Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Aktuálně nejužívanější pomůcka pro Pilates, Low-Impact cvičení, svalové rýsování.Anti burst -  ochrana proti prasknutí při přetížení.Průměr: 65 cmTolerance Ø: +/- 10%.

Aktuálně nejužívanější pomůcka pro Pilates, Low-Impact cvičení , svalové rýsování. Anti burst - ochrana proti prasknutí při přetížení. Tolerance ?: +/- 10%.

Aktuálně nejužívanější pomůcka pro Pilates, Low-Impact cvičení , svalové rýsování. Anti burst - ochrana proti prasknutí při přetížení. Tolerance ?: +/- 10%.

Ideální pro trénink horní části těla.Flexibilní.Pohodlné uchopení.Měkkost nastavitelná nafouknutím.2 kg

Aktuálně nejužívanější pomůcka pro Pilates, Low-Impact cvičení , svalové rýsování.
Anti burst - ochrana proti prasknutí při přetížení.
Tolerance: +/- 10%.
Maximální nosnost: 120kg; hmotnost: 900g; prů

Gymnastický míč z PVC pro různé druhy cvičení.Průměr: 65 cm.K posílení svalů a kostí boků, nohou, rukou, ramen a beder a k vyvinutí rovnováhy a koordinace celého těla.Tento míč lze použít pouze pro vá

Gymnastický míč z PVC pro různé druhy cvičení.Průměr: 75 cm.K posílení svalů a kostí boků, nohou, rukou, ramen a beder a k vyvinutí rovnováhy a koordinace celého těla.Tento míč lze použít pouze pro vá

Korkový míček ideální pro myofasciální masáž chodidla, ramen, zad.Masáž korkovým míčkem uleví tenzi ve svalech a zvyšuje cirkulaci krve.Lze dělat praktici kdykoliv a kdekoliv.Díky korkovému materiálu

Perfektní pro posilování svalů, lehčí trénink a relaxaci. Nastavitelné nafouknutí podle cvičení. ? 25 cm. Prodává se včetně slámky pro nafouknutí. Tolerance ?: +/- 2 cm.

Anti-Burst Yoga Balls se používají na jógu, pilates, na zpevnění břicha, zad a hýždí. Včetně ruční pumpy. S velkým logem P2I v bílé barvě. Materiál: PVC, hmotnost: 1000 gramov.
Barva: Růžová
Průměr: 65 cm
Nosnost: 200 kg
Materiál: PVC (Polyvinylchlorid)
Hmotnost: 1 kg
Země původu: Čína
Barva podle výrobce: Růžová