Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Terč s ochrannými zavíracími dvířky, přihrádky na šipky, funkce automatického vypnutí, adaptérové napájení.. Elektronický terč na šipky WJ300 je moderní a technicky propracovaný terč pro 1 až 8 hráčů, vyrobený z tvrzeného plastu se zvýšenou odolností proti poškození. Výhodou terče jsou ochranná zavírací dvířka pro uschování šipek.Terč WJ300 má dva kvalitní LED displeje s jednoduchým ovládáním. Při hře je možno využít 27 her s 216 herními variantami. Zvukové signály oznamují zapnutí/vypnutí, výběr hry, výběr počtu hráčů i číslo hozené šipkou. Funkce automatického vypnutí a adaptérové napájení do elektrické sítě jsou vlastnosti, které řadí tento terč mezi elitu ve své kategorii. Elektronické šipky WJ300 lze umístit do bytu, na zahradu a na místa, kde nehrozí kontakt s vodou.Technický popis:


7 číselné LED displeje
ochranné zavírací dvířka
27 herních režimů
216 herních variant
zvukové signalizace
funkce automatického vypnutí
adaptérové napájení
počet hráčů: 1-8 hráčů
rozměry terče: 46,5 x 54,5 cm
průměr terče: 35 cm
vhodný pro plastové hroty o délce 1,4 cm a průměru maximálně 2 mm
napájecí adaptér: 9V / 350-500mA
přihrádky na šipky
lze umístit do bytu i na zahradu


Součástí balení:


12 šipek
12 náhradních plastových hrotů
adaptér
uživatelský manuál s návody ke hrám


Popis tlačítek: 


game: výběr herního režimu, zastavení hry a návrat do hlavní nabídky
option/score: výběr varianty herního režimu, během hry slouží tlačítko ke zobrazení skóre aktuálního hráče
playeracyberateam/eliminate: volba čísla hráče nebo týmu, během hry lze tímto tlačítkem přeskočit jeden hod, při hře jednotlivce proti počítači použijte tlačítko v hlavní nabídce k výběru obtížnosti
power/sound: nastavení hlasitosti zvukových signalizací, přidržením tlačítka na 2 vteřiny terč vypnete, tlačítko pro zapnutí terče
handicap: zvýhodnění hráče (tato funkce není dostupná ve všech herních režimech)
double/miss: funkci double lze použít pouze v herním režimu „G02“, tlačítko pro indikaci hodu mimo terč
start / next: tlačítko pro spuštění hry a přechod na následujícího hráče

Elektronický terč napájený bateriemi, nepotřeba dostupnost elektrického proudu, funkce automatického vypnutí.. Elektronický terč na šipky WJ200 je moderní a technicky propracovaný terč pro 1 až 8 hráčů, vyrobený z tvrzeného plastu se zvýšenou odolností proti poškození. Elektronický terč WJ200 má kvalitní LCD displej s jednoduchým ovládáním. Díky bateriovému napájení jej lze snadno využít i všude tam, kde není dostupný přívod elektrického proudu. Funkce automatického vypnutí a 18 her se 159 herními variantami řadí tento přenosný terč na šipky mezi elitu ve své kategorii. Elektronický šipkový terč WJ200 lze umístit do bytu, na zahradu a na místa, kde nehrozí kontakt s vodou.Technický popis:


LCD displej
tělo terče z odolného tvrzeného plastu
18 herních režimů
159 herních variant
funkce automatického vypnutí
napájení bateriemi
počet hráčů: 1-8 hráčů
rozměry terče: 43 x 37,8 cm
průměr terče: 35 cm
vhodný pro plastové hroty o délce 1,4 cm a průměru maximálně 2 mm
napájení: 3x baterie typu AA (tužkové)
lze umístit do bytu i na zahradu


Součástí balení:


6 šipek
6 náhradních plastových hrotů
uživatelský manuál s návody ke hrám


 Popis tlačítek: 


game/power: výběr herního režimu, zastavení hry a návrat do hlavní nabídky, přidržením tlačítka na 3 vteřiny terč zapne/vypne
option/eliminate: výběr varianty herního režimu, vynechání / uznání aktuálního hodu
player/miss: lačítko pro nastavení počtu hráčů před zahájením hry, indikace hodu mimo terč
sound/gen: tlačítko pro nastavení hlasitosti zvukových signalizací
double/score: funkci double lze použít pouze v herním režimu „G02“, zobrazení skóre aktuálního hráče
start/next: tlačítko pro spuštění hry a přechod na následujícího hráče

Vysoce odolné hroty, skvělé aerodynamické vlastnosti, vhodné pro většinu druhů šipek.. Hroty Harrows Micro jsou vhodnou volbou jako náhradní hroty pro softové šipky. Špička hvězdicového tvaru dodává hrotu optimální pevnost a aerodynamické vlasnosti. Hroty skvěle absorbují nárazy a jsou vysoce odolné vůči zničení způsobeném častým používáním. Jedno balení obsahuje 30 kusů hrotů Harrows Micro a je vhodné pro většinu druhů šipek.Technický popis:


vysoce odolné
hvězdicový tvar
skvělé aerodynamické vlastnosti
vyrobeno v Anglii
závit: 2BA
délka: 18 mm
průměr hrotu: 1,8 mm
počet: 30 ks

Šipky Echowell ACD 3350 199 CZK  -13% 
Set šipek na elektronický terč, odolné tělo šipky, výborné letové vlastnosti, pro začátečníky i pokročilé.. Šipky Echowell ACD 3350 od světoznámého výrobce Spartan jsou dobře použitelné pro začátečníky i pokročilé. Šipka Echowell se skládá z odolného plastového hrotu a ocelového těla, takže vydrží i pády po nepovedených hodech. Sadu doplňují 3 násadky a 50 náhradních hrotů.Součástí balení:


3 kusy šipek
ocelové tělo
plastové hroty
50 náhradních hrotů
3 násadky
3 letky

Sisalový terč Blade 6 Triple Core je technicky nejvyspělejší sisalový terč na trhu a je vyvrcholením 30 let trvajících technických inovací.
Revoluční sisalový terč Triple Core doplňuje technologii Blade 6 a nabízí tak dokonalou kombinaci pro optimální hustotu vláken a maximální skórování. Triple Core Carbon je vybaven zcela novým patentovaným systémem s bezešvou hrací plochou a třetí, vysoce kompresní vrstvou se sisalem vyztuženou uhlíkovými vlákny. Dokonalá konstrukce terče poskytuje optimální hustotu vláken, bezkonkurenční držení šipek a maximální skóre. Doplněno zcela novou grafikou a laserem vyřezávaným antireflexním kruhem s čísly (prvním na světě), což zajišťuje dokonalý zážitek ze hry.
Optimální hustota vláken a vylepšená retence terče v zónách double, triple a bullseye zajišťuje maximální skórovací potenciál. Ultratenký drátek se sklonem 60° odklání šipky do segmentů a zajišťuje tak naprosto minimální odrazy. Plně tvrzený bullseye a 25, oba s drátem ''Density Control™'', jsou nyní o 25 % tenčí. Blade 6 Triple Core je vybaven snadno nastavielným montážním systémem Rota-Lock, takže se hodí na jakoukoliv stěnu a můžete začít hrát během několika minut. Vyrobeno z nejkvalitnějšího východoafrického sisalu pro ty nejnáročnější hráče a prostředí. Blade 6 Triple Core je schválen pro profesionální turnaje a je vyroben dle oficiálních specifikací Světové šipkové federace. Je uznáván předními světovými profesionály. Blade 6 Triple Core je jedním velkým skokem v designu šipek a je vizitkou 75-letého dědictví šipek Winmau.

Šestá generace technologie Blade
Triple Core Carbon - snížená hustota vnějšího jádra usnadňuje hladký průnik šipky, zatímco vnitřní jádro s vysokou hustotou pohlcuje přebytečnou kinetickou energii, čímž optimalizuje udržení šipky, doplněno třetí, vysoce kompresní vrstvou se sisalem vyztuženým uhlíkovými vlákny
Laserem vyřezávaný antireflexní kruh s čísly (první na světě)
Ultratenké dráty - systém ultra tenkých Hi-Carbon drátů posouvá hranice pro maximální skórovací potenciál
O 25 % tenčí drát pro bullseye a 25 - 25 % zmenšení šířky drátů pro lepší skóre. Zkonstruováno s technologií Density Control™.
Maximální bodová plocha - plně vyhovuje specifikacím Světové šipkové federace
Tvrzený bullseye a 25 - pokročilý proces tepelného zpracování pro maximální odolnost a odrazové vlastnosti. Zkonstruováno s technologií Density Control™.
Drát s úhlem ostří 60° - odklání šipky do segmentů a snižuje odrazy
Density Control™ - Vrchol technologie šipkových drátů. Profil drátu Density Control™ směruje sisalová vlákna mimo kritické bodovací zóny, čímž optimalizuje hustotu a snižuje množství zachycených vláken pro lepší trvanlivost a udržení šipek.
Vysoká odolnost hrací plochy
Rota Lock System - systém tří ozubených koleček na zadní straně terče, díky kterým uchytíte terč pevně a bez protáčení na jakoukoliv zeď.

Počet v balení (ks) : 1
Navrženo v : Spojené království
Tloušťka (mm) : 38.0
Průměr : 45 cm
Barva : Černá
Země původu : Keňa
Barva podle výrobce : Černá

Šipky Rapid byly vyvinuty pro opravdové hráče. Barely šipek Rapid byly precizně opracovány za použití nejnovější CNC technologie a ozdobeny výraznými červenými proužky. Šipky s váhovou přesností +/- 0,5 g jsou doplněny násadkami Supergrip a letkami Rapide flights.
Hmotnost (g) : 18.0
Země původu : Spojené království
Barva : Červená
Hmotnost : 18 g
Materiál : Tungsten Alloy
Barva podle výrobce : Red/White
Barva : Stříbrná
Navrženo v : Spojené království
Barva : Bílá
Specifikace materiálu : Tungsten 90%
Počet v balení (ks) : Násadky
Počet v balení (ks) : Šipky
Typ : Softip
Počet v balení (ks) : Letky

Šipky Echowell ACD 3900 229 CZK  -14% 
Set šipek na elektronický terč, vhodné pro začátečníky i pokročilé.. Šipky od světoznámého výrobce Echowell jsou dobře použitelné pro začátečníky i pokročilé.Součástí balení:


3 kompletní šipky
100 náhradních hrotů, měkké hroty
3 násadky
9 letek (3 druhy po 3 kusech)

Moderní klasika, která nabízí tradiční profil tělíčka spolu s jedinečným prstencovým gripem. Šipky Revere jsou hodné obdivu.

Vyrobené z nejkvalitnějšího 90 % Wolframu
Paralelní tvar tělíčka
Unikátní prstencový vzor zůstává konstantní po celé délce tělíčka
Dokonalá ukázka precizního obrábění

Šipky Revere jsou dodávány spolu s násadkami Aqua Supergrip Fusion a letkami Prime.
Hmotnost (g) : 21.0
Typ : Steeltip
Barva : Modrá
Barva : Stříbrná
Počet v balení (ks) : Letky
Počet v balení (ks) : Šipky
Země původu : Spojené království
Tloušťka (mm) : 6.6
Barva podle výrobce : Blue/Black
Délka (cm) : 5.1
Průměr : 6,6 mm
Navrženo v : Spojené království
Počet v balení (ks) : Násadky
Hmotnost : 21 g
Specifikace materiálu : Tungsten 90%
Barva : Černá
Materiál : Tungsten Alloy

Harrows Official Competition je klasickým sisálovým terčem od tradičního britského výrobce šipek Harrows. Tvar drátů je klasický kulatý. Sisálové terče Harrows jsou vyrobeny z kvalitního sisálu, který se zacelí po každém vpichu ocelového hrotu. Výplet lze otáčet oproti sisálové ploše. Součástí balení je kování pro upevnění na zeď. Sisálové terče nejsou určeny pro použití v mokrém a velmi vlhkém prostředí.
Počet v balení (ks) : Dartboard
Délka (cm) : 50.0
Tloušťka (mm) : 50.0
Země původu : Spojené království
Barva podle výrobce : Černá
Tloušťka : 5 cm
Hmotnost : 1 kg
Navrženo v : Spojené království
Barva : Černá
Průměr : 45 cm
Balení obsahuje : Dartboard
Počet v balení (ks) : Nástěnný držák
Balení obsahuje : Nástěnný držák

Eclipse ULTRA terč ve špičkové technologii od nejslavnějšího světového výrobce terčů a šipek. Šipkové terče Unicorn jsou jediné terče schválené společností Professional Darts Corporation.

Terč na šipky Eclipse ULTRA byl speciálně navržen tak, aby maximalizoval váš zážitek z šipek díky množství nových funkcí navržených pro zlepšení bodování a odolnosti.

Deska ULTRA má dvě nejmodernější funkce navržené tak, aby maximalizovaly skórování a snížily počet vypadlých šipek v kritických oblastech díky ULTRA Spider, který je o 33 % méně zapuštěn do sisalového vlákna. ULTRA Bullseye je o 33 % tenčí s menším počtem odskakujících šipek a strategickou orientací pro vyšší poměr zásahů 50 / 25.

ULTRA Sisal se vyznačuje vylepšeným zpracováním a povrchovou úpravou pro lepší odolnost, takže vaše deska vydrží déle a vypadá lépe.

ULTRA-Vis poskytuje dodatečnou jasnost čísel a zaměření, zejména při použití Unicorn Lighting Surround.

ULTRA Sisal
ULTRA Spider
ULTRA Bullseye
ULTRA-Vis číselník
Terč se sisalem v mistrovské kvalitě
Turnajová kvalita PDC do roku 2022
Homogenní povrch
Obsahuje nivelační systém Unilock
Drátování: žiletkové, zapuštěné

Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Černá
Typ : Sísalový
Barva : Černá