Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pro posílení svalstva jádra, ideální pro trénink rovnováhy a pružnosti.Pro fanoušky Pilates.¨Materiál: polypropylen.Bez ftalátu. Hustota pěny: 30 kg / m3.

Uvolněte stažené svaly a zlepšujte průtok krve. Členitý povrch pro účinnou masáž.

Snižuje bolest svalů a zlepšuje krevní oběh. Členitý povrch pro efektivní masáž. Členitý povrch stimuluje tkáň před cvičením a pomáhá při regeneraci po cvičení. Různé šířky výstupků nabodobují masáž t

Uvolněte stažené svaly a zlepšujte průtok krve. Členitý povrch pro účinnou masáž.

Masážní multifunkční váleček je určen pro masáže, reflexní terapii a relaxační cvičení. Snižuje napětí a stimuluje krevní oběh.

Masážní pomůcka snižuje bolest svalů a zlepšuje krevní oběh.Masážní tyč navržena pro efektivní samomasáž: na zádech, lýtkách, ramenách, krku.

Korkový válec 15x30 cm vhodný k uvolnění svalů po tréninku.Velice odolný díky korkovému materiálu.

Duté plastové jádro pěnového válce pomáhá zmírnit svalovou únavu a poskytuje cílený tlak s hustým pěnovým povrchem pro větší pohodlí. Masáží svalů zlepšuje průtok krve a kyslíku, pomáhá zvýšit pohyblivost a urychlit regeneraci.Uvolňuje zatuhlou tkáňUrychluje regeneraciDuté plastové jádroHustý pěnový povrchDélka 38 cm, průměr 14 cmBaleno ve 100% recyklovatelném obalu
Země původu: Taiwan
Barva: Černá;Modrá
Délka: 38 cm
Barva podle výrobce: Černá
Hmotnost: 0,8 kg

Kombinuje cílenou masáž s terapií ledem, aby se snížil zánět a urychlila regenerace. Stačí vložit masážní válec do mrazáku na 2 hodiny a čeká vás 5 hodin jedinečné chlazené masáže. Snadno uchopitelná základní rukojeť a kompaktní velikost umožňují zaměřit se na svalové bolesti a uzly kdekoli od klenby nohou až po ramena.
Barva podle výrobce: Bílá;Černá
Barva: Černá
Země původu: Čína

Vhodný na sportovní masáže a rehabilitace svalů až po úplné procvičení těla. Válec má 2 zóny, které jsou navrženy tak, aby fungovaly lépe než standardní pěnový válec. Zóny pomáhají směřovat krev a kyslík do svalů. Válec se dá použít i na celkové procvičení těla. Určeno pro všechny typy lidí a na všechny typy použití.

Rozměry 36cm na délku a 14cm v průměru.
Vyrobeno z pěny EVA s vnitřní trubkou z tvrzeného plastu.
Navrženo pro neustálé použití bez poškození.
Hmotnost 850gr
Maximální zatížení 200 kg

Barva podle výrobce: Červená
Délka: 36 cm
Průměr: 14 cm
Hmotnost: 850 g
Barva: Červená
Země původu: Čína