Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tlaková myčka K 4 Power Control vyčistí dřevěnou terasu, dláždění před domem i beton v garáži. Díky třístupňové regulaci tlaku a dvěma pracovním nástavcům snadno přizpůsobíte proud vody konkrétní situaci. Výkonný, vodou chlazený motor vytvoří tlak až 130 barů, který uvolní všechny usazeniny a dodá zašlým místům nový lesk. Pro citlivější povrchy, stačí tlak snížit. Veškeré nastavení přístroj zobrazuje na praktickém displeji tlakové pistole. S optimální konfigurací vám poradí rovněž mobilní aplikace Kärcher Home & Garden. Pro maximální čistotu doporučujeme využít čisticí prostředek Kärcher. Láhev čistidla jednoduše zasunete do přístroje a myčka se postará o jeho dávkování podle vašich pokynů. Přístroj se snadno ovládá, díky praktickým kolečkům ho navíc přesunete na místo úklidu bez namáhání zad. Osmimetrová vysokotlaká hadice a dlouhý přívodní kabel zajistí, že dosáhnete i na obtížně přístupná místa. Teleskopické madlo po práci snadno zatáhnete dovnitř, příslušenství zasunute do těla myčky a skladný přístroj uklidíte i do zaplněné garáže.

Všestranná tlaková myčka K 4 Power Control Home s příkonem 1800 W je díky vodou chlazeným motorem vhodná i na náročnější úkoly. Pečlivě vyčistí dřevo, kámen i beton. Poradí si i s mytím lakované karoserie vašeho auta. Pomocí osmimetrové hadici vůz pohodlně vyčistíte ze všech stran. Dokonalé čištění v každé situaci zajistí dva standardní pracovní nástavce a třístupňová regulace tlaku. Šetrný vodní paprsek jemně opláchne zahradní nábytek, zatímco silný proud o tlaku až 130 barů smyje i dlouho usazenou špínu. Konfiguraci přístroje přitom můžete sledovat na displeji tlakové pistole. Vše máte tak plně pod kontrolou S optimálním nastavením vám poradí také mobilní aplikace Kärcher Home & Garden, která nabízí to nejlepší řešení pro jednotlivé čištěné povrchy. Součástí sady Home je rovněž nástavec na povrchy T5, jehož rotující trysky hravě vyčistí obklady i dlažbu. Pro ještě lepší výsledek doporučujeme použít čisticí prostředek Kärcher. Láhev čistidla stačí pouze vsunout do přístroje – a myčka přípravek nadávkuje přesně podle vašich pokynů.

Univerzální tlaková myčka K 4 Power Control Car & Stairs vyčistí dvorek, zahradní cestičky i váš vůz. Snadno se ovládá a díky řadě nástavců si poradí téměř s každým povrchem. Dlouhý přívodní kabel a praktická kolečka vám umožní myčku dovézt až na místo úklidu. Teleskopická rukojeť zaručí pohodlný úchop a s osmimetrovou vysokotlakou hadicí dosáhnete prakticky kamkoliv. Vodou chlazený motor o příkonu 1800 W natlakuje vodní paprsek až na 130 barů. Třístupňová regulace tlaku umožňuje zvolit perfektní nastavení pro každou situaci. S konfigurací přístroje vám pomůže také mobilní aplikace Kärcher Home & Garden. Rotační tryska odstraní i ty nejodolnější nečistoty, tryska s nastavitelným tlakem Vario Power Jet pak vytvoří i jemný proud pro šetrné čištění. Kartáčový nástavec do venkovních prostor PS 30 zase nejvíce oceníte při úklidu terasy či schodů. Perfektní výsledek při mytí vozu pak zajistí speciální autošampon Kärcher. A až budete s prací hotovy, stačí zatáhnout teleskopickou rukojeť, vsunout tlakovou pistoli do těla přístroje a vapku pohodlně uložit.

Tlaková myčka K5 Power Control se stane vaší pravou rukou pro úklid kolem domu. Díky praktickým kolečkům a dlouhému přívodnímu kabelu ji bez námahy dovezete, kamkoliv je třeba. Desetimetrová vysokotlaká hadice vám zaručí komfortní čištění i na těžko přístupných místech. A na displeji tlakové pistole G 160 Q Power Control stále vidíte aktuálně zvolený tlak vody. Vodou chlazený motor o příkonu 2100 W překvapí svojí silou. Proud vody natlakuje až na 145 barů – ani ty odolné skvrny tak nemají šanci. Dva pracovní nástavce a třístupňová regulace tlaku vám umožňují zvolit optimální konfiguraci pro každý povrch. S nastavením přístroje vám poradí rovněž mobilní aplikace Kärcher Home & Garden. Myčka se jednoduše ovládá a po úklidu ji snadno uklidíte i na malém prostoru. Hadici odpojíte jediným pohybem, zasunete teleskopické madlo a tlakovou pistoli vložíte do těla přístroje. A je hotovo.

Skladná tlaková myčka K 7 Compact model překvapí svojí všestranností i mimořádným výkonem. Poradí si s čištěním kamenné dlažby, zahradního nábytku i citlivého laku vozidla. Kompaktní tělo přístroje ukrývá silný motor o příkonu 3000 W. Vytvoří proud vody o tlaku až 180 barů, který zatočí i s odolnými nečistotami. Dvojice pracovních nástavců vám umožní přizpůsobit úklid každé situaci. Dokonalé výsledky získáte při použití čisticího prostředku, který myčka dávkuje pomocí nasávací hadičky. Vapka se snadno ovládá a díky vysoce ohebné desetimetrové hadici dosáhne téměř kamkoliv. Po skončení úklidu navíc hadici snadno omotáte kolem přístroje, takže nezabere příliš místa. Přepravu i uskladnění myčky usnadní možnost položení na záda, praktická kolečka i teleskopická hliníková rukojeť, kterou po práci lehce zasunete dovnitř.

Tlaková myčka K 5 Compact model překvapí svojí všestranností a jednoduchým ovládáním. Lze ji používat vertikálně i horizontálně. Snadno se převáží a díky promyšlenému způsobu uchycení příslušenství nezabere mnoho místa. Teleskopické madlo a osmimetrová vysokotlaká hadice navíc zajistí při úklidu maximální pohodlí. Pro přísun vody stačí myčku připojit k obyčejné zahradní hadici. Přikoupit můžete také sací hadici, která umožní čerpat vodu třeba ze zahradního sudu. Vodou chlazený motor o příkonu 2100 W má dlouhou životnost a při práci nikdy nezklame. Vytvoří proud vody o tlaku až 145 barů, který odstraní i usazené nečistoty. Za hodinu tak s přístrojem uklidíte až 40 m². K dispozici máte dvě výkonné trysky, které vám umožní zvolit optimální proud pro každou situaci. Ještě lepších výsledků dosáhnete při použití čisticího prostředku, který myčka dávkuje podle vašich pokynů.

Tlakovou myčku K 2 Compact využijete při úklidu menších nečistot kolem domu. Díky nízké hmotnosti a praktické rukojeti se jednoduše přenáší. Snadno ji připojíte také k zahradní hadici. Výkonný motor o příkonu 1400 W vytvoří silný proud vody o teplotě až 40 °C, který smyje nánosy špíny ze zahradního nábytku i jízdního kola. Přesná rotační tryska nasměruje vodu i do úzkých míst a díky tlaku až 110 barů odstraní i odolnější nečistoty. Praktická čtyřmetrová hadice usnadní úklid a od přístroje ji odpojíte jediným pohybem. Po skončení úklidů vysokotlaký čistič snadno schováte i do malé skřínky. Veškeré příslušenství i přívodní kabel jednoduše vložíte do těla přístroje, takže nezaberou mnoho místa.

S tlakovou myčkou K 3 Power Control Car snadno uklidíte dvůr, vyčistíte špinavé obložení i zahradní nábytek. Postará se ovšem také o profesionální péčí o váš vozový park. Ať už fandíte autům nebo motocyklům. Sedmimetrová vysokotlaká hadice a praktická kolečka vám umožní snadno opláchnout vůz ze všech stran. Díky silnému motoru s příkonem 1600 W čistič vyvine tlak až 120 barů, kterému podlehne i odolnější špína. Dva pracovní nástavce umožní nastavit proud vody podle konkrétní situace. Volit můžete ze tří stupňů výkonu pro účinné čištění každého povrchu. Tipy pro nejúčinnější konfiguraci myčky vám dá mobilní aplikace Kärcher Home & Garden, se kterou se každý stane odborníkem na čištění. Veškerá nastavení navíc přístroj zobrazí na displeji tlakové pistole, vše tak máte plně pod kontrolou. Pěnovací nástavec a mycí kartáč zajistí šetrné a kvalitní čištění karoserie vašeho vozu. Perfektních výsledků dosáhnete s využitím autošamponu Kärcher, který stačí nalít do odnímatelné nádržky přístroje.

Díky možnosti Bluetooth připojení lze vysokotlaký čistič K 5 Premium Smart Control připojit k aplikaci Kärcher Home & Garden. To znamená, že uživatel je optimálně podporován prostřednictvím chytrého telefonu v mnoha situacích čištění a pro mnoho čisticích předmětů – a může dosáhnout ještě účinnějších výsledků čištění. Aplikace nabízí mnoho užitečných funkcí, jako je poradce s užitečnými tipy a triky, montážní pokyny, pokyny k údržbě a údržbě a také servisní portál Kärcher. Zařízení má také režim boost pro extra výkon, spouštěcí pistoli G 180 Q Smart Control s LCD displejem, stříkací nástavec 3 v 1 Multi Jet a naviják hadice. Tlak se nastavuje buď na spouštěcí pistoli, nebo se na spouštěcí pistoli přenáší z aplikace s pomocí aplikačního rádce. Na LCD displeji můžete zkontrolovat, jaká úroveň tlaku je nastavena, zda lze spustit boost nebo zda je zařízení stále v klidovém režimu. Obsahuje Home Kit s čističem povrchů T 5 a 1 litrem čističe kamenů a fasád. Doplňkový Car Cleaning Kit pro důkladné čištění vozu obsahuje pěnovou trysku, mycí kartáč a 1 litr autošamponu.

Tlaková myčka K 7 Compact je kompaktní, praktická a výkonná. Zařízení je vybaveno vodou chlazeným motorem a je vyrobeno pro časté čištění a silné nečistoty v domácnosti. Díky dvěma držadlům a teleskopické rukojeti lze tlakovou myčku pohodlně přepravovat a skladovat prostorově úsporným způsobem. Zařízení má také tlakovou pistoli Quick Connect, 10 m dlouhou hadici a vodní filtr. Dalším vybavením je pracovní nástavec Vario Power (VPS) s nastavením tlaku jednoduchým otočením na nástavci, stejně jako rotační tryska, která odstraňuje i ty nejodolnější nečistoty.