Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kvalitní cyklo zámek se spirálovým kabelem o délce 150 cm, 2 klíče, vysoká odolnost, včetně klipu na sedlovku.. Zámek Nexelo L233764 patří mezi praktické vybavení každého cyklisty, především pokud "parkuje" své kolo mimo uzamčené prostory.

Kolo je zajištěno ocelovým lankem o tloušťce 8 mm, které je pokryto gumovým krytem, který chrání lak kola před poškrábáním. Spirálový kabel má délku 1500 mm, což umožňuje snadné zamknutí vašeho kola za prakticky jakékoliv situace. Vysoce kvalitní zámek je umístěn v pevném pouzdře vyrobeném z odolného plastu a má dodatečný kryt, který zabraňuje znečištění vnitřního mechanismu.

Součástí balení jsou 2 klíče a také klip pro upevnění na sedlovou trubku. Celá sada váží pouhých 340 gramů, takže zbytečně nezvyšuje hmotnost kola. Zámek Nexelo L233764 je určený k uzamykání jízdních kol, případně velkých koloběžek nebo odrážedel.Technický popis:


spirálový zámek na kolo
pevné ocelové lanko s gumovým krytem
2 klíče
krytka zámku
včetně klipu na sedlovku
délka: 150 cm
vnější průměr zámku: 8 mm
hmotnost: 340 g

Skládací zámek, hrubá kalená ocel, držák na rám, výborná ochrana proti krádeži.. Skládací zámek na kolo Kellys Fold 90 poskytuje skvělou ochranu kola proti krádeži. O tu se stará hrubá kalená ocel o tloušťce 3 mm, přes kterou se jen tak nějaký zloděj nedostane. Kalení oceli zajistilo dokonalé vlastnosti pro prevenci vůči cizímu vniknutí.

Bezpečnostní skládací zámek se uzamyká prostřednictvím klíče. Součástí balení jsou dva tyto klíče a praktický držák na rám. Skládací zámek na kolo Kellys Fold 90 je dlouhý 80 cm a lze jej snadno složit do kompaktní podoby.Technický popis:


skládací zámek
zamykání na klíč (v balení 2 ks)
držák na rám součástí balení
délka: 80 cm
materiál: hrubá kalená ocel
tloušťka oceli: 3 mm
hmotnost: 675 g

Robustní ocelový U zámek, včetně držáku na rám, jednoduchý system zamykání.. Kellys Alert Plus je masivní zámek ve tvaru písmene U určený předvším na jízdní kola. Proto disponuje i praktickým držákem na rám. Oceníte především robustnost, která je násobně vyšší než u klasických lankových zámků. Systém zamykání ovšem zůstává stále snadný.Technický popis:


robustní ocelový U zámek
včetně držáku na rám
jednoduchý system zamykání
chránič proti prachu
průměr oceli: 12 mm
rozměry: 165 mm x 245 mm
hmotnost: 840 g

Spirálový zámek na kolo, pevné ocelové lano potažené pružným plastovým pláštěm, držák na sedlovku.. Zámek W-TEC Evakko je účinným zabezpečením pro vaše jízdní kolo.

Samotný zámek je vyrobený z pevného ocelového lanka potaženého pružným plastovým pláštěm, který předejde případnému poškrábání laku vašeho kola při manipulaci se zámkem.

K zámku jsou dodávány dva klíče a držák zámku na sedlovku kola, díky kterému lze zámek v době jeho nepoužívání umístit pod sedlo.Technický popis:


pevné ocelové lanko
stočení do spirály
vnější plastový (vinylový) transparentní kryt kouřové barvy
držák na sedlovku s páčkou pro snadné odejmutí zámku
plastová krytka zámkového mechanismu proti prachu
2 klíče
délka: 180 cm
průměr lanka: 10 mm
hmotnost: 450 g

Prémiový kabelový zámek s unikátním inteligentním designem držáku, snadné uchycení na všechny velikosti trubek rámu i na sedlovku.. Oxford Cable12 je prémiový kabelový zámek s unikátním inteligentním designem držáku, který nabízí snadné uchycení na všechny velikosti trubek rámu nebo klasicky na sedlovku.

Zasazení zámku do držáku je rychloupínací, takže jeho použití je naprosto snadné. Vysokopevnostní ocelové lanko zámku je potažené vinylem pro ochranu laku bicyklu.Technický popis:


prémiový kabelový zámek s unikátním inteligentním designem držáku
snadné uchycení na všechny velikosti trubek rámu i na sedlovku
vysokopevnostní ocelové lanko potažené vinylem pro ochranu laku
kryt proti prachu
ergonomicky tvarované tělo zámku
rychloupínací držák
rozměry: 12 mm x 1800 mm

Jednoduchá, skladná a uživatelsky přátelská skládací konstrukce, lamely z tvrzené oceli, praktický způsob uchycení na kolo, výborná ochrana proti krádeži.. Skládací zámek Oxford Linklock GL 90 cm je chybějící kus do skládačky zabezpečovacích prvků kol. Kompaktní skládací konstrukce s unikátním transportním pouzdrem umožňuje vozit zámek na rámu kola. Zámek má celkový obvod po rozložení 900 mm. Což znamená, že je k dispozici dostatečný prostor pro zabezpečení kol u pevných objektů. Celý zámek je pak velmi skladný díky praktickému pouzdru, které lze uchytit na rám pomocí suchých zipů. Technický popis:


skládací zámek
jednoduchá a dokonale skladná konstrukce
odolné lamely z tvrzené oceli
transportní pouzdro s uchycením na rám pomocí suchého zipu
3 vysoce bezpečnostní klíče
celkový obvod: 900 mm
délka lamel: 216 mm
tloušťka lamel: 5 mm
materiál: ocel
hmotnost: 0,87 kg

12 mm šestistranné články řetězu vyrobené z 3T kalené manganové oceli pro maximální pevnost
Odolný ochranný nylonový kryt se zapínáním na suchý zip, který drží na svém místě
Zahrnuje zámek Evolution 4 Disc Lock se 14 mm ocelovým okem s maximálním výkonem
Patentovaný * oválný příčník z kalené oceli pro vyšší bezpečnost
Vytvrzené dvojité blokování západky pro velkou přídržnou sílu
Větší bezpečnostní válec ve tvaru disku se zesíleným systémem proti vrtání a ochranou proti tahu
Posuvný kryt proti prachu chrání a prodlužuje životnost válce
3 klíče z nerezavějící oceli - jeden osvětlený žárovkou s vysokou intenzitou a vyměnitelnou baterií
Program Key Safe s možností objednání nového klíče
Úroveň ochrany: 9/10

Barva: Oranžová;Černá
Délka (mm): 1700.0
Specifikace materiálu: Nylon;Ocel
Hmotnost (g): 5960.0
Barva podle výrobce: Oranžová;Orange/Black;Černá
Úroveň zabezpečení: 9/10
Typ: Klíč
Navrženo v: USA
Země původu: Taiwan

Zámek na kolo ABUS Goose Lock se elegantně usadí kolem rámu kola a poté zůstane v požadovaném tvaru. Se zámkem Goose Lock vyvinula společnost ABUS rozměrově stabilní zámek na kolo, který je také velmi přitažlivý na pohled a na dotek a vyznačuje se působivou technologií zbarvení a designu. Skládá se z několika komponentů: klasického 6 milimetrového ocelového řetězu, pěnového potahu a obalu z plastových vláken. Ocelový řetěz – stejně jako kryt a konstrukční části uzamykacího mechanismu – je vyroben ze speciálně tvrzené oceli. Pojem ''husí krk'' označuje kovový vnitřek, který zajišťuje rozměrovou stálost zámku. Díky tomu lze zámek ohnout do požadovaného tvaru a pevně jej omotat kolem rámu kola. Pěna zajišťuje nezaměnitelný pocit a přepravu bez chrastění. Vynikající ochranu proti oděru a poškrábání poskytuje odolný, vysoce flexibilní obal z plastových vláken. Díky rozměrové stálosti a pěně se zámek velmi snadno přenáší. Nehrká na rámu kola, přesto zůstává flexibilní. TECHNOLOGIE 6 mm silný řetěz s funkčním, odolným a vysoce flexibilním textilním obalem Rozměrově stabilní a flexibilní zámek Měkký obal poskytuje silnou ochranu proti opotřebení Řetěz, kryt a konstrukční části uzamykacího mechanismu jsou vyrobeny ze speciálně tvrzené oceli Včetně dvou klíčů
Barva podle výrobce: Mint
Barva: Zelená
Typ: Klíč
Navrženo v: Německo
Délka: 110 cm
Hmotnost (g): 950.0
Délka (mm): 1100.0
Specifikace materiálu: Kalená ocel
Průměr (mm): 6.0
Úroveň zabezpečení: 7/15
Země původu: Německo

Kvalitní vložka XPlus poskytuje výbornou ochranu proti manipulaci se zámkem a tím i proti krádeži. Bez ohledu na to, zda se někdo pokusí vloupat do zámku kola nebo cylindrické vložky XPlus konvenčními nebo dokonce speciálními nástroji – daleko se nedostane. XPlus a 8 milimetrový speciálně tvrzený ocelový řetěz poskytují skvělou ochranu proti krádeži. Aby byl lak na kole dlouhodobě chráněn, je řetěz pokryt textilním návlekem. Dokonce i klíčová dírka má kryt, který ji chrání před nečistotami a korozí. Skvělé zabezpečení, vaše kolo můžete bez obav zaparkovat leckde. Technologie 8 mm silný řetěz s čtyřhrannými oky Řetěz a tělo zámku, jakož i součásti uzamykacího mechanismu jsou vyrobeny ze speciálně tvrzené oceli Uzamykací systém je chráněn vůči nečistotám a korozi ABUS XPlus uzamykací systém pro vyšší ochranu proti nežádoucí manipulaci Dva klíče v balení
Délka (mm): 850.0
Úroveň zabezpečení: 11/15
Specifikace materiálu: Kalená ocel
Země původu: Německo
Barva: Černá
Typ: Klíč
Průměr (mm): 8.0
Navrženo v: Německo
Barva podle výrobce: Black
Hmotnost (g): 1782.0
Délka: 85 cm

Řetězový zámek ze série Granit Power XS 67 s visacím zámkem XS. Vlastnosti: 12 mm silná řetěz ve speciálním látkovém obalu chrání proti poškrábání laku - 14 mm tlusté oko U-zámku (17 mm včetně obalu) - dvojité jištění oka v těle zámku - řetěz, oko a tělo zámku, jakož i součásti uzamykacího mechanizmu jsou vyrobeny ze speciálně tvrzené oceli - jemný silikonový povrch těla zámku proti poškrábání - ABUS X-Plus uzamykací systém pro nejvyšší ochranu proti nežádoucí manipulaci - uzamykací systém je chráněn vůči nečistotám a korozi - bezpečnostní karta s kódem - dva klíče (jeden svítící). Level zabezpečení: 16/20. Délka řetězu: 120 cm, tloušťka oka řetězu: 12 mm, světlost oka: 48 x 41 mm, tloušťka oka: 17 mm, hmotnost: 3500 g. Barevné provedení: Yellow / Black.
Úroveň zabezpečení: 16/20
Délka (mm): 1200.0
Barva: Černá
Navrženo v: Německo
Průměr (mm): 17.0
Barva podle výrobce: Black Loop
Země původu: Německo
Specifikace materiálu: Kalená ocel
Typ: Klíč
Hmotnost (g): 3500.0