Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sada dvou blatníků, snadné a rychle uchycení, Kellys design, vhodné pro horská či crossová kola s 26-29" koly.. Sada blatníků Kellys Fuse je sada dvou blatníků určených pro všechny běžné typy rámů jízdních kol. Zadní blatník je připevněn na polohovatelném držáku a díky systému SQR jej lze snadno a rychle uchytit. Blatníky Kellys Fuse jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů.Technický popis:


přední a zadní blatník
snadná a rychlá montáž
polohovatelný držák zadního blatníku
kvalitní a vysoce odolný materiál
špičkový design
vhodné pro všechny běžné typy rámů s 26"-29" koly disponujícími přípravou - otvory na montáž blatníku na přední vidlici a zadní stavbě
vhodné i pro odpružené vidlice (podkova vidlice musí disponovat přípravou - otvorem pro montáž blatníku)
není vhodné pro elektrokola s centrálním pohonem

Přední blatník, připínací systém, univerzální uchycení, odolný plastový materiál.. Blatník M-Wave F Clip-on 20-24" je přední blatník s univerzálním uchycením pro dětská a juniorská horská MTB kola s velikosti kol 20-24". Blatník je vyroben z tvrzeného plastového materiálu, který zaručuje vysokou pevnost a odolnost proti poškození. Blatník je navíc opatřen připínacím systémem, díky kterému jej lze uchytit do všech běžně dostupných rámů kol.Technický popis:


přední blatník pro dětská a juniorská horská kola
připínací systém pro všechny běžné typy rámů kol
snadná a rychlá montáž do přípravy v přední vidlici kola
nízká hmotnost
materiál: tvrzený plast

Jednoduchá montáž na sedlovou trubku, přizpůsobitelný úhel blatníku.. Zadní blatník Kellys Drizzle R zvyšuje komfort jízdy na mokrém a blátivém terénu, může být ale lehce a rychle vyměněn během pěkného počasí. Úhel blatníku lze přizpůsobit potřebám a samotný blatník se instaluje na sedlovou trubku.Technický popis:


jednoduchá montáž na sedlovou trubku
přizpůsobitelný úhel blatníku
pasuje na všechny typy sedlových trubek
ochrání před blátem
vhodný pro 27,5-29” kola

Přední a zadní blatník, snadné a pevné uchycení, vhodné především pro horská kola s 26"-28" koly.. Sada blatníků SKS Beavertail XL 26-28" je set předního a zadního blatníku vhodný pro všechny běžné typy rámů jízdních kol a poradí si i s odpruženými vidlicemi. Poskytují skvělou ochranu před nečistotami a díky odolným ocelovým držákům bezpečně drží na svém místě. Blatníky SKS Beavertail XL jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost.Technický popis:


přední a zadní blatník
snadná a rychlá montáž
ocelové držáky
kvalitní a vysoce odolný materiál
vhodné pro všechny běžné typy rámů s 26"-28" koly disponujícími přípravou - otvory na montáž blatníku na přední vidlici a zadní stavbě
vhodné i pro odpružené vidlice (podkova vidlice musí disponovat přípravou - otvorem pro montáž blatníku)
není vhodné pro elektrokola s centrálním pohonem
hmotnost: 290 g
optimální šířka pláště: 2,0-2,35"

Přední a zadní blatník, snadné a pevné uchycení, vhodné především pro horská kola s 26"-28" koly.. Sada blatníků SKS Beavertail 26-28" je set předního a zadního blatníku vhodný pro všechny běžné typy rámů jízdních kol a poradí si i s odpruženými vidlicemi. Poskytují skvělou ochranu před nečistotami a díky odolným ocelovým držákům bezpečně drží na svém místě. Blatníky SKS Beavertail jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost.Technický popis:


přední a zadní blatník
snadná a rychlá montáž
ocelové držáky
kvalitní a vysoce odolný materiál
vhodné pro všechny běžné typy rámů s 26"-28" koly disponujícími přípravou - otvory na montáž blatníku na přední vidlici a zadní stavbě
vhodné i pro odpružené vidlice (podkova vidlice musí disponovat přípravou - otvorem pro montáž blatníku)
hmotnost: 211 g
optimální šířka pláště: 2.0"-2.35"

Přední blatník pro 27,5"-29" kola s rychloupínacím mechanismem, speciálně určený pro odpružené vidlice.. Přední blatník SKS Shockboard XL 27,5"-29" má univerzální uchycení pro horská kola, lze ho ale využít i na ostatních rámech s odpruženou vidlicí. Blatník je vyroben z téměř nezničitelného a zároveň lehkého plastu, který zaručuje vysokou pevnost a odolnost proti poškození. Je také opatřen rychloupínacím mechanismem, díky kterému ho uchytíte do všech běžně dostupných rámů, respektive sloupků vidlic. K tomu poslouží také 5 různých adaptérů, které najdete přímo v balení.Technický popis:


přední blatník pro odpružené vidlice
s rychloupínacím mechanismem
téměř nezničitelný plastový materiál
extra lehký
snadná a rychlá montáž
5 adaptérů do sloupku vidlice součástí balení (15-35 mm)
vhodný pro velikost kol: 27,5"-29"
vhodný pro šířku plášťů: 1,75"-2,5" (45-64 mm)
šířka profilu: 60 mm
délka: 655 mm
hmotnost: 96 g
vyrobeno v Německu

Zadní blatník s rychloupínacím mechanismem, vhodný zejména pro MTB kola. Je nastavitelný a vyrobený z lehkého a odolného materiálu.. Zadní blatník SKS X-TRA-DRY XL 27,5-29" má univerzální uchycení na sedlovku pro horská kola, lze jej ale využít i na ostatních rámech. Je vyroben z extra odolného, ale zároveň lehkého plastového materiálu, který zaručuje vysokou pevnost a odolnost proti poškození, především v náročném terénu. Blatník je opatřen rychloupínacím mechanismem, díky kterému ho uchytíte do všech běžně dostupných rámů kol, včetně těch s celoodpruženým rámem.Technický popis:


zadní blatník pro MTB kola i ostatní rámy
extra lehký
vysoce odolný plast vhodný do terénu
vhodný i pro celoodpružené rámy
rychloupínací mechanismus
nastavitelný v jednom úhlu
snadná a rychlá montáž
vhodný pro velikost kol: 27,5"-29"
vhodný pro šířku plášťů: 1,75"-2,5" (45-64 mm)
délka: 470 mm
maximální průměr sedlovky: 35 mm
hmotnost: 162 g
vyrobeno v Německu

Přední a zadní blatník ideální pro elektrokola a "plusková" kola. Uchycení na sedlovku a spodní rámovou trubku, i přes rámovou baterii u elektrokol.. Sada blatníků SKS Fatboard je set předního a zadního blatníku vhodný především pro elektrokola, "plusková" kola nebo fatbike s plášti s šířkou od 3" do 4,8". 

Přední blatník je uchycen ke spodní rámové trubce pomocí kvalitních pásků se suchým zipem a zadní blatník rychloupínacím mechanismem k sedlovce. Poskytují skvělou ochranu před nečistotami a bezpečně drží na svém místě.

Sada blatníků SKS Fatboard je vyrobená z vysoce odolného tvrzeného plastu, který zaručuje dlouhou životnost.
 Technický popis:


přední a zadní blatník vhodný pro elektrokola, "plusková" kola a fatbike
jednoduchá a rychlá montáž pomocí kvalitních pásků se suchým zipem
uchycení na spodní rámovou trubku a sedlovku
vysoce odolný materiál
snadná údržba a dlouhá životnost
materiál: tvrzený plast
pro velikost kol: 24-29"
optimální tloušťka pláště: 3,0-4,8"
hmotnost: 377 g
délka předního blatníku: 480 mm
délka zadního blatníku: 480 mm

Přední blatník ideální pro elektrokola a "plusková" kola. Uchycení na spodní rámovou trubku, i přes rámovou baterii u elektrokol.. Přední blatník SKS X-Guard je nezbytným doplňkem především pro elektrokola, "plusková" kola nebo fatbiky s plášti s šířkou od 3" do 4,8". 

Díky modernímu vzhledu dodá kolu na jeho atraktivitě. Jeho montáž je snadná a rychlá, uchycuje se pomocí pásků se suchými zipy na spodní rámovou trubku. Blatník lze uchytit i přes rámovou baterii u elektrokol.

Přední blatník SKS X-Guard je vyroben z vysoce odolného tvrzeného plastu, který zaručuje dlouhou životnost.Technický popis:


moderní blatník s atraktivním vzhledem
vhodný zejména pro elektrokola a "plusková" kola
montáž pomocí pásků se suchými zipy
uchycení na spodní rámovou trubku
snadná údržba a dlouhá životnost
materiál: tvrzený plast
pro velikost kol: 12-29"
optimální tloušťka pláště: 3,0-4,8"
hmotnost: 145 g
délka: 480 mm

Přední nebo zadní blatník, snadná montáž, skvělá ochrana před nečistotami, nízká hmotnost.. Univerzální blatník Kellys Impact Hill lze připnout jak na přední, tak na zadní kolo jízdního kola. Blatník se připevní snadno prostřednictvím stahovacích pásků a je připraven k použití.

Blatník je svým provedením vhodný i pro celoodpružená kola a do těch nejzablácenějších terénů. Při umístění ve vidlici blatník chrání nejen cyklistu před nečistotami z cest, ale i samotné holeně vidlice. Na zadním kole zase chrání systém zadního odpružení - tlumič, přepákování či ložiska. 

Univerzální blatník Kellys Impact Hill je díky svému atraktivnímu designu a vysoké účinnosti skvělým doplňkem jízdních kol.Technický popis:


blatník na přední i zadní kolo
jednoduchá montáž
na přední straně chrání cyklistu a vidlici
na zadní straně chrání systém zadního odpružení
snadná údržba
dlouhá životnost
délka: 28 cm
vhodný pro vidlice se zdvihem 80-200 mm
vhodný pro velikosti kol 26'', 27,5'' a 29''