Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Dětská tenisová raketa, vhodná pro trénink i hru, snadno ovladatelná.. Dětská tenisová raketa Spartan Alu je tenisová raketa pro začínající nebo mírně pokročilé malé tenisty. Rám rakety je vyroben z hliníku, díky čemuž je snažší ovladatelnost. Raketa je vhodná pro trénink úderových technik, ale i pro samotnou hru. Dětská tenisová raketa Spartan Alu je dodávaná včetně výpletu a je připravena ihned pro hru. Technický popis:


raketa určena pro děti od 10 let (výška cca 140 cm)
hliníkový rám
nízká hmotnost
snadná ovladatelnost
velikost: 68 cm
hmotnosti: 260 g
výplet součástí
vhodné pro začínající i pokročilé

Zaměřte se na více zábavy s BOOM TEAMEM. Síla se pojí s neuvěřitelným pocitem z inovativní nové konstrukce Auxetic, takže nemusíte myslet na nic jiného, než si užívat daný okamžik. Odpal tenisových míčků je s touto raketou takový požitek, že už nikdy nebudete chtít přestat. Zábavu milující BOOM TEAM, který je vyroben s novým tvarem, má shovívavější rám pro lepší hratelnost a zvýší vaši sílu a sebedůvěru.

Výbušná síla
Pro středně pokročilé hráče
Neuvěřitelný pocit
Odpouštějící rám pro další hratelnost
Nový tvar rakety

Technologie
AUXETIC

Auxetické konstrukce vykazují jedinečnou deformaci v porovnání s neauxetickými konstrukcemi. Díky svým vnitřním vlastnostem se tyto konstrukce rozšiřují při působení ''tahové'' síly a stahují se při stlačení. Čím větší je aplikovaná síla, tím větší je auxetická reakce.

GRAFÉN UVNITŘ

Strategicky umístěný ve většině raket od HEAD, grafen zpevňuje rám, poskytuje větší stabilitu a optimalizuje přenos energie z rakety na míč. Když si budete kupovat další raketu, ujistěte se, že má uvnitř grafen.

PRŮCHODKY POWER GROMMETS

Zvětšené průchodky maximalizují pohyb strun pro zvýšení výkonu.

VRTÁNÍ OTVORŮ PRO STRUNY V RÁMĚ - DIRECTIONAL DRILLING

Kombinuje zvýšenou sílu a sweetspot, čímž poskytuje plyšový pocit při nárazu.

UNI VZOR

Speciálně navržený jednotný vzor výpletu umožňuje konzistentní trajektorii míče při každém úderu pro spolehlivou a odpouštějící hru.

MORPH BEAM

Jedinečná konstrukce rámu spojuje prodloužený shaft s výkonnou hlavou pro dokonalé spojení pocitu a lehkosti na kurtu.

Hmotnost: 275 g
Věková skupina: Dospělý
Země původu: Čína
Délka: 685 mm
Barva: Černá;Zelená
Hustota výpletu: 16 x 19
Vyvážení: 330 mm
Barva podle výrobce: Black/Green
Velikost hlavy: 660 cm²
Pohlaví: Unisex
Výplet: Ne
Velikost gripu: L3

Pro vás je soutěž více o sebezdokonalování než o čisté rivalitě. Tak jsme vyrobili raketu jen pro vaši hru. Strike Evo je cenově dostupná výkonná raketa, která nabízí jednoduchou sílu, ovládání a pohodlí, které vám pomohou dosáhnout vašeho plného potenciálu.VÝHODYSÍLAŘekli jste nám, že potřebujete sílu na rozvoj své hry, ale ze studie, kterou jsme udělali, máte skutečně na mysli odpouštějící, ale zároveň citlivou raketu, která vám pomůže vytvořit extra sílu, kterou hledáte. Díky novému rozložení, vzoru strun 16/19 a velikosti hlavy 102 čtverečních palců budete moci dosáhnout úderů silných jako nikdy předtím.KOMFORTNesnesete vibrace v ruce nebo nepříjemný zvuk při úderu do míče? Problém je vyřešen! Chceme, abyste zažili tento měkčí pocit při každém úderu, který tato raketa poskytuje díky C²Evo Feel. Vyvinuli jsme tuto novou špičkovou technologii a začlenili ji do 4 různých umístění rakety, abychom zvýšili absorpci nárazů a poskytli bezkonkurenční pocit pohodlí.KONTROLASamozřejmě, síla je důležitá, ale poněkud nesmyslná, pokud přichází bez jakéhokoli pocitu kontroly. S technologií Control Frame Technology kombinujeme stabilitu rámu se čtvercovým nosníkem s dynamikou pravidelné eliptické struktury. Jinými slovy... dáváme vám možnost kontroly, kterou požadujete.WOOFER SYSTÉMPrvní a nejefektivnější systém interakce rám-struna, který poskytuje delší dobu kontaktu míčku a výpletu pro větší kontrolu a pohodlí.
Velikost gripu: L1
Vyvážení: 320 mm
Barva: Červená;Bílá
Délka: 685 mm
Věková skupina: Dospělý
Hmotnost: 280 g
Hustota výpletu: 16 x 19
Země původu: Čína
Velikost hlavy: 660 cm²
Barva podle výrobce: White/Red/Black
Pohlaví: Unisex
Materiál: Graphite
Výplet: Ano

Někteří ji nazývají definicí moci. Nazvěte ji svojí neférovou výhodou. Říkáme jí Pure Drive.Babolat uvedl na trh Pure Drive v roce 1994 a rychle vytvořil měřítko výkonu. S každým dalším modelem jsme inovovali a vyvíjeli, abychom splnili požadavky hry. Není divu, že Pure Drive je jednou z nejpopulárnějších a nejuniverzálnějších raket na světě. 10. generace Pure Drive posouvá vaši hru na další úroveň díky výbušné síle a vylepšenému pocitu.Pure Drive Junior 25 je perfektní raketa pro soutěžící juniory, kteří chtějí rozvíjet svou hru spinem a silou.VÝHODYSÍLAChceš sílu? Přestaň se ohlížet kolem sebe. Bez ohledu na úroveň vašich schopností, síla je to, co činí tuto raketu ikonickou. Nejenže je široce používána na Tour, ale je to také jedna z nejprodávanějších raket všech dob, protože její všestrannost přináší sílu do dlaně každého hráče.VÝBUŠNOSTKdyž je intenzita hry vysoká, můžete se spolehnout na to, že vaše raketa udělá přesně to, po čem toužíte: vytvoří smrtící úder, dokonce i při úderu mimo střed. Přesně na to byla vyvinuta nová sestava, která vám vykouzlí úsměv na tváři... a úsměv na soupeřově.POCITPocítíte rozdíl. Ano, pocit je důležitý i ve výkonném rámu. Všichni chápeme, že pokud nemůžete ovládat svůj úder, síla nemá smysl. Připravte se na nový zážitek, který budete nejen cítit, ale také slyšet prostřednictvím jedinečného zvuku při dopadu míče.
Pohlaví: Unisex
Země původu: Čína
Velikost hlavy: 630 cm²
Hmotnost: 240 g
Barva podle výrobce: Blue
Barva: Modrá
Vyvážení: 315 mm
Materiál: Graphite
Věková skupina: Junior
Délka: 635 mm
Hustota výpletu: 16 x 17
Velikost gripu: L00
Výplet: Ano

Někteří ji označují za neférovou vůči konkurenci. Někteří ji nazývají definici moci. Říkáme jí Pure Drive.Babolat uvedl na trh Pure Drive v roce 1994 a rychle vytvořil měřítko výkonu. S každým dalším modelem jsme inovovali a vyvíjeli, abychom splnili požadavky hry. Není divu, že Pure Drive je jednou z nejpopulárnějších a nejuniverzálnějších raket na světě. 10. generace Pure Drive nabízí výbušnou sílu se zvýšeným pocitem.Pure Drive Junior Girl 25 je navržena speciálně pro soutěžní juniorské hráčky. Tato alternativní kosmetika umožňuje dětem vyjádřit svůj jedinečný smysl pro styl.Pure Drive Junior 25 je perfektní raketa pro soutěžící, kteří chtějí rozvíjet svoji hru rotací a silou.VÝHODYSÍLAChceš sílu? Přestaň se ohlížet kolem sebe. Bez ohledu na úroveň vašich schopností, síla je to, co činí tuto raketu ikonickou. Nejenže je široce používána na Tour, ale je to také jedna z nejprodávanějších raket všech dob, protože její všestrannost přináší sílu do dlaně každého hráče.VÝBUŠNOSTKdyž je intenzita hry vysoká, můžete se spolehnout na to, že vaše raketa udělá přesně to, po čem toužíte: vytvoří smrtící úder, dokonce i při úderu mimo střed. Přesně na to byla vyvinuta nová sestava, která vám vykouzlí úsměv na tváři... a úsměv na soupeřově.POCITPocítíte rozdíl. Ano, pocit je důležitý i ve výkonném rámu. Všichni chápeme, že pokud nemůžete ovládat svůj úder, síla nemá smysl. Připravte se na nový zážitek, který budete nejen cítit, ale také slyšet prostřednictvím jedinečného zvuku při dopadu míče.
Velikost gripu: L00
Pohlaví: Dámské
Barva: Růžová;Modrá;Bílá
Délka: 635 mm
Hmotnost: 240 g
Materiál: Graphite
Země původu: Čína
Hustota výpletu: 16 x 17
Vyvážení: 315 mm
Věková skupina: Junior
Barva podle výrobce: Dark Blue/Pink/White
Velikost hlavy: 630 cm²

I když jste v tenise nováčkem, stále můžete na kurtu zapůsobit s raketou SPARK ELITE. Tato raketa s výpletem má energický design a velký sweetspot.
METALLIX™

Speciálně formulovaná krystalická kovová slitina se zrnitostí 1000 krát menší než u typického kovu vytváří mnohem pevnější materiál. Hall-Petchův efekt říká: menší zrna = pevnější materiál. Výsledkem je lehčí, silnější a výkonnější raketa.

Pohlaví: Unisex
Velikost hlavy: 660 cm²
Vyvážení: 335 mm
Věková skupina: Dospělý
Barva: Modrá
Délka: 685 mm
Hustota výpletu: 16 x 19
Barva podle výrobce: Blue
Země původu: Čína
Hmotnost: 265 g
Výplet: Ano
Velikost gripu: L3

Triumf v elegantním designu a všestranném výkonu, Roland Garros Triumph je ideální raketa pro středně pokročilé hráče, kteří touží po novém rekreačním rámu. Relativně lehká raketa s midplus hlavou pro zvětšený sweet spot, generuje hladké a lehké švihy pro další rozměr hratelnosti. Tato raketa má na špičce francouzské názvy inspirované Roland Garros a ladí s jemným detailním designem s obdivuhodným výkonem pro motivované tenisty. Highlighty Špička obruče obsahuje francouzská slova inspirovaná Roland Garros v elegantním fontu Extra délka poskytuje prodloužený dosah a pokrytí kurtu Předem vypletená Double Hole Technology Větší otvory pro průchodky umožňují větší pohyb výpletu, generují extra sílu a lepší absorpci nárazů. Perforated Grip Vlastnosti odvádění vlhkosti napomáhají přilnavosti a zabraňují sklouznutí. R Beam Technology Jedinečná geometrie výpletu umožňuje lehčí údery s aerodynamickým a hladkým pocitem. Fused Pokovené sklolaminátové a hliníkové složení nabízí vynikající kombinaci hratelnosti a kontroly.
Velikost hlavy: 677 cm²
Délka: 698 mm
Vyvážení: 340 mm
Barva podle výrobce: White/Orange
Barva: Bílá
Pohlaví: Unisex
Věková skupina: Dospělý
Materiál: Hliník;Graphite
Hustota výpletu: 16 x 19
Země původu: Čína
Hmotnost: 313 g
Výplet: Ano
Velikost gripu: L2

Vždy se snažíte využít více rotace, abyste ovládli hru a přinutili soupeře roztrhat se po hřišti? Pure Aero má nový přístup plně zaměřen na vás! Babolat vytvořil tento stroj na spin osmé generace po sledování nekonečných zápasů, aby uspokojil každého hráče ve snaze o dokonalou rotaci. Bez ohledu na váš herní styl, zjistíte, že tato raketa přináší to, co hledáte! Buďte jako Rafael Nadal, Leylah Fernandez, Felix Auger-Aliassime a Carlos Alcaraz a vyberte si, se kterou raketou Pure Aero se vydáte na kurty! Pure Aero Jr 25 je ideální pro mladé soutěživé hráče, kteří chtějí využít rotaci a sílu k rozvoji své hry. VÝHODY SPIN Chcete se zaměřit na směr, aby byla vaše hra ještě více nebezpečnější a aby vaši soupeři bloudili po hřišti? Tato tenisová raketa byla navržena tak, aby maximalizovala rotaci míčku a otevírala neuvěřitelné úhly. SÍLA Přechytračte svého soupeře přirozenou silou Pure Aero, která vám umožní trefit míček déle, aniž byste museli tvrději pracovat. ČISTÝ POCIT Abyste mohli měnit své údery a snadno dosáhnout všech oblastí hřiště a zároveň mít úplnou kontrolu nad svou hrou. NF²-TECH Lněné vložky na strategických místech v rámu vytvářejí optimální tlumení nárazů a kvalitu zvuku pro výjimečný zážitek ze hry. TECHNOLOGIE FSI SPIN Vzor výpletu, který se přizpůsobí intenzitě vaší hry. Spinové průchodky umístěné v horní a dolní části hlavy umožňují pohyb strun a pomáhají vám dosáhnout větší rotace. Systém Woofer zvyšuje čas kontaktu mezi míčem a strunou pro lepší přilnavost a pocit. AEROMODULAR 3 Aerodynamický rám spojující nárazník a průchodky zvyšuje rychlost hlavy rakety a generování rotace.
Velikost gripu: L000
Výplet: Ano
Hustota výpletu: 16 x 17
Barva podle výrobce: Grey/Yellow/White
Země původu: Čína
Pohlaví: Unisex
Věková skupina: Junior
Barva: Žlutá;Šedá
Hmotnost: 235 g
Délka: 635 mm
Vyvážení: 315 mm
Materiál: Uhlíkové vlákno
Velikost hlavy: 630 cm²

S lehkou tenisovou raketou Speed Jr. 26, která je perfektní jako první raketa pro děti od 9 do 11 let, mohou junioři hrát rychle a kontrolovaně.
Tenisová raketa Speed Jr. 26 je vyrobena z lehké grafitové směsi. Měří 26 palců (66 cm) a je určena pro juniory od 9 do 11 let, kteří rádi hrají rychle a kontrolovaně. Má vhodnou váhu, skvělou hratelnost a moderní design, takže se dokonale hodí jako první raketa, se kterou se budou děti na hřišti bavit. Technologie Innegra poskytuje absorpci nárazu a zlepšuje stabilitu. Technologie Damp Plus vstřebává vibrace z úderu dřív, než se mohou dostat na rukojeť, což zlepšuje celkovou citlivost.

Rychlost a kontrola pro juniory od 9 do 11 let
Lehká grafitová směs
Skvělá hratelnost
Technologie Innegra pro absorpci nárazu a zlepšení stability
Technologie Damp Plus pro lepší citlivost
Moderní design

INNEGRA™

Innegra™ je dnes nejlehší vysoce výkonné vlákno na světě. Jeho extrémní houževnatost spolu s pokročilou technologií karbonového kompozitu vede k novému ultra pevnému hybridnímu kompozitu.

DAMP PLUS

Jedinečná vložka DAMP Plus izoluje nárazové vibrace od rukojeti pro výjimečné pohodlí.

Výplet: Ano
Velikost gripu: L0
Hustota výpletu: 16 x 19
Hmotnost: 250 g
Země původu: Čína
Velikost: 26
Věková skupina: Junior
Barva: Bílá;Černá
Vyvážení: 310 mm
Barva podle výrobce: Black/White
Velikost hlavy: 645 cm²
Délka: 660 mm
Pohlaví: Unisex

Wilson Pro Overgrip Sensation jsou o 25% tenčí než jejich původní verze a nabízejí svým uživatelům dokonalý pocit a vynikající přilnavost. Extra tenké omotávky jsou upřednostňovány hráči, kteří chtějí zabránit zvětšení velikosti rukojeti a zároveň si zachovat skvělý pocit a komfort při každém výstřelu.
Specifikace:

Používané mnoha profesionálními hráči
O 25% tenčí než klasické omotávky Pro Overgrip
Tenká, pružná plsť poskytuje příjemný pocit
Balení obsahuje 12 kusů
Dostupné v černé a bílé barvě

Věková skupina: Dospělý
Barva podle výrobce: White
Pohlaví: Unisex
Počet v balení (ks): 12
Země původu: Čína
Barva: Bílá