Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Desky A4 Tygr 129 CZK  -13% 
Školní desky se suchým zipem na sešity pro děti na 1. stupni ZŠ. Pro sešity ve formátu A4. Desky jsou v motivu tygra. Materiál je pevný a odolný, aby sešity zůstali nepomačkané. Značky PANTA PLAST, která vytváří kvalitní školní pomůcky.

Desky na číslice Charm. Mají fialovou barvu s potiskem květinek. Desky jsou v rozměru A4. Vyrobeny z kvalitního PVC. Jsou zcela zdravotně nezávadné, bez obsahu ftalátů. Dají se také lehce omýt.

Desky na číslice. Desky mají motiv lenochoda. Vhodné pro prvňáčky do školy.

Desky na sešity Minecraft Desky jsou velikosti A4. Slouží k uložení sešitů, papírů a jiných pomůcek. Použitý materiál: lamino. Desky se uzavírají pomocí gumičky. Desky mají na přední straně umístěn malý panel na uložení pixelů. Součástí balení je také 50 barevných pixelů.

Desky Matt Classic s kapsami – černé. Desky mají 20 kapes na papíry. Ty jsou k deskám bezpečně svařeny. Pro ukládání papírů velikosti A4. Vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Povrch má tzv. pískovou texturu. Díky této textuře na deskách nejsou vidět otisky prstů a malé škrábance.

Rychlovazač Fizzy Classic, A4, modrý. Je vyroben z vysoce kvalitního plastu. Povrchová textura plastu je tzv. „pomerančová kůra,“ na níž nejsou vidět otisky prstů nebo třeba lehké poškrábání. Užitečný pomocník pro rychle ukládání a prohlížení dokumentů. Má zesílený hřbet s průhledným pruhem pro informační lištu. Vrchní vrstva rychlovazače je průhledná. Pojme až 130 listů. Má tloušťku 0,14 mm.

Průhledné desky Glossy Clear. Vhodné pro papíry velikosti A4. Vyrobeny z vysoce kvalitního průhledného plastu. Desky mají lesklý povrch. Nejsou na něm vidět otisky prstů ani škrábance. Pojme až 20 papírů.

Rychlovazač Fizzy Classic, A4, černý Je vyroben z vysoce kvalitního plastu. Povrchová textura plastu je tzv. „pomerančová kůra,“ na níž nejsou vidět otisky prstů nebo třeba lehké poškrábání. Užitečný pomocník pro rychle ukládání a prohlížení dokumentů. Má zesílený hřbet s průhledným pruhem pro informační lištu. Vrchní vrstva rychlovazače je průhledná. Pojme až 130 listů. Má tloušťku 0,14 mm.

Desky Matt Classic s kapsami – modré. Desky mají 20 kapes na papíry. Ty jsou k deskám bezpečně svařeny. Pro ukládání papírů velikosti A4. Vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Povrch má tzv. pískovou texturu. Díky této textuře na deskách nejsou vidět otisky prstů a malé škrábance.

Desky Matt Classic s kapsami – modré. Desky mají 30 kapes na papíry. Ty jsou k deskám bezpečně svařeny. Pro ukládání papírů velikosti A4. Vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Povrch má tzv. pískovou texturu. Díky této textuře na deskách nejsou vidět otisky prstů a malé škrábance.