Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Chcete stejnou tenisovou tašku jakou mají profesionálové? Potřebujete tašku, do které se vejde 12 raket a veškeré vaše vybavení? Ať už soutěžíte na turnaji nebo potřebujete mít s sebou spoustu raket, RH12 Pure Aero vás pokryje. Se třemi hlavními přihrádkami, včetně izotermické přihrádky na rakety, úložným prostorem na boty, větráním, více kapsami na příslušenství... tato taška vám umožní vše. I cestování je jednoduché: při cestě na kurty použijte polstrované popruhy batohu nebo rukojeti.
BENEFITY
VELKÁ KAPACITA

Ve 3 přihrádkách pojme až 12 raket.

ŠIKOVNÁ

Boční kapsy mají vestavěný organizér, který vám pomůže uspořádat vaše věci.

BEZPEČNÁ

Silný a odolný izolační materiál pro ochranu vašich raket před teplotními změnami.

TECHNICKÉ DETAILY

Kapacita raket: 12
Počet izolovaných přihrádek: 2
Počet popruhů: 2
Počet kapes: 3 hlavní přihrádky, 2 boční kapsy
Počet rukojetí: 2

Barva : Žlutá
Věková skupina : Junior
Rozměry : 75 x 44 x 32 cm
Kapacita počtu tenisových raket : 12
Věková skupina : Dospělý
Materiál : Polyester
Barva : Černá
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Black/Yellow
Pohlaví : Unisex
Objem : 69 L

Dokonalá taška, do které se vejde vše potřebné pro trénink nebo zápas. Klíčovým prvkem této tašky je, že je vyrobena z recyklovaného materiálu – stylově šetří planetu. K dispozici je také množství úložných kapes, které pomohou udržet veškeré vybavení pěkně uspořádané, včetně částečného oddílu na rakety, který chrání vaše rakety, oddílu s thermoguard, který chrání jídlo nebo menší předměty před sluncem, a kapsy s fleece podšívkou, do které se dají uložit menší předměty, jako je telefon, peněženka nebo klíče. Highlighty Kapacita: 2 rakety Částečná přihrádka na rakety: Uzavřete a zajistěte hlavy raket pomocí částečné přihrádky, která má uzamykací zipy. Kapsa Thermoguard: Podšívka Thermoguard chrání vaše menší osobní věci a občerstvení před extrémními změnami teploty. Kapsa na příslušenství podšitá fleecem: Pojme menší předměty, jako je telefon, peněženka nebo klíče. Obsahuje odnímatelnou kapsu na boty na zip, která pomáhá udržovat tašku čistou. Vnější kapsa na láhev s vodou: Láhev s vodou nebo sportovní nápoj můžete uložit do vnější síťované kapsy. Velká kapsa na příslušenství Kapsa poskytuje další prostor pro vybavení a osobní věci. Malá kapsa na příslušenství V kapse je prostor pro menší osobní věci a cennosti. Popruhy na nošení přes rameno Popruhy poskytují možnost nošení tašky přes rameno nebo s horní rukojetí. Uzamykací zipy Zipy se do sebe zamykají, aby obsah kapsy zůstal suchý.
Rozměry : 52 x 35,5 x 18 cm
Materiál : Polyester
Délka : 52 cm
Barva : Šedá
Věková skupina : Dospělý
Pohlaví : Dámské
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Grey/Blue

Elegance, krása a funkčnost. To vše jsou vlastnosti Roland Garros Tote. Tato taška, inspirovaná jedním z největších tenisových turnajů na světě, nabízí skvělý vzhled i funkce. Vnitřní polstrovaná přihrádka odděluje rakety od všeho ostatního, takže se nemusíte bát, že se poškodí. Menší kapsy na zip jsou strategicky umístěny v hlavní přihrádce, aby se daly snadno najít všechny menší předměty, jako jsou klíče, peněženka a telefon. Klíčovým designem této kabelky je vrchní část na zip – nyní vám při procházce nic nevypadne. Dvě elastické přední kapsy pojmou láhev s vodou nebo plechovku míčků. Kapacita: 2 rakety Velká vnitřní kapsa: Polstrovaná přihrádka, která pojme až 2 tenisové rakety nebo notebook se zapínáním na druk Vnitřní kapsa: Přihrádka na zip, do které se vejdou osobní věci jako oblečení, míče a boty Vnější kapsy: 2 kapsy s elastickým rozšířením, do kterých se vejdou láhve s vodou nebo jiné osobní věci Vrchní část na zip Podšívka s potiskem Design inspirovaný French Open, největším tenisovým turnajem na antuce na světě
Pohlaví : Unisex
Materiál : Polyester
Věková skupina : Dospělý
Země původu : Čína
Série : Roland Garros
Barva podle výrobce : Navy/White/Clay
Barva : Námořnická modrá

Ideální kompaktní taška, do které se vejde vše, co potřebují juniorští hráči. Má dvě hlavní přihrádky: jednu, do které lze uložit až 2 tenisové rakety plné velikosti, a druhou, která pojme všechno ostatní. Polstrované ramenní popruhy poskytují dodatečné pohodlí na cestě na kurty a poutko usnadňuje zavěšení tašky. Highlighty Kapacita: 2 rakety Přihrádka na rakety: Pojme 2 rakety plné velikosti Hlavní přihrádka: Obsahuje vnitřní síťované kapsy pro uložení osobních věcí, jako jsou oblečení, míčky a další vybavení Polstrované nastavitelné popruhy Popruhové poutko na zavěšení Prostor pro rakety Přihrádka plně pokryje rakety, větší výstroj a další vybavení. Velká kapsa na příslušenství Kapsa poskytuje další prostor pro vybavení a osobní věci. Popruhy na nošení přes rameno Popruhy poskytují možnost nosit tašku přes rameno nebo s horní rukojetí. Uzamykací zipy Zipy se do sebe zamykají, aby obsah kapsy zůstal suchý.
Rozměry : 67,5 x 30,5 x 10 cm
Kapacita počtu tenisových raket : 2
Barva podle výrobce : Blue/Orange
Věková skupina : Junior
Pohlaví : Unisex
Délka : 67,5 cm
Materiál : Polyester
Země původu : Čína
Barva : Modrá

Wilson 's Tour Collection zahrnuje efektivní funkčnost a dlouhotrvající odolnost pro tenisty na celém světě. Tato taška je vybavena dvěma hlavními přihrádkami, které pojmou až 12 raket, a nabízí dvojitý přenosný systém a více prostoru pro boty.
 

2 hlavní přihrádky na vybavení a oblečení 
Kapsa na zip ideální na boty nebo osobní předměty
1 velká vnější kapsa na příslušenství se zipem
Nastavitelné polstrované popruhy
Nastavitelné ramenní popruhy s polstrovanou rukojetí
Popruh na zavěšení
Wilsonův skript uveden na každé straně

Věková skupina : Dospělý
Barva : Červená
Série : Tour
Rozměry : 71 x 32 x 29 cm
Barva podle výrobce : Maroon
Délka : 71 cm
Pohlaví : Unisex
Země původu : Čína
Kapacita počtu tenisových raket : 12
Materiál : Polyester

Kolekce Wilson's Tour Collection obsahuje ostrý design, efektivní funkčnost a dlouhotrvající trvanlivost pro tenisty na celém světě.
Vlastnosti:

Zadní kapsa s uzamykatelným zipem až pro 2 rakety
Velká hlavní přihrádka s vnitřním pouzdrem na notebook nebo tablet
Funkční vnitřní organizér
Přední větraná kapsa na boty nebo špinavé oblečení
Přední kapsa na příslušenství na zip
Polstrované nastavitelné ramenní popruhy
Vrchní popruh na zavěšení
Logo Wilson na přední straně

Země původu : Čína
Rozměry : 44,5 x 30,5 x 20,5 cm
Kapacita počtu tenisových raket : 2
Barva : Černá
Pohlaví : Unisex
Barva podle výrobce : Black/Red
Věková skupina : Dospělý
Barva : Červená
Délka : 44,5 cm
Materiál : Polyester
Série : Tour

Nové tašky a batohy série Wilson's Team Collection spojují živou esteticku s užitečnými funkcemi. Team 6 Pack má dvě hlavní přihrádky, které pojmou až šest raket nebo směs výstroje a oblečení, spolu s velkou vnější přihrádkou na zip pro další osobní věci. Novinkou je elegantní a pevné lemování v oblasti švů, které zvyšuje odolnost polyesterové tkaniny.
Specifikace:

Hlavní přihrádka na rakety: Přihrádka plně pojme rakety, větší výstroj a další vybavení.
Velká kapsa na příslušenství: Kapsa poskytuje dodatečný prostor pro vybavení a osobní věci.
Nastavitelné, polstrované popruhy a rukojeť pro pohodlné nošení na zádech nebo v rukou
Uzamykací zipy udržují obsah batohu suchý a zabraňují rozlití tekutin
2 hlavní přihrádky na vybavení a oblečení pojmou až 6 raket
Barevný exteriér pro přitažlivou estetiku
Pevné lemování zvyšuje odolnost
Poutko na zavěšení
Rozměry: 76 x 24 x 33 cm
Složení: 100% Polyester

Země původu : Čína
Barva : Šedá
Série : Team
Barva podle výrobce : Grey/Orange
Pohlaví : Unisex
Barva : Oranžová
Věková skupina : Dospělý
Délka : 76 cm
Materiál : Polyester
Rozměry : 76 x 33 x 24 cm
Kapacita počtu tenisových raket : 6

Tento tenisový batoh je perfektní společník na víkendové zápasy a je dostatečně všestranný na to, aby fungoval dobře i jako každodenní taška. Raketu nebo dvě si schovejte dozadu, láhev s vodou posuňte stranou a do boční kapsy na zip zasuňte malé věci, které musíte mít po ruce. Hlavní přihrádka je vybavena pouzdrem na notebook a odnímatelnou kapsou na boty, navíc je v ní vše snadno dostupné pomocí zipů na bočních stranách. A když skončíte na kurtu, propocené oblečení můžete vložit do větrané kapsy, takže se cestou domů proschne. Highlighty Kapacita: 2 rakety Odnímatelný obal na boty: Noste během cestování s sebou další pár bot. Pouzdro na notebook: Pouzdro, které chrání notebook, tablet nebo jiné zařízení. Částečná přihrádka na rakety: Zajišťuje rakety v částečné přihrádce, která má uzamykací zipy. Vnější kapsa na láhev s vodou Velká kapsa na příslušenství: Dodatečný prostor pro vybavení, výstroj a osobní věci. Malá kapsa na příslušenství: Pojme menší osobní předměty a cennosti. Popruhy batohu: Polstrované popruhy batohu, které lze nastavit pro pohodlí a přizpůsobení.
Materiál : Polyester
Věková skupina : Dospělý
Pohlaví : Unisex
Barva : Zelená
Barva podle výrobce : Khaki
Země původu : Čína
Rozměry : 60 x 33 x 18 cm
Délka : 60 cm
Kapacita počtu tenisových raket : 2

Dokonalá taška, do které se vejde vše potřebné pro trénink nebo zápas. Klíčovým prvkem této tašky je, že je vyrobena z recyklovaného materiálu – stylově šetří planetu. K dispozici je také množství úložných kapes, které pomohou udržet veškeré vybavení pěkně uspořádané, včetně částečného oddílu na rakety, který chrání vaše rakety, oddílu s thermoguard, který chrání jídlo nebo menší předměty před sluncem, a kapsy s fleece podšívkou, do které se dají uložit menší předměty, jako je telefon, peněženka nebo klíče. Highlighty Kapacita: 2 rakety Částečná přihrádka na rakety: Uzavřete a zajistěte hlavy raket pomocí částečné přihrádky, která má uzamykací zipy. Kapsa Thermoguard: Podšívka Thermoguard chrání vaše menší osobní věci a občerstvení před extrémními změnami teploty. Kapsa na příslušenství podšitá fleecem: Pojme menší předměty, jako je telefon, peněženka nebo klíče. Obsahuje odnímatelnou kapsu na boty na zip, která pomáhá udržovat tašku čistou. Vnější kapsa na láhev s vodou: Láhev s vodou nebo sportovní nápoj můžete uložit do vnější síťované kapsy. Velká kapsa na příslušenství Kapsa poskytuje další prostor pro vybavení a osobní věci. Malá kapsa na příslušenství V kapse je prostor pro menší osobní věci a cennosti. Popruhy na nošení přes rameno Popruhy poskytují možnost nošení tašky přes rameno nebo s horní rukojetí. Uzamykací zipy Zipy se do sebe zamykají, aby obsah kapsy zůstal suchý.
Pohlaví : Dámské
Délka : 52 cm
Rozměry : 52 x 35,5 x 18 cm
Země původu : Čína
Barva : Bílá
Barva podle výrobce : Khaki/Off White
Barva : Zelená
Věková skupina : Dospělý
Materiál : Polyester

Head Elite 2 Black/White 1011 CZK  -4% 
Když jdete ven, jedete autobusem nebo na kole a obecně dáváte přednost batohu, tak sáhněte po batohu Elite, který je zajímavý i kvůli malým detailům. Od rakety až po lahev s pitím, vše má svoje místo, takže budete mít své věci perfektně setříděné, stejně tak i vaši obuv, která zůstane separátně oddělena od ostatního vybavení. K tomu má přední kapsu na zip, pro drobnosti, ke kterým potřebujete snadný a rychlý přístup. Tento batoh nabízíme ve třech barevných variantách, vše má své místo, takže to na kurtech můžete o víkendu rozjet.
Barva : Černá
Kapacita počtu tenisových raket : 2
Věková skupina : Dospělý
Barva podle výrobce : Black/White
Země původu : Rakousko
Pohlaví : Unisex
Barva : Bílá
Rozměry : 30,5 x 48 x 17,5 cm