Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Kvalitní polstrování, nastavitelná výška/sklon, sklopitelná konstrukce, vhodná pro domácí použití.. Posilovací nastavitelná lavice inSPORTline Curved slouží k posilování břišních svalů. Kvalitní polstrování a nastavitelná výška/sklon zajišťuje pohodlný a komfortní trénink. Dále potěší praktická sklopitelná konstrukce pro úsporu místa při skladování lavice - vejde se například za skříň nebo pod postel. Příznivci jednoruček zas využijí háky pro odložení činek pod zádovou opěrkou. Posilovací nastavitelná lavice inSPORTline je svým zpracováním určena pro trénink v domácím prostředí.Technický popis:


kvalitní polstrování
ocelový rám
sklopitelná konstrukce pro úsporu místa při skladování
odolná prášková povrchová úprava
komfortní pěnové válce bloků na nohy
4 úrovně nastavitelné výšky/sklonu
3 úrovně horního bloku na nohy
4 úrovně spodního bloku na nohy
odkládací háky pod zádovou opěrkou pro jednoruční činky
madla pro další typy cviků i pro cviky mimo lavici
tloušťka profilu rámu: 1,5 mm
rozměry profilu rámu: 38 x 38 mm
tloušťka polstrování: 4 cm
rozměry opěrky: d95 x š28,5 cm
rozměry lavice po sestavení: d114-121 x š61 x v65-77 cm
rozměry ve sklopeném stavu: d130 x š61 x v21 cm
maximální výška cvičence: 180 cm
hmotnost: 11,5 kg
nosnost: 150 kg
kategorie HC (dle normy EN957) - pro domácí použití

Hyperextenze sklon - 45° - ideální pro posilování břicha a zad.. GHYP45 Body-Solid Hyperextenze 45° posiluje záda i břišní svalstvo. Díky preciznímu procvičení břišních šikmých svalů, spodní části zad a hýždí se zvyšuje ohebnost těla. GHYP45 Body-Solid s těžkou a kvalitní ocelovou konstrukcí a DuraFirm vycpávkou pro pohodlné cvičení. Technický popis:


těžká a kvalitní ocelová konstrukce
velmi husté DuraFirm vycpávky
zmírní bolest spodní části zad
zlepšuje krevní oběh
posiluje záda
rozměry: d 68 x š 110 x v 83 cm
kategorie S - doporučujeme pro všechny typy posiloven

Lavice pro posilování bicepsů, tricepsů, vysoké polstrování, výškově nastavitelný sedák, opěrka i držák vzpěračské tyče.. Posilovač bicepsů inSPORTline LKC301 je kvalitní stroj určený pro posilování bicepsů. Stroj je navržen tak, aby bylo posilování maximálně efektivní a zároveň bezpečné.

Robustní ocelová konstrukce vyrobena z kvalitní oceli je velmi stabilní. Nohy jsou opatřeny protiskluzovou gumou, která zaručuje ještě vyšší stabilitu stroje. Anatomicky navržený sedák a opěrka s měkkým polstrováním a možnosti nastavení výšky, zaručují maximální komfort během cvičení.

Posilovač bicepsů inSPORTline LKC301 je určen pro každého sportovce, který chce posilovat bicepsy či tricepsy.Technický popis:


robustní ocelová konstrukce s práškovým lakem
výškově nastavitelná opěrka, sedák i držák vzpěračské tyče
vysoké a měkké polstrování
rozměry opěrky na biceps: 60 x 35 cm
vnější rozteč držáku na činku: 64,5 cm
profil rámových trubek: 50 x 50 mm
tloušťka profilu: 2 mm
výška polstrování opěrky na ruce a sedáku: 5,5 cm
nastavitelná výška držáku na činku: 55-75 cm, 5 pozic
nastavitelná výška opěrky na ruce: 84-98 cm, 4 pozice
nastavitelná výška sedáku: 47-57 cm, 5 pozic
rozměry po sestavení: délka 95 cm x šířka 60 cm x výška 98 cm
maximální nosnost včetně závaží: 250 kg
maximální výška cvičence: bez omezení
hmotnost: 22 kg
vhodné pro posilování bicepsů či tricepsů

Rovná posilovací lavice, vysoké polstrování, vzpěra pro odkládání jednoruček.. Rovná lavice inSPORTline LKU11010 je ideální lavicí pro všechna základní cvičení s jednoručními činkami a vzpěračskými tyčemi. Vysoké polstrování sedáku umožní maximální pohodlí během cvičení. Rovná lavice inSPORTline LKU11010 má robustní ocelový rám z pevných profilů a protiskluzové potahy nohou pro vyšší stabilitu. Jednoruční činky je také možné odkládat na speciálně tvarovanou vzpěru ve spodní části lavice. Rovná lavice inSPORTline LKU11010 je vhodná pro domácí či klubové využití.Technický popis:


stabilní ocelový rám z pevných profilů
široká využitelná plocha pro cvičení
vysoké polstrování 
protiskluzové potahy nohou 
možnost využití tvarované spodní vzpěry pro odkládání jednoručních činek (nosnost 300 kg bez dalšího zatížení lavice)
rozměr trubek: 50 x 50 x 1,5 cm
výška sedáku: 55 mm
rozměr lavice: délka 121 cm x šířka 49,5 cm x výška 45 cm
rozměr polstrování: délka 120 cm x šířka 29 cm x výška 6 cm
nosnost: 150 kg (cvičenec+činka)
hmotnost: 17 kg
ideální pro posilování s činkami či vzpěračkou tyčí
vhodné pro domácí či klubové využití

Nosnost 450 kg, 7 poloh opěrky (úhel -20° až 85°), 3 polohy sedáku, výška od země 52 cm, robustní konstrukce, 5 cm vysoké polstrování.. Nastavitelná posilovací lavice Body Craft F602 je profesionální lavice vhodná pro všechny základní cviky s činkami či vzpěračskou tyčí.

Robustní ocelový rám s profilem 5 x 7,6 cm je stříkán speciální barvou Platinum Gray, která chrání konstrukci před škrábanci. Lavice disponuje 5 cm vysokým polstrováním, které je pokryto speciálním polo-vinylovým materiálem, což zaručuje maximální komfort během cvičení.

Sedm nastavitelných poloh opěrky v úhlu -20° až 80° a 3 polohy sedáku zajišťují provádět širokou škálu cviků. Nohy jsou opatřeny protiskluzovým materiálem a nosnost 450 kg dělá z této lavice opravdovou špičku ve své kategorii.

Díky těmto výborným vlastnostem se stala nastavitelná posilovací lavice Body Craft F602 vyhledávaným modelem především pro komerční, ale i nekomerční využití.Technický popis:


profesionální nastavitelná lavice značky Body Craft
7 poloh opěrky (úhel -20° až 80°)
3 polohy sedáku
robustní ocelová konstrukce
speciální povrchová úprava Platinum Gray (rám stříkán speciální barvou, která chrání lavici proti poškrábání)
protiskluzové zakončení nohou pro vyšší stabilitu
opěrka s vysokou hustotou (tvrdší) pokryta polo-vinylovým materiálem
profil rámu: 5 x 7,5 cm
výška polstrování: 5 cm
výška sedáku od země: 52 cm
rozměry sedáku: délka 33 cm x šířka 28 cm
rozměry opěrky: délka 85 cm x šířka 30 cm
celkové rozměry lavice: délka 157 cm x šířka 62 cm x výška 52 cm (ve vodorovné poloze)
nosnost: 450 kg
hmotnost: 37 kg
vhodné pro komerční i nekomerční využití
určené pro posilování s činkami či vzpěračkou tyčí 

Vysoká stabilita a nosnost

Robustní ocelová konstrukce s profilem rámů 5 x 7,5 cm zaručuje vysokou stabilitu během cvičení. Díky vysoké odolnosti je posilovací lavici poskytnuta rozšířená záruka 10 let. K tomu napomáhá i speciální povrchová úprava Platinum Gray, která chrání rám před škrábanci či jiným odřeninám. S robustností je spojena i vysoká nosnost 450 kg.


Maximální přizpůsobení uživateli

Uživatel si může přesně přizpůsobit lavici dle vlastních potřeb, ať už na cvičení s činkami či bench press. U lavice lze nastavit: 

▪ 7 poloh opěrky (úhel -20° až 80°)
▪ 3 polohy nastavení sedáku

 

Posilování dolních končetin, odolná ocelová konstrukce, snadná montáž, komfortní polstrování, speciální povrchová úprava.. Volitelné příslušenství k Body Craft F602 - Předkopávání F611 je přídavný adaptér k posilovací lavici. Příslušenství umožňuje velmi efektivní posilování nohou pomocí předkopávání a zakopávání. Opěrné body jsou opatřeny měkkým polstrováním zajišťujícím maximální komfort během posilování. Přídavný adaptér předkopávání F611 je vyroben z kvalitní oceli a povrch je opatřen speciální povrchovou úpravou se zvýšenou odolností. Díky snadné instalaci a příznivé ceně se toto příslušenství stalo oblíbeným rozšířením k Body Craft F602.Technický popis:


příslušenství k Body Craft F602 (vhodné i pro inSPORTline Profi Sit Up Bench)
cviky: předkopávání, zakopávání
odolná ocelová konstrukce
měkké a komfortní polstrování
speciální povrchová úprava se zvýšenou odolností
snadná montáž a demontáž
určeno pro kotouče s otvorem 25/30 mm

Nastavitelný náklon, robustní ocelová konstrukce, posiluje záda a břišní svalstvo, zlepšuje krevní oběh, komfortní posltrování a vycpávky.. Hyperextenze Body Craft F670 je příslušenství pro tzv. „záklony v lehu“. Jedná se o cvik, kterým procvičíte vzpřimovače páteře, ale rovněž také zabírají hamstringy (čtyřhlavý sval na zadní části stehen) a hýžďové svaly. Cvičením na hyperextenzi Body Craft F670 předcházíte bolestem zad způsobeným ochablým svalstvem bederní páteře.

Tento doplněk disponuje měkkým a příjemným polstrováním, nastavitelnou oporou pro stehna, ale především umožňuje nastavení různého náklonu podle schopností a přání cvičícího. Díky těmto vlastnostem se stala hyperextenze Body Craft F670 vyhledávaným modelem pro komerční využití.Technický popis:


ocelová konstrukce
husté DuraFirm vycpávky
zmírní bolest spodní části zad
zlepšuje krevní oběh
posiluje záda i břišní svalstvo
rozměry: délka 110 cm x šířka 70 cm x výška 95 cm 
hmotnost: 19 kg
nosnost: 140 kg 
kategorie S - doporučujeme pro všechny typy posiloven
vhodné pro komerční využití

Parádní nastavitelná lavice s transportními kolečky a držákem na činky k tomu! Nastavte si tu ideální výšku a začněte doma pořádně trénovat!. S posilovací lavicí inSPORTline Seal to doma můžete rozjet ve velkém stylu! Robustní rám díky silnému profilu unese až 200 kg a odolá tak i maximálnímu nasazení. Výšku lavice můžete navíc nastavit pomocí regulačního šroubu, a to v rozmezí 85 - 115 cm.

Je perfektní pro seal přítahy neboli seal rows, kdy ležíte na břiše a zvedáte činky proti gravitaci. Svým způsobem připomínají pohyb veslování a stejně jako u veslování tak krásně posílíte zádové svalstvo.

Nemusíte se ale bát, že byste se s konstrukcí museli doma smýkat - od toho tu jsou 2 transportní kolečka. Další parádní vychytávkou je pak držák na činku pod lavicí, kam ji můžete buď odložit během cvičení, nebo ji následně bezpečně uklidit.

Kromě tréninku s činkami lavice navíc výborně poslouží k různým výskokům, výpadům a dalším cvikům.
Nastavitelná výškaLavice je vysoká tak, aby se na ni člověk mohl položit a pracovat s obouruční činkou, která je pod ním. Výborně se tak posilují zádové svaly. A protože má každý jiné tělesné proporce, lze výšku lavice jednoduše nastavit, a to v rozmezí 85 - 115 cm. Pevná ocelová konstrukce a vysoká hmotnost lavice pak zajistí dokonalou stabilitu, i při práci s vyšší zátěží.
Bezpečná práce s činkouZásadou bezpečného tréninku s těžkou zátěží je prostor, kam náčiní rychle odložit, je-li potřeba. Lavice inSPORTline Seal proto disponuje integrovaným držákem na činku, kam můžete hřídel odložit během jakékoliv fáze tréninku.
Jednoduchý transportJelikož lavice váží 38 kg, opakované přenášení z místa na místo nepřipadá v úvahu. Proto je vybavena praktickými kolečky, která vám v pomohou! Přijdou vhod hlavně v případě, že není možné lavici ponechat na jednom místě.

Technický popis:


posilovací lavice s nastavitelnou výškou
stavěná speciálně na cviky seal rows
integrovaný držák na činku
transportní kolečka
silný rám s pevným polstrováním
nastavení výšky: 85 - 115 cm
rozměry obdélníkové části: 90 x 30 cm
rozměry čtvercové části: 39 x 39 cm
výška držáku na činky: 28 cm
tloušťka polstrování: 6 cm
profil rámu: 40 x 80 x 2 mm
rozměry: d145 x š70,5 x v85-115 cm
hmotnost: 38 kg
nosnost: 200 kg
kategorie: H (dle EN 957) pro domácí použití

Kompaktní posilovací lavice s 5 polohami zádové opěrky a vysokou nosností! Perfektní zaměření na hlavní svalové skupiny.. Vypracujte si tělo svých snů s posilovací lavicí inSPORTline AB040! Díky nastavitelné opěrce zad si lavici přizpůsobíte do 5 různých poloh a rozšíříte si tak možnosti tréninku. 

Cvičit můžete jak ve vodorovné poloze, tak v negativním i pozitivním sklonu, takže s přehledem posílíte všechny hlavní svalové skupiny. Perfektně se můžete zaměřit obzvlášť na břicho.

Celkový komfort během cvičení zajišťuje silné pěnové polstrování, které spolu s pevným ocelovým rámem bez problému ustojí i maximální zátěž 180 kg.

Protiskluzová zakončení jsou pak zárukou, že se lavice nepohne ani během intenzivního tréninku.Technický popis:


nastavitelná lavice, která snadno střídá posilovací polohy
5 poloh opěrky
4 pohodlné opěrné válce
robustní ocelový rám s protiskluzovým zakončením
povrchová úprava proti poškrábání
polstrování o vysoké hustotě
ideální pro posilování s činkami nebo vzpěračskou tyčí
materiál rámu: ocel
materiál polstrování: PU
materiál potahu: PVC
rozměry: 129 x 48 x 107 cm
rozměry opěrky: d76,5 x š24/27,5 x v5,5 cm
rozměry sedáku: d33,5 x š27,5/30,5 x v5,5 cm
úhel nastavení opěrky: -15°, 0°, 30°, 50°, 70°
nosnost: 180 kg
maximální hmotnost uživatele: 136 kg
hmotnost: 11,3 kg
kategorie: H (podle EN 957) pro domácí použití

Komerční stroj navržený pro dokonalé posílení dolní části těla.. Leg Press a Hack Squat Body-Solid GLPH1100 Vám zajistí maximální rozvoj objemu svalové hmoty dolních končetin a zároveň jen minimálně zatěžuje klouby. Dvojitě prošívaná DuraFirm zádová podložka a tři uzamykatelné polohy, to vše pro bezpečnost a pohodlí uživatele. Body-Solid GLPH1100 má těžký ocelový rám s konstrukcí svařenou ze všech čtyř stran a je zařazen do kategorie S - doporučován pro všechny typy posiloven.Technický popis:


obě podložky zad využívají revoluční mechanismus "flip and lock"
velmi těžké kosočtvercové plošiny na nohy pro polohu leg press i hack squat
ultra tuhá a dvojitě prošívaná DuraFirm zádová podložka
tři uzamykatelné polohy pro bezpečnost a pohodlí uživatele
trn na kotouče 50 mm
kapacita stroje: 455 kg
nosnost: 120 kg (cvičenec)
rozměry: 207,5 x 85 x 140 cm
hmotnost: 154,22 kg
kategorie S - doporučujeme pro všechny typy posiloven


Dodává se bez závaží.