Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Nafukovací křeslo Intex Empire Chair


 


Moderní, sofistikované a naprosto pohodlné nafukovací křeslo Empire Chair od výrobce Intex. 
- Extra pevné dno pro delší životnost

- Vhodné pro domácí i venkovní použití

- 2-vrstvé PVC odolné proti propíchnutí

- Dodatečná komora, kterou je možné napustit vodou pro lepší ukotvení

- Perfektní kombinace designu a funkčnosti

- Luxusní design s transparentním okrajem

- Rozměry: 112 x 109 x 69 cm

- Hmotnost: 3,3 kg

- Nosnost: 100 kg

- Barva: Limetkově zelená

Nafukovací polštářek Intex

 - Rozměry: 43 x 28 x 9 cm

- Ideální na cestování, pro návštěvy, do stanu

- Příjemný semišový povrch


Klymit Double V je nafukovací karimatka pro dvě osoby, která je stále dobře sbalitelná a lehká.Ideální pro partneryNafukovací karimatka Klymit Double V je ideální podložka pro táboření s partnerem. Jde vlastně o dvě klasické karimatky Static V  spojené do jednoho celku. Je vhodnější než použití dvou samostatných matrací, protože nedochází k jejich rozjíždění od sebe a oběma nocležníkům nabízí stejný komfort.Revoluční konstrukcePatentovaný design komor ve tvaru písmene V poskytuje každému optimální podporu a pohodlí, ať už spíte na zádech, na břiše nebo na boku. Žebrování přirozeně vede tělo, vytváří expanzní zóny a výška matrace zůstává zachována i v nejvíce zatěžovaných oblastech. V-komory vedle sebe výrazně omezuji pohyb vzduchu mezi oběma polovinami karimatky. Pokud lůžko opustíte uprostřed noci, nebo vstáváte dříve, nebudete rušit vašeho partnera. Profilované bočnice po obvodu udržují obě osoby v ideální poloze a brání sklouznutí mimo prostor karimatky. Vnitřní laminát má aplikovánu antimikrobiální úpravu proti mikroorganismům, včetně hub a bakterií, které mohou způsobit pachy nebo poškození.Dvoulůžko snadno a rychleSoučástí dodávky Klymit Double V je nepromokavý obal, který slouží zároveň jako vzduchová pumpa pro snadné nafouknutí. Jednoduše našroubujete ventil v jeho spodní části na ventil karimatky, naberete do něj vzduch, srolujete horní okraj a tím vtlačujete vzduch do matrace. Bezpečnostní ventil brání úniku vzduchu během noci a jeho plné otevření zase umožňuje rychlé vyfouknutí. I přes komfortní rozměr lůžka se sbalená vejde do každého batohu. Polyester, ze kterého je karimatka vyrobena je poddajný, odolný vůči poškození a snadno se čistí. Součástí balení je také sada pro nouzové opravy.


Benefity, o kterých musíte vědět:

  • nafukovací matrace
  • ideální pro dvě osoby
  • rychlé nafouknutí i vyfouknutí
  • antibakteriální úprava
  • bezpečnostní ventil
  • přepravní pouzdro a pumpa v jednom
  • nouzová opravná sada
  • nenáročná údržba

Nafukovací postel Intex Supreme Air-Flow Queen 


Nafukovací postel Intex Supreme Air-Flow z řady Dura-Beam Plus zajistí luxusní spánek dvěma osobám. Díky technologii Fiber-Tech využívající pevná polyesterová vlákna nedochází k tvarové deformaci postele a je zaručena její dlouhodobá pevnost a stabilita. Díky této technologii navíc celá postel výtečně tepelně izoluje a nehrozí tedy lokální prochlazení, jako u obyčejných matrací. Další velkou výhodou Fiber-Tech konstrukce je její schopnost absorbovat a tlumit vibrace a díky tomu Vám umožní spát v klidu a nerušeni.


Tato nafukovací postel disponuje výškou 51 cm, která odpovídá výšce standardní postele. Díky tomu se budou vaši hosté cítit jako doma. Lehce zvýšené okraje dělají postel prostornější, stabilnější a usnadňují vstávání z postele. Postel disponuje 2 vzduchovými komorami pro maximální pevnost a stabilitu. Horní část postele je navíc opatřena sametově jemým plyšovým povrchem Plush Velvetaire a sítí vzájemně propojených vzduchových komor pro maximální komfort a pohodlí. Integrovaná elektrická pumpa nafoukne postel bez jakékoliv námahy za 4 minuty. S touto nafukovací postelí Intex budete vždy připraveni na nečekanou návštěvu, které můžete poskytnout luxusní nocleh. -
Nafukovací postel pro 2 osoby

-
Rozměry (D x Š x V): 203 x 152 x 51 cm

-
Nosnost: 272 kg

-
Nafouknutá za 4 minuty

-
2 vzduchové komory

-
Včetně integrované elektrické pumpy

-
Přenosná taška s popruhy v balení

-
Komorová konstrukce Fiber-Tech

-
Sametově jemný plyšový povrch Plush Velvetaire

-
Síť vzduchových komor pro maximální komfort

-
Lehce zvýšené okraje

-
Plynule regulovatelná tuhost matrace


 

Hosté mohou přijít! Obrovská nafukovací postel s elektrickou pumpou je komfortní a šetří Váš prostor. Přijela Vám nečekaně návštěva a chcete jí poskytnout příjemnou pohostinnost Vašeho domova? S touto nafukovací postelí dokážete vytvořit bleskově pohodlné spaní. Pryč jsou časy, kdy hosté museli spát na nízké, malé nafukovací matraci a ráno se probouzeli s bolestmi zad. Tato nafukovací postel nabízí skutečně komfort klasické postele a dokonce i její velikost. Povrch je tvořen ze sametově měkkého materiálu, příjemného na dotyk a velmi nenáročného na údržbu. Postel se nechá nafouknout až do výšky 51 cm. Samozřejmě splňuje všechny normy a certifikáty. Vynikající řešení místo sklápěcí postele. Vhodná jako postel pro hosty. 

Malá nafukovací karimatka Fury je lehká, pohodlná a voděodolná. Zvládne jakýkoliv terén a pomůže tak zvýšit kvalitu odpočinku během tvých oblíbených outdoorových aktivit na maximum i během opravdu chladných nocí. Ideální výbava pro na treky, cyklistiku nebo pro baťůžkáře. Výhody: Nafukovací karimatka s velmi nízkou hmotností. Vyrobeno z 20D 380T Nylon Ripstop - TPU zátěr. Skladná. Nejmenší přepravní objem z našich karimatek. Izolační vrstva 5 cm proti chladu a nerovnostem terénu. Kvalitní použité materiály zajišťují vysokou odolnost a použitelnost v různých terénech.

Nafukovací karimatka Flary se hodí na cyklistiku, treking a další outdorové aktivity, u kterých je třeba šetřit každý gram. Díky podélným komorám nabízí optimální rozložení váhy pro ještě větší komfort a dobrou tepelnou izolaci. Zvyšuje tak kvalitu odpočinku na maximum kdekoliv a kdykoliv. Výhody: Izolační vrstva 7 cm proti nerovnostem terénu. Vyrobeno z 190T Polyester Pongee - TPU zátěr. Kvalitní použité materiály zajišťují vysokou odolnost a použitelnost v různých terénech. Skladná, malý přepravní objem se vejde do každého batohu. Chytrý ventil usnadní nafukování a balení karimatky.

Nafukovací karimatka Flicky se hodí na cyklistiku, treking a další outdorové aktivity, u kterých je třeba šetřit každý gram. Díky podélným komorám nabízí optimální rozložení váhy pro ještě větší komfort a dobrou tepelnou izolaci. Zvyšuje tak kvalitu odpočinku na maximum kdekoliv a kdykoliv. Výhody: Izolační vrstva 8 cm proti nerovnostem terénu. Vyrobeno z 190T Polyester Pongee - TPU zátěr. Kvalitní použité materiály zajišťují vysokou odolnost a použitelnost v různých terénech. Skladná, malý přepravní objem se vejde do každého batohu. Chytrý ventil usnadní nafukování a balení karimatky.

Nafukovací matrace Intex Deluxe Single High | Twin


 


Nafukovací matrace Intex Deluxe Single High zajistí luxusní spánek jedné osobě. Díky technologii Fiber-Tech využívající pevná polyesterová vlákna nedochází k tvarové deformaci postele a je zaručena její dlouhodobá pevnost a stabilita. Díky této technologii navíc celá postel výtečně tepelně izoluje a nehrozí tedy lokální prochlazení, jako u obyčejných matrací. Další velkou výhodou Fiber-Tech konstrukce je její schopnost absorbovat a tlumit vibrace a díky tomu Vám umožní spát v klidu a nerušeni.


Tato nafukovací matrace disponuje výškou 25 cm, což je velmi příjemnou náhradou za plnohodnotnou postel. Díky svému jednoduchému skladnému systému ji lze velmi snadno převážet a manipulovat s ní dle libosti.
- Nafukovací postel pro 1 osobu

- Rozměry (D x Š x V): 99 x 191 x 25 cm

- Komorová konstrukce Fiber-Tech

- Velmi příjemná horní vrstva

- Semišový povrch i po stranách postele

- Široký nafukovací otvor pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí
 

Nyní můžete vycestovat kamkoliv. Díky nafukovací matraci z řady Deluxe Single-High se budete cítit kdekoliv, ať už je to ve stanu, karavanu nebo například u přátel. Technologie Fiber-Tech si zamilujete a díky této technoligii se poklidně vyspí na matracích Deluxe Single-High dvě osoby najednou.


 

Nafukovací matrace Intex Classic Downy King


 
- Příjemná nafukovací postel / matrace pro 2 osoby od výrobce Intex

- Ideální pro nečekané návštěvy, do stanu či karavanu

- Postel má kvalitní a příjemný semišový povrch

- Možnost použití jak doma, tak i venku na cestách

- Bez obsahu ftalátů

- Ventil 2 v 1 pro rychlé nafukovaní i vyfukování

- Rozměry (D x Š x V): 203 x 183 x 22 cm

- Nosnost: cca 220 kg 

- Pumpa není součástí balení

Nafukovací matrace Intex Classic Downy Queen Set


 
- Součástí balení jsou 2 nafukovací polštáře a dvojčinná ruční pumpa

- Příjemná nafukovací postel / matrace pro 2 osoby od výrobce Intex

- Ideální pro nečekané návštěvy, do stanu či karavanu

- Postel má kvalitní a příjemný semišový povrch

- Možnost použití jak doma, tak i venku na cestách

- Bez obsahu ftalátů

- Ventil 2 v 1 pro rychlé nafukovaní i vyfukování

- Nafouknuta za 5 minut

- Rozměry (D x Š x V): 203 x 152 x 22 cm

- Nosnost: 272 kg