Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Spirálový zámek na kolo, pevné ocelové lano potažené pružným plastovým pláštěm, držák na sedlovku.. Zámek W-TEC Evakko je účinným zabezpečením pro vaše jízdní kolo. Samotný zámek je vyrobený z pevného ocelového lanka potaženého pružným plastovým pláštěm, který předejde případnému poškrábání laku vašeho kola při manipulaci se zámkem. K zámku jsou dodávány dva klíče a držák zámku na sedlovku kola, díky kterému lze zámek v době jeho nepoužívání umístit pod sedlo.Technický popis:


pevné ocelové lanko
stočení do spirály
vnější plastový (vinylový) transparentní kryt kouřové barvy
držák na sedlovku s páčkou pro snadné odejmutí zámku
plastová krytka zámkového mechanismu proti prachu
2 klíče
délka: 180 cm
průměr lanka: 10 mm
hmotnost: 450 g

U-zámek Ultimate 420 kombinuje technologii ABUS pro bezpečnost a kompaktní design.
Zámek již svým vzhledem vzbuzuje nepřekonatelnou překážku při krádeži kola. Vyroben je z 13 mm tvrzené oceli a přináší výraznou barevnou povrchovou úpravu.
Zároveň disponuje kompaktním designem, což zajišťuje snadný přenos a skladování (například v batohu, nebo cyklistické tašce).
Spony, pouzdro a opěrné části jsou vyrobeny ze speciální oceli stejně jako 13 mm silná U konzola. Moderní povrchová úprava nabízí snadnou manipulaci. Vysoce kvalitní uzamykací systém dodává maximální ochranu při nežádoucí manipulaci.
Barva podle výrobce : Red
Navrženo v : Německo
Typ : Klíč
Specifikace materiálu : Kalená ocel
Barva : Červená
Hmotnost (g) : 1100.0
Země původu : Německo
Průměr (mm) : 17.0

Abus 8808C/85 Russet Red 1290 CZK  -13% 
8 mm silná čtyřhranná řetěz ve speciálním látkovém obalu chrání proti poškrábání laku
řetěz a tělo zámku jsou vyrobeny ze speciálně tvrzené oceli
speciální lisování číslic zaručuje jejich dlouhodobou viditelnost
individuálně nastavitelný čtyřmístný kód

Barva : Červená
Specifikace materiálu : Kalená ocel
Typ : Číselný kód
Průměr (mm) : 8.0
Úroveň zabezpečení : 9/15
Hmotnost (g) : 1966.0
Délka (mm) : 850.0
Barva podle výrobce : Russet Red
Navrženo v : Německo
Země původu : Německo
Specifikace materiálu : Tkanina

BBB Secure U ART3 Black 1289 CZK  -13% 
Vysoce bezpečnostní U-zámek
Secure U Lock je nejlepší ochrana před každým, kdo by chtěl ukrást vaše kolo. Tento extrémně odolný a pevný zámek má certifikaci ART-3 a Sold Secure Gold. Žádný zloděj se ani nepokusí prolomit tento zámek. Ocelová tyč ve tvaru U je pogumovaná, aby se zajistilo, že zámek nepoškrábe rám vašeho kola. S tímto zámkem na kole si můžete užívat cokoli, co děláte, aniž byste se museli o kolo bát.

Certifikace ART-3 a Sold Secure Gold
Kryt zabraňuje vniknutí prachu a nečistot do vašeho zámku přes klíčovou dírku
Měkká vrstva chrání lak vašeho kola před poškrábáním
Inteligentní systém držáků vám umožňuje namontovat zámek téměř kdekoli na rám vašeho kola

Vlastnosti
Kompletní ochrana

U-zámek s certifikací ART-3 a Sold Secure Gold s kotoučovým cylindrem proti vytržení a odvrtání.

Jednoduché použití

Kryt zabraňuje vniknutí prachu a nečistot do vašeho zámku skrz klíčovou dírku. Měkká vrstva chrání lak vašeho kola před škrábanci.

Inteligentní úložný systém

Inteligentní systém držáků vám umožňuje namontovat zámek téměř kdekoli na rám vašeho kola.

Technické údaje

Nastavitelný kód: Ne
Uzamykací systém: klíč
Typ zámku: D-lock (U-lock)
Montážní konzole: Ano
Ochranné pouzdro: Ne
Certifikace ART: ART-3
Sold Secure certifikace: Zlato
Včetně klíčů: 3

Země původu : Čína
Hmotnost : 1500 g
Průměr (mm) : 16.0
Délka (mm) : 295.0
Barva : Černá
Barva podle výrobce : Black
Navrženo v : Německo
Typ : Klíč
Hmotnost (g) : 1500.0
Specifikace materiálu : Ocel

Hiplok Original Superbright 2111 CZK  -15% 
Hiplok ORIGINAL je vysoce bezpečný zámek s řetězem z tvrzené oceli s hodnocením Sold Secure a 12 mm okovem z tvrzené oceli. Díky patentovanému zapínání se přizpůsobí vašemu pásu během jízdy, aniž by se uzamkl k tělu, což poskytuje snadný způsob, jak si vzít zámek s sebou. ORIGINAL se dodává se 3 kódovanými vyměnitelnými klíči a tvrzeným nylonovým odnímatelným omyvatelným pouzdrem. Vlastnosti Vysoká bezpečnost 8 mm řetězu z prémiové tvrzené oceli a 12 mm okovem z prémiové tvrzené oceli 85 cm obvod uzamykání plně nastavitelný tak, aby vyhovoval velikosti pasu 71 - 112 cm Nastavitelné zapínání S hodnocením Sold Secure SILVER Včetně 3 kódovaných vyměnitelných klíčů
Typ : Klíč
Hmotnost : 1,95 kg
Průměr (mm) : 12.0
Hmotnost (g) : 1950.0
Barva podle výrobce : Superbright
Barva : Bílá
Země původu : Čína

Hiplok DX Orange 1591 CZK  -26% 
Maximální bezpečnost Dvojitý zámek a antirotační uzamykání se kombinuje se 14 mm prémiovým tvrzeným ocelovým okovem, aby odolal těm nejtvrdším útokům. Obsahuje nezávisle udělené maximální hodnocení bezpečnosti na úrovni Diamond odborníky ze společnosti Sold Secure. Určen pro jízdy Jeden z nejlehčích zámků na kolo s hodnocením Diamond a s patentovaným systémem klipů, DX klipy se připínají na pásky a popruhy tašky, což usnadňuje přenášení zámku během vaší jízdě. Žádný strach Méně se bát, víc jezdit. Zámky Hiplok jsou vyrobeny s použitím materiálů nejvyšší kvality, které obstojí ve zkoušce času. Vlastnosti Maximální zabezpečení Blokování proti otáčení 14 mm okov z prémiové tvrzené oceli Patentovaný systém Clip + Ride Diamond Sold Secure 3 kódované vyměnitelné klíče
Barva podle výrobce : Orange
Hmotnost : 1,1 kg
Průměr (mm) : 14.0
Země původu : Čína
Barva : Oranžová
Hmotnost (g) : 1100.0
Typ : Klíč

Hiplok Home Silver Black 2191 CZK  -15% 
UZAMKNĚTE VÍCE KOL Díky prodloužené uzamykací délce 1,2 m je HOME SILVER perfektní pro udržení více kol v bezpečí a zamilujete si také praktičnost obalu proti poškrábání rámu a integrovaného háčku na zeď (pro snadné skladování, když se nepoužívá). PRÉMIOVÉ ZABEZPEČENÍ Většina kol je ukradená z domovů a garáží, spolehněte se proto na HOME SILVER s 12 mm okovem a 8 mm řetězem vyrobeným z prvotřídní tvrzené oceli. Získal nezávislé ocenění společností Sold Secure. ŽÁDNÝ STRACH Méně se bát, víc jezdit. Zámky vyrábíme s použitím materiálů nejvyšší kvality, které jsou vyrobeny tak, aby obstály ve zkoušce času. BEZKONKURENČNÍ PRAKTICKOST Díky obrovskému 150 cm dlouhému kalenému ocelovému řetězu nabízí model obrovské množství možností uzamykání, přičemž vysoce kvalitní odolné látkové pouzdro a nárazuvzdorný povlak visacího zámku chrání před nechtěným poškrábáním rámů.
Hmotnost (g) : 3900.0
Hmotnost : 3,9 kg
Barva podle výrobce : Black
Průměr (mm) : 10.0
Země původu : Čína
Typ : Klíč
Barva : Černá

Řetězový zámek pro zajištění kola. Konstrukce zámku sestává z 9 mm silné řetězy s čtyřhrannými oky ve speciálním látkovém obalu, který chrání před poškrábáním laku. Řetěz a tělo zámku, jakož i součásti uzamykacího mechanizmu jsou vyrobeny ze speciálně tvrzené oceli. Bezpečnost má na starosti ABUS Plus uzamykací systém, který poskytuje vyšší ochranu proti nežádoucí manipulaci. Uzamykací systém je chráněn vůči nečistotám a korozi. V balení se nacházejí dva klíče a bezpečnostní karta s kódem. Délka řetězu je 85 cm a tloušťka oka 9 mm. Hmotnost: 2073 g. Barevné provedení: Black.
Země původu : Německo
Navrženo v : Německo
Úroveň zabezpečení : 12/15
Specifikace materiálu : Kalená ocel
Průměr (mm) : 9.0
Hmotnost (g) : 2100.0
Délka (mm) : 850.0
Barva : Černá
Typ : Klíč
Specifikace materiálu : Tkanina
Barva podle výrobce : Black

Hiplok Lite All Black 1511 CZK  -13% 
NOSITELNÝ DESIGN Zámek LITE má patentované nositelné zapínání Hiplok, které se přizpůsobí vašemu pásu, aniž by se uzamklo k tělu, což poskytuje bezpečný a pohodlný způsob přenášení zámku. DŮVĚRYHODNÁ BEZPEČNOST Zámek je vybaven 8 mm okem z tvrzené oceli nejvyšší kvality a 6 mm řetězem pro ochranu vašeho kola. Nezávisle schválený odborníky ze společností Sold Secure a SBSC. ŽÁDNÝ STRACH Méně se bát, víc jezdit. Zámek LITE je zkonstruován s použitím materiálů nejvyšší kvality vyrobených tak, aby obstály ve zkoušce času. Vlastnosti Vítěz ceny Eurobike Design Award Nastavitelné přizpůsobení Nositelný design – bezpečný + odnímatelný Délka zapínání: 75 cm
Typ : Klíč
Hmotnost : 1 kg
Barva podle výrobce : All Black
Země původu : Čína
Hmotnost (g) : 1000.0
Barva : Černá
Průměr (mm) : 6.0

Prémiový kabelový zámek s unikátním inteligentním designem držáku, snadné uchycení na všechny velikosti trubek rámu i na sedlovku.. Oxford Cable12 je prémiový kabelový zámek s unikátním inteligentním designem držáku, který nabízí snadné uchycení na všechny velikosti trubek rámu nebo klasicky na sedlovku. Zasazení zámku do držáku je rychloupínací, takže jeho použití je naprosto snadné. Vysokopevnostní ocelové lanko zámku je potažené vinylem pro ochranu laku bicyklu.Technický popis:


prémiový kabelový zámek s unikátním inteligentním designem držáku
snadné uchycení na všechny velikosti trubek rámu i na sedlovku
vysokopevnostní ocelové lanko potažené vinylem pro ochranu laku
kryt proti prachu
ergonomicky tvarované tělo zámku
rychloupínací držák
rozměry: 12 mm x 1800 mm