Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Přední blatník, připínací systém, univerzální uchycení, odolný plastový materiál.. Blatník M-Wave F Clip-on 20-24" je přední blatník s univerzálním uchycením pro dětská a juniorská horská MTB kola s velikosti kol 20-24". Blatník je vyroben z tvrzeného plastového materiálu, který zaručuje vysokou pevnost a odolnost proti poškození. Blatník je navíc opatřen připínacím systémem, díky kterému jej lze uchytit do všech běžně dostupných rámů kol.Technický popis:


přední blatník pro dětská a juniorská horská kola
připínací systém pro všechny běžné typy rámů kol
snadná a rychlá montáž do přípravy v přední vidlici kola
nízká hmotnost
materiál: tvrzený plast

Náhradní upínání pro blatníky SKS X-Blade pro případ poškození nebo ztráty..  Náhradní upínání pro blatníky SKS X-Blade poslouží v případě ztráty nebo poškození původního. Výměna je snadná a rychlá.Technický popis:


rychlá a snadná montáž
kvalitní a vysoce odolný materiál
pro blatníky SKS X-Blade 26-27.5" nebo 28-29"

Zadní blatník s rychloupínacím mechanismem, vhodný zejména pro MTB kola. Je nastavitelný a vyrobený z lehkého a odolného materiálu.. Zadní blatník SKS X-TRA-DRY 26" má univerzální uchycení na sedlovku pro horská kola, lze jej ale využít i na ostatních rámech. Je vyroben z extra odolného, ale zároveň lehkého plastového materiálu, který zaručuje vysokou pevnost a odolnost proti poškození, především v náročném terénu. Blatník je opatřen rychloupínacím mechanismem, díky kterému ho uchytíte do všech běžně dostupných rámů kol, včetně těch s celoodpruženým rámem.Technický popis:


zadní blatník pro MTB kola i ostatní rámy
extra lehký
vysoce odolný plast vhodný do terénu
vhodný i pro celoodpružené rámy
rychloupínací mechanismus
nastavitelný v jednom úhlu
snadná a rychlá montáž
vhodný pro velikost kol: 26"
vhodný pro šířku plášťů: 1,75"-2,5" (45-64 mm)
délka: 390 mm
maximální průměr sedlovky: 35 mm
hmotnost: 140 g
vyrobeno v Německu

Přední blatník pro 26" kola s rychloupínacím mechanismem, speciálně určený pro odpružené vidlice.. Přední blatník SKS Shockboard 26" má univerzální uchycení pro horská kola, lze ho ale využít i na ostatních rámech s odpruženou vidlicí. Blatník je vyroben z téměř nezničitelného a zároveň lehkého plastu, který zaručuje vysokou pevnost a odolnost proti poškození. Je také opatřen rychloupínacím mechanismem, díky kterému ho uchytíte do všech běžně dostupných rámů, respektive sloupku vidlic. K tomu poslouží také 5 různých adaptérů, které najdete přímo v balení.Technický popis:


přední blatník pro odpružené vidlice
s rychloupínacím mechanismem
téměř nezničitelný plastový materiál
extra lehký
snadná a rychlá montáž
5 adaptérů do sloupku vidlice součástí balení (15-35 mm)
vhodný pro velikost kol: 26"
vhodný pro šířku plášťů: 1,75"-2,5" (45-64 mm)
délka: 600 mm
hmotnost: 97 g
vyrobeno v Německu

Multifunkční blatník, který lze připevnit na zadní i přední kolo MTB kol a zadní kolo specifických koloběžek.. Univerzální blatník Zéfal No Mud nabízí unikátní systém upínání, který můžete použít jak na zadní kolo koloběžky Crussis Cross, tak na přední i zadní kolo většiny horských modelů kol a elektrokol. Nebudete mít problém ani s plně odpruženými koly. Průměr upínacích ok lze nastavit v rozmezí 17 - 41 mm a díky odnímatelnému spoileru si můžete blatník přestavět na zadní nebo přední verzi. Celý proces je intuitivní zabere minimum vašeho času. Blatník je vhodný pro kola o průměru 26" a 27,5".Technický popis:


univerzální blatník vhodný na zadní kolo koloběžek Crussis Cross a přední i zadní kola horských kol a elektrokol
vhodný pro plně odpružená MTB kola
unikátní upínací systém vhodný pro vidlice i sedlovky
nastavitelné objímky
vhodná velikost kola: 26", 27,5"
maximální šířka plášťů: 2,6" (65 mm)
vhodný průměr sedlovky/vidlice: 17 - 41 mm
materiál: technopolymerová pryskyřice
hmotnost: 190 g
hlavní foto je ilustrační, balení obsahuje 1 ks

Přední nebo zadní blatník, snadná montáž, skvělá ochrana před nečistotami, nízká hmotnost.. Univerzální blatník Kellys Impact Hill lze připnout jak na přední, tak na zadní kolo jízdního kola. Blatník se připevní snadno prostřednictvím stahovacích pásků a je připraven k použití.

Blatník je svým provedením vhodný i pro celoodpružená kola a do těch nejzablácenějších terénů. Při umístění ve vidlici blatník chrání nejen cyklistu před nečistotami z cest, ale i samotné holeně vidlice. Na zadním kole zase chrání systém zadního odpružení - tlumič, přepákování či ložiska. 

Univerzální blatník Kellys Impact Hill je díky svému atraktivnímu designu a vysoké účinnosti skvělým doplňkem jízdních kol.Technický popis:


blatník na přední i zadní kolo
jednoduchá montáž
na přední straně chrání cyklistu a vidlici
na zadní straně chrání systém zadního odpružení
snadná údržba
dlouhá životnost
délka: 28 cm
vhodný pro vidlice se zdvihem 80-200 mm
vhodný pro velikosti kol 26'', 27,5'' a 29''

Moderní blatník vhodný pro kola 26-27,5", snadná instalace do sloupku odpružené vidlice, jednoduchá údržba, dlouhá životnost.. Přední blatník na kolo SKS Shockblade II je nezbytným doplňkem ke kolu. Díky modernímu vzhledu dodá kolu na jeho atraktivitě. Jeho montáž je snadná, uchycuje se do sloupku odpružené vidlice. V balení naleznete adaptéry pro průměry od 19 do 39 mm. Blatník lze sundat a úchyt zůstane ve vidlici. Přední blatník SKS Shockblade II je vhodný pro kola o velikosti 26 - 27,5". Je vyroben z tvrzeného plastu, což usnadňuje jeho údržbu a zvyšuje jeho životnost. Technický popis:


blatník pro kola o velikosti 26"-27,5"
jednoduchá montáž do sloupku odpružené vidlice (adaptéry pro průměry od 19 do 39 mm součástí balení)
snadná údržba a dlouhá životnost
optimální šířka pláště: 2,0-3,0"
délka blatníku: 605 mm
hmotnost: 101 g

Sada kompaktních blatníků na 29 "MTB kola. Ohebný přední blatník pro 27.5-29" MTB kola s rychloupínacím systémem pro bleskovou instalaci a odnímání. Vhodný pro většinu vidlic pomocí dvou typů rozpěrných segmentů (na průměr 19,6-26 mm a 27,7-35mm). Rozměry: 64 x 8,5 x 15 cm a hmotnost: 208 g. Plastový zadní blatník pro 29 "MTB kola s rychloupínacím systémem pro bleskovou instalaci a odnímání. Polohovatelné rameno se 3 Pivotal umožňuje libovolné nastavení sklonu podle potřeb jezdce. Vhodný pro sloupky sedla s průměrem 25,4-34,9 mm. Vhodný na kola s pláštěm do šířky 2,5 ". Rozměry: 67 x 10,2 x 7,5 cm a hmotnost: 220 g.
Barva podle výrobce: Black
Typ: MTB
Montážní systém: Nacvakávací
Země původu: Taiwan
Varianta: Set
Barva: Černá
Průměr kol: 29/28" (622 mm)

Sada kompaktních blatníků na 27.5 "MTB kola. Ohebný přední blatník pro 27.5-29" MTB kola s rychloupínacím systémem pro bleskovou instalaci a odnímání. Vhodný pro většinu vidlic pomocí dvou typů rozpěrných segmentů (na průměr 19,6-26 mm a 27,7-35mm). Rozměry: 64 x 8,5 x 15 cm a hmotnost: 208 g. Plastový zadní blatník pro 27.5 "MTB kola s rychloupínacím systémem pro bleskovou instalaci a odnímání. Polohovatelné rameno se 3 Pivotal umožňuje libovolné nastavení sklonu podle potřeb jezdce. Vhodný pro sloupky sedla s průměrem 25,4-34,9 mm. Vhodný na kola s pláštěm do šířky 2,5 ". Rozměry: 67 x 10,2 x 7,5 cm a hmotnost: 215 g.
Typ: MTB
Průměr kol: 27,5" (584 mm)
Barva: Černá
Země původu: Taiwan
Barva podle výrobce: Black
Montážní systém: Nacvakávací
Varianta: Set

Přední blatník Deflector FM60 zajišťuje skvělou ochranu i nadrsný terén. Speciálně navržený pro horskou cyklistiku, snadno se instaluje a perfektně zapadne na váš kolo.
Zadní blatník Deflector RM60+ zajišťuje skvělou ochranu i na nerovném terénu. Speciálně navržený pro horskou cyklistiku, snadno se instaluje a perfektně zapadne na váš kolo. Dvojitá orientace nabízí další ochranu s optimálním přizpůsobením.
 
Hlavní vlastnosti produktu
 
Deflector FM60

UNIVERZÁLNÍ - kompatibilní s většinou trhů s vidlemi.
SPOILER DUAL MATERIAL - Lepší ochrana a přináší pružnost blatníku.

 
Deflector RM60+

SYSTÉM MD-TURN - systém rychlého našroubování na sedlovku od Ø 25 do 32 mm.
SPOILER DUAL MATERIAL - Lepší ochrana a přináší pružnost blatníku.
DVOJNÁSOBNÍ ORIENTACE - optimální pokrytí pneumatik.
REFLEXNÍ KROUŽEK - Pro lepší viditelnost.

Varianta: Přední;Zadní
Barva podle výrobce: Černá
Hmotnost (g): 221.0
Průměr kol: 27,5" (584 mm);26" (559 mm)
Typ: MTB
Montážní systém: Nacvakávací
Země původu: Francie
Barva: Černá