Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Guma Hybrid. Oboustranná guma s dvěma stupni tvrdosti. Vyrobena z moderního, ekologického a hypoalergenního termoplastického kaučuku (TPR). Růžová strana má střední stupeň tvrdosti. Modrá strana je tvrdého stupně, má abrazivní vlastnosti. Neobsahuje PVC. Nepráší.

Guma JOY rainbow Měkká guma v klasické podobě. Guma je vyrobena z moderního, ekologického a hypoalergenního termoplastického kaučuku (TPR). Neobsahuje PVC. Nepráší. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Guma ABC. Klasická měkká guma. Guma má čtvercový, kulatý nebo trojúhelníkový tvar. Guma je vyrobena z moderního, ekologického a hypoalergenního termoplastického kaučuku (TPR). Neobsahuje PVC. Nepráší. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Balení 2 ks gum ABC. Měkká guma klasické formy. Vyrobeny z moderního ekologického a hypoalergenního termoplastického kaučuku. Gumy nepráší. Neobsahují PVC. PRODÁVÁ SE VE VÍCE VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Guma Drive. Měkká guma. Vyrobena ve třívrstvém barevném provedení. Guma je vyrobena z moderního, ekologického a hypoalergenního termoplastického kaučuku (TPR). Neobsahuje PVC. Nepráší. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.