Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Stolní kalkulačka v růžové barvě s dvanáctimístným LCD displejem. Kalkulačka umí profesionální výpočet procent, výpočet zisku, výpočet s časem a výpočet DPH. Má také třítlačítkovou paměť. Součástí je také tlačítko dvojité nuly, tlačítko +/- a opravné tlačítko. Napájení kalkulačky je duální: solární/bateriové (1x baterie LR1130).

Školní kalkulačka s LCD displejem. Rozlišení displeje je 192 x 63 pixelů. Tato kalkulačka má celé ikonové menu v češtině. Kalkulátor má celkem 668 funkcí. Mezi ně patří i funkce QR code. Součástí je také tabulkový procesor. Na kalkulačce je možné řešit soustavy až čtyř rovnic, matice 4x4, výpočty s vektory, integrální a diferenciální výpočty, pravděpodobnost, báze N apod. Naleznete v ní 47 vědeckých konstant, 38 metrických převodů, součástí je také periodická tabulka prvků. Kalkulačka doplňuje automaticky závorky, kterých má až 24 úrovní. Spočítáte na ní také goniometrické, hyperbolické funkce, logaritmické a exponenciální funkce, také kombinatoriku a permutace. Další funkce: Rozklad na prvočísla, náhodné číslo, převod polárních souřadnic na pravoúhlé a zpět, zlomky, převod ze šedesátkové soustavy na desetinnou, výpočty ve stupních, gradech a radiánech, funkce SCI/FIX/ENG, statistické výpočty, statistika jedné proměnné, standardní odchylka, statistika dvou proměnných, výpočet procent, tabulka funkcíNapájení kalkulačky je duální

Školní kalkulačka s LCD displejem. Rozlišení displeje je 192 x 63 pixelů. Tato kalkulačka má celé ikonové menu v češtině. Kalkulátor má celkem 379 funkcí. Mezi ně patří i funkce QR code. Na kalkulačce je možné řešit hyperbolické a goniometrické funkce, exponenciální a logaritmické funkce, mocniny a odmocniny apod. Naleznete v ní 47 vědeckých konstant, 38 metrických převodů. Kalkulačka doplňuje automaticky závorky, kterých má až 24 úrovní. Spočítáte na ní také kombinatoriku, permutace, statistické výpočty, standardní odchylku. Další funkce: Rozklad na prvočísla, výpočet procent, funkce SCI/FIX/ENG, výpočty ve stupních, gradech a radiánech, převod šedesátkové soustavy na desítkovou, převod polárních souřadnic na pravoúhléNapájení kalkulačky je duální

Kalkulačka PC-111. Elektronická kalkulačka v plastovém pouzdru. Má osmimístný LCD displej. Dokáže provádět základní matematické operace, vypočte druhou odmocninu, vypočítá procenta. Kalkulačka si pamatuje mezivýsledek. Má alkalickou baterii. Aby se zabránilo kontaminaci nebo poškození, je součástí ochranný kryt z PVC.

Kalkulačka DC-310N. Elektronická kalkulačka v plastovém pouzdru. Má desetimístný LCD displej. Dokáže provádět základní matematické operace, vypočte druhou odmocninu, vypočítá procenta. Kalkulačka si pamatuje mezivýsledek. Má alkalickou baterii. Ale má také solární panel, kterým se nabíjí, a tak šetří baterii. Kalkulačka se automaticky vypíná po 7 minutách nepoužívání.