Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kvalitní polstrování, nastavitelná výška/sklon, sklopitelná konstrukce, vhodná pro domácí použití.. Posilovací nastavitelná lavice inSPORTline Curved slouží k posilování břišních svalů. Kvalitní polstrování a nastavitelná výška/sklon zajišťuje pohodlný a komfortní trénink. Dále potěší praktická sklopitelná konstrukce pro úsporu místa při skladování lavice - vejde se například za skříň nebo pod postel. Příznivci jednoruček zas využijí háky pro odložení činek pod zádovou opěrkou. Posilovací nastavitelná lavice inSPORTline je svým zpracováním určena pro trénink v domácím prostředí.Technický popis:


kvalitní polstrování
ocelový rám
sklopitelná konstrukce pro úsporu místa při skladování
odolná prášková povrchová úprava
komfortní pěnové válce bloků na nohy
4 úrovně nastavitelné výšky/sklonu
3 úrovně horního bloku na nohy
4 úrovně spodního bloku na nohy
odkládací háky pod zádovou opěrkou pro jednoruční činky
madla pro další typy cviků i pro cviky mimo lavici
tloušťka profilu rámu: 1,5 mm
rozměry profilu rámu: 38 x 38 mm
tloušťka polstrování: 4 cm
rozměry opěrky: d95 x š28,5 cm
rozměry lavice po sestavení: d114-121 x š61 x v65-77 cm
rozměry ve sklopeném stavu: d130 x š61 x v21 cm
maximální výška cvičence: 180 cm
hmotnost: 11,5 kg
nosnost: 150 kg
kategorie HC (dle normy EN957) - pro domácí použití

Hyperextenze sklon - 45° - ideální pro posilování břicha a zad.. GHYP45 Body-Solid Hyperextenze 45° posiluje záda i břišní svalstvo. Díky preciznímu procvičení břišních šikmých svalů, spodní části zad a hýždí se zvyšuje ohebnost těla. GHYP45 Body-Solid s těžkou a kvalitní ocelovou konstrukcí a DuraFirm vycpávkou pro pohodlné cvičení. Technický popis:


těžká a kvalitní ocelová konstrukce
velmi husté DuraFirm vycpávky
zmírní bolest spodní části zad
zlepšuje krevní oběh
posiluje záda
rozměry: d 68 x š 110 x v 83 cm
kategorie S - doporučujeme pro všechny typy posiloven

Rovná posilovací lavice, vysoké polstrování, vzpěra pro odkládání jednoruček.. Rovná lavice inSPORTline LKU11010 je ideální lavicí pro všechna základní cvičení s jednoručními činkami a vzpěračskými tyčemi. Vysoké polstrování sedáku umožní maximální pohodlí během cvičení. Rovná lavice inSPORTline LKU11010 má robustní ocelový rám z pevných profilů a protiskluzové potahy nohou pro vyšší stabilitu. Jednoruční činky je také možné odkládat na speciálně tvarovanou vzpěru ve spodní části lavice. Rovná lavice inSPORTline LKU11010 je vhodná pro domácí či klubové využití.Technický popis:


stabilní ocelový rám z pevných profilů
široká využitelná plocha pro cvičení
vysoké polstrování 
protiskluzové potahy nohou 
možnost využití tvarované spodní vzpěry pro odkládání jednoručních činek (nosnost 300 kg bez dalšího zatížení lavice)
rozměr trubek: 50 x 50 x 1,5 cm
výška sedáku: 55 mm
rozměr lavice: délka 121 cm x šířka 49,5 cm x výška 45 cm
rozměr polstrování: délka 120 cm x šířka 29 cm x výška 6 cm
nosnost: 150 kg (cvičenec+činka)
hmotnost: 17 kg
ideální pro posilování s činkami či vzpěračkou tyčí
vhodné pro domácí či klubové využití

Nosnost 450 kg, 7 poloh opěrky (úhel -20° až 85°), 3 polohy sedáku, výška od země 52 cm, robustní konstrukce, 5 cm vysoké polstrování.. Nastavitelná posilovací lavice Body Craft F602 je profesionální lavice vhodná pro všechny základní cviky s činkami či vzpěračskou tyčí.

Robustní ocelový rám s profilem 5 x 7,6 cm je stříkán speciální barvou Platinum Gray, která chrání konstrukci před škrábanci. Lavice disponuje 5 cm vysokým polstrováním, které je pokryto speciálním polo-vinylovým materiálem, což zaručuje maximální komfort během cvičení.

Sedm nastavitelných poloh opěrky v úhlu -20° až 80° a 3 polohy sedáku zajišťují provádět širokou škálu cviků. Nohy jsou opatřeny protiskluzovým materiálem a nosnost 450 kg dělá z této lavice opravdovou špičku ve své kategorii.

Díky těmto výborným vlastnostem se stala nastavitelná posilovací lavice Body Craft F602 vyhledávaným modelem především pro komerční, ale i nekomerční využití.Technický popis:


profesionální nastavitelná lavice značky Body Craft
7 poloh opěrky (úhel -20° až 80°)
3 polohy sedáku
robustní ocelová konstrukce
speciální povrchová úprava Platinum Gray (rám stříkán speciální barvou, která chrání lavici proti poškrábání)
protiskluzové zakončení nohou pro vyšší stabilitu
opěrka s vysokou hustotou (tvrdší) pokryta polo-vinylovým materiálem
profil rámu: 5 x 7,5 cm
výška polstrování: 5 cm
výška sedáku od země: 52 cm
rozměry sedáku: délka 33 cm x šířka 28 cm
rozměry opěrky: délka 85 cm x šířka 30 cm
celkové rozměry lavice: délka 157 cm x šířka 62 cm x výška 52 cm (ve vodorovné poloze)
nosnost: 450 kg
hmotnost: 37 kg
vhodné pro komerční i nekomerční využití
určené pro posilování s činkami či vzpěračkou tyčí 

Vysoká stabilita a nosnost

Robustní ocelová konstrukce s profilem rámů 5 x 7,5 cm zaručuje vysokou stabilitu během cvičení. Díky vysoké odolnosti je posilovací lavici poskytnuta rozšířená záruka 10 let. K tomu napomáhá i speciální povrchová úprava Platinum Gray, která chrání rám před škrábanci či jiným odřeninám. S robustností je spojena i vysoká nosnost 450 kg.


Maximální přizpůsobení uživateli

Uživatel si může přesně přizpůsobit lavici dle vlastních potřeb, ať už na cvičení s činkami či bench press. U lavice lze nastavit: 

▪ 7 poloh opěrky (úhel -20° až 80°)
▪ 3 polohy nastavení sedáku

 

Posilování dolních končetin, odolná ocelová konstrukce, snadná montáž, komfortní polstrování, speciální povrchová úprava.. Volitelné příslušenství k Body Craft F602 - Předkopávání F611 je přídavný adaptér k posilovací lavici. Příslušenství umožňuje velmi efektivní posilování nohou pomocí předkopávání a zakopávání. Opěrné body jsou opatřeny měkkým polstrováním zajišťujícím maximální komfort během posilování. Přídavný adaptér předkopávání F611 je vyroben z kvalitní oceli a povrch je opatřen speciální povrchovou úpravou se zvýšenou odolností. Díky snadné instalaci a příznivé ceně se toto příslušenství stalo oblíbeným rozšířením k Body Craft F602.Technický popis:


příslušenství k Body Craft F602 (vhodné i pro inSPORTline Profi Sit Up Bench)
cviky: předkopávání, zakopávání
odolná ocelová konstrukce
měkké a komfortní polstrování
speciální povrchová úprava se zvýšenou odolností
snadná montáž a demontáž
určeno pro kotouče s otvorem 25/30 mm

Nastavitelný náklon, robustní ocelová konstrukce, posiluje záda a břišní svalstvo, zlepšuje krevní oběh, komfortní posltrování a vycpávky.. Hyperextenze Body Craft F670 je příslušenství pro tzv. „záklony v lehu“. Jedná se o cvik, kterým procvičíte vzpřimovače páteře, ale rovněž také zabírají hamstringy (čtyřhlavý sval na zadní části stehen) a hýžďové svaly. Cvičením na hyperextenzi Body Craft F670 předcházíte bolestem zad způsobeným ochablým svalstvem bederní páteře.

Tento doplněk disponuje měkkým a příjemným polstrováním, nastavitelnou oporou pro stehna, ale především umožňuje nastavení různého náklonu podle schopností a přání cvičícího. Díky těmto vlastnostem se stala hyperextenze Body Craft F670 vyhledávaným modelem pro komerční využití.Technický popis:


ocelová konstrukce
husté DuraFirm vycpávky
zmírní bolest spodní části zad
zlepšuje krevní oběh
posiluje záda i břišní svalstvo
rozměry: délka 110 cm x šířka 70 cm x výška 95 cm 
hmotnost: 19 kg
nosnost: 140 kg 
kategorie S - doporučujeme pro všechny typy posiloven
vhodné pro komerční využití

Kompaktní posilovací lavice s 5 polohami zádové opěrky a vysokou nosností! Perfektní zaměření na hlavní svalové skupiny.. Vypracujte si tělo svých snů s posilovací lavicí inSPORTline AB040! Díky nastavitelné opěrce zad si lavici přizpůsobíte do 5 různých poloh a rozšíříte si tak možnosti tréninku. 

Cvičit můžete jak ve vodorovné poloze, tak v negativním i pozitivním sklonu, takže s přehledem posílíte všechny hlavní svalové skupiny. Perfektně se můžete zaměřit obzvlášť na břicho.

Celkový komfort během cvičení zajišťuje silné pěnové polstrování, které spolu s pevným ocelovým rámem bez problému ustojí i maximální zátěž 180 kg.

Protiskluzová zakončení jsou pak zárukou, že se lavice nepohne ani během intenzivního tréninku.Technický popis:


nastavitelná lavice, která snadno střídá posilovací polohy
5 poloh opěrky
4 pohodlné opěrné válce
robustní ocelový rám s protiskluzovým zakončením
povrchová úprava proti poškrábání
polstrování o vysoké hustotě
ideální pro posilování s činkami nebo vzpěračskou tyčí
materiál rámu: ocel
materiál polstrování: PU
materiál potahu: PVC
rozměry: 129 x 48 x 107 cm
rozměry opěrky: d76,5 x š24/27,5 x v5,5 cm
rozměry sedáku: d33,5 x š27,5/30,5 x v5,5 cm
úhel nastavení opěrky: -15°, 0°, 30°, 50°, 70°
nosnost: 180 kg
maximální hmotnost uživatele: 136 kg
hmotnost: 11,3 kg
kategorie: H (podle EN 957) pro domácí použití

Variabilní, posilovací lavice MARBO MH-L115 2.0 je inovovaným modelem oblíbené lavice MH-L115. Vyslyšely jsme připomínky našich zákazníku a inovovaný model má lépe tvarovanou opěrku pro lepší ergonomii a vyšší komfort během tréninku. Po funkční stránce jsme vylepšili systém polohování.
 
Opěradlo lavice jde nastavit do devíti poloh v rozsahu od -22° do +84° a sedátko do tří poloh v rozsahu od 0° do +26°, pak už záleží pouze na Vás, zda budete trénovat svaly břicha, zad, ramen, atd... Konstrukce lavice MARBO MH-L115 2.0 je vyrobena z ocelového profilu 40 x 40 mm, díky kterému má nosnost až 200 kilogramů. Jednotlivé díly jsou vyrobeny na precizních, programovatelných CNC strojích, tento výrobní proces je zárukou bezproblémové montáže a zároveň garantuje plnou stabilitu kompletní lavice. Praktickou stránkou lavice MARBO MH-L115 2.0 je regulace zádové opěry, která se provádí pomocí šroubů s plastovým, ergonomickým úchytem. Polstrování jsme opatřily dvojitými švy pro maximální pevnost. V nejnamáhanějším místě jsme opěrku přetáhli druhou vrstvou kůže s logem MARBO Sport. Lavice MH-L115 2.0 má přípravu pro montáž volitelného příslušenství, jako je kladka, bicepsová opěra, nebo předkopávání.
 

Profil: 4 x 4 cm
Nastavení úhlu opěry: - 22° až + 84°, 9 poloh
Nastavení úhlu sedáku: 0° až + 26°, 3 polohy
Rozměr po složení: délka: 119 cm, šířka: 59 cm, výška: 45 cm
Rozměr opěrky: délka: 81 cm, šířka: 27 cm
Rozměr sedáku: délka: 30 cm, šířka: 27 cm

Upozornění:
Třída H, lavice není určena pro komerční použití.
Nosnost : 200 kg
Barva : Černá
Délka (cm) : 119.0
Hloubka (cm) : 45.0
Barva : Červená
Země původu : Polsko
Šířka (cm) : 59.0

Plochá lavička Performance, navržená pro rozšíření vašeho potenciálu, je základním kamenem každého silového programu. Lavička je vyrobena z hrubé duté oceli s hustě polstrovaným povrchem a spojuje stabilitu s pohodlím pro celkový tréninkový výkon.

Je ideální pro řadu cviků s váhou i bez váhy, má maximální zatížení 205 kg; což vám umožní zintenzívnit vaše cvičení pro konzistentní progres.
Je vybavena funkcí ''SCAN TO TRAIN,'' poskytuje podrobné informace o tréninku, které vám pomohou zlepšit vaše tréninky – jednoduše naskenujte QR kód a získáte videa o cvičení.

ZÁKLAD TRÉNINKU

Navržena k rozšíření vašeho cvičebního potenciálu, je základním kamenem každého silového programu.

SCAN TO TRAIN

Poskytuje podrobné informace o tréninku, které vám pomohou usměrnit vaše tréninky. Jednoduše naskenujte QR kód a získáte kompletní videa o cvičení.

PEVNÝ OCELOVÝ RÁM

Je vyrobena z pevného ocelového rámu a představuje stabilní základ pro celkový tréninkový výkon.

POHODLNÉ POLSTROVÁNÍ

Je vybavena zádovou podložkou z husté pěny o tloušťce 6.35 cm, poskytuje plnou podporu a pohodlí.

MAX ZÁTĚŽENÍ 205 KG

Je ideální pro celou řadu cviků se zátěží a bez zátěže a má maximální zatížení 205 kg; což vám umožní zintenzivnit vaše cvičení pro konzistentní progres.

Vlastnosti

6,35 cm silná hustá pěnová výplň
Hmotnost lavice: 14 kg
Rozměry: 119 (D) x 48,5 (Š) x 42 (V) cm
Jednoduchá montáž
Funkce SCAN TO TRAIN
Silná ocelová konstrukce
Široká základna pro naprostou stabilitu
HMOTNOSTNÍ LIMIT UŽIVATELE 125 kg / 275,58 liber
MAXIMÁLNÍ ZATÍŽENÍ 205 kg / 451,95 liber
Přepravní kola: Ne
Minimální věk uživatele: 14

Komponenty:
Rám

Rám sedáku, CM: 93 (D) x 47 (Š) x 36 (V), Palce: 36,61 (D) x 18,5 (Š) x 14,17 (V)

Komponent 2

Podložka sedáku s matnou povrchovou úpravou + zelená spodní strana, CM: 118 (D) x 30,5 (Š) x 6 (V), Palce: 46,46 (D) x 12,01 (Š) x 2,36 (V)

Komponent 3

Vnitřní CAP, CM: 10 (D) x 50 (Š) x 1,5 (V), Palce: 3,94 (D) x 19,69 (Š) x 0,59 (V)

Komponent 4

Adidas BOS

Délka : 119 cm
Barva podle výrobce : Black
Země původu : Čína
Hmotnost : 14 kg
Výška : 42 cm
Varianta : Flat Bench
Šířka : 48,5 cm
Materiál : Ocel
Nosnost : 205 kg
Barva : Černá

Všestranný tréninkový nástroj, Performance Utility Bench, je ideální platformou pro trénink horní části těla. Dvojitá nastavitelná lavice s hrubým polstrováním a pěnovými podpěrami na kotnících vám umožňuje měnit vaše tréninky pomocí přizpůsobených poloh sedací a zádové podložky.

Odolná lavička Utility Bench poskytuje naprostou stabilitu během cvičení pro konzistentní a optimální výkon.
Je vybavena funkcí ''SCAN TO TRAIN,'' poskytuje podrobné informace o tréninku, které vám pomohou zlepšit vaše tréninky – jednoduše naskenujte QR kód a získáte videa o cvičení.

VŠESTRANNÝ VÝKON

Všestranný tréninkový nástroj, Performance Utility Bench, je ideální platformou pro trénink horní části těla. Dvojitě nastavitelná lavice vám umožní měnit vaše tréninky s přizpůsobenými polohami sedáku a zádové podložky.

SCAN TO TRAIN

Poskytuje podrobné informace o tréninku, které vám pomohou usměrnit vaše tréninky. Jednoduše naskenujte QR kód a získáte kompletní videa o cvičení.

PEVNÝ OCELOVÝ RÁM

Je vyrobena z pevného ocelového rámu a představuje stabilní základ pro celkový tréninkový výkon.

POHODLNÉ POLSTROVÁNÍ

Je vybavena zádovou podložkou z husté pěny o tloušťce 6,35 cm, poskytuje plnou podporu a pohodlí.

MAX ZÁTĚŽENÍ 175 KG

Je ideální pro celou řadu cviků se zátěží a bez zátěže a má maximální zatížení 175 kg; což vám umožní zintenzívnit vaše cvičení pro konzistentní progres.

Vlastnosti

6,35 cm silná hustá pěnová výplň
Hmotnost lavice: 16,5 kg
Rozměry: 121 (D) x 49 (Š) x 113 (V) cm
Jednoduchá montáž
Přidány kotníkové podpěry
Funkce SCAN TO TRAIN
Silná ocelová konstrukce
Široká základna pro naprostou stabilitu
Přepravní kola: Ne
HMOTNOSTNÍ LIMIT UŽIVATELE: 125 kg / 275,58 liber
MAXIMÁLNÍ ZATÍŽENÍ: 175 kg / 385,81 liber
Minimální věk uživatele: 14

Komponenty:
Rám

Rám lavice, CM: 108 (D) x 45 (Š) x 108 (V), Palce: 42,52 (D) x 17,72 (Š) x 42,52 (V)

Komponent 2

Podložka sedáku s matným povrchem + zelená spodní strana, CM: 75 (D) x 32 (Š) x 6 (V) 36 (D) x 32 (Š) x 6 (V), Palce: 29,53 (D) x 12,6 (Š ) x 2,36 (V) 14,17 (D) x 12,6 (Š) x 2,36 (V)

Komponent 3

Pěnová role, CM: 9 (D) x 2,3 (Š) x 17 (V), Palce: 3,54 (D) x 0,91 (Š) x 6,69 (V)

Komponent 4

Adidas BOS

Barva podle výrobce : Black
Nosnost : 175 kg
Varianta : Utility Bench
Šířka : 49 cm
Barva : Černá
Hmotnost : 16,5 kg
Délka : 121 cm
Země původu : Čína
Materiál : Ocel
Výška : 113 cm