Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Proud vody si můžete seřídit, jak budete chtít.. Rychlost toku vody je možné plynule regulovat. Tvar stříkání a průtok vody si můžete vybrat přesně pro dané použití. Je zde množnost uzamčení sepnutí. Pistole je plastová.

Můžete si vybrat z 6 různých tvarů stříkání. Rychlost toku vody je možné plynule regulovat. Tvar stříkání a průtok vody si můžete vybrat přesně pro dané použití. Je zde množnost uzamčení sepnutí. Pistole je plastová.

Nekonečná regulace vodního paprsku, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější pro právě probíhající aplikaci.  Postřikovač je vyroben z mosazi.

Výsuvné rameno od 55 do 100 cm.Výrobek je z plastu. Regulovatelný průtok vody. Šetrné sprchování. Spolehlivá aretace.

Nekonečná regulace vodního paprsku, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější pro právě probíhající aplikaci.  Postřikovač je z plastu.

Postřikovač je ve tvaru sprchy, vhodný ke kropení. Výrobek je z plastu.

Nekonečná regulace vodního paprsku, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější pro právě probíhající aplikaci.  Postřikovač je z plastu.

Můžete si vybrat z několika možností proudu vody. Rychlost toku vody je možné plynule regulovat. Tvar stříkání a průtok vody si můžete vybrat přesně pro dané použití. Je zde množnost uzamčení sepnutí. Pistole je plastová s kovovým nástavcem.

Tlakový rozprašovač ve žluté barvě o objemu 2 litry. Při šetrném zacházení dlouhodobě bezporuchový.

Tlakový postřikovač na kolečkách pro lepší manipulaci. Teleskopický nástavec lze prodloužit ze 70 na 110 cm, lze tak dosáhnout do výšek na stromy. Nástavec je vybaven kloubem pro nástřik méně dostupných míst. Hadice je odolná vůči horku i zimě, je dlouhá 180 cm. Má držadlo pro svislé uložení hadice, ergonomickou rukojeť pro pohodlné převážení postřikovače. Tryska je nastavitelná pro rovný střik či 60° střik. Objem: 15 l. Výška: 61 cm, šířka: 29 cm.