Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Elektronický terč se síťovým napájením, z tvrzeného plastu, 158 herních variant.. Elektronický terč na šipky Echowell DC 100 je moderní a technicky propracovaný terč pro 1-8 hráčů. Je vyroben z tvrzeného vysoce odolného plastu. Průměr herní plochy 35 cm, 20 her se 158 herními variantami a adaptérové napájení do elektrické sítě jsou vlastnosti, které řadí tento terč mezi elitu ve své kategorii. LCD display s jednoduchým tlačítkovým ovládáním pak dokreslují všestranně kvalitní vlastnosti tohoto terče.Technický popis:


tělo terče z odolného tvrzeného plastu
možnost hry 1-8 hráčů
20 her, 158 herních variant
možnost napájení z adaptéru (9V/500mA - součástí balení) nebo 3 AA baterií (tužkové - nejsou součástí balení)
průměr herní plochy: 35 cm
celkový průměr terče: 45 cm
hmotnost: 2,5 kg


Součástí balení:


terč
6 šipek
napájecí síťový adaptér 

Terč s ochrannými zavíracími dvířky, přihrádky na šipky, funkce automatického vypnutí, adaptérové napájení.. Elektronický terč na šipky WJ300 je moderní a technicky propracovaný terč pro 1 až 8 hráčů, vyrobený z tvrzeného plastu se zvýšenou odolností proti poškození. Výhodou terče jsou ochranná zavírací dvířka pro uschování šipek.Terč WJ300 má dva kvalitní LED displeje s jednoduchým ovládáním. Při hře je možno využít 27 her s 216 herními variantami. Zvukové signály oznamují zapnutí/vypnutí, výběr hry, výběr počtu hráčů i číslo hozené šipkou. Funkce automatického vypnutí a adaptérové napájení do elektrické sítě jsou vlastnosti, které řadí tento terč mezi elitu ve své kategorii. Elektronické šipky WJ300 lze umístit do bytu, na zahradu a na místa, kde nehrozí kontakt s vodou.Technický popis:


7 číselné LED displeje
ochranné zavírací dvířka
27 herních režimů
216 herních variant
zvukové signalizace
funkce automatického vypnutí
adaptérové napájení
počet hráčů: 1-8 hráčů
rozměry terče: 46,5 x 54,5 cm
průměr terče: 35 cm
vhodný pro plastové hroty o délce 1,4 cm a průměru maximálně 2 mm
napájecí adaptér: 9V / 350-500mA
přihrádky na šipky
lze umístit do bytu i na zahradu


Součástí balení:


12 šipek
12 náhradních plastových hrotů
adaptér
uživatelský manuál s návody ke hrám


Popis tlačítek: 


game: výběr herního režimu, zastavení hry a návrat do hlavní nabídky
option/score: výběr varianty herního režimu, během hry slouží tlačítko ke zobrazení skóre aktuálního hráče
playeracyberateam/eliminate: volba čísla hráče nebo týmu, během hry lze tímto tlačítkem přeskočit jeden hod, při hře jednotlivce proti počítači použijte tlačítko v hlavní nabídce k výběru obtížnosti
power/sound: nastavení hlasitosti zvukových signalizací, přidržením tlačítka na 2 vteřiny terč vypnete, tlačítko pro zapnutí terče
handicap: zvýhodnění hráče (tato funkce není dostupná ve všech herních režimech)
double/miss: funkci double lze použít pouze v herním režimu „G02“, tlačítko pro indikaci hodu mimo terč
start / next: tlačítko pro spuštění hry a přechod na následujícího hráče

Elektronický terč napájený bateriemi, nepotřeba dostupnost elektrického proudu, funkce automatického vypnutí.. Elektronický terč na šipky WJ200 je moderní a technicky propracovaný terč pro 1 až 8 hráčů, vyrobený z tvrzeného plastu se zvýšenou odolností proti poškození. Elektronický terč WJ200 má kvalitní LCD displej s jednoduchým ovládáním. Díky bateriovému napájení jej lze snadno využít i všude tam, kde není dostupný přívod elektrického proudu. Funkce automatického vypnutí a 18 her se 159 herními variantami řadí tento přenosný terč na šipky mezi elitu ve své kategorii. Elektronický šipkový terč WJ200 lze umístit do bytu, na zahradu a na místa, kde nehrozí kontakt s vodou.Technický popis:


LCD displej
tělo terče z odolného tvrzeného plastu
18 herních režimů
159 herních variant
funkce automatického vypnutí
napájení bateriemi
počet hráčů: 1-8 hráčů
rozměry terče: 43 x 37,8 cm
průměr terče: 35 cm
vhodný pro plastové hroty o délce 1,4 cm a průměru maximálně 2 mm
napájení: 3x baterie typu AA (tužkové)
lze umístit do bytu i na zahradu


Součástí balení:


6 šipek
6 náhradních plastových hrotů
uživatelský manuál s návody ke hrám


 Popis tlačítek: 


game/power: výběr herního režimu, zastavení hry a návrat do hlavní nabídky, přidržením tlačítka na 3 vteřiny terč zapne/vypne
option/eliminate: výběr varianty herního režimu, vynechání / uznání aktuálního hodu
player/miss: lačítko pro nastavení počtu hráčů před zahájením hry, indikace hodu mimo terč
sound/gen: tlačítko pro nastavení hlasitosti zvukových signalizací
double/score: funkci double lze použít pouze v herním režimu „G02“, zobrazení skóre aktuálního hráče
start/next: tlačítko pro spuštění hry a přechod na následujícího hráče

Vysoce odolné hroty, skvělé aerodynamické vlastnosti, vhodné pro většinu druhů šipek.. Hroty Harrows Micro jsou vhodnou volbou jako náhradní hroty pro softové šipky. Špička hvězdicového tvaru dodává hrotu optimální pevnost a aerodynamické vlasnosti. Hroty skvěle absorbují nárazy a jsou vysoce odolné vůči zničení způsobeném častým používáním. Jedno balení obsahuje 30 kusů hrotů Harrows Micro a je vhodné pro většinu druhů šipek.Technický popis:


vysoce odolné
hvězdicový tvar
skvělé aerodynamické vlastnosti
vyrobeno v Anglii
závit: 2BA
délka: 18 mm
průměr hrotu: 1,8 mm
počet: 30 ks

Elektronický terč se síťovým napájením, z tvrzeného plastu, 158 herních variant.. Elektronický terč na šipky Echowell AC 100 je moderní a technicky propracovaný terč pro 1-8 hráčů. Je vyroben z tvrzeného vysoce odolného plastu. 20 her se 158 herními variantami a adaptérové napájení do elektrické sítě jsou vlastnosti, které řadí tento terč mezi elitu ve své kategorii. LCD display s jednoduchým tlačítkovým ovládáním pak dokreslují všestranně kvalitní vlastnosti tohoto terče.Technický popis:


tělo terče z odolného tvrzeného plastu
možnost hry 1-8 hráčů
20 her, 158 herních variant
možnost napájení z adaptéru (9V/500mA - součástí balení) nebo 3 AA baterií (tužkové - nejsou součástí balení)
průměr terče: 35 cm
hmotnost: 2,5 kg


Součástí balení:


terč
6 šipek
napájecí síťový adaptér 

Šipky Echowell ACD 3350 200 CZK  -13% 
Set šipek na elektronický terč, odolné tělo šipky, výborné letové vlastnosti, pro začátečníky i pokročilé.. Šipky Echowell ACD 3350 od světoznámého výrobce Spartan jsou dobře použitelné pro začátečníky i pokročilé. Šipka Echowell se skládá z odolného plastového hrotu a ocelového těla, takže vydrží i pády po nepovedených hodech. Sadu doplňují 3 násadky a 50 náhradních hrotů.Součástí balení:


3 kusy šipek
ocelové tělo
plastové hroty
50 náhradních hrotů
3 násadky
3 letky

Šipky Supergrip vyrobené z 90 % wolframu jsou designované na míru profesionálům, kteří vyžadují drsnější povrch, s ním dokáží lépe udržet konzistentnost svých odhozů. Model je doplněn robustními násadkami a černo stříbrnými letkami.
Barva podle výrobce : Black
Země původu : Spojené království
Počet v balení (ks) : Letky
Barva : Černá
Počet v balení (ks) : Šipky
Hmotnost : 18 g
Specifikace materiálu : Tungsten 90%
Barva : Stříbrná
Počet v balení (ks) : Násadky
Materiál : Tungsten Alloy
Navrženo v : Spojené království
Typ : Softip
Hmotnost (g) : 18.0

Nejnovější řada sisalových terčů Blade 6 nabízí úžasný design, inovativní zpracování a skvělý zážitek ze hry.
Nejnovější řada sisalových terčů Blade 6 nabízí úžasný design, inovativní zpracování a skvělý zážitek ze hry. Sisalový terč Blade 6 Dual Core nabízí dobře viditelný hrací povrch a optimální hustotu vláken navrženy pro maximální skóre. Snížená hustota vnějšího jádra usnadňuje hladký průnik šipky, zatímco vnitřní jádro o vysoké hustotě absorbuje přebytečnou kinetickou energii, čímž optimalizuje udržení šipky v cíli a výrazně zvyšuje její životnost. Optimální hustota vláken a lepší retence terče v doublech, triplech a bullseye zónách zajišťují maximální skórovací potenciál. Ultratenký drát se sklonem 60° odklání šipky do segmentů a tím zajišťuje absolutní minimální odrazy. Zcela tvrzené bullseye a 25, obě s drátem ''Density Control™'', jsou nyní o 25 % tenčí. Blade 6 Dual Core je vybaven snadno nastavitelným montážním systémem Rota-Lock, takže se hodí na jakoukoli zeď a můžete začít hrát během několika minut. Vyrobeno z nejkvalitnějšího východoafrického sisalu pro nejnáročnější hráče a prostředí. Blade 6 Dual Core je schválen pro profesionální turnaje a je vyroben podle oficiálních specifikací Světové šípkarské federace. Díky elegantnímu designu, modernímu zpracování a bezproblémové technologii je každá hra Blade 6 Dual Core pozoruhodná.

Technologie šesté generace Blade
Dual Core Technology - Snížená hustota vnějšího jádra usnadňuje hladký průnik šipky, zatímco vnitřní jádro s vysokou hustotou absorbuje přebytečnou kinetickou energii, čímž optimalizuje udržení šipky v cíli.
Ultratenké dráty - ultratenký drátový systém Hi-Carbon posouvá hranice pro maximální bodový potenciál
O 25 % tenčí drát pro bullseye a 25 - 25 % zmenšení šířky drátů pro dosažení lepších výsledků.
Maximální bodová plocha - plně vyhovuje specifikacím Světové šípkařské federace
Tvrzený bullseye a 25 - pokročilý proces tepelného zpracování pro maximální odolnost a reflexní vlastnosti.
Drát s úhlem ostří 60° - odklání šipky do segmentů a redukuje odrazy
Density Control™ - Vrchol technologie šipkových drátů. Profil drátu Density Control™ směřuje sisalová vlákna mimo kritické bodové zóny, čímž optimalizuje hustotu a snižuje zachytávání vláken pro lepší odolnost a udržení šipky.
Vysoká odolnost hrací plochyRota Lock System - systém tří ozubených koleček na zadní straně terče, díky kterému můžete terč pevně a bez otáčení upevnit na jakoukoli stěnu

Počet v balení (ks) : 1
Barva podle výrobce : Černá
Tloušťka (mm) : 38.0
Navrženo v : Spojené království
Průměr : 45 cm
Země původu : Keňa
Barva : Černá

Pouzdro Harrows Blaze Pro 12 pojme 12 plně složených šipek a má 18 odkládacích přihrádek a 2 síťky na příslušenství. Pouzdro je vyrobené z pevného materiálu, který zajistí dokonalou ochranu vašich šipek a doplňků.
Země původu : Spojené království
Barva : Černá
Počet v balení (ks) : 1
Barva podle výrobce : Červená
Barva : Červená
Barva podle výrobce : Černá
Navrženo v : Spojené království

Eclipse ULTRA terč ve špičkové technologii od nejslavnějšího světového výrobce terčů a šipek. Šipkové terče Unicorn jsou jediné terče schválené společností Professional Darts Corporation.

Terč na šipky Eclipse ULTRA byl speciálně navržen tak, aby maximalizoval váš zážitek z šipek díky množství nových funkcí navržených pro zlepšení bodování a odolnosti.

Deska ULTRA má dvě nejmodernější funkce navržené tak, aby maximalizovaly skórování a snížily počet vypadlých šipek v kritických oblastech díky ULTRA Spider, který je o 33 % méně zapuštěn do sisalového vlákna. ULTRA Bullseye je o 33 % tenčí s menším počtem odskakujících šipek a strategickou orientací pro vyšší poměr zásahů 50 / 25.

ULTRA Sisal se vyznačuje vylepšeným zpracováním a povrchovou úpravou pro lepší odolnost, takže vaše deska vydrží déle a vypadá lépe.

ULTRA-Vis poskytuje dodatečnou jasnost čísel a zaměření, zejména při použití Unicorn Lighting Surround.

ULTRA Sisal
ULTRA Spider
ULTRA Bullseye
ULTRA-Vis číselník
Terč se sisalem v mistrovské kvalitě
Turnajová kvalita PDC do roku 2022
Homogenní povrch
Obsahuje nivelační systém Unilock
Drátování: žiletkové, zapuštěné

Typ : Sísalový
Barva : Černá
Barva podle výrobce : Černá
Země původu : Čína