Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Skvělý dárek pro všechny, kteří milují cestování s kapkou adrenalinu. Tenhle cestopis psaný formou deníku tě přenese na napínavou výpravu očima mladého dobrodruha Tomáše, který opět vyráží cestou Hanzelky a Zikmunda, tentokrát v doprovodu odbornice na Afriku Lindy. Více o expedici Z101 si můžeš přečíst o nás na blogu. Co tě v knize čeká: Vyrazíš s Tomášem a Lindou z Tunisu přes Egypt, Súdán až na Seychely a Mahé. Čekají tě chvíle napětí, nebezpečí a dramat, které střídají dny zoufalého čekání na opravu auta, víza nebo na negativní test. Potkáš spoustu zajímavých, přátelských a obětavých lidí, ale i zlodějíčky, podvodníky nebo brutální zabijáky. Budeš se procházet tropickými ráji i velkoměstskými slumy, koupat se v mořích, stoupat vzhůru lávovými poli, jíst nejrůznější exotické pokrmy. Sem tam po tobě budou střílet, ale celou dobu budeš mít pocit, že žiješ naplno.

Kniha Jak přežít dobu jedovou? shrnuje varování před největšími a skrytými jedy současné doby, autorka se věnuje umělým barvivům, rizikům konzumace sóji či populárního MMS. Knížka také přináší stručná doporučení pro orientaci čtenáře, jak se v každodenním životě chránit před rozšířenými civilizačními nemocemi. Tato kniha chce napovědět a poradit těm, kteří si již uvědomili, že nelze spoléhat pouze na lékařskou péči a opatření ministerstev zdravotnictví, zemědělství a dalších orgánů a institucí. Těm, kdo berou zodpovědnost za svoje zdraví především do vlastních rukou, kniha nabízí možnosti, které nevyžadují žádné investice ani prostředky z fondů Evropské unie.

Léčivé byliny a duševní zdraví je srozumitelně a přehledně napsaná knížka, která představuje zdroj informací pro širokou veřejnost, poradce a terapeuty, zdravotnické pracovníky a výrobce produktů z léčivých bylin.