Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Ořezávátko s dvojím otvorem Sýr, v plastovém obalu Ořezávátko má tvar kusu sýru. Ořezávátko se zásobníkem na odřezky. Průměry otvorů jsou 8 a 11 mm. Ideální pro ostření standardních tužek a pastelek a pastelek Jumbo. Čepel je kvalitní, poniklovaná, z uhlíkové oceli. Vysoký výkon je zaručen. Ořezávátko má víko na dně, které zabraňuje vysypání hoblin. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Ořezávátko s dvojím otvorem Sýr Ořezávátko má tvar kusu sýru. Ořezávátko se zásobníkem na odřezky. Průměry otvorů jsou 8 a 11 mm. Ideální pro ostření standardních tužek a pastelek a pastelek Jumbo. Čepel je kvalitní, poniklovaná, z uhlíkové oceli. Vysoký výkon je zaručen. Ořezávátko má víko na dně, které zabraňuje vysypání hoblin. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Plastové ořezávátko Universe. Ořezávátko má odpadní nádobu pro sběr hoblinek. Průměr dírky je 8 mm. Vhodné pro ostření standardních tužek a pastelek. Čepel ořezávátka je vysoce kvalitní a poniklovaná. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Ořezávátko s dvojím otvorem Duo. Ořezávátko se zásobníkem na odřezky. Průměr obou otvorů je 8 mm. Ideální pro ostření standardních tužek a pastelek. Čepel je kvalitní, poniklovaná, z uhlíkové oceli. Vysoký výkon je zaručen. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Elektrické ořezávátko Compact. Ořezávátko se zásobníkem na odřezky. Zásobník má průsvitnou barvu. Napájeno 2 bateriemi typu AA. Po naostření tužky se motor automaticky vypne. Průměr otvoru na tužky je 8 mm. Ideální pro ostření standardních tužek a pastelek. Čepel je ve tvaru spirály, je kvalitní, z uhlíkové oceli. Vysoký výkon je zaručen. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Ořezávátko City a odpadním zásobníkem Ořezávátko je průhledné s barevným víčkem. Ořezávátko se zásobníkem na odřezky. Průměr otvoru je 8 mm. Ideální pro ostření standardních tužek a pastelek. Čepel je kvalitní, poniklovaná, z uhlíkové oceli. Vysoký výkon je zaručen. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Ořezávátko JOY. Klasické ořezávátko s plastovým obalem. Ořezávátko má na sobě praktickou sponu. Průměr otvoru je 8 mm. Ideální pro ostření standardních tužek a pastelek. Čepel je kvalitní, z uhlíkové oceli. Vysoký výkon je zaručen. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Ořezávátko s dvojím otvorem Wave. Ořezávátko se zásobníkem na odřezky. Průměry otvorů jsou 8 mm a 11 mm. Ideální pro ostření standardních tužek a pastelek a silných pastelek (Jumbo). Čepel je kvalitní, poniklovaná, z uhlíkové oceli. Vysoký výkon je zaručen. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Ořezávátko s dvojím otvorem Multi. Klasické ořezávátko s plastovým obalem. Průměry otvorů jsou 8 mm a 11 mm. Ideální pro ostření standardních tužek a pastelek a silnějších pastelek (Jumbo). Čepel je kvalitní, poniklovaná, z uhlíkové oceli. Vysoký výkon je zaručen. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Plastové ořezávátko Smart&Sharp. Ořezávátko má větší odpadní nádobu pro sběr hoblinek. Průměr dírky je 8 mm. Vhodné pro ostření standardních tužek a pastelek. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.