Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kompletní set nohy stolku, vyrobený s naleštěného nerezové oceli AISI 316. Délka 70 cm, průměr trubky Ø 50 mm, základna 160/165 mm.
Délka : 70 cm
Země původu : Čína
Barva : Stříbrná

Při tvorbě tohoto lehátka jsme byli odhodláni vytvořit šestinohé lehátko, které bude přesným opakem zažitých standardů, kterými jsou hlavně extra tenká matrace či slabá konstrukce. Naše šestinohá pevná konstrukce, která tvoří základ tohoto lehátka, je zhotovena velmi precizně s důrazem na každý detail. Dosedací plochy nohou jsou velmi robustní a flexibilní, což jim umožňuje přizpůsobit se každé nerovnosti terénu. Na konstrukci je osazena pohodlná matrace. Její uchycení je vytvořeno skloubením pryžových popruhů a extra výztužné látky. To má za následek výrazné snížení opotřebení matrace i po letech používání, při zachování všech vlastností spojených s vysokou užitnou hodnotou. Právě vysoká užitná hodnota je tím pravým slovním spojením, vystihujícím tuto vizuálně zajímavou postel. Matrace je tvořena kombinací látky 600D s kamuflážovým vzorem Carpath a příjemnou fleecovou vrstvou procházející středovou částí až k hlavě. Pro transport je navíc postel vybavena popruhem s konektorem, který usnadňuje její transport.Lehátku dává navíc novou úroveň tzv. UNIQ Bag, který je zdarma součástí balení. Je to příruční taška (20x15cm), která je ukotvena na předem připravených konektorech. Do této tašky pohodlně uložíte doklady či mobil. Díky univerzálnímu popruhu na suchý zip si tuto tašku můžete jednoduše zavěsit na opasek, či přesunout na konstrukci křesla a mít ji tak stále po ruce.Technické parametry:Rozměry matrace: 205x75cmVýška postele: 30-38cmZatížitelnost: 140kgFixovatelný kloub: neVyztužení středové části: anoHmotnost: 9,50kgPřepravní rozměry: 80x85x30cmKamufláž CARPATH je unikátním a patentovaným designovým vzorem, který v sobě skloubil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprů, které tuto kamufláž tvoří. Tento jedinečný a neopakovatelný návrh pochází kompletně z dílny značky Delphin a posouvá hranice vašeho rybářského vybavení do zcela nové dimenze.
Počet nohou : 6
Výška : 30 - 38 cm
Nastavitelná výška : Ano
Rozměry : 205 x 75 cm
Série : Carpath
Barva podle výrobce : Carpath
Transportní rozměry : 85 x 80 x 30 cm
Rozměr zádové opěrky : 205 x 75 cm
Varianta : Standardní nabídka
Rozměr sedáku : 205 x 75 cm
Země původu : Čína
Užitečné zatížení : 140 kg
Rozměry ve složeném stavu : 85 x 80 x 30 cm
Hmotnost : 9,5 kg
Navrženo v : Slovensko

Nafukovací cestovní polštářek

 - Rozměry: 33 x 25 x 8 cm

- Vytvarován na oporu krku

- Ideální na cestování v autobuse, letadle atd.

- Příjemný povrch

Nafukovací matrace Intex Camping Mat Single 67998


 


Nafukovací matrace Intex Camping Mat Single je pohodlná nafukovací matrace pro 1 osobu s příjemným semišovým povrchem. Matrace je ideální pro rodinnou turistiku v kempu i občasné přespání doma. Matrace Intex Camping Mat Single má vlnovou konstrukci pro pohodlný spánek. Spodní strana je vyrobena z 2-vrstvého laminovaného materiálu, které je vysoce odolné vůči nechtěnému propíchnutí.
- Počet osob: 1

- Rozměry: 189 x 72 x 20 cm

- Vlnová konstrukce

- Semišová horní strana

- 2-vstvá laminovaná spodní strana

Nafukovací matrace Intex Camping Mat Double 67999


 


Nafukovací matrace Intex Camping Mat Double je pohodlná nafukovací matrace pro 2 osoby s příjemným semišovým povrchem. Matrace je ideální pro rodinnou turistiku v kempu i občasné přespání doma. Matrace Intex Camping Mat Double má vlnovou konstrukci pro pohodlný spánek. Spodní strana je vyrobena z 2-vrstvého laminovaného materiálu, které je vysoce odolné vůči nechtěnému propíchnutí.
- Počet osob: 2

- Rozměry: 193 x 127 x 24 cm

- Vlnová konstrukce

- Semišová horní strana

- 2-vstvá laminovaná spodní strana

Nafukovací polštářek Intex

 - Rozměry: 43 x 28 x 9 cm

- Ideální na cestování, pro návštěvy, do stanu

- Příjemný semišový povrch

Kónická náhradní noha stolku z anodizovaného hliníku. Průměr trubky 55mm. Délka 70 cm
Barva : Stříbrná
Země původu : Čína
Délka : 70 cm

Podsedák plněný 100% vláknem kapok sloužící i jako záchranný plovák v případě nouze. Povrch: bavlna. Rozměry: 70 x 46 x 13 cm.
Výška : 13 cm
Délka : 70 cm
Šířka : 46 cm
Země původu : Čína
Barva : Modrá

Nafukovací postel Intex Pillow Rest Raised Queen


 


Nafukovací postel Intex Pillow Rest Raised z řady Dura-Beam zajistí komfortní spánek dvěma osobám. Díky technologii Fiber-Tech využívající pevná polyesterová vlákna nedochází k tvarové deformaci postele a je zaručena její dlouhodobá pevnost a stabilita. Díky této technologii navíc celá postel výtečně tepelně izoluje a nehrozí tedy lokální prochlazení, jako u obyčejných matrací. Další velkou výhodou Fiber-Tech konstrukce je její schopnost absorbovat a tlumit vibrace a díky tomu Vám umožní spát v klidu a nerušeni.


Postel disponuje podhlavníkem pro komfortní spánek. Integrovaná elektrická pumpa nafoukne postel bez jakékoliv námahy za 3 minuty. S touto nafukovací postelí Intex budete vždy připraveni na nečekanou návštěvu, které můžete poskytnout komfortní nocleh. 
- Nafukovací postel pro 2 osoby

- Rozměry (D x Š x V): 203 x 152 x 42 cm

- Nosnost: 272 kg

- Nafouknutá za 3 minuty

- Včetně integrované elektrické pumpy

- Přenosná taška s popruhy v balení

- Komorová konstrukce

- Vestavěný podhlavník

- Plynule regulovatelná tuhost matrace
 

Hosté mohou přijít! Obrovská nafukovací postel s elektrickou pumpou je komfortní a šetří Váš prostor. Přijela Vám nečekaně návštěva a chcete jí poskytnout příjemnou pohostinnost Vašeho domova? S touto nafukovací postelí dokážete vytvořit bleskově pohodlné spaní. Pryč jsou časy, kdy hosté museli spát na nízké, malé nafukovací matraci a ráno se probouzeli s bolestmi zad. Tato nafukovací postel nabízí skutečně komfort klasické postele a dokonce i její velikost. Povrch je tvořen ze sametově měkkého materiálu, příjemného na dotyk a velmi nenáročného na údržbu. Postel se nechá nafouknout až do výšky 42 cm. Samozřejmě splňuje všechny normy a certifikáty. Vynikající řešení místo sklápěcí postele. Vhodná jako postel pro hosty.


 

Nerezový 360 ° otáčecí díl pro sedačky. 304 nerezová ocel s nerezovým středovým nýtem. Vyhovuje většině standardních vzorů děr. Samoomazané nekorodující poly-natáčecí ložisko.
Barva : Stříbrná
Země původu : Čína