Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Balení 2 gum Megapolis. Klasická měkká guma. Guma je vyrobena z moderního, ekologického a hypoalergenního termoplastického kaučuku (TPR). Neobsahuje PVC. Nepráší.

Guma JOY rainbow Měkká guma v klasické podobě. Guma je vyrobena z moderního, ekologického a hypoalergenního termoplastického kaučuku (TPR). Neobsahuje PVC. Nepráší. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Guma ArtBerry Extra Soft. Super měkká guma v klasické formě. Guma je vyrobena z moderního, ekologického a hypoalergenního termoplastického kaučuku (TPR). Neobsahuje PVC. Nepráší. Balena v papírovém obalu.

Erich Krause Guma JOY® 10 CZK  25% 
Guma JOY. Měkká guma v klasické podobě. Guma je vyrobena z moderního, ekologického a hypoalergenního termoplastického kaučuku (TPR). Neobsahuje PVC. Nepráší. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Guma Hybrid. Oboustranná guma s dvěma stupni tvrdosti. Vyrobena z moderního, ekologického a hypoalergenního termoplastického kaučuku (TPR). Růžová strana má střední stupeň tvrdosti. Modrá strana je tvrdého stupně, má abrazivní vlastnosti. Neobsahuje PVC. Nepráší.

Erich Krause Guma Drive 8 CZK  -27% 
Guma Drive. Měkká guma. Vyrobena ve třívrstvém barevném provedení. Guma je vyrobena z moderního, ekologického a hypoalergenního termoplastického kaučuku (TPR). Neobsahuje PVC. Nepráší. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Erich Krause Guma ABC 9 CZK  -25% 
Guma ABC. Klasická měkká guma. Guma má čtvercový, kulatý nebo trojúhelníkový tvar. Guma je vyrobena z moderního, ekologického a hypoalergenního termoplastického kaučuku (TPR). Neobsahuje PVC. Nepráší. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Erich Krause Guma Shell 14 CZK  -26% 
Guma Shell. Klasická měkká guma. Guma má ochranné pouzdro s posuvným mechanismem. Guma je vyrobena z moderního, ekologického a hypoalergenního termoplastického kaučuku (TPR). Neobsahuje PVC. Nepráší. PRODÁVÁ SE VE VÍCE BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Guma ErgoLine Prism Guma je měkká a má ergonomický tvar. Vyrobena je z hypoalergenní termoplastické pryže. Guma nepráší. Neobsahuje PVC. PRODÁVÁ SE VE 3 BAREVNÝCH VARIANTÁCH BEZ MOŽNOSTI VÝBĚRU.

Guma Joy Rainbow. Měkká guma v klasické formě. Guma je vyrobena z moderního, ekologického a hypoalergenního termoplastického kaučuku (TPR). Neobsahuje PVC. Nepráší.