Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Praktické křesadlo malých rozměrů vydrží více než 1000 použití a je plně voděodolné.. Křesadlo Primus Ignition Steel Large se díky svým malým rozměrům bez problému vejde do kapsy a bude užitečným společníkem nejen na cestách. Oproti klasickým sirkám má svou nespornou výhodu ve voděodolnosti materiálu a možnosti rozdělat oheň prakticky za všech povětrnostních podmínek. Jednoduchá konstrukce vydrží více než tisíc použití, proto se jeho koupě rozhodně ekonomicky vyplatí! Technický popis: 


křesadlo ze 100% bioplastu PLA 
jednoduchá lehká konstrukce velké odolnosti
plně voděodolné, funguje skvěle i za deště a sněhu 
vydrží více než 1000 použití 
teplota jisker: 3000 °C
materiál: bioplast PLA
hmotnost: 27 g
rozměry: 9 x 3 x 1,3 cm 

Brousek Highlander 2ks 89 CZK  -22% 
Dva lehké brusné kameny pro jemné a hrubé broušení.. Brousek Highlander 2ks vám zajistí, že už nikdy nebudete muset bojovat s tupými noži. Díky těmto dvěma malým obdélníkovým brusným kamenům budou vaše nože vždy ostré a připravené k použití. Balení obsahuje dva kameny - pro hrubé a jemné broušení.Technický popis:


dva lehké obdélníkové kameny
pro jemné a hrubé broušení
rozměr: 7 x 1,5 x 0,5 cm
materiál: karborundum
v balení 2 kusy

Husky vodní vak Handy 1,5 l

 

Vodní vak k přenosu potřebných tekutin umístitelný pohodlně do batohu. Vak je vybavený širokým uzávěrem, který umožňuje pohodlné naplnění.

ideální doplněk pro cyklisty, horolezce nebo běžce. Velmi užitečný doplněk,

 

Parametry produktu:
- Objem: 1,5 litry

- Rozměry: 42 x 18,5 cm


Produktová řada KA-BAR® Becker.Čepel typu drop point je vyrobena z chrom-vanadiové nerezové oceli 1095 Cro-Van kalené do tvrdosti 56-58 HRC.Nůž má černou povrchovou úpravu eliminující nežádoucí odlesky a zamezující korozi.Na čepeli v zadní části u hřebetu je nápis BK & T KA-BAR. Na druhé straně je na stejném místě nápis BK-11 USA.Ergonomická rukojeť je vyrobena ze stejného materiálu jako čepel.Nůž je opatřen jednoduchou záštitou - ochranou proti sklouznutí prstů na čepel.Nůž je dodáván s pevným a robustním pouzdrem z tvrdého plastu. Pouzdro má několik otvorů pro provlečení připevňovací šňůry, která je součástí dodávky. Pouzdro je kompatibilní s kovovým TDI opaskovým klipem # 1480CLIP. To umožňuje snadné upevnění / sejmutí k/z opasku nebo taktické vesty.


Kolekce nožů KA-BAR® Zombie® se vyznačuje výraznou zelenou barvou (Toxic Green) rukojetí.Čepel typu cleaver je vyrobena z jednoho kusu chrom-vanadiové nerezové oceli 1095 Cro-Van kalené do tvrdosti 56-58 HRC.Čepel má černou povrchovou úpravu eliminující nežádoucí odlesky a zamezující korozi.Na čepeli je u rukojeti nápis KA-BAR a logo ZK (Zombie® knife).Rukojeť je vyrobena z odolného kompozitu GFN-PA66 a je tvořena střenkami připevněnými dvěma spoji k čepeli full tang konstrukce.Má hrubou protiskluzovou texturu pro jistější a bezpečnější úchop.Ukončení rukojeti má zajímavý a agresivní design, který zároveň brání vyklouznutí nože z ruky.Oblouky na spodní straně rukojeti a speciální tvar základny čepele tvoří ochranu proti sklouznutí prstů na čepel.Na konci rukojeti nože je otvor na připevňovací šnůru.Nůž je dodáván s pevným a robustním nylonovým / koženým Cordura® opaskovým pouzdrem. Pouzdro je vybaveno dvěma pojistnými popruhy na patentku na fixaci nože. Pouzdro má vpředu našitou kapsu na uložení nože Zombie®  ''Acheron'' Skeleton Knife, který je součástí dodávky, na uložení náhradních střenek černé barvy, které jsou k noži také dodávány spolu se sadou náhradních šroubů nebo na uložení jiného drobného vybavení. Na kapse je našit panel se suchým zipem pro připevnění znaku či ID štítku. K noži je přiložena také připevňovací šňůra v barvě Zombie® / Toxic Green. S nožem dostanete také velcro 3D znak “Zombie Knives“.


Vydat se na ryby a nebýt připraven? Tomu se jednoduše vyhnete pomocí této krabičky. Může nastat množství nepříjemných situací, na které budete připraveniUvnitř boxu proto naleznete veškeré nezbytnosti. Termoizolační fólie vás udrží v teple a vy tak můžete rybaři déle. Dále obsahuje kompletní mini rybářský kit: vlasec, 4x obratlík, 4x závažíčko a 4x háček. Nechybí ani nylonový provaz s univerzálním použitím, čajová svíčka. Vše doplňují bonbony Barley.Benefity, o kterých musíte vědět:


Hlavní přednosti krabičky poslední záchrany BCB® Fishing Survival Tin

 • potřeby pro rybaření v krabičce
 • obsahuje různé potřebné předměty


Krabička poslední záchrany vás nemusí zachránit jen v krizových situacích v lese či na horách. Ona krizová situace může nastat i ráno po pořádné oslavě. V té chvíli sáhnete po všem, co vám přislíbí alespoň malou úlevu. A věřte, že v této krabičce je vše. Kde jinde najdete vedle sebe špunty do uší, kartáček a sáček s kávou? Krabičku stačí v klidu otevřít, využít jejich služeb a říct si, že to bylo naposledy.Co tedy uvnitř najdete. Dá se říct, že v BCB mysleli úplně na vše. Pytlík na zvracení, vodě-odolné náplasti, pinzetu, špunty do uší, skládací kartáček na zuby, peppermintový bonbon, sáček s kávou a sladký bonbon.Benefity, o kterých musíte vědět:


Hlavní přednosti krabičky poslední záchrany BCB® Hangover Relief Tin

 • potřeby pro ráno po oslavě
 • obsahuje všechny potřebné předměty

Jak nejlépe vyzrát na zimu? 

Na zimu nejlépe vyzrajete, pokud budete správně připraveni. S naší zimní sadou nouzových ovladačů budete vždycky v pohodě. 

Obsah sady

 • kapesní nouzová termofolie, která zabrání hypotermii
 • nouzová autosada na zimu pro řidiče do jakýchkoli podmínek 
 • 3 chemická nouzová světla s výdrží 8 hodin
 • malá signální píšťalka 
 • dynamo svítilna určená k ručnímu dobíjení 
 • 2 ohřívače rukou 
 • fleecová deka 
 • energetická tyčinka 

Benefity, o kterých musíte vědět:

 • kompaktní
 • praktické
 • v zimě vás nic nezaskočí 

Sada čištění MELEE pro nože, multitool a sekery Riflecx je tou nejlepší kombinací k jejich ochraně, ošetření a čistotě. Kompletní set pro čištění šetří nejen čas, ale i finance. 


Nečistota a mastnota nemá šanci


Precizní čistič pro čištění a odmaštění všech částí zbraní je jednou ze součástí sady MELEE. Ta díky svému složení odstraňuje karbonové usazeniny a nečistoty z každé části zbraně, aniž by ji nadměrně vysušoval a způsoboval důlkovou korozi. Rychle a bez námahy odstraní nečistoty, karbonové usazeniny, olovo, měď, olej i mastnotu. Poté je ideální použít olej s teflonem či CLP olej. 


Sprej s teflonem


Po použití čističe Riflecx je ideální dále ošetřit zbraň či nůž sprejem s teflonem, jenž účinně zabrání rzi. Pokud bychom skončili pouze u čištění a zbraň uložili, po čase by bylo riziko rzi nevyhnutelné a velice zdlouhavě řešitelné. Před uložením zbraň ošetříme sprejem Riflecx, necháme odpařit vlhkost a tenká teflonová vrstva se postará, aby koroze neměla šanci. 


Ochranný CLP olej


Ochranný CLP olej výrazně sníží opotřebení vašeho nože či zbraně. Zabrání tření, poskytne ochranu proti vodě, kyselinám i zásadám. Ideální volbou je po použití odstraňovače a spreje s teflonem. CLP olej je dlouhodobá antioxidační a antikorozní ochrana mazané plochy. 


Benefity, o kterých musíte vědět:  • sada pro čištění nožů a nářadí

 • vzájemně kompatibilní produkty

 • rychlé a jednoduché použití

 • prevence, čištění, ochrana


Ohřívač po vyndání ze sáčku reaguje s kyslíkem, a po chvilce začíná hřát. Přírodní teplo až 12 hodin. Pro jednorázové použití.