Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Hadice na vodu GEKO G73632Délka: 20 metrůPrůměr: 13 mmVodní hadice ideální pro umývání automobilů a podobné práce.Zesílená 3vrstvá struktura pro odolnost vůči kroucení a přelamování. Vnitřek hadice je upraven proti tvorbě řas – voda zůstává čistá.

Hadice na vodu GEKO G73633Délka: 30 metrůPrůměr: 13 mmVodní hadice ideální pro umývání automobilů a podobné práce.Zesílená 3vrstvá struktura pro odolnost vůči kroucení a přelamování. Vnitřek hadice je upraven proti tvorbě řas – voda zůstává čistá.

Zahradní hadice na vedení vody LIGHT MAGG 02-01-1050Průměr: 1“ (cca 2,54 cm)Délka: 50 metrůPracovní tlak: max. 12 barGramáž hadice max.: 285 g/mČernozelená barevná kombinace.Klasická hadice pro použití v zahradě, parku, pro umývání aut apod. Díky velkému průměru je vhodná pro přivádění velkého množství vody.Vyrobeno z PVC, hadice je ještě vyztužena PES vláknem. Neprůhledná vnitřní vrstva zabraňuje tvorbě řas.

Automatický hadicový naviják / buben s hadicí na vzduch a vodu, délka 15 m, s držákem na zeď či strop – ASTA A-PREEL54.Určeno pro vedení stlačeného vzduchu nebo vody pod nízkým tlakem.Automatický zámek zajistí – zaaretuje hadici v požadované délce, popotáhnutím hadice se aretace uvolní a hadice se díky samonavíjení sama vrátí zpět do bubnu. Hadice je vybavena bezpečnostní pojistkou zabraňující navinutí celé hadice do bubnu.Buben je vybaven držákem – možnost otáčení v úhlu 180 stupňů, lze upevnit na zeď nebo strop.Možné namontovat do venkovních prostor (obal bubnu je z bytelného plastu – nehrozí, že zkoroduje). Technické údaje:§  Vzduchové připojení: 1/2“§  Délka hadice: 15 m§  Vnitřní průměr hadice: 14 mm§  Vnější průměr hadice: 16 mm§  Maximální tlak: 20 bar (300 Psi)§  Maximální pracovní teplota: 60 °C§  Váha bubnu: 7,3 kg§  Rozměry: 445 x 190 x 400 mm

Automatický hadicový naviják / buben s hadicí na vzduch a vodu ASTA A-PREEL52Určen pro vedení stlačeného vzduchu nebo vody pod nízkým tlakem (vzhledem k rozměrům připojení a průměru hadice je tato varianta vhodná spíše pro nižší objemy).Automatický zámek uzamkne (zaaretuje) hadici v požadované délce, jejím popotáhnutím se aretace opět uvolní.Buben je vybaven držákem s možností otáčení v úhlu 180 stupňů. Díky němu ho lze upevnit na zeď nebo strop. Možná montáž do venkovních prostor: obal bubnu je z bytelného plastu a nehrozí, že zkoroduje.Technická data:Vzduchové připojení: 1/4“Délka hadice: 15 mVnitřní průměr hadice: 8 mmVnější průměr hadice: 12 mmMax. tlak: 20 bar (300 psi)Maximální pracovní teplota: 60 °CVáha bubnu: 7,3 kg

Nakupte Konev na zalévání 1 l Blomus PLANTO už za 2215 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Nakupte Konev na zalévání 1,5 l Blomus PLANTO už za 2489 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Nakupte Konev na zalévání Umbra Quench - stříbrná už za 1595 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Umbra si zamilujete i vy.

Obrázek je pouze ilustrativní, hadice není součástí balení.Výrobek má úpravu se starožitným vzhledem.

Zahradní pistole na zalévání se 4 programy.