Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Jednoduchý, ale velice účinný doplněk ke všem kladkovým posilovacím strojům. Nylonový popruh na procvičování tricepsů je jednoduchý a velice účinný doplněk ke všem kladkovým posilovacím strojům. Úchopy pro dlaně jsou opatřeny jemným neoprenovým lemováním, které zaručuje prodyšnost během cvičení a současně zabraňuje nežádoucímu řezání či škrábání v oblasti dlaní. Doplněk lze použít pro stlačování, čímž dochází k efektivnímu posilování tricepsů, procvičování břišních svalů, rýsování bicepsů, procvičování předních a bočních deltových svalů i při mnoha dalších cvičeních.Technický popis:


všestranný doplněk pro rozšíření možnosti posilování na kladkových posilovacích strojích
úchopy opatřeny jemným neoprenovým lemováním zajišťujícím prodyšnost a zabraňujícím dření v oblasti dlaní
kovové očko umožňující uchycení na všech kladkových posilovačích s uchycením přes karabinu
díky flexibilnímu držení popruhů dochází k velmi efektivnímu posilování paží
maximální délka popruhů od očka: 2x 33 cm
šířka popruhů: 2,5 cm
rozměry neoprenového lemování: d16 x š4 cm

Délka 67 cm, gumové a otočné koncovky, k procvičení břišních svalů, bicepsů, předních a bočních deltových svalů.. Rozšíření pro procvičování tricepsů je skvělý rozšiřující posilovací doplněk, který umožňuje novou metodu procvičení tricepsů. Lano je na obou koncích opatřeno velkými gumovými koncovkami sloužícími jako dorazy pro ruce během cvičení. Tyto koncovky jsou připevněny pomocí silných karbonových čepů zajišťujících dlouhou životnost a komfortní držení. Pomocí tohoto rozšíření lze procvičovat břišní svaly, bicepsy, přední a boční deltové svaly a mnoho dalších svalových oblastí.Technický popis:


procvičení mnoha svalových partií
komfortní gumové a otočné koncovky působící jako doraz pro ruce
lano zajišťuje libovolné postavení rukou
komplexnější procvičení svalových oblastí
celková délka: 67 cm

Doplněk pro improvizaci tréninku veslování v sedě a trénink přítahů rozšiřující tak možnosti posilování na kladkových posilovačích. Speciální posilovací doplněk byl vyvinut pro simulaci tréninku veslování v sedě a trénink přítahů, a rozšířil tak možnosti posilování na kladkových posilovacích strojích. Lehký a odolný doplněk je opatřen dvěma ergonomicky tvarovanými úchopy, které zajišťují maximálně komfortní držení. Oba tyto úchopy jsou navíc opatřeny protiskluzovým gripem.Technický popis:


speciální doplněk pro improvizaci veslování v sedě a trénink přítahů
dva protiskluzové gumové úchopy pro ruce opatřeny vroubkováním
perfektně vyváženo
rozměr: š18 x d16 cm x v13 cm
průměr úchopu: 30 mm
délka gumového úchopu: 10,5 cm
hmotnost: 1,9 kg
materiál: ocel, guma
 

Úchop rovný - přítahy 741 CZK  -25% 
Posilovací tyč pro posilování tricepsů, bicepsů a svalů horní poloviny těla, otočný střed pro hladký pohyb a souvislý odpor.. Tato rovná posilovací tyč byla vyvinuta pro rozšířený trénink svalů horní poloviny těla a paží. Otočný střed zajišťuje rovnoměrný a hladký pohyb a souvislý odpor. Tyč je vyrobena z kvalitního kovu o délce 45 cm. Jedná se vhodné příslušenství ke všem kladkovým posilovacím strojům s karabinovým připojením.Technický popis:

tyč pro posilování bicepsů, tricepsů a svalů horní poloviny těla
otočný střed pro hladký pohyb a souvislý odpor
délka: 45 cm
vhodné ke všem kladkovým posilovacím strojům 

Posilovací adaptér, protiskluzová úprava rukojetí, otočný střed, více úchopů, vysoká odolnost, dlouholetá životnost, vhodné ke všem posilovacím strojům s horní kladkou.. Adaptér s úchopy na přítahy inSPORTline A3601 - zalomený je rozšiřujícím doplňkem pro všechny věže s horní kladkou. Konstrukce je vyrobena z odolné oceli, což zaručuje dlouholetou životnost. Rukojeti jsou opatřeny protiskluzovým gumovým materiálem, který napomáhá pevnému a komfortnímu stisknutí. Přítahovou tyč je možné uchopit na několika místech, čímž vzniká široké spektrum proveditelných cviků. Lze tak provádět cviky na posílení zádového svalstva nebo cviky pro posilování bicepsů či tricepsů. Paralelní úchop umožňuje také procvičovat ty svalové partie, které klasický úchop horní kladky nezahrnuje. Otočný střed pak zajišťuje samotný hladký a tichý chod. Díky těmto vlastnostem je adaptér s úchopy na přítahy inSPORTline A3601 vyhledávaný a oblíbený.Technický popis:


rozšiřující doplněk k posilovacím věžím s horní kladkou
kvalitní zpracování
vysoká odolnost
protiskluzová úprava rukojetí
více možnosti uchopení
otočný střed
umožňuje procvičovat svalové partie, které klasický úchop nezahrnuje
rozměry: šířka 16 cm x délka 93 cm
průměr úchopů: 35 mm
materiál: ocel
materiál rukojetí: guma
vhodné zejména k posilování zádového svalstva, bicepsů či tricepsů

Posilovací stojan s nastavitelnou šířkou a výškou, zámky činek, vysoká stabilita, robustní konstrukce.. Nastavitelný posilovací stojan inSPORTline PW30 je všestranný stojan na různé délky tyčí.

Má výškově nastavitelné polohy v rozsahu 91 - 155 cm umožňující nastavení pro libovolné uživatele nebo různá použití. Plusem je i délkově nastavitelná rozteč v rozmezí 80 - 112 cm, která se přizpůsobí různým délkám vzpěračských tyčí.

Navíc je opatřen zámky činek, které zaručují maximální bezpečnost. Posilovací stojan inSPORTline PW30 je ideální k posilování s bench press lavicí, ale je vhodný i pro trénink dřepů s činkou.

Stojan je vyroben z extrémně odolného a kvalitního kovového profilu o šířce 5 x 8 cm. Celá jeho konstrukce poskytuje maximální stabilitu, která je při tréninku s činkami nutností. Stojan inSPORTline PW30 je vhodný jak pro domácí, tak i komerční účely a díky otvorům na podstavcích lze upevnit na dané místo.Technický popis:


8 výškově nastavitelných poloh
5 šířkově nastavitelných poloh
zámky na činkovou hřídel
vysoká stabilita
odolná povrchová úprava
vysoké nároky na bezpečnost
otvory pro zakotvení do podlahy
výška stojanu: 91 - 155 cm
šířka stojanu: 80 - 112 cm
délka podstavců: 90 cm
profil rámu: 5 x 8 cm
nosnost: 150 kg
hmotnost: 22 kg
materiál: ocel
činka není součástí balení

Dvoudílný odkládací stojan pro bench činku vhodný pro posilování bicepsů a další cviky.. Stojan na činky inSPORTline PW10 je univerzální stojan pro funkční trénink s obouruční činkou. Pomocí stojanu můžete posilovat bicepsy a provádět řadu dalších cviků. Díky stojanům se při posilování vyhnete zvedání činky ze země, což často vede k nepříjemným zraněním zad.

Stojan inSPORTline PW10 lze výškově nastavit v rozsahu 61 až 93 cm, díky čemuž umožní volitelné nastavení pro odlišné typy cvičení či výšky cvičence. Konstrukce stojanů je vyrobena z kvalitního ocelového profilu se spodní základnou 51 cm poskytující maximální stabilitu během cvičení.Technický popis:


univerzální odkládací stojan pro funkční trénink s činkami
dva široké podstavce poskytují stabilitu stojanu během cvičení
konstrukce ze silného profilu o šířce 40 x 40 mm
výškově nastavitelný: 61 - 93 cm (kus)
rozměry: šířka 51 x délka 51 x výška až 93 cm 
nosnost: 100 kg
hmotnost: 7 kg (kus)
tyče ani kotouče nejsou součástí balení

Úchopy umožňující komplexní procvičení širokých zádových svalů, bicepsů a tricepsů.. Posilovací tyč je ideálně biomechanicky tvarovaná, díky čemuž umožňuje komplexní procvičení svalů paží a širokého zádového svalstva. Tato posilovací tyč má několik párů komfortních gumových úchopů, které tak umožní široké nebo úzké držení, díky kterým lze komplexněji posilovat bicepsy, tricepsy a široký sval zádový. Úchopy jsou vyrobeny z velice jemného gumového materiálu opatřeného protiskluzovým vroubkováním. Úhel prohnutí tyče byl navržen tak, aby během cvičení docházelo k maximálním svalovým kontrakcím procvičovaného svalu.Technický popis:


široká posilovací tyč
jemné protiskluzové gumové úchopy s vroubkování
délka: 123 cm

Stabilní konstrukce, 2 trny na kotouče 30 mm, měkké polstrování, protiskluzová madla, nylonové kladky, ocelová lanka.. Kladka inSPORTline LP05 je posilovací stanice s robustní ocelovou konstrukcí o profilu rámu 70 x 50 mm a má tak vysokou stabilitu a nosnost. Pěnové válce v kombinaci s měkkou opěrkou pak vytváří maximální pohodlí během cvičení. Rukojeti jsou opatřeny protiskluzovým gumovým materiálem, který napomáhá pevnému stisknutí.

S horní kladkou lze provádět cviky na posílení zádového svalstva, prsního svalstva, ale také cviky pro posilování bicepsů či tricepsů. Spodní kladka slouží k posilování metodou tzv. veslování, pomocí které je posilována komplexně celá horní polovina těla.

Věž disponuje dvěma trny na kotouče s otvory o průměru 30 mm, na které si lze naložit až 75 kg. Mezi další přednosti patří odolné nylonové kladky, které se v kombinaci s ocelovými lanky starají o plynulý a tichý chod. Díky těmto výborným vlastnostem se stala horní kladka inSPORTline LP05 vyhledávanou a oblíbenou pro domácí využití.Technický popis:


kvalitní posilovací stanice horní poloviny těla
umožňuje střídat několik pozic a cviků
ocelová konstrukce s profilem rámu 70 x 50 mm
odolná povrchová úprava
měkká opěrka
pěnové válce
protiskluzová madla
pružná ocelová lanka
2 trny na kotouče o průměru 30 mm (včetně bezpečnostních objímek)
vysoká stabilita
nylonové kladky
4 pozice nastavení opěrných válců
převodový poměr: 1:1
průměr kladek: 90 mm
výška polstrování: 40 mm
délka trnů na kotouče: 22 cm
výška sedáku od země: 44 cm
rozměry: délka 166 cm x šířka 130 cm x výška 212 cm
nosnost uživatele: 150 kg
nosnost trnů na závaží: 75 kg
hmotnost: 50 kg
vhodná pro domácí využití
závaží není součástí balení 

Posilovač stehen jako příslušenství pro domácí věže Body-Solid!. Inner/Outer Thigh Body-Solid GIOT je náčiní, se kterým se vám parádně rozšíří tréninkový repertoár na posilovacích věžích Body-Solid řady Home Gym. Lehká a stabilní konstrukce zajistí pohodlné a bezpečné posilování vnitřní i vnější části stehen! Díky nastavitelným posilovacím ramenům se navíc stroj přizpůsobí každé postavě. Lze upravit i opěrku sedátka. Nic vám tak nebrání vytvarovat si stehna přesně podle svých představ!Technický popis:


stroj pro posilování vnitřní části stehen a lýtek
umožňuje trénovat snožování i roznožování
5 nastavitelných poloh pro posilovací ramena
nastavitelná opěra spodní části zad
kompaktní konstrukce
pro věže řady Body-Solid Home Gym: G2B, G3S, G4I, G5S, G6B, G7.1, G9S a G10B
rozměry: d 140 x š 191 x v 85 cm
hmotnost: 53 kg