 mm)
vhodný pro kola s rozměry 24“- 29“
snadno nastavitelný bez použití nářadí
bezpečnostní patka
vysoká nosnost (i pro elektrokola)
materiál: hliník
montážní materiál součástí balení

Topeak PrepStand Elite 6090 CZK  -12% 
Kompaktní skládací montážní stojan na stabilní trojnožkovej základně s gumovými paticemi, s rýchlopínačom pro rychlé a jednoduché složení. Vlastnosti: Vyroben z vysokopevnostní slitinové 6061 T6 trubky s oversize průměru. Rameno je vybaveno upevňovacími čelistmi s gumovými chrániči proti poškrábání rámu. 360-stupňová rotace upevňovacích čelistí pro lepší nastavení a uchycení kola do požadované polohy se zdvihem od 122 - 183cm. Rozpětí čelistí od 1,9 - 4,5cm. Celková nosnost: 25 kg. Součástí stojanu je i přepravní vak. Rozměry: 17,8x117cm (složený v přepravním vaku), průměr základny: 135cm. Hmotnost: 6 kg.
Země původu : Německo

BBB Parkinglot Black 420 CZK  -12% 
Odkládací závěsný hák na kolo

Stylový vertikální závěsný stojan na uskladnění kola. Zavěste kolo na nosník nebo stěnu.
Ušetří místo, pokud kolo delší dobu nevyužíváte.
Vhodný pro silniční i MTB kola do šířky 3".
Ochrání kolo i stěnu díky širokým kontaktním plochám.
Maximální nosnost 15 kg.

Barva podle výrobce : Black
Barva : Černá
Země původu : Čína

BBB MultiKick Black 570 CZK  -12% 
MultiKick může být, jak již název napovídá, použit na různých kolech. Nastavitelná délka je vhodná pro různé velikosti a typy rámů. Buďte si jisti, že vaše kolo je během vaší přestávky na kávu dobře umístěno. Univerzální stojan, montáž možná na většinu sportovních kol Univerzálně nastavitelný, délka i úhel QFM rychle se skládající mechanismus pro snadné složení i vysunutí Technické údaje Místo montáže: Řetězová vzpěra (strana bez pohonu) Montážní systém: Objímka Typ stojanu: Jednoramenný Nastavitelný: Úhel, délka Rozměr kola (palce): 26, 27, 5, 28, 29 Materiály: Ocel Počet šroubů: Tři šrouby
Barva : Černá
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Black

Odolnost a praktičnost, jak jste zvyklí. Všestranný montážní systém je pevný a odolný a lze jej připevnit téměř na každé kolo. Nastavitelná délka, abyste kolo umístili do stabilní a bezpečné polohy, když se zastavíte na kávu. Stojan s univerzální montážní objímkou Nastavitelná délka bez použití nářadí QFM rychle se skládající mechanismus pro snadné složení i vysunutí Extra stabilní díky velké opěrce z kompozitu Technické údaje Místo montáže: Řetězová vzpěra (strana bez pohonu) Montážní systém: Objímka Typ stojanu: Jednoramenný Nastavitelný: Délka Rozměr kol (palce): 20, 22, 24, 26, 27,5, 28, 29 Materiály: Ocel Počet šroubů: Tři šrouby
Barva podle výrobce : Matt Black
Země původu : Čína
Barva : Černá

Topeak FlashStand Slim X 990 CZK  -16% 
Kompaktní skládací stojan určený na opravu silničního kola na pevné ploše. Stojan má odolnou duralovou konstrukci s polymerem.
Barva : Stříbrná
Hmotnost (g) : 196.0
Země původu : Německo
Rozměry : 18 x 16 x 13 cm
Nosnost : 16 kg
Materiál : Hliník