Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Pánská luxusní černá aktovka Hexagona na zip. Uvnitř – větší kapsa bez zipu. Zepředu – kapsa na zip. Zezadu – kapsa na zip. Součástí aktovky je popruh. Notebook do 13" (např. MacBook Air) ANO.

Rozměry: 39 x 27 x 7.5 cm (šířka x výška x hloubka)

 

Černá spisová aktovka Bellugio s posunovacím zapínáním. Jedno fochová pevná aktovka, která sice nemá kapsu na notebook, ale vejde se do ní max. rozměr 34 x 24 cm, dále spoustu menších kapes na telefon, peněženku, propisky.. Na přední straně je pět spisových přihrádek. Spisy tak budete mít vždy přehledně uspořádané. Součástí je odnímatelý nastavitelný popruh. Na zadní straně je kapsa bez zipu.
A4: ano
Materiál: technická kůže
Kování: chrom, mat
Rozměry: 39,5 x 34 x až 12 cm (šířka x výška x hloubka)
Délka popruhu: min. 88 - max. 143 cm

Luxusní černá kožená aktovka ItalY. Dvou-fochová business aktovka pro opravdové managery. Aktovka vám nabídne dvě prostorné hlavní přihrádky, spoustu kapes + oddělenou kapsu na mobil. Na zadní straně je další kapsa na zip. Součástí je odnímatelný popruh přes rameno. Neotřelý design a kvalitní zpracování kůže vám zaručí dlouhou životnost aktovky. Bestseller 2015-2016.
A4: ano
Materiál: hovězí kůže
Kování: stříbrné
Rozměry: 37 x 28 x 11 cm (šířka x výška x hloubka) měřeno v nejdelších částech kabelky
Výška ucha: 6 cm (měřeno od ohybu ucha kolmo ke kabelce)
Délka popruhu: 115 cm (jedna délka)
Kód zboží: 27798

Pánská brašna/aktovka do práce a na pracovní schůzky je opravdu jedinečná. Taška má tmavě hnědou barvu, je z přírodní broušené kůže s patinou a její stylový a ležérní design si oblíbíte. Značka Greenwood brašnu vyladila celkem pevným uchem, samozřejmostí je kožený popruh s polstrováním přes rameno, ten je podšitý látkou. Novinka. Objednejte ještě dnes a vyzkoušejte, vrátit ji můžete až za 30 dnů! Rovná klopa brašny se otevírá dvojitým uzamykatelným třístupňovým klipsem. Pod ní najdete volnu kapsu s organizérem, skvělý prostor pro diář, doklady, vizitky a pera. Následují tři hlavní kapsy na spisy, dokumenty a notebook. Dvě jsou s duálními zipy, jedna je volná. Samozřejmostí jsou běžné kapsičky se zipem na zadní stěně tašky a to vnitřní i vnější strany. Drobné škrábance a oděrky nejsou závadou kůže, časem a užíváním získají svůj individuální charakter a patinu​. 

A4: ano
Materiál: hovězí kůže
Kování: tmavě stříbrné
Rozměry: 43 x 31 x 19 cm (šířka x výška x hloubka)
Výška ucha: 3,5 cm (měřeno od ohybu ucha kolmo ke kabelce)
Délka popruhu: nastavitelná, odnímatelný
Kód zboží: 814

Pánská černá luxusní celokožená aktovka Hexagona s klopou. Uvnitř – rozdělená na tři hlavní kapsy, dále kapsičky na mobil, tužky, drobnosti bez zipu, v zadní přihrádce je kapsa na zip. Zepředu – pod klopou kapsa bez zipu. Zezadu – kapsa na zip. Součástí aktovky je popruh. Do aktovky se vleze notebook s max. rozměry 37 x 26 cm.  
A4: ano
Materiál: hovězí kůže
Kování: mosazné
Rozměry (max.): 41 x 30 x 13 cm (šířka x výška x hloubka)
Výška ucha: 6 cm (měřeno od ohybu ucha kolmo ke kabelce)
Délka popruhu: max. 139 cm
Kód zboží: 19074

Tato nylonová aktovka na spisy s koženými detaily se Vám jistě zalíbí. Má jednoduchý design, je lehká a kvalitu poznáte na první pohled. Spisovka se bude hodit mužům i ženám. Klasický vzhled se řadí do třídy elegance i stylu. Objednejte ještě dnes a vyzkoušejte, vrátit ji můžete až za 30 dnů! Klopa se otevírá uzamykatelnou, lehce matnou sponou, pod ní najdete dvě velké kapsy, jednu volnou a jednu na zip. Hlavní prostor je volný, k dispozici jsou zde dvě větší kapsy, jedna volný a jedna na zip, dvě kapsičky na telefon a peněženku, dvě přihrádky na pera a tužky a kožený pásek se cvočkem na připnutí klíčů, tedy klíčenka. Ucho aktovky je celokožené a kožená je i lišta, ke které je ucho přišité. ✅ Bonusovou složkou je zadní poutko, díky kterému lze snadno aktovku nasadit a zachytit za madlo kufru či cestovní tašky. 
A4: ano
Materiál: nylon, hovězí kůže
Kování: stříbrné
Rozměry: 38,5 x 29,5 x 9 cm (šířka x výška x hloubka)
Délka popruhu: nastavitelná, odnímatelný
Kód zboží: D74298

Hledáte věrného, praktického a elegantního pracovního společníka? Kožená dámská spisovka - kabelka ItalY Dresdeny - je přesně to co hledáte. Můžete se na ni spolehnout a uložit do ní všechny dokumenty ve formátu A4, které potřebujete bezpečně přenést, dále se do ní vejde i pár osobních věcí a určitě si zde uložíte menší notebook (max. 22 x 35 cm), na ten je tu speciální polstrovaná přihrádka, upevnit jej můžete koženým řemínkem na suchý zip. Tašku noste v ruce, za příjemné téměř zakulacené uši, nebo s celokoženým popruhem přes rameno. Objednejte ještě dnes a vyzkoušejte, vrátit ji můžete až za 30 dnů! Celkově je aktovka měkčí, má však pevné dno. Přední strana nabídne svislou středně velkou kapsičku se zipem. Hlavní prostor se otevře duálním zipem a to až ke dnu tašky. Na bocích jsou látkové membrány, ty zabrání vypadnutí předmětů z tašky. Uvnitř je ještě k dispozici malá kapsička se zipem.
A4: ano
Materiál: hovězí kůže
Kování: stříbrné
Hmotnost: 0,9 Kg
Rozměry: 37 x 29,5 x 7 cm (šířka x výška x hloubka,)
Výška ucha: 12 cm (měřeno od ohybu ucha kolmo ke kabelce)
Délka popruhu: nastavitelná
Kód zboží: 581 (mf)

Pánská, hnědá, luxusní, celokožená, dvou-fochová aktovka Hexagona s klopou. Uvnitř je rozdělená přepážkou na zip, dále zde najdete kapsičky na mobil, tužky, drobnosti. Do aktovky se vleze notebook (cca 13"). Pod klopou na klips je volná větší kapsa. Další kapsa je na zadní straně aktovky, ta se zapíná zipem. Součástí aktovky je nastavitelný polokožený popruh s koženým polstrováním na rameno. ✓ Náhrada za aktovku Hexagona 111006. ✓
A4: ano
Materiál: hovězí kůže
Kování: mosaz
Rozměry: 39 x 29 x 11 cm (šířka x výška x hloubka) měřeno v nejdelších částech
Výška ucha: 4 cm
Délka popruhu: nastavitelná, odnímatelný
Kód zboží: 111007

Pánská, černá, luxusní, celokožená, dvou-fochová aktovka Hexagona s klopou. Uvnitř je rozdělená přepážkou na zip, dále zde najdete kapsičky na mobil, tužky, drobnosti. Do aktovky se vleze notebook (cca 13"). Pod klopou na klips je volná větší kapsa. Další kapsa je na zadní straně aktovky, ta se zapíná zipem. Součástí aktovky je nastavitelný polokožený popruh s koženým polstrováním na rameno. ✓ Náhrada za aktovku Hexagona 111006. ✓
A4: ano
Materiál: hovězí kůže
Kování: mosaz
Rozměry: 39 x 29 x 11 cm (šířka x výška x hloubka) měřeno v nejdelších částech
Výška ucha: 4 cm
Délka popruhu: nastavitelná, odnímatelný
Kód zboží: 111007

Objednejte ještě dnes top produkt značky Hexagona a vyzkoušejte, vrátit ji můžete až za 30 dnů! ▲ Stane se Vaším nejspolehlivějším a nejpotřebnějším pracovním doplňkem. ▲ Krásný černý model dámské pracovní brašny. Pracovní povinnosti se bez této elegantní a zejména kvalitní kožené tašky neobejdou! Co vše Vám taška nabídne?.. Nosit ji můžete v ruce, na předloktí nebo s polokoženým popruhem přes rameno. Pro tuto potřebu má popruh ramenní polstrování. Kapsu se zipem na přední straně brašny překrývá kůže. Další kapsa je i na zadní straně, zde také využijete koženého pásu se cvočkem, díky kterému lze brašnu připevnit na madlo kufru nebo cestovní tašky. K dispozici Vám jsou dva hlavní prostory, oba s duálním zipemy, které sjíždí až téměř ke spodku tašky, po stranách s membránami z polyesteru. Uvnitř jednoho hlavního prostoru je větší kapsa se zipem a kapsa se suchým zipem. Druhý prostor nabízí čtyři středně velké volné kapsy a velkou polstrovanou kapsu na notebook (max. 41,5 x 28 cm), kterou upevňuje pás se suchým zipem. Spodní část tašky disponuje menšími kovovými cvočky.
A4: ano
Materiál: hovězí kůže
Kování: stříbrné
Rozměry: 46 x 30 x 10 cm (šířka x výška x hloubka) měřeno v nejdelších částech
Výška ucha: 14,5 cm
Délka popruhu: nastavitelná, odnímatelný
Kód zboží: 464837