Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Aku křovinořez BCU 260/36 Bp zkrotí plevel i ostružiní a promění nevzhlednou džungli v anglický trávník. Díky bateriovému pohonu pracuje tišeji a s nižšími vibracemi než benzínové přístroje. Navíc nevytváří žádné emise – a ušetříte za pohonné hmoty. Přístroj rovněž signalizuje aktuální stav nabití na praktickém LCD displeji. Ergonomická obouruční rukojeť a popruh na obě ramena zaručí maximální komfort při práci. Precizní výsledky zajistí broušený nůž z kalené oceli, který si poradí i s tvrdým porostem. Volitelné množství otáček vám pak umožní přizpůsobit chod přístroje konkrétní situaci. Baterie ani nabíječka nejsou součástí dodávky.

Všestranné nářadí MT 36 Bp snadno proměníte ve spolehlivé zahradní nůžky nebo plotostřih pomocí vyměnitelných nástavců (k zakoupení odděleně). Příslušenství navíc k přístroji připojíte i bez použití nářadí. Robustní ocelová hřídel zajišťuje dlouhou životnost zařízení a ergonomická oblá rukojeť dobře padne do ruky. Výkonný motor zajistí perfektní výsledky při údržbě stromů i živých plotů. Díky bateriovému pohonu nemusíte při práci řešit tahání kabelů ani nepříjemné výpary. Kromě toho ušetříte také za pohonné hmoty. Samozřejmostí je rovněž možnost regulace otáček – chod přístroje tak snadno přizpůsobíte konkrétní situaci.Baterie ani nabíječka nejsou součástí dodávky.

Praktický nástavec MT HT 550/36 upraví vysoké živé ploty i nízko položené větvičky. V kombinaci s aku pohonnou jednotkou MT 36 Bp se stane neocenitelným pomocníkem pro údržbu parků nebo zámeckých zahrad. Diamantem broušený nůž o řezné délce 550 mm zajistí precizní výsledek – díky chrániči čepele navíc spolehlivě stříhá i v blízkosti překážek. Úhel střihu můžete měnit, takže zeleň snadno vytvarujete podle svých představ. Užitečná sběrná lišta pak usnadní úklid po práci.

VeGA 51 HWXV 6in1 7549 CZK  -12% 
Sekačka VeGA 51HWXV 6in1


 


Zahradní benzinová sekačka z vyšší střední třídy díky svému kvalitnímu zpracování, výbavě a designu. Sekačka s pojezdem a s vysokou kapacitou sekání je určena na středně velké travnaté plochy. Sekačka VeGA je vybavena robustním ocelovým skeletem se záběrem sečení 51 cm. Motorová sekačka VeGA 51 HWXV 6 in1 je poháněna silným čtyřtaktním motorem VeGA OHV s výkonem 5,5 PS (HP). Variabilní nastavení rychlosti pojezdu pomocí celokovové převodovky a dané silným motorem od 3.0-4.0 km/hod. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití 6 in 1, což znamená, že motorová sekačka VeGA 51 HWXV 6in1 s pojezdem umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, a nebo může vyhazovat trávu bočním deflektorem i zadním deflektorem ven. Tyto poslední funkce se používají převážně na přerostlou trávu.


Objemný sběrný koš o kapacitě 70 litrů má ukazatel naplnění.


 

Technické specifikace:
- Vlastní pojezd: ANO

- Typ motoru: 5,5 PS, 4-takt OHV VeGA, 170ccm

- Startování: Ruční, tahací startér

- Max. výkon motoru: 3600 rpm, 5,5 PS

- Výkon motoru: 3060 rpm, 4,5 PS

- Objem nádrže: 1,5 l

- Nastavení výšky: 25-80 mm, centrální

- Šířka sečení: 510 mm

- Objem koše: 70 l

- Podvozek: Kvalitní ocel Kovová převodovka: ANO

- Kuličková ložiska: ANO

- Mulčování: ANO

- Výhoz bokem: ANO

- Zadní výhoz: ANO

- Rychlost pojezdu : variabilní daná motorem 3,0 - 4,0 km/h

- Velikost kol: přední/zadní 180/255 mm

- Hmotnost: 35 kg
 


 

Vega 485 SXHE 7in1 8509 CZK  -9% 
Sekačka VeGA 485 SXHE 7in1


 


Zahradní benzinová sekačka z vyšší střední třídy díky svému kvalitnímu zpracování, výbavě a designu. Sekačka s pojezdem a elektrickým bateriovým startováním a s vysokou kapacitou sekání je určena na velké travnaté plochy. Sekačka VeGA je vybavena robustním ocelovým skeletem se záběrem sečení 46 cm. Motorová sekačka VeGA 485 SXHE je poháněna čtyřtaktním motorem VeGA OHV o výkonu 5 HP.


Velkou předností této sekačky je variabilnost použití 7 in 1 , což znamená, že motorová sekačka VeGA 545 SXHE s pojezdem umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, a nebo může vyhazovat trávu bočním deflektorem i zadním deflektorem ven. Tyto poslední funkce se používají převážně na přerostlou trávu.Motorová sekačka VeGA 485 SXHE má ergonomické madlo s pogumovanou rukojetí a masivní ovládací panel s ovládacími prvky. Dále je tato sekačka vybavena sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu.


Objemný sběrný koš o kapacitě 70 litrů má ukazatel naplnění.


 

Technické specifikace:
- Vlastní pojezd: ANO

- Typ motoru: 5 PS, 4-takt OHV VeGA, 145 ccm

- Startování: Ruční, tahací startér/elektrické startování 12 Volt baterie

- Dobíjení baterie: ANO, trafo

- Max. výkon motoru: 3600 rpm, 5 PS

- Výkon motoru: 3060 rpm, 4 PS

- Objem nádrže: 1,5 l

- Nastavení výšky: 25-80 mm, centrální

- Šířka sečení: 460 mm

- Objem koše: 70 l

- Podvozek: Kvalitní ocel

- Kuličková ložiska: ANO

- Mulčování: ANO

- Výhoz bokem: ANO

- Zadní výhoz: ANO

- Startování: Elektrické

- Rychlost pojezdu: Variabilní daná motorem 3.0 - 4,0 km/h

- Velikost kol: přední/zadní 180/255 mm

- Hmotnost: 34 kg
 


 


 


 


 

VERDEMAX RS20 AKU 6499 CZK  -10% 
Sekačka Verdemax RS20 AKU


 


Verdemax nabízí široký sortiment zahradního AKU programu 20V. Předností je nízká hmotnost, ergonomický tvar a užití velmi kvalitních materiálů. Díky svému praktickému a líbivému provedení zaujme i profesionály, kteří hledají kvalitní nářadí s delší životností a usnadňující práci.


Rozmanitost zahradního sortimentu Verdemax splňuje veškeré požadavky jak profesionálů tak i hobby uživatelů. V souladu s ochrannou životního prostředí nabízí také Verdemax AKU nářadí s novou baterií Samsung 20V Li-Ion. Líbivý design a zaručená spolehlivost činí toto nářadí nepostradatelné pro práci na zahradě. Dodávané se Samsung baterií a nabíječkou. Pro vyšší výkonnost je možné také použít 20V, 4 Ah baterii, na dokoupení.


 

Technické parametry:- Baterie LI-lon 20V Samsung

- Kapacita baterie:  2 x 2,5 Ah

- Max.plocha na sečení: 200 m2

- Pojezd: NE

- Centrální nastavení sečení: Ano 6-pozic, 20-70 mm

- Mulčování: Ano

- Objem koše: 40 l

- Záběr: 38 cm

- Hmotnost: 15 kg
Součást balení je nabíječka pro 2 baterie + 2x baterie Li-lon 20V 2Ah.

Elektrická řetězová pila John Gardener G82006Kompaktní a lehká řetězová pila pro méně náročné použití na zahradách, v parcích apod. Hodí se k řezání menšího množství palivového dřeva, kácení menších stromků, pro jednodušší tesařské práce atd.Pohodlí při práci zajišťují velká madla a ochranný štít proti odletujícím částem. Chod se zapíná spouští přímo v rukojeti, tlačítko je jištěno pojistkou (musí se stisknout současně se spouští, jinak se pila nezapne). Bezpečnost je díky tomu na vysoké úrovni.Díky automatickému mazání řetězu a jeho kovovému napínacímu mechanismu je údržba velmi snadná. Nádržka na 120 ml mazacího oleje má plnění na vrchní straně pily.K pile je dodáván šestihranný očkový klíč pro její údržbu a plastový kryt řetězu, používaný při skladování.Technická data:Výkon: 2000 WNapájecí napětí: 230 VFrekvence: 50 HzDélka řetězové lišty: 40 cmVolnoběžné otáčky: 7000 ot./minRychlost: 13 m/sObjem nádržky na olej pro řetěz: 120 ml

Elektrická řetězová pila, tzv. motorovka, příkon 2000 W, délka lišty 40 cm, v sadě s krytem lišty a řetězem – HotechePila je vhodná pro kácení či odvětvování stromů, rozřezávání kmenů, polen a jiných dřevěných předmětů, řezání dřevěných špalků do krbu či na táborák apod.Motor s výkonem 2000 W roztočí řetěz až na 13,5 m/s.Napnutí řetězu se provede jednoduše lehkým povolením zajišťovacího segmentu na pravé straně a následným otáčením žlutého kroužku okolo.Součástí balení je pilová lišta dlouhá 400 mm, kryt pilové lišty a řetěz. Technické parametry:- napájení: 230 V- příkon: 2000 W- délka lišty: 400 mm- hmotnost: 6,3 kg

Robotická sekačka Robomow RK1000 - Nový, pouze rozbaleno


 

Robotická sekačka Robomow RK1000 je určena pro každého, kdo již nechce věnovat svůj drahocenný čas péči o trávník. Tato sekačka se komplexně postará o vaši zahradu. Už nebudete muset odnášet těžké koše s posekanou trávou, či dosekávat okraje trávníku. Robomow RK1000 je kompletně nový stroj, který staví na zkušenostech z předchozích modelů. Desítky let zkušeností, tisíce hodin testování a přání zákazníků stvořilo novou generaci robotických sekaček Robomow RK. Sekačka je vhodná na plochy do 1000 m² (při ideálním tvaru pozemku a standartních růstových podmínkách), čímž se hodí na většinu českých zahrad. Kombinace zelené a černé barvy působí velice přirozeně a nevytváří na zahradě žádný rušivý prvek.
Pro trávníky do 700 m² (max. 1000 m²)
Automatická robotická sekačka
Šířka sečení 21 cm
Seče i okraje trávníku
Max. sklon oblasti sečení 45 % (24°)
Max. sklon svahu u drátu 20 % (11 stupňů)
Výška sečení 20-100 mm
Instalační kolíky a obvodový drát v balení
Ovládání pomocí aplikace
Doba sečení 50 min.
Hlučnost méně jak 60 dB
Záruka 3 roky (nevztahuje se na nákup v rámci obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti)


 

Instalace a zprovoznění sekačky Robomow

Robomow RK1000 je primárně určen pro profesionální instalaci specializovanou firmou. Naše společnost je na tuto službu připravena. Zde můžete najít bližší informace o postupu provedení samotné instalace robotické sekačky. Po provedení instalace Vás proškolíme a vše řádně předáme.

Instalaci si samozřejmě můžete provést i sami. Uděláte to podle návodu k obsluze. Veškerý instalační materiál najdete v příslušenství pro robotické sekačky Robomow.Snadný vjezd do stanice

Robomow RK1000 nově parkuje ve stanici svou zadní částí. Během testování bylo zjištěno, že stroje mnohem snadněji a také přesněji zajedou do stanice pozadu. Díky pohonu zadních kol je při couvání zajištěna větší přesnost jízdy. Využili jsme toho a naučili Robomow do stanice couvat.Výkonná pojezdová jednotka

Tento stroj je poháněn dvojicí nezávislých, výkonných bezuhlíkových motorů, které byly pečlivě vybírány a tvrdě testování pro dlouhou životnost. Motory jsou osazeny převodovkami speciálně konstruovanými pro těžkou práci v náročném terénu. Vše doplňují patentovaná kola, která byly navržena tak, aby co nejlépe držela v travnatém terénu a zajišťovala jistý pohyb stroje po nerovných plochách. Jako komplet je celý pojezd velmi výkonný, což je stvrzeno tím, že si stroj poradí se svahy až do sklonu 45%.
Účinná sečící jednotka

Velmi výkonný motor sečení pohání patentovaný disk, který je osazen čtyřmi asymetricky uloženými noži. Rozložení nožů na disku zajišťuje perfektní střih kdy první řada nožů poseče většinu trávy a druhá řada dokončí to, co první řadě uniklo. S tímto sečením již nejste omezeni na práci pouze za sucha. Můžete bez problémů sekat i za deště i při rose a vždy bude kvalitně posečeno. Nože mají speciální pevnostní úpravu, a tak vydrží celou sezónu. Celé sečení je

Robotická sekačka Robomow RK1000 PRO - ZánovníRobotická sekačka Robomow RK1000 PRO je určena pro každého, kdo již nechce věnovat svůj drahocenný čas péči o trávník. Tato sekačka se komplexně postará o vaši zahradu. Už nebudete muset odnášet těžké koše s posekanou trávou, či dosekávat okraje trávníku. Robomow RK1000 PRO je kompletně nový stroj, který staví na zkušenostech z předchozích modelů. Desítky let zkušeností, tisíce hodin testování a přání zákazníků stvořilo novou generaci robotických sekaček Robomow RK. Ve výbavě nechybí ani GSM modul, díky čemuž s vámi bude sekačka komunikovat pomocí SMS zpráv. Kdykoliv si tedy můžete vyžádat, v jakém stavu se Robomow RK PRO nachází. Sekačka je vhodná na plochy do 1000 m² (při ideálním tvaru pozemku a standartních růstových podmínkách), čímž se hodí na většinu českých zahrad. Kombinace zelené a černé barvy působí velice přirozeně a nevytváří na zahradě žádný rušivý prvek.
Pro trávníky do 700 m² (max. 1000 m²)
Automatická robotická sekačka
Šířka sečení 21 cm
Seče i okraje trávníku
Max. sklon oblasti sečení 45 % (24°)
Max. sklon svahu u drátu 20 % (11 stupňů)
Výška sečení 20-100 mm
GSM modul
Ovládání pomocí aplikace
Doba sečení 40-50 min.
Hlučnost méně jak 60 dB
Záruka 3 roky (nevztahuje se na nákup v rámci obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti)


 

Instalace a zprovoznění sekačky Robomow

Robomow RK1000 PRO je primárně určen pro profesionální instalaci specializovanou firmou. Naše společnost je na tuto službu připravena. Zde můžete najít bližší informace o postupu provedení samotné instalace robotické sekačky. Po provedení instalace Vás proškolíme a vše řádně předáme.

Instalaci si samozřejmě můžete provést i sami. Uděláte to podle návodu k obsluze. Veškerý instalační materiál najdete v příslušenství pro robotické sekačky Robomow.Snadný vjezd do stanice

Robomow RK1000 PRO nově parkuje ve stanice svou zadní částí. Během testování bylo zjištěno, že stroje mnohem snadněji a také přesněji zajedou do stanice pozadu. Díky pohonu zadních kole je při couvání zajištěna větší přesnost jízdy. Využili jsme toho a naučili Robomow do stanice couvat.Výkonná pojezdová jednotka

Tento stroj je poháněn dvojicí nezávislých, výkonných bezuhlíkových motorů, které byly pečlivě vybírány a tvrdě testování pro dlouhou životnost. Motory jsou osazeny převodovkami speciálně konstruovanými pro těžkou práci v náročném terénu. Vše doplňují patentovaná kola, která byly navržena tak, aby co nejlépe držela v travnatém terénu a zajišťovala jistý pohyb stroje po nerovných plochách. Jako komplet je celý pojezd velmi výkonný, což je stvrzeno tím, že si stroj poradí se svahy až do sklonu 45%.
Účinná sečící jednotka

Velmi výkonný motor sečení pohání patentovaný disk, který je osazen čtyřmi asymetricky uloženými noži. Rozložení nožů na disku zajišťuje perfektní střih kdy první řada nožů poseče většinu trávy a druhá řada dokončí to, co první řadě uniklo. S tímto sečením již nejste omezeni na práci pouze za sucha. Můžete bez problémů sekat i