Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Taška Babolat RH12 PURE se díky svému designu a praktickým funkcím rychle stala standardním modelem. Produkty od jejich uvedení na trh neustále vylepšujeme, aby byly pohodlnější, prostornější a praktičtější a zabezpečily větší ochranu pro vaše rakety.

RH12 PURE WIMBLEDON byla navržena pro zkušené hráče, kteří hledají nejlepší tašku pro přenášení a ochranu veškerého svého vybavení. Kompletně jsme přeuspořádali úložný prostor, abychom vám usnadnili život. Tato plně izolovaná taška má velkou centrální přihrádku (6 raket), průhlednou přihrádku na boty, přihrádku na 4 rakety, přihrádku na 2 rakety a boční kapsy na příslušenství. Ideální k tomu, abyste na první pohled našli to, co hledáte!

A protože vám chceme nabídnout to nejlepší, tato taška je vybavena voděodolným vnějším materiálem, který zaručuje ochranu a snadnou údržbu. Uvnitř tašky je použit extrémně odolný bílý izotermický materiál, který vám umožní lépe organizovat obsah a najít to, co hledáte.
BENEFITY
VELKÁ KAPACITA

Pojme až 12 raket ve 3 velkých a plně izolovaných přihrádkách s předělanými přepážkami (pro 2, 4 a 6 raket). Obsahuje robustní a odolný izolační materiál pro ochranu vašich raket při změnách teploty.

OPTIMÁLNÍ OCHRANA

Díky voděodolnému vnějšímu obalu zůstanou vaše věci suché a vnějšek tašky se snadno čistí houbou.

ODOLNÁ IZOLOVANÁ PŘIHRÁDKA

EXTRA odolná, lehká, recyklovatelná izolovaná tkanina bez obsahu barviv, která ochrání vaše rakety před širokým rozsahem teplot a změn.

PROSTOR NA OBUV

Rychle zkontrolujte, zda máte boty sbalené díky průhledné přihrádce na boty. Přihrádka na boty je bezešvá a vodotěsná, takže ji můžete v případě potřeby snadno vyčistit. Je také odvětrávána směrem ven, čímž zabraňuje migraci pachů do jiných oblastí tašky.

ODNÍMATELNÉ RAMENNÍ POPRUHY

Systém ramenního popruhu, který lze při kontrole tašky na letišti odebrat, aby se předešlo možnému poškození.

TECHNICKÉ DETAILY

Kapacita raket: 12
Počet izolovaných přihrádek: 3
Počet popruhů: 2
Počet kapes: 3 izolované hlavní přihrádky, 1 kapsa na boty, 2 boční kapsy
Počet rukojetí: 3

Pohlaví: Unisex
Věková skupina: Junior;Dospělý
Barva podle výrobce: White/Grey
Barva: Šedá;Bílá
yp oblečení: Taška
Kapacita počtu tenisových raket: 12
Objem: 73 L
Země původu: Čína
Rozměry: 75 x 48 x 32 cm

Budou za vámi otáčet hlavu, když vyjedete na kurt s touto vysokovýkonnou taškou na rakety v nových barvách Pure Aero.Tenisová taška Babolat RH6 Pure je díky svému designu a rozmanitosti funkcí jedním z nejprodávanějších produktů této řady. Vytvořili jsme ergonomičtější a odolnější verzi RH6 Pure Aero.Tato prostorná a všestranná taška má 2 přihrádky. Hlavní přihrádka pojme 4 rakety a veškeré příslušenství, které potřebujete, abyste na hřišti zazářili. Druhá přihrádka (do které se bez problémů vejdou 2 rakety) je izolována, aby chránila vaše výplety před teplotními výkyvy.Taška je navržena tak, aby vyhovovala potřebám těch nejnáročnějších hráčů, je vybavena 2 bočními kapsami, které jsou ideální na klíče, telefon nebo kapesníky,abyste je mohli nabídnout soupeři, když ho porazíte...Tuto tašku jsme navrhli tak, aby měla odolný vnější povrch, který je voděodolný a opravdu pevný. Taška má také ''bezbarvou podšívku'' vyrobenou ze 100 % recyklované látky bez obsahu barviv.VÝHODYIDEÁLNÍ NA TENISTato taška je určena pro nejnáročnější hráče, kteří si chtějí udržet pořádek. Různé přihrádky usnadňují uspořádání raket a příslušenství, boty můžete uložit do průhledného vodotěsného a prodyšného úložného prostoru.MAXIMÁLNÍ OCHRANAPoužili jsme vysoce odolný vodotěsný vnější povrch pro maximální ochranu. Odolná podšívka je vyrobena z bílého izolačního materiálu a udrží výplet pevný a chráněn před teplotními výkyvy. Tato kapsa se také snadněji čistí: stačí ji otřít houbou!VYSOKÁ KAPACITATato taška pojme až 6 raket ve svých 2 širokých, plně izolovaných přihrádkách s novým rozložením.TARPAULINMateriál vyvinutý s použitím 600D Polyesteru se speciálním povlakem OVC (v souladu s REACH), který je voděodolný a mimořádně odolný.PROSTOR NA OBUVRychle zkontrolujte, zda máte boty sbalené díky nové průhledné přihrádce na boty. Přihrádka je vodotěsná, takže ji můžete v případě potřeby snadno vyčistit. Je také odvětrávána směrem ven, čímž zabraňuje migraci pachů do jiných oblastí tašky.BEZBAREVNÁ PODŠÍVKA''Color free'' podšívka je vyrobena ze 100 % recyklovaného polyesteru (PET) a je vyrobena bez obsahu barviv: šetříme vodu tím, že nezabarvíme podšívku tašky. Bílá podšívka usnadňuje organizaci a nalezení toho, co potřebujete.ODNÍMATELNÉ POPRUHYSystém ramenních popruhů, který lze při kontrole tašky na letišti odebrat, aby se předešlo možnému poškození.UZAMKNUTÍ ZIPSŮUdržuje poutko na místě díky ''háčkovému'' stahovači zipu. Vaše kapsy zůstanou zavřené a zabezpečené.
Rozměry: 75 x 32 x 32 cm
Materiál: Etylenvinylacetát (EVA);PVC (Polyvinylchlorid);TPE;Polyester;Polyethylen;Recyklovaný polyester
Kapacita počtu tenisových raket: 6
Země původu: Čína
Věková skupina: Dospělý;Junior
Barva podle výrobce: Grey/Yellow/White
Objem: 42 L
Barva: Šedá
yp oblečení: Sportovní taška
Pohlaví: Unisex

Tenisová taška ELITE 9R SUPERCOMBI nabízí moderní vzhled a také spoustu prostoru až na 9 raket. Spolu se dvěma přihrádkami má taška dvě přední kapsy na zip, které vám umožní rychlý a snadný přístup k vašim menším nezbytnostem, jako je telefon, klíče a peněženka. Pro větší flexibilitu, když jedete na kurt nebo cestujete na víkendový zápas, systém obousměrného nošení vám dává možnost nosit tašku na zádech nebo na rameni. Jako příklad toho, jak se HEAD snaží snížit spotřebu plastů, je visačka vyrobena z recyklovaného papíru a provázána konopnou šňůrou.

Moderní, stylová a prostorná
Prostor až pro 9 raket
Dvě přihrádky
2-cestný systém nošení
Visačka vyrobená z recyklovaného papíru a konopné šňůry
Materiálové složení (vnější): 100 % polyester
Materiálové složení (vnitřní): 100 % polyester

Počet v balení (ks): 1
yp oblečení: Taška
Pohlaví: Pánské;Dámské
Objem: 58 L
Série: Elite
Kapacita počtu tenisových raket: 9
Země původu: Čína
Rozměry: 75 x 31 x 29 cm
Věková skupina: Dospělý
Barva podle výrobce: Grey/Orange
Materiál: Polyester
Barva: Šedá;Oranžová

Kompaktní batoh vhodný k dojíždění s motivem éry Series Noir, díky kterému je nošení všech tenisových potřeb bezproblémové. Ať už se balíte na den nebo na víkend, batoh Wilson's Noir Tour vám umožní cestovat nalehko, ale s funkčností zkušeného profíka. Je součástí kolekce limitované edice, která se pěkně kombinuje s výkonnostními raketami, je elegantní a kompaktní a poskytuje vyhrazenou přihrádku až pro dvě rakety s uzamykatelným zipem. K jejich zajištění je hlavní přihrádka rozdělena na lehkou organizaci notebooku a jiných předmětů, zatímco odvětrávaná kapsa vám umožní oddělit špinavé oblečení nebo boty. Kapacita raket: 2 1 částečná přihrádka na zip 1 hlavní přihrádka s polstrovanou přihrádkou 1 větraná kapsa 1 velká kapsa na příslušenství 1 malá kapsa na příslušenství Design inspirovaný limitovanou edicí kolekce ''Series Noir'' Velká kapsa na příslušenství Kapsa poskytuje další prostor pro vybavení a osobní potřeby. Malá kapsa na příslušenství Prostor pro menší osobní věci a cennosti. Uzamykací zipy Zipy se do sebe zamykají, aby obsah tašky zůstal suchý. Pouzdro na notebook Vnitřní pouzdro určené pro uložení a ochranu notebooku, tabletu nebo podobného zařízení. Částečná přihrádka na rakety Přihrádka má uzamykací zipy pro uzavření hlavy rakety. Popruhy na batoh Nastavitelné, polstrované popruhy batohu pro pohodlné nošení. Vnější kapsa na láhev s vodou Boční síťovaná kapsa pojme láhev s vodou nebo sportovní nápoj. Větraná kapsa Kapsa umožňuje propocenému oblečení dýchat a větrat se během cestování.
Rozměry: 30,5 x 23,3 x 44,5 cm
yp oblečení: Batoh
Délka: 30,5 cm
Barva: Černá
Barva podle výrobce: Black
Věková skupina: Dospělý
Série: Noir Tour
Pohlaví: Unisex
Materiál: Polyester

Ať už se balíte na jeden den nebo na víkend, batoh Wilson's Tour vám umožní cestovat nalehko, ale s funkčností zkušeného profesionála. Batoh v módní barvě je elegantní a kompaktní a poskytuje vyhrazenou přihrádku až na dvě rakety s uzamykatelným zipem. K jejich zajištění je hlavní přihrádka rozdělena na lehkou organizaci notebooku a jiných předmětů, zatímco odvětrávaná kapsa vám umožní oddělit špinavé oblečení nebo boty. Highlighty Kapacita: 2 rakety Obal na notebook: Uloží a ochrání váš notebook, tablet nebo jiné zařízení. Částečná přihrádka na raketu: přihrádka, která uzavírá a zajišťuje raketu pomocí uzamykacích zipů. Velká kapsa na příslušenství: Poskytuje další prostor pro vybavení, výstroj a osobní věci. Malá kapsa na příslušenství: Pojme menší osobní předměty a cennosti. Větraná kapsa: Ukryje vaše boty nebo špinavé oblečení. Popruhy batohu: Získejte pohodlné nošení s polstrovanými popruhy batohu, které lze nastavit tak, aby vyhovovaly vašim preferencím.
Barva: Šedá
Barva podle výrobce: Kámen
Série: Tour
Pohlaví: Unisex
Materiál: Polyester
yp oblečení: Batoh
Věková skupina: Dospělý
Délka: 44,5 cm
Rozměry: 44,5 x 30,5 x 20,5 cm
Země původu: Čína

Omotávky Pro Overgrip, používané mnoha profesionály přinášejí řadu výhod, které je odlišují od konkurence. Super tenká, vysoce pružná plstěná vrstva poskytuje vynikající pocit po dlouhou dobu. Pro Overgrip jsou preferovány hráči všech věkových kategorií a schopností pro jejich hodnotu, kvalitu a odolnost.
Specifikace:

Používané mnoha profesionálními hráči
Tenká, pružná plsť poskytuje příjemný pocit
Odolný materiál pro dlouhotrvající výkon
Obsahuje pásku pro snadnou aplikaci
Dostupné v mnoha barvách
Balení obsahuje 30 kusů

Země původu: Čína
Věková skupina: Dospělý
Barva: Bílá
Počet v balení (ks): 30
Pohlaví: Unisex
Barva podle výrobce: White

Ultra v4 Tour 12 Pack má nápadný design, který dokonale doplňuje ohromující řadu tenisových raket Ultra v4. Tato polyesterová taška, která nabízí uživatelům dostatek užitečných funkcí, upřednostňuje úložný prostor se dvěma hlavními přihrádkami, které pojmou celkem až 12 raket, kapsou na zip ve středovém švu pro menší vybavení a velkými kapsami na příslušenství na obou stranách pro další osobní věci. Cestujte pohodlně s více možnostmi nošení pomocí nastavitelných polstrovaných popruhů.
Highlighty

Dvě hlavní přihrádky na vybavení a oblečení - pojmou až 12 raket
Kapsa na zip ve středovém švu ideální na boty nebo osobní věci
Velká vnější kapsa na příslušenství na zip pro další uložení
Nastavitelné polstrované popruhy batohu
Nastavitelné ramenní popruhy s polstrovanou rukojetí pro další možnost nošení
Popruhové poutko na zavěšení
Cool design doplňuje řada tenisových raket Ultra v4

Technologie
Dvojitý nosný systém

Všestranný nosný systém zahrnuje nastavitelný ramenní popruh a polstrované popruhy batohu.

Přihrádka na boty

Vnitřní úložný prostor pojme extra pár bot během cestování.

Prostor pro rakety

Přihrádka plně pokryje rakety, větší výstroj a další vybavení.

Velká kapsa na příslušenství

Kapsa poskytuje další prostor pro vybavení a osobní věci.

Horní rukojeť pro přenášení

Madlo na vrchu tašky poskytuje snadný způsob přenášení.

Kapacita počtu tenisových raket: 12
Barva podle výrobce: Blue
Rozměry: 72,5 x 23 x 32 cm
Věková skupina: Dospělý
Země původu: Čína
yp oblečení: Taška
Délka: 72,5 cm
Barva: Modrá
Materiál: Polyester
Série: Ultra
Pohlaví: Unisex

Ideální volba pro sportovně založené děti. Tato zábavná, barevná a velmi praktická taška má přihrádku na raketu, hlavní přihrádku na obuv a oblečení a přední kapsu na zip pro menší nezbytnosti. Díky novému popruhovému systému navrženému tak, aby se vešel na ramena dětí, i sponě na hrudi, se bude dětem snadno a pohodlně přenášet. Jako příklad toho, jak se HEAD snaží snížit spotřebu plastů, je visačka vyrobena z recyklovaného papíru a provázána konopnou šňůrou.

Zábavná, barevná a velmi praktická
Popruhový systém určený pro děti
Hlavní přihrádka
Zadní přihrádka na jednu raketu
Přední přihrádka na zip na příslušenství
Jmenovka uvnitř
Materiálové složení (vnější): 100 % polyester
Materiálové složení (vnitřní): 100 % polyester

Série: Kids Backpack
Pohlaví: Dámské;Pánské
Věková skupina: Dítě
Kapacita počtu tenisových raket: 2
Země původu: Čína
Počet v balení (ks): 1
Rozměry: 30 x 36 x 16 cm
yp oblečení: Batoh
Barva podle výrobce: Blue/Green
Barva: Zelená;Tyrkysová
Materiál: Polyester

Luxilon Element s multi-mono technologií disponuje měkkou texturou povrchu, která je ideální pro hráče s rychlými, velkými švihy, kteří nemají rádi drsné vibrace způsobené tužšími polyesterovými výplety. Výplet Luxilon Element poskytuje pozoruhodnou měkkost, přesnost a rotaci bez vibrací.
Specifikace:

Nejpohodlnější polyesterový výplet
Kombinuje multi-mono technologii s jedinečným polymerem Luxilon pro dokonalý dotek a pocit
Snižuje vibrace při každém výstřelu a poskytuje pohodlí pro ruce
Předchůdci: M2 Pro & M2 Plus
Průměr: 1,25 mm / 17
Délka: 12,2 m / 40 ft

Pohlaví: Unisex
Barva podle výrobce: Red
Barva: Červená
Země původu: Čína
Věková skupina: Dospělý
Průměr: 1,25 mm

Pokud trávíte celý den na kurtech, budete chtít tenisový vak jako je Wilson Tour 6 Pack. Díky módní barvě je určen pro hráče a trenéry, kteří potřebují s sebou nosit více raket, jakož i ručníky, oblečení nebo tréninkové pomůcky. Dvě hlavní přihrádky pojmou celkem až šest raket a uvnitř je skrytá kapsa na menší cennosti. K dispozici je také velká vnější kapsa na zip, která je ideální na věci, ke kterým se budete chtít rychle dostat. Prověste si tašku přes rameno nebo ji noste jako batoh. Highlighty Kapacita: 6 raket Přihrádka na rakety: Pojme rakety, výstroj a další vybavení. Velká kapsa na příslušenství: Dodatečný prostor pro vybavení, výstroj a osobní věci. Malá kapsa na příslušenství: Uloží menší osobní věci a cennosti. Popruhy na nošení přes rameno: Noste jej přes rameno nebo pomocí horního držadla se dvěma možnostmi popruhů. Uzamykací zipy: Udržte obsah tašky v suchu.
yp oblečení: Taška
Délka: 73 cm
Rozměry: 73 x 32 x 23 cm
Země původu: Čína
Věková skupina: Dospělý
Barva podle výrobce: Kámen
Série: Tour
Barva: Šedá
Materiál: Polyester
Pohlaví: Unisex