Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Ergonomický zametač S 4 vyčistí váš dvorek, terasu i garáž. Šikovný přístroj oceníte při úklidu během celého roku – poradí si s napadanými květy, pískem i suchým listím. Skvělé výsledky zaručí výkonný zametací válec a postranní kartáč s dlouhými štětinami, který důkladně vymete každý kraj i kout. V případě potřeby jej navíc sundáte i bez nářadí. Díky komfortnímu ovládání a pracovní šířce 510 mm s přístrojem za hodinu uklidíte až 1800 m². Zásluhou nastavitelného madla vás navíc nebudou při práci bolet záda, protože si ho snadno přizpůsobíte své výšce - přenastavování výšky probíhá pomocí bajonetového uzávěru, nemůže se tedy stát, že by se ztratil nějaký šroubek. Odpad se hromadí ve 20l sběrné nádobě s praktickým držadlem, kterou snadno hygienicky vyprázdníte. Po práci přístroj jednoduše sklopíte pohybem nohy bez potřeby ohýbání a odnesete za úchyt – ve složeném stavu navíc nezabírá mnoho místa. Perfektně ho tak uskladníte například u zdi v garáži nebo zahradním domku.

Výkonný zametač S 4 Twin efektivně uklidí napadané listí, květy i další nečistoty z vašeho dvorku i příjezdové cesty. Pomáhat vám tak bude po celý rok. Díky pracovní šířce 680 mm uklidíte za hodinu až 2400 m². Perfektní výsledky zajišťuje precizní zametací válec a dvojice postranních kartáčů, které odstraní špínu z rohů i okrajů terasy. Kartáče navíc dle potřeby sundáte i bez použití nářadí. Přístroj je lehký, proto se s ním snadno pracuje i se lehce přenáší. Jeho výškově nastavitelná rukojeť umožní pohodlný úklid pro každou výšku postavy za každé situace. Navíc díky bajonetovému uzávěru se nemůže stát, že ztratíte nějaký šroubek. Komfort při práci zajistí také 20l sběrná nádoba s praktickým držadlem, díky kterému nečistoty jednoduše vysypete, aniž byste se umazali. A když je vše hotovo, přístroj nohou snadno sklopíte, pomocí úchytu lehce přenesete a uskladníte i na malém prostoru - skvěle zapadne například podél zdi v garáži.

Šikovný zametač S 4 Twin 2 v 1 si poradí s úklidem nečistot všeho druhu. Účinně vyčistí váš dvorek od listí, květů, písku i jehličí. Dokonalou čistotu zajišťuje výkonný zametací válec, který doplňuje dvojice postranních kartáčů. Varianta 2 v 1 navíc obsahuje také dva další kartáče s tvrdšími štětinami, které oceníte při úklidu mokrých nečistot. Cestičky a terasy tak budou stále čisté i v sychravějším období. Kartáče se štětinami navíc vyměníte i bez použití nářadí. Přístroj důkladně zamete okraje i rohy ploch a díky pracovní šířce 680 mm s ním za hodinu uklidíte až 2400 m². Odpad se ukládá ve 20l sběrné nádobě s praktickým držadlem, kterou po práci snadno vysypete, aniž byste přišli do kontaktu s nečistotami. Výškově plynule nastavitelné madlo s bajonetovým uzávěrem zajistí při úklidu maximální komfort pro každého uživatele. Přístroj také snadno sklidíte, aniž byste namáhali záda – stačí jej sklopit pohybem nohy. Ve složené podobě navíc nezabere mnoho místa, takže jej vměstnáte i do přeplněné garáže.

Precizní zametač S 6 v mžiku odstraní napadané listí, jehličí, kvítky i vysypanou hlínu. S úklidem vám tak pomůže po celý rok. O perfektní výsledky se stará výkonný zametací válec a postranní kartáč s dlouhými štětinami, který pečlivě vymete každý kraj i kout. Kartáč snadno nasadíte i bez použití nářadí a jeho výšku nastavíte podle potřeby. Díky pracovní šířce 670 mm rychle zametete i velké plochy – za hodinu uklidíte až 2500 m². Nečistoty se ukládají v objemné 38l nádobě na odpad, kterou díky praktické rukojeti snadno vysypete, aniž byste se umazali. Komfort při práci zajistí 2 polohy madla s plynulým nastavením výšky dle postavy uživatele. Díky bajonetovému uzávěru se navíc nemůže stát, že se při změně výšky madla ztratí nějaký šroubek. Ruční zametač po úklidu snadno sklopíte pohybem nohy, takže nenamáháte záda. Složený přístroj pak pohodlněji uskladníte, například podél zdi, kde nezabere moc místa.

Ať je jaro, léto, podzim nebo zima... všestranný zametač S 6 Twin oceníte při celoročním úklidu dvorku i terasy. Poradí si s napadanými květy, drobnými kamínky i suchým listím a jehličím. Výkonný zametací válec a 2 postranní kartáče zajistí perfektní čištění za každé situace – a to i v rozích. Další výhodou je možnost nastavení výšky kartáčů - jednoduše se tak přizpůsobíte každému povrchu a navíc se dají dle potřeby sundat i bez použití nářadí. Díky pracovní šířce 860 mm v mžiku uklidíte i větší plochy – za hodinu až 3000 m². Odpad se ukládá do objemné 38l sběrné nádoby, kterou snadno vysypete i bez ušpinění rukou. Zásluhou ergonomického držadla (2 polohy držadla) s plynule nastavitelnou výškou navíc při práci nenamáháte záda. Výška se mění pomocí bajonetovému uzávěru, nehrozí tak ztráta šroubků. Přístroj rovněž jednoduše sklopíte jen pohybem nohy a ve složeném stavu lehce uskladníte například podél zdi, kde nezabírá moc místa.

Kärcher - Nabíječka 15602 CZK  5% 
Vestavěná nabíječka, pro baterii 6.654-202.

Zametá jemný prach na jakémkoli povrchu ve vnitřních a venkovních prostorách.

Plastový filtr, voděodolný, prací, šetří náklady na údržbu.

K čištění staticky nabitých povrchů (např. koberec, umělý trávník).

Robustní standardní zametací válec s univerzálními štětinami odolnými vůči vodě pro všechny povrchy. Válec je vhodný pro běžná znečištění na každém povrchu a nabízí dlouhou životnost.