Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Zaměřte se na více zábavy s BOOM TEAMEM. Síla se pojí s neuvěřitelným pocitem z inovativní nové konstrukce Auxetic, takže nemusíte myslet na nic jiného, než si užívat daný okamžik. Odpal tenisových míčků je s touto raketou takový požitek, že už nikdy nebudete chtít přestat. Zábavu milující BOOM TEAM, který je vyroben s novým tvarem, má shovívavější rám pro lepší hratelnost a zvýší vaši sílu a sebedůvěru.

Výbušná síla
Pro středně pokročilé hráče
Neuvěřitelný pocit
Odpouštějící rám pro další hratelnost
Nový tvar rakety

Technologie
AUXETIC

Auxetické konstrukce vykazují jedinečnou deformaci v porovnání s neauxetickými konstrukcemi. Díky svým vnitřním vlastnostem se tyto konstrukce rozšiřují při působení ''tahové'' síly a stahují se při stlačení. Čím větší je aplikovaná síla, tím větší je auxetická reakce.

GRAFÉN UVNITŘ

Strategicky umístěný ve většině raket od HEAD, grafen zpevňuje rám, poskytuje větší stabilitu a optimalizuje přenos energie z rakety na míč. Když si budete kupovat další raketu, ujistěte se, že má uvnitř grafen.

PRŮCHODKY POWER GROMMETS

Zvětšené průchodky maximalizují pohyb strun pro zvýšení výkonu.

VRTÁNÍ OTVORŮ PRO STRUNY V RÁMĚ - DIRECTIONAL DRILLING

Kombinuje zvýšenou sílu a sweetspot, čímž poskytuje plyšový pocit při nárazu.

UNI VZOR

Speciálně navržený jednotný vzor výpletu umožňuje konzistentní trajektorii míče při každém úderu pro spolehlivou a odpouštějící hru.

MORPH BEAM

Jedinečná konstrukce rámu spojuje prodloužený shaft s výkonnou hlavou pro dokonalé spojení pocitu a lehkosti na kurtu.

Velikost hlavy: 660 cm²
Barva: Černá;Zelená
Hustota výpletu: 16 x 19
Vyvážení: 330 mm
Hmotnost: 275 g
Země původu: Čína
Délka: 685 mm
Věková skupina: Dospělý
Barva podle výrobce: Black/Green
Velikost gripu: L3
Výplet: Ne
Pohlaví: Unisex

Pro vás je soutěž více o sebezdokonalování než o čisté rivalitě. Tak jsme vyrobili raketu jen pro vaši hru. Strike Evo je cenově dostupná výkonná raketa, která nabízí jednoduchou sílu, ovládání a pohodlí, které vám pomohou dosáhnout vašeho plného potenciálu.VÝHODYSÍLAŘekli jste nám, že potřebujete sílu na rozvoj své hry, ale ze studie, kterou jsme udělali, máte skutečně na mysli odpouštějící, ale zároveň citlivou raketu, která vám pomůže vytvořit extra sílu, kterou hledáte. Díky novému rozložení, vzoru strun 16/19 a velikosti hlavy 102 čtverečních palců budete moci dosáhnout úderů silných jako nikdy předtím.KOMFORTNesnesete vibrace v ruce nebo nepříjemný zvuk při úderu do míče? Problém je vyřešen! Chceme, abyste zažili tento měkčí pocit při každém úderu, který tato raketa poskytuje díky C²Evo Feel. Vyvinuli jsme tuto novou špičkovou technologii a začlenili ji do 4 různých umístění rakety, abychom zvýšili absorpci nárazů a poskytli bezkonkurenční pocit pohodlí.KONTROLASamozřejmě, síla je důležitá, ale poněkud nesmyslná, pokud přichází bez jakéhokoli pocitu kontroly. S technologií Control Frame Technology kombinujeme stabilitu rámu se čtvercovým nosníkem s dynamikou pravidelné eliptické struktury. Jinými slovy... dáváme vám možnost kontroly, kterou požadujete.WOOFER SYSTÉMPrvní a nejefektivnější systém interakce rám-struna, který poskytuje delší dobu kontaktu míčku a výpletu pro větší kontrolu a pohodlí.
Pohlaví: Unisex
Výplet: Ano
Barva podle výrobce: White/Red/Black
Věková skupina: Dospělý
Hustota výpletu: 16 x 19
Barva: Bílá;Červená
Vyvážení: 320 mm
Délka: 685 mm
Velikost hlavy: 660 cm²
Hmotnost: 280 g
Velikost gripu: L1
Materiál: Graphite
Země původu: Čína

Někteří ji nazývají definicí moci. Nazvěte ji svojí neférovou výhodou. Říkáme jí Pure Drive.Babolat uvedl na trh Pure Drive v roce 1994 a rychle vytvořil měřítko výkonu. S každým dalším modelem jsme inovovali a vyvíjeli, abychom splnili požadavky hry. Není divu, že Pure Drive je jednou z nejpopulárnějších a nejuniverzálnějších raket na světě. 10. generace Pure Drive posouvá vaši hru na další úroveň díky výbušné síle a vylepšenému pocitu.Pure Drive Junior 25 je perfektní raketa pro soutěžící juniory, kteří chtějí rozvíjet svou hru spinem a silou.VÝHODYSÍLAChceš sílu? Přestaň se ohlížet kolem sebe. Bez ohledu na úroveň vašich schopností, síla je to, co činí tuto raketu ikonickou. Nejenže je široce používána na Tour, ale je to také jedna z nejprodávanějších raket všech dob, protože její všestrannost přináší sílu do dlaně každého hráče.VÝBUŠNOSTKdyž je intenzita hry vysoká, můžete se spolehnout na to, že vaše raketa udělá přesně to, po čem toužíte: vytvoří smrtící úder, dokonce i při úderu mimo střed. Přesně na to byla vyvinuta nová sestava, která vám vykouzlí úsměv na tváři... a úsměv na soupeřově.POCITPocítíte rozdíl. Ano, pocit je důležitý i ve výkonném rámu. Všichni chápeme, že pokud nemůžete ovládat svůj úder, síla nemá smysl. Připravte se na nový zážitek, který budete nejen cítit, ale také slyšet prostřednictvím jedinečného zvuku při dopadu míče.
Věková skupina: Junior
Pohlaví: Unisex
Výplet: Ano
Hustota výpletu: 16 x 17
Délka: 635 mm
Barva: Modrá
Materiál: Graphite
Vyvážení: 315 mm
Velikost hlavy: 630 cm²
Barva podle výrobce: Blue
Velikost gripu: L00
Země původu: Čína
Hmotnost: 240 g

ATTITUDE PRO umožňuje snadnější manipulaci a manévrovatelnost pro vaše první tréninky.
 
Tato raketa vám zajistí, že vaše první kroky na tenisovém kurtu, nebudou vašimi posledními. Předvypletená raketa ATTITUDE PRO zajišťuje snadnější ovládání a manévrovatelnost.
 
Technologie METALLIX™
Speciálně formulovaná krystalická kovová slitina s velikostí zrn 1000krát menší než u typického kovu vytváří mnohem silnejší materiál. Hall-Petchův efekt uvádí: menší zrna = silnější materiál. Výsledkem je lehčí, silnější a výkonnější raketa.
 
Barva podle výrobce: White
Výplet: Ano
Hmotnost: 270 g
Věková skupina: Dospělý
Hustota výpletu: 16 x 19
Délka: 685 mm
Vyvážení: 330 mm
Barva: Bílá;Černá
Země původu: Čína
Velikost gripu: L2

I když jste v tenise nováčkem, stále můžete na kurtu zapůsobit s raketou SPARK ELITE. Tato raketa s výpletem má energický design a velký sweetspot.
METALLIX™

Speciálně formulovaná krystalická kovová slitina se zrnitostí 1000 krát menší než u typického kovu vytváří mnohem pevnější materiál. Hall-Petchův efekt říká: menší zrna = pevnější materiál. Výsledkem je lehčí, silnější a výkonnější raketa.

Barva podle výrobce: Blue
Země původu: Čína
Hmotnost: 265 g
Velikost gripu: L3
Hustota výpletu: 16 x 19
Velikost hlavy: 660 cm²
Věková skupina: Dospělý
Délka: 685 mm
Vyvážení: 335 mm
Pohlaví: Unisex
Barva: Modrá
Výplet: Ano

Lehká, manévrovatelná raketa, Pure Aero Lite je skvělou volbou, ať už jste junior, který přechází na raketu pro dospělé, nebo jste dospělý, který hledá uživatelsky příjemnou raketu.

Maximalizujte svou rotaci a připravte se na boj. S Pure Aero je všechno možné, každý úhel se zdá být dosažitelný... a každý protivník je porazitelný. Babolat vytvořil stroj, který vám pomůže naplnit vaši neukojitelnou touhu ovládnout hru.

V roce 2003 Babolat, přesvědčen, že hráči využijí rotaci, aby dominovali, uvedl na trh Pure Aero: první raketu zkonstruovanou speciálně pro rotaci. Rok co rok spolupracovali s Rafaelem Nadalem a špičkovými hráči na inovaci a vývoji prvního aerodynamického rámu na světě. Výsledky mluví samy za sebe. S 22 grandslamovými tituly ve dvouhře a přibývajícím počtem je Pure Aero obávanou zbraní. Nyní je řada na vás, abyste zjistili, co může do vaší hry přinést ultimátní stroj na spin a sílu.
BENEFITY
SPIN

Ovládněte hřiště a vyčerpejte soupeře. Tato raketa byla navržena s jediným cílem: zlepšit rotaci. S ní najdete na hřišti nové neuvěřitelné úhly a určitě přivedete svého soupeře do šílenství, přičemž navštíví všechny části kurtu.

SÍLA

Na podporu ofenzivní hry potřebujete sílu. Od prvního dne jsme vyvinuli raketu, která podpoří vaše tempo a spin a pomůže vám zatlačit soupeře za základní čáru. Opět jsme doladili nejnovější generaci Pure Aero, abychom spojili výkon a mohutnou rotaci, abyste mohli využít všech příležitostí zasáhnout vítěze.

POCIT

Abyste ovládli hru, potřebujete i cit při úderu. Získání tohoto extra pocitu bylo klíčovým vylepšením této rakety. Nyní můžete převzít plnou kontrolu nad trajektoriemi svých míčků a dokonce vnést rozmanitost do své hry při útočení na síti, abyste získali body nebo dosáhli zlomyslného úderu.

AEROMODULAR 3

Rám s vylepšenou technologií AeroModular3 byl vyvinut ve spolupráci s experty na aerodynamiku.

FSI SPIN

Užší způsob vyplétání v oblasti sweetspotu, více otevřený způsob vyplétání a podlouhlý tvar průchodek na 6 a 12 hodinách umožňují lepší pohyb strun a tím pádem generují maximální spin. Zároveň technologie FSI v kombinaci s nejefektivnějším systémem pro spojování rámů a strun Woofer, který je umístěn uvnitř rámu v prostřední části, prodlužuje kontakt míče s výpletem a hráč má větší kontrolu úderu.

ČISTÝ POCIT CORTEX OD SMAC

Firma Babolat se spojila s předním podnikem na trhu letecké techniky SMAC. Ve spolupráci s touto společností vznikla po sérii testů technologie Cortex Pure Feel – na konkrétních místech rámu bylo do struktury rakety místo grafitových vrstev zapracované speciální vlákno z tenké viskózní elastické pryže vyvinuté společností SMAC. Díky tomu nabízí nová raketa Pure Aero jedinečný požitek z úderu při eliminování nechtěných vibrací.

Výplet: Ne
Barva podle výrobce: Yellow/Black
Barva: Žlutá;Černá
Pohlaví: Unisex
Vyvážení: 330 mm
Země původu: Čína
Hustota výpletu: 16 x 19
Velikost gripu: L2
Hmotnost: 270 g
Materiál: Graphite
Věková skupina: Dospělý
Velikost hlavy: 645 cm²
Délka: 685 mm

S lehkou tenisovou raketou Speed Jr. 26, která je perfektní jako první raketa pro děti od 9 do 11 let, mohou junioři hrát rychle a kontrolovaně.
Tenisová raketa Speed Jr. 26 je vyrobena z lehké grafitové směsi. Měří 26 palců (66 cm) a je určena pro juniory od 9 do 11 let, kteří rádi hrají rychle a kontrolovaně. Má vhodnou váhu, skvělou hratelnost a moderní design, takže se dokonale hodí jako první raketa, se kterou se budou děti na hřišti bavit. Technologie Innegra poskytuje absorpci nárazu a zlepšuje stabilitu. Technologie Damp Plus vstřebává vibrace z úderu dřív, než se mohou dostat na rukojeť, což zlepšuje celkovou citlivost.

Rychlost a kontrola pro juniory od 9 do 11 let
Lehká grafitová směs
Skvělá hratelnost
Technologie Innegra pro absorpci nárazu a zlepšení stability
Technologie Damp Plus pro lepší citlivost
Moderní design

INNEGRA™

Innegra™ je dnes nejlehší vysoce výkonné vlákno na světě. Jeho extrémní houževnatost spolu s pokročilou technologií karbonového kompozitu vede k novému ultra pevnému hybridnímu kompozitu.

DAMP PLUS

Jedinečná vložka DAMP Plus izoluje nárazové vibrace od rukojeti pro výjimečné pohodlí.

Délka: 660 mm
Barva: Černá;Bílá
Hustota výpletu: 16 x 19
Barva podle výrobce: Black/White
Velikost gripu: L0
Velikost hlavy: 645 cm²
Země původu: Čína
Velikost: 26
Vyvážení: 310 mm
Hmotnost: 250 g
Pohlaví: Unisex
Věková skupina: Junior
Výplet: Ano

Roland Garros 21, s cool designem inspirovaným vrcholem antukové sezóny, spojuje sílu, kontrolu a odolnost pro mladé juniory. Její lehké složení vytváří lehké údery, zatímco chránič nárazníku omotaný kolem horní části rámu poskytuje pružnou ochranu, když raketa zasáhne kurt. Na špičce obruče jsou zobrazena francouzská slova vzorovaná různými typy písma, která zajišťují extra dojem. Součástí rakety je obal s popruhem pro snadnou přepravu. Highlighty Doporučená pro věk 5-6 Oficiální logo Roland Garros na hrdle Předem vypletená QuadriForm Technology Konstrukce dodává stabilní kontrolu během celého švihu pro lepší konzistenci. AirLite Bumper Guard Poskytuje lehkou ochranu okraje rámu rakety. AirLite Alloy Hliníkové složení poskytuje pozoruhodnou odolnost a nízkou pevnost.
Výplet: Ano
Barva podle výrobce: White/Blue
Věková skupina: Junior;Dítě
Pohlaví: Unisex
Velikost: 21
Barva: Bílá;Modrá
Země původu: Čína
Hustota výpletu: 16 x 16
Velikost hlavy: 581 cm²
Hmotnost: 195 g
Délka: 533 mm
Materiál: Hliník
Vyvážení: 260 mm

Pro Staff Precision XL 110 obsahuje velkorysou dávku vlastností pro zlepšení hry pro začátečníky a příležitostné hráče. Při vyšší váze a nadrozměrné hlavě tento rám přináší spoustu síly s extra rezervou na chyby při úderech, které minou střed výpletu. Jeho hliníkové složení propůjčuje trvanlivý pocit a jeho extra délka poskytuje hráčům více pokrytí hřiště. Highlighty Technologie Volcanic Frame zvyšuje stabilitu bez obětování síly Konstrukce AirLite Alloy vytváří lehký rám s výkonem a odolností Power Strings delší struny pro větší výkon Oversize hlava generuje působivou sílu a přidané odpuštění se zvětšeným sweet spotem Extra délka poskytuje prodloužený dosah a pokrytí kurtu Navržena v duchu Wilson ikonické výkonnostní série Pro Staff Předem vypletená Volcanic Frame Technology Velké ploché povrchy na rámu zvyšují stabilitu lehkých raket bez obětování síly nebo manévrovatelnosti. Power Strings Delší struny zvyšují rychlost pro větší sílu. AirLite Alloy Hliníkové složení poskytuje pozoruhodnou odolnost a lehkou pevnost.
Pohlaví: Unisex
Výplet: Ano
Hustota výpletu: 16 x 19
Velikost hlavy: 710 cm²
Délka: 692 mm
Barva podle výrobce: Black/Red
Vyvážení: 335 mm
Země původu: Čína
Materiál: Hliník
Velikost gripu: L3
Barva: Červená
Hmotnost: 326 g
Věková skupina: Dospělý

Raketa s tématikou French Open s otevřeným vzorem výpletu a nadrozměrnou hlavou, která vytváří ideální kombinaci síly a kontroly. Roland-Garros Triumph přináší vítězství v designu i výkonu. Tato nadrozměrná raketa je o něco lehčí v hlavě, což hráčům usnadňuje manévrování a důslednější údery na sweet spot. Otevřený vzor výpletu také generuje velký spinový potenciál a technologie Double Hole dodává raketě přidanou sílu a kontrolu. Skvělá raketa pro středně pokročilé hráče, kteří chtějí posunout svoji hru na vyšší úroveň. Kromě výkonnostních aspektů - krásný design představuje prestižní grandslamový tenisový turnaj v Paříži ve Francii. Inspirace pro ty, kteří se učí hru a vzhlížejí k profesionálům v tomto sportu. Nejlepší pro: Středně pokročilé hráče, kteří chtějí dosáhnout maximálního spin a síly Fused: Materiálové složení vytváří vynikající kombinaci hratelnosti a kontroly Oversized Head: Zvětšený sweetspot poskytuje sílu bez námahy a extra odpuštění Technologie: Otevřený vzor výpletu, strategický systém vyvážní a technologie otvorů zlepšují sweet spot, aby poskytovaly lehkou sílu a kontrolu Délka: Přidaná délka pomáhá hráčům natáhnout se a dosáhnout ještě jeden míček Design inspirovaný French Open, největším tenisovým turnajem na antuce na světě Technologie Double Hole Technology Větší otvory pro průchodky umožňují větší pohyb výpletu, generují extra sílu a lepší absorpci nárazů. Perforated Grip Vlastnosti odvádění vlhkosti napomáhají přilnavosti a zabraňují sklouznutí. R Beam Technology Jedinečná geometrie rámu umožňuje lehčí švih s aerodynamickým a hladkým pocitem. Fused Pokovené sklolaminátové a hliníkové složení nabízí vynikající kombinaci hratelnosti a kontroly.
Pohlaví: Unisex
Věková skupina: Dospělý
Barva podle výrobce: Oyster
Velikost gripu: L3