Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
''Záchranné'' zrcadlo, které vám umožní jezdit bez starostí, i když je silniční provoz v plném proudu. Nic není důležitější než bezpečnost, zejména na cestě.

Vědět, co se děje kolem vás, je důležité. Zejména na E-biku může být zrcadlo docela užitečné, abyste viděli, co se děje za vámi. E-view zrcadlo je speciálně navrženo pro použití na E-kolech. Jednoduché připevnění na řidítka, dostupné jako levé nebo pravé zrcadlo. Speciální antireflexní vrstva zajišťuje, že za sebe budete vidět za každého počasí.Certifikováno pro použití na E-kolechMontážní systém na řídítkaS antireflexní vrstvouTechnické údajeSpeed Pedelec certifikát: NeMontážní systém: Na řídítkaAntireflexní vrstva: AnoE-bike certifikát: AnoSpecifikace pro E-Bike:Tyto výrobky byly vyvinuty a navrženy speciálně pro použití na E-kolech. Jsou vyrobeny tak, aby si zachovaly odolnost a životnost, zatímco jsou vystaveny vyšší rychlosti a těžším kolům. Tyto výrobky vyhovují normě NEN-EN 15194: 2017 pro E-kola.
Země původu : Čína
Barva : Černá

Zpětné zrcátko s kruhovým průměrem a parabolickou zrcadlovou plochou, která výrazně rozšiřuje zobrazovací úhel. Montáž probíhá nasunutím do konce řídítek a utažením. Úchyt s dvěma klouby umožňuje nastavení v 360° úhlu a je vhodný i do horských i silničních řídítek. Rozměr zrcadla: Ø 75 mm. Hmotnost: 200g
Barva : Černá
Země původu : Čína