Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Garáž z přírodního dřeva pro menší vozidlo. S tloušťkou stěny 28 mm nabízí jistotu a stabilitu bytelné dřevostavby. Vjezd do garáže je zajištěn velkou dvoukřídlou dřevěnou branou š 238 x v 193 cm. Pokud tuto bránu dokořán otevřete, máte přístup k velkému interiéru o rozměrech š 304 x 424 cm. V boční stěně je možný vstup klasickými dveřmi š 82,5 x v 170 cm s přídavným okénkem.Pokud nechcete vyjíždět ven, ale pouze chcete do auta uložit věci, tak nemusíte otevírat velkou bránu, ale můžete využít menší dveře. Šikmá střecha z masivních dřevěných desek zajišťuje dlouhodobou ochranu proti povětrnostním vlivům.Barva: přírodníMateriál: severský smrk 28 mmRozměry vnější: šířka: 327 cmhloubka: 447 cmvýška: 301 cmRozměry vnitřní: šířka: 304 cmhloubka: 424 cmpodlahová plocha: 13,3 m2uzavřený prostor: 33,1 m3rozměr soklu (základové desky): 310 x 430 cmRozměr dveří: šířka: 95 cmvýška: 179 cmDalší parametry: přesah střechy vpředu: 29,5 cmstřešní převis levá strana: 22,5 cmpřesah střechy vpravo: 28 cmzadní převis střechy: 29,5 cm
sklon střechy: 20 °zatížení sněhem: 125 kg / m2střešní plocha: 19,3 m2Střecha (možnosti volby): bonský šindel: 9 balení + 3x bitumenová role 1x5 msamolepící bitumenová role (0,5x5 m): 10 rolí
Základy garáže:Věnujte prosím MIMOŘÁDNOU péči při budování základu pro garáž. Základ postavte tak, aby horní hrana základu přesahovala asi 5 cm okolní terén. Základ musí být přesně vyvážen do vodorovné roviny a odvodněn, aby základové trámky ležely v rovině.  Pro trvanlivost základu je nutno dodržet tyto nejdůležitější předpoklady - podklad, pravoúhlost a přesná rovina. S kvalitním základem vydrží garáž o mnoho let déle. Nechte si poradit nebo základ zhotovit odborníkem-stavařem.
Podlaha:Garáž stavte na dlažbě, betonu nebo jiném pevném a nosném povrchu.
Střecha:Střecha je zhotovena z dřevotřískových desek. Střešní krytina není obsahem dodávky a je nutné ji ihned po stavbě doplnit podle vlastní volby. Pro domky se šikmou střechou doporučjeme samolepící bitumenovou lepenku, na ploché střechy samolepící střešní hliníkovo-bitumenovou fólii. U střech se sklonem >15o je vhodný i bitumenový šindel. Potřebný počet rolí samolepící bitumentové krytiny o rozměru 0,5 x 5 metrů pro tento model domku = 10 rolí.
Povrchová úprava garáže:Garáže KARIBU dodáváme v přírodním dřevu:
Přírodní dřevo - před montáží musí být všechny stavební díly ošetřeny hluboko působícím základním nátěrem a preventivním nátěrem proti zamodrání a plísni, a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň voděodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týká ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost zahradního domku. Povrchovou ochranu domku je nutné pravidelně opakovat a domek tak udržovat v dobrém stavu.
Skladování před montáží:Pozor, balík s materiálem není vodotěsný. Folie chrání dřevo jen proti znečištění. Skladujte proto stavební sadu až do konečné montáže v suchu, ne přímo položenou na zemi, chráněnou proti vlivům počasí (vlhkost, slunce atd.). Neskladovat ve vytápěném prostoru!
Povolení ke stavbě garáže:Dřevěná garáž s pevnými základy může vyžadovat určitá povolení od místních úřadů. Proto raději před nákupem garáže ověřte na stavebním úřadě aktuální situaci s územním rozhodnutím (rozhodnutí o umístění  stavby). Doporučujeme na všech místních úřadech ověřit platné předpisy pro oblast plánované stavby garáže, protože stavba garáže může být úřady zrovna v místě vašeho pozemku z různých důvodů omezena. Pokud máte pozemek v nájmu, tak se musíte v první řadě dohodnout s jeho majitelem.
Doprava:Osobní odběr na našich pobočkách je možný, nicméně počítejte s velkou hmotností domku a s nutností odpovídajího přívěsného vozíku nebo raději dodávky (např. tranzitu). Pokud si objednáte naši dopravu, tak domek dopravíme v rozloženém stavu nejblíže hranici vašeho pozemku. Domek bude složen vedle nákladního vozidla, které přijede co nejblíže vámi udané adrese. Jakoukoliv další manipulaci se složeným domkem (např. z místa složení na zahradu, do garáže) si musí zajistit kupující, dopravce další přemisťování domku nezajišťuje. Při vykládce je nutná spolupráce kupujícího. Především u větších domků předem počítejte s tím, že zabalený domek může představovat více palet o celkové hmotnosti ve stovkách kg!
Upozornění - garáž na obrázku může obsahovat příplatkové prvky, které nejsou obsahem základního balení (typicky podlaha nebo střešní krytina).
Rozměry balení - 448 x 120 x 63 cm / 927 kg,Garáž z přírodního dřeva pro menší vozidlo. S tloušťk

Výhody našich garážových stanů
Není potřeba povolení – garážový stan si můžete postavit tam, kde se vám to hodí, aniž byste museli chodit vyřizovat cokoliv na stavební úřad.
Modulární konstrukce - délku a výšku garážového stanu můžete kdykoliv změnit.
Rychlé dodání - každý garážový stan bude u vás do 10 dnů.
Snadná a svépomocná montáž – sestavíte podle jednoduchého návodu.
Vysoká upravitelnost - široký výběr bočních stěn: různobarevné, průhledné.
Celoroční pozinkovaná konstrukce - záruka dlouholetého provozu.
Stabilita - pevné spojení konstrukce průchozími šrouby a široké patkové nohy.


Výhody vjezdů pro vozidla u těchto garážových stanů
Dostatečná šírka - pro vjezd automobilů.
Uzavíratelné clony - uchycením k boku.
Srolovatelné a posunovací - vjezdové clony.
Vyšší vjezd než boční stěna - usnadňuje vjezd i vyšším vozidlům.
Plná šířka vjezdu - který lze kompletně rozebrat a získat tak vjezd s plnou šířkou stanu.

Výše jsou zobrazeny garážové stany různých typů a rozměrů.
 
Výhoda tohoto garážového stanu je, že má nový typ otevírání posunutím vstupů do stran. Systém otevírání je tak pohodlný, že jej zvládne používat jedna osoba.
 
U jiných typů garážových stanů musí být celý vstup ručně srolován. K otevření jsou zapotřebí proto minimálně dva lidé. Srolovaná plachta u jiných typů garážové stanů v horní části zabírá místo a může snižovat výšku vstupu.
 
Konstrukce

Hlavní konstrukce je založena na silných ocelových trubkách o průměru 50mm a spojovacích konektorech o průměru 54mm. Trubky konstrukce jsou žárově pozinkované a spolehlivě spojeny díky průchozím šroubům. Díky systému Easy Up & Down snadno změníte výšku stanu.

Halvní části konstrukce
Patky široké 14 cm
Vyztužená střešní a podlahová konstrukce
Vyztužené vstupy na obou stranách


Snadná změna výšky systémem Easy Up & Down
Garážové stany mohou být rychle zvýšeny nebo sníženy díky modulární konstrukci přídavnými díly, která umožňuje zvednout stan o 0,5 m nebo 1 m. Nejnižší možná výška boční stěny je 2 m a nejvyšší je 4 m. Přídavné díly je možné zakoupit samostatně.
   Silnější provedení dalšími výztužemi vstupů
U vchodů ve spodní části konstrukce se nenachází přízemní trubky, které by mohly překážet při vstupu do garážového stanu. Svislé trubky zvyšují pevnost konstrukce.

 

Celoroční instalace střešní a podlahové konstrukce
Přídavná konstrukce se skládá ze spodního rámu, horních výztuží, horizontálních a vertikálních vzpěr střechy. Toto řešení poskytuje větší nosnost a tuhost konstrukce. To také umožní používat garážové stany za nepříznivých povětrnostních podmínek.

 

Spolehlivost propojení konstrukce
Ve střešní části jsou spojovací konektory spojeny s vodorovnými trubkami o průměru 25 mm, což výrazně zvýšilo spolehlivost konstrukce. Vodorovné trubky jsou připevněny ke spodní části spojovacího konektoru, což zajišťuje větší tuhost konstrukce.

 

Žárově zinkovaná ocel o průměru 50 mm
Použitá ocel je nejvyšší kvality, navíc chráněná proti korozi žárovým zinkováním, které zvyšuje pevnost konstrukčních prvků a zajišťuje mnoho let provozu. Nosné silné ocelové trubky o průměru 50 mm a jsou chráněny před korozí žárovým zinkováním. Stanové konektory mají průměr 54 mm.

 

Výjimečná stabilita díky zvětšeným kotevním patkám o průměru 14 cm
Kotevní patky jsou o průměru 14 cm s kotvícími otvory o průměru 14mm a zvyšují stabilitu stanu a usnadňují instalaci.

 
 
Spolehlivé spojení šroubových prvků
U této konstrukce je spolehlivé spojení trubek se šrouby skrz trubku. Kromě toho jsou nohy zvedající konstrukci spojeny dvojitými šrouby.


Jiné stany se sponami nebo šrouby, které nejsou skrz trubku, neposkytují bezpečnou instalaci!

Odolný strešní plášť: PVC 560 g/m2
 


Použitý střešní plášť garážového stanu je odolný PVC materiál podobný tomu, který se používá na automobilech TIR. Plášť má vysokou hmotnost 560 g/m2, odolnost proti UV záření a teplotám v rozmezí od -40 do +60°C a je 100% voděodolný. Systém řízení vzduchu AIR CONTROL zabraňuje kondenzaci vody uvnitř stanu. Spojení pláště je těsnícím suchým zipem, systémem HERMETIC. Boční stěny mají retenční zástěru.

Vlastnosti pláště

Větší těsnost a odolnost díky hermetickému systému
Přídavný systém suchého zipu zabraňuje úniku tepla a zajišťuje estetický vzhled stanu. Díky němu k sobě stěny dokonale přilnou a vytvoří ucelený celek. Navíc brání vniknutí prachu, dešťovým kapkám a sněhu.

 

Zvýšena ochrana retenční zástěrou
Zvětšená plocha retenční zástěry zvýšila účinnost odvodňování. Tím je zajištěno, že vnitřek stanu je během dešťů suchý.Zabráněno kondenzaci vody systémem Air Control
Dvojité větrací otvory s roletami na obou stranách střechy umožňují řádné větrání uvnitř stanu. Zabraňují vzniku saunového efektu a kondenzace.

  Pouze stany s horními větracími otvory na obou stranách zajišťují dostatečné větrání.  Působivý vzhled s průhlednými okny 
Boční stěny jsou tvořeny silnou plachtou a velkými vitrážemi. Průhledné boční stěny vnitřek garážové stanu prosvětlují. Skvěle se hodí k využití

Výhody našich garážových stanů
Není potřeba povolení – garážový stan si můžete postavit tam, kde se vám to hodí, aniž byste museli chodit vyřizovat cokoliv na stavební úřad.
Modulární konstrukce - délku a výšku garážového stanu můžete kdykoliv změnit.
Rychlé dodání - každý garážový stan bude u vás do 10 dnů.
Snadná a svépomocná montáž – sestavíte podle jednoduchého návodu.
Vysoká upravitelnost - široký výběr bočních stěn: různobarevné, průhledné.
Celoroční pozinkovaná konstrukce - záruka dlouholetého provozu.
Stabilita - pevné spojení konstrukce průchozími šrouby a široké patkové nohy.


Výhody vjezdů pro vozidla u těchto garážových stanů
Dostatečná šírka - pro vjezd automobilů.
Uzavíratelné clony - uchycením k boku.
Srolovatelné a posunovací - vjezdové clony.
Vyšší vjezd než boční stěna - usnadňuje vjezd i vyšším vozidlům.
Plná šířka vjezdu - který lze kompletně rozebrat a získat tak vjezd s plnou šířkou stanu.

Výše jsou zobrazeny garážové stany různých typů a rozměrů.
 
Výhoda tohoto garážového stanu je, že má nový typ otevírání posunutím vstupů do stran. Systém otevírání je tak pohodlný, že jej zvládne používat jedna osoba.
 
U jiných typů garážových stanů musí být celý vstup ručně srolován. K otevření jsou zapotřebí proto minimálně dva lidé. Srolovaná plachta u jiných typů garážové stanů v horní části zabírá místo a může snižovat výšku vstupu.
 
Konstrukce

Hlavní konstrukce je založena na silných ocelových trubkách o průměru 50mm a spojovacích konektorech o průměru 54mm. Trubky konstrukce jsou žárově pozinkované a spolehlivě spojeny díky průchozím šroubům. Díky systému Easy Up & Down snadno změníte výšku stanu.

Halvní části konstrukce
Patky široké 14 cm
Vyztužená střešní a podlahová konstrukce
Vyztužené vstupy na obou stranách


Snadná změna výšky systémem Easy Up & Down
Garážové stany mohou být rychle zvýšeny nebo sníženy díky modulární konstrukci přídavnými díly, která umožňuje zvednout stan o 0,5 m nebo 1 m. Nejnižší možná výška boční stěny je 2 m a nejvyšší je 4 m. Přídavné díly je možné zakoupit samostatně.
   Silnější provedení dalšími výztužemi vstupů
U vchodů ve spodní části konstrukce se nenachází přízemní trubky, které by mohly překážet při vstupu do garážového stanu. Svislé trubky zvyšují pevnost konstrukce.

 

Celoroční instalace střešní a podlahové konstrukce
Přídavná konstrukce se skládá ze spodního rámu, horních výztuží, horizontálních a vertikálních vzpěr střechy. Toto řešení poskytuje větší nosnost a tuhost konstrukce. To také umožní používat garážové stany za nepříznivých povětrnostních podmínek.

 

Spolehlivost propojení konstrukce
Ve střešní části jsou spojovací konektory spojeny s vodorovnými trubkami o průměru 25 mm, což výrazně zvýšilo spolehlivost konstrukce. Vodorovné trubky jsou připevněny ke spodní části spojovacího konektoru, což zajišťuje větší tuhost konstrukce.

 

Žárově zinkovaná ocel o průměru 50 mm
Použitá ocel je nejvyšší kvality, navíc chráněná proti korozi žárovým zinkováním, které zvyšuje pevnost konstrukčních prvků a zajišťuje mnoho let provozu. Nosné silné ocelové trubky o průměru 50 mm a jsou chráněny před korozí žárovým zinkováním. Stanové konektory mají průměr 54 mm.

 

Výjimečná stabilita díky zvětšeným kotevním patkám o průměru 14 cm
Kotevní patky jsou o průměru 14 cm s kotvícími otvory o průměru 14mm a zvyšují stabilitu stanu a usnadňují instalaci.

 
 
Spolehlivé spojení šroubových prvků
U této konstrukce je spolehlivé spojení trubek se šrouby skrz trubku. Kromě toho jsou nohy zvedající konstrukci spojeny dvojitými šrouby.


Jiné stany se sponami nebo šrouby, které nejsou skrz trubku, neposkytují bezpečnou instalaci!

Odolný strešní plášť: PVC 560 g/m2
 


Použitý střešní plášť garážového stanu je odolný PVC materiál podobný tomu, který se používá na automobilech TIR. Plášť má vysokou hmotnost 560 g/m2, odolnost proti UV záření a teplotám v rozmezí od -40 do +60°C a je 100% voděodolný. Systém řízení vzduchu AIR CONTROL zabraňuje kondenzaci vody uvnitř stanu. Spojení pláště je těsnícím suchým zipem, systémem HERMETIC. Boční stěny mají retenční zástěru.

Vlastnosti pláště

Větší těsnost a odolnost díky hermetickému systému
Přídavný systém suchého zipu zabraňuje úniku tepla a zajišťuje estetický vzhled stanu. Díky němu k sobě stěny dokonale přilnou a vytvoří ucelený celek. Navíc brání vniknutí prachu, dešťovým kapkám a sněhu.

 

Zvýšena ochrana retenční zástěrou
Zvětšená plocha retenční zástěry zvýšila účinnost odvodňování. Tím je zajištěno, že vnitřek stanu je během dešťů suchý.Zabráněno kondenzaci vody systémem Air Control
Dvojité větrací otvory s roletami na obou stranách střechy umožňují řádné větrání uvnitř stanu. Zabraňují vzniku saunového efektu a kondenzace.

  Pouze stany s horními větracími otvory na obou stranách zajišťují dostatečné větrání.  Působivý vzhled s průhlednými okny 
Boční stěny jsou tvořeny silnou plachtou a velkými vitrážemi. Průhledné boční stěny vnitřek garážové stanu prosvětlují. Skvěle se hodí k využití

Výhody našich garážových stanů
Není potřeba povolení – garážový stan si můžete postavit tam, kde se vám to hodí, aniž byste museli chodit vyřizovat cokoliv na stavební úřad.
Modulární konstrukce - délku a výšku garážového stanu můžete kdykoliv změnit.
Rychlé dodání - každý garážový stan bude u vás do 10 dnů.
Snadná a svépomocná montáž – sestavíte podle jednoduchého návodu.
Vysoká upravitelnost - široký výběr bočních stěn: různobarevné, průhledné.
Celoroční pozinkovaná konstrukce - záruka dlouholetého provozu.
Stabilita - pevné spojení konstrukce průchozími šrouby a široké patkové nohy.


Výhody vjezdů pro vozidla u těchto garážových stanů
Dostatečná šírka - pro vjezd automobilů.
Uzavíratelné clony - uchycením k boku.
Srolovatelné a posunovací - vjezdové clony.
Vyšší vjezd než boční stěna - usnadňuje vjezd i vyšším vozidlům.
Plná šířka vjezdu - který lze kompletně rozebrat a získat tak vjezd s plnou šířkou stanu.

Výše jsou zobrazeny garážové stany různých typů a rozměrů.
 
Výhoda tohoto garážového stanu je, že má nový typ otevírání posunutím vstupů do stran. Systém otevírání je tak pohodlný, že jej zvládne používat jedna osoba.
 
U jiných typů garážových stanů musí být celý vstup ručně srolován. K otevření jsou zapotřebí proto minimálně dva lidé. Srolovaná plachta u jiných typů garážové stanů v horní části zabírá místo a může snižovat výšku vstupu.
 
Konstrukce

Hlavní konstrukce je založena na silných ocelových trubkách o průměru 50mm a spojovacích konektorech o průměru 54mm. Trubky konstrukce jsou žárově pozinkované a spolehlivě spojeny díky průchozím šroubům. Díky systému Easy Up & Down snadno změníte výšku stanu.

Halvní části konstrukce
Patky široké 14 cm
Vyztužená střešní a podlahová konstrukce
Vyztužené vstupy na obou stranách


Snadná změna výšky systémem Easy Up & Down
Garážové stany mohou být rychle zvýšeny nebo sníženy díky modulární konstrukci přídavnými díly, která umožňuje zvednout stan o 0,5 m nebo 1 m. Nejnižší možná výška boční stěny je 2 m a nejvyšší je 4 m. Přídavné díly je možné zakoupit samostatně.
   Silnější provedení dalšími výztužemi vstupů
U vchodů ve spodní části konstrukce se nenachází přízemní trubky, které by mohly překážet při vstupu do garážového stanu. Svislé trubky zvyšují pevnost konstrukce.

 

Celoroční instalace střešní a podlahové konstrukce
Přídavná konstrukce se skládá ze spodního rámu, horních výztuží, horizontálních a vertikálních vzpěr střechy. Toto řešení poskytuje větší nosnost a tuhost konstrukce. To také umožní používat garážové stany za nepříznivých povětrnostních podmínek.

 

Spolehlivost propojení konstrukce
Ve střešní části jsou spojovací konektory spojeny s vodorovnými trubkami o průměru 25 mm, což výrazně zvýšilo spolehlivost konstrukce. Vodorovné trubky jsou připevněny ke spodní části spojovacího konektoru, což zajišťuje větší tuhost konstrukce.

 

Žárově zinkovaná ocel o průměru 50 mm
Použitá ocel je nejvyšší kvality, navíc chráněná proti korozi žárovým zinkováním, které zvyšuje pevnost konstrukčních prvků a zajišťuje mnoho let provozu. Nosné silné ocelové trubky o průměru 50 mm a jsou chráněny před korozí žárovým zinkováním. Stanové konektory mají průměr 54 mm.

 

Výjimečná stabilita díky zvětšeným kotevním patkám o průměru 14 cm
Kotevní patky jsou o průměru 14 cm s kotvícími otvory o průměru 14mm a zvyšují stabilitu stanu a usnadňují instalaci.

 
 
Spolehlivé spojení šroubových prvků
U této konstrukce je spolehlivé spojení trubek se šrouby skrz trubku. Kromě toho jsou nohy zvedající konstrukci spojeny dvojitými šrouby.


Jiné stany se sponami nebo šrouby, které nejsou skrz trubku, neposkytují bezpečnou instalaci!

Odolný strešní plášť: PVC 560 g/m2
 


Použitý střešní plášť garážového stanu je odolný PVC materiál podobný tomu, který se používá na automobilech TIR. Plášť má vysokou hmotnost 560 g/m2, odolnost proti UV záření a teplotám v rozmezí od -40 do +60°C a je 100% voděodolný. Systém řízení vzduchu AIR CONTROL zabraňuje kondenzaci vody uvnitř stanu. Spojení pláště je těsnícím suchým zipem, systémem HERMETIC. Boční stěny mají retenční zástěru.

Vlastnosti pláště

Větší těsnost a odolnost díky hermetickému systému
Přídavný systém suchého zipu zabraňuje úniku tepla a zajišťuje estetický vzhled stanu. Díky němu k sobě stěny dokonale přilnou a vytvoří ucelený celek. Navíc brání vniknutí prachu, dešťovým kapkám a sněhu.

 

Zvýšena ochrana retenční zástěrou
Zvětšená plocha retenční zástěry zvýšila účinnost odvodňování. Tím je zajištěno, že vnitřek stanu je během dešťů suchý.Zabráněno kondenzaci vody systémem Air Control
Dvojité větrací otvory s roletami na obou stranách střechy umožňují řádné větrání uvnitř stanu. Zabraňují vzniku saunového efektu a kondenzace.

  Pouze stany s horními větracími otvory na obou stranách zajišťují dostatečné větrání.  Působivý vzhled s průhlednými okny 
Boční stěny jsou tvořeny silnou plachtou a velkými vitrážemi. Průhledné boční stěny vnitřek garážové stanu prosvětlují. Skvěle se hodí k využití

Výhody našich garážových stanů
Není potřeba povolení – garážový stan si můžete postavit tam, kde se vám to hodí, aniž byste museli chodit vyřizovat cokoliv na stavební úřad.
Modulární konstrukce - délku a výšku garážového stanu můžete kdykoliv změnit.
Rychlé dodání - každý garážový stan bude u vás do 10 dnů.
Snadná a svépomocná montáž – sestavíte podle jednoduchého návodu.
Vysoká upravitelnost - široký výběr bočních stěn: různobarevné, průhledné.
Celoroční pozinkovaná konstrukce - záruka dlouholetého provozu.
Stabilita - pevné spojení konstrukce průchozími šrouby a široké patkové nohy.


Výhody vjezdů pro vozidla u těchto garážových stanů
Dostatečná šírka - pro vjezd automobilů.
Uzavíratelné clony - uchycením k boku.
Srolovatelné a posunovací - vjezdové clony.
Vyšší vjezd než boční stěna - usnadňuje vjezd i vyšším vozidlům.
Plná šířka vjezdu - který lze kompletně rozebrat a získat tak vjezd s plnou šířkou stanu.

Výše jsou zobrazeny garážové stany různých typů a rozměrů.
 
Výhoda tohoto garážového stanu je, že má nový typ otevírání posunutím vstupů do stran. Systém otevírání je tak pohodlný, že jej zvládne používat jedna osoba.
 
U jiných typů garážových stanů musí být celý vstup ručně srolován. K otevření jsou zapotřebí proto minimálně dva lidé. Srolovaná plachta u jiných typů garážové stanů v horní části zabírá místo a může snižovat výšku vstupu.
 
Konstrukce

Hlavní konstrukce je založena na silných ocelových trubkách o průměru 50mm a spojovacích konektorech o průměru 54mm. Trubky konstrukce jsou žárově pozinkované a spolehlivě spojeny díky průchozím šroubům. Díky systému Easy Up & Down snadno změníte výšku stanu.

Halvní části konstrukce
Patky široké 14 cm
Vyztužená střešní a podlahová konstrukce
Vyztužené vstupy na obou stranách


Snadná změna výšky systémem Easy Up & Down
Garážové stany mohou být rychle zvýšeny nebo sníženy díky modulární konstrukci přídavnými díly, která umožňuje zvednout stan o 0,5 m nebo 1 m. Nejnižší možná výška boční stěny je 2 m a nejvyšší je 4 m. Přídavné díly je možné zakoupit samostatně.
   Silnější provedení dalšími výztužemi vstupů
U vchodů ve spodní části konstrukce se nenachází přízemní trubky, které by mohly překážet při vstupu do garážového stanu. Svislé trubky zvyšují pevnost konstrukce.

 

Celoroční instalace střešní a podlahové konstrukce
Přídavná konstrukce se skládá ze spodního rámu, horních výztuží, horizontálních a vertikálních vzpěr střechy. Toto řešení poskytuje větší nosnost a tuhost konstrukce. To také umožní používat garážové stany za nepříznivých povětrnostních podmínek.

 

Spolehlivost propojení konstrukce
Ve střešní části jsou spojovací konektory spojeny s vodorovnými trubkami o průměru 25 mm, což výrazně zvýšilo spolehlivost konstrukce. Vodorovné trubky jsou připevněny ke spodní části spojovacího konektoru, což zajišťuje větší tuhost konstrukce.

 

Žárově zinkovaná ocel o průměru 50 mm
Použitá ocel je nejvyšší kvality, navíc chráněná proti korozi žárovým zinkováním, které zvyšuje pevnost konstrukčních prvků a zajišťuje mnoho let provozu. Nosné silné ocelové trubky o průměru 50 mm a jsou chráněny před korozí žárovým zinkováním. Stanové konektory mají průměr 54 mm.

 

Výjimečná stabilita díky zvětšeným kotevním patkám o průměru 14 cm
Kotevní patky jsou o průměru 14 cm s kotvícími otvory o průměru 14mm a zvyšují stabilitu stanu a usnadňují instalaci.

 
 
Spolehlivé spojení šroubových prvků
U této konstrukce je spolehlivé spojení trubek se šrouby skrz trubku. Kromě toho jsou nohy zvedající konstrukci spojeny dvojitými šrouby.


Jiné stany se sponami nebo šrouby, které nejsou skrz trubku, neposkytují bezpečnou instalaci!

Odolný strešní plášť: PVC 560 g/m2
 


Použitý střešní plášť garážového stanu je odolný PVC materiál podobný tomu, který se používá na automobilech TIR. Plášť má vysokou hmotnost 560 g/m2, odolnost proti UV záření a teplotám v rozmezí od -40 do +60°C a je 100% voděodolný. Systém řízení vzduchu AIR CONTROL zabraňuje kondenzaci vody uvnitř stanu. Spojení pláště je těsnícím suchým zipem, systémem HERMETIC. Boční stěny mají retenční zástěru.

Vlastnosti pláště

Větší těsnost a odolnost díky hermetickému systému
Přídavný systém suchého zipu zabraňuje úniku tepla a zajišťuje estetický vzhled stanu. Díky němu k sobě stěny dokonale přilnou a vytvoří ucelený celek. Navíc brání vniknutí prachu, dešťovým kapkám a sněhu.

 

Zvýšena ochrana retenční zástěrou
Zvětšená plocha retenční zástěry zvýšila účinnost odvodňování. Tím je zajištěno, že vnitřek stanu je během dešťů suchý.Zabráněno kondenzaci vody systémem Air Control
Dvojité větrací otvory s roletami na obou stranách střechy umožňují řádné větrání uvnitř stanu. Zabraňují vzniku saunového efektu a kondenzace.

  Pouze stany s horními větracími otvory na obou stranách zajišťují dostatečné větrání.  Působivý vzhled s průhlednými okny 
Boční stěny jsou tvořeny silnou plachtou a velkými vitrážemi. Průhledné boční stěny vnitřek garážové stanu prosvětlují. Skvěle se hodí k využití

Výhody našich garážových stanů
Není potřeba povolení – garážový stan si můžete postavit tam, kde se vám to hodí, aniž byste museli chodit vyřizovat cokoliv na stavební úřad.
Modulární konstrukce - délku a výšku garážového stanu můžete kdykoliv změnit.
Rychlé dodání - každý garážový stan bude u vás do 10 dnů.
Snadná a svépomocná montáž – sestavíte podle jednoduchého návodu.
Vysoká upravitelnost - široký výběr bočních stěn: různobarevné, průhledné.
Celoroční pozinkovaná konstrukce - záruka dlouholetého provozu.
Stabilita - pevné spojení konstrukce průchozími šrouby a široké patkové nohy.


Výhody vjezdů pro vozidla u těchto garážových stanů
Dostatečná šírka - pro vjezd automobilů.
Uzavíratelné clony - uchycením k boku.
Srolovatelné a posunovací - vjezdové clony.
Vyšší vjezd než boční stěna - usnadňuje vjezd i vyšším vozidlům.
Plná šířka vjezdu - který lze kompletně rozebrat a získat tak vjezd s plnou šířkou stanu.

Výše jsou zobrazeny garážové stany různých typů a rozměrů.
 
Výhoda tohoto garážového stanu je, že má nový typ otevírání posunutím vstupů do stran. Systém otevírání je tak pohodlný, že jej zvládne používat jedna osoba.
 
U jiných typů garážových stanů musí být celý vstup ručně srolován. K otevření jsou zapotřebí proto minimálně dva lidé. Srolovaná plachta u jiných typů garážové stanů v horní části zabírá místo a může snižovat výšku vstupu.
 
Konstrukce

Hlavní konstrukce je založena na silných ocelových trubkách o průměru 50mm a spojovacích konektorech o průměru 54mm. Trubky konstrukce jsou žárově pozinkované a spolehlivě spojeny díky průchozím šroubům. Díky systému Easy Up & Down snadno změníte výšku stanu.

Halvní části konstrukce
Patky široké 14 cm
Vyztužená střešní a podlahová konstrukce
Vyztužené vstupy na obou stranách


Snadná změna výšky systémem Easy Up & Down
Garážové stany mohou být rychle zvýšeny nebo sníženy díky modulární konstrukci přídavnými díly, která umožňuje zvednout stan o 0,5 m nebo 1 m. Nejnižší možná výška boční stěny je 2 m a nejvyšší je 4 m. Přídavné díly je možné zakoupit samostatně.
   Silnější provedení dalšími výztužemi vstupů
U vchodů ve spodní části konstrukce se nenachází přízemní trubky, které by mohly překážet při vstupu do garážového stanu. Svislé trubky zvyšují pevnost konstrukce.

 

Celoroční instalace střešní a podlahové konstrukce
Přídavná konstrukce se skládá ze spodního rámu, horních výztuží, horizontálních a vertikálních vzpěr střechy. Toto řešení poskytuje větší nosnost a tuhost konstrukce. To také umožní používat garážové stany za nepříznivých povětrnostních podmínek.

 

Spolehlivost propojení konstrukce
Ve střešní části jsou spojovací konektory spojeny s vodorovnými trubkami o průměru 25 mm, což výrazně zvýšilo spolehlivost konstrukce. Vodorovné trubky jsou připevněny ke spodní části spojovacího konektoru, což zajišťuje větší tuhost konstrukce.

 

Žárově zinkovaná ocel o průměru 50 mm
Použitá ocel je nejvyšší kvality, navíc chráněná proti korozi žárovým zinkováním, které zvyšuje pevnost konstrukčních prvků a zajišťuje mnoho let provozu. Nosné silné ocelové trubky o průměru 50 mm a jsou chráněny před korozí žárovým zinkováním. Stanové konektory mají průměr 54 mm.

 

Výjimečná stabilita díky zvětšeným kotevním patkám o průměru 14 cm
Kotevní patky jsou o průměru 14 cm s kotvícími otvory o průměru 14mm a zvyšují stabilitu stanu a usnadňují instalaci.

 
 
Spolehlivé spojení šroubových prvků
U této konstrukce je spolehlivé spojení trubek se šrouby skrz trubku. Kromě toho jsou nohy zvedající konstrukci spojeny dvojitými šrouby.


Jiné stany se sponami nebo šrouby, které nejsou skrz trubku, neposkytují bezpečnou instalaci!

Odolný strešní plášť: PVC 560 g/m2
 


Použitý střešní plášť garážového stanu je odolný PVC materiál podobný tomu, který se používá na automobilech TIR. Plášť má vysokou hmotnost 560 g/m2, odolnost proti UV záření a teplotám v rozmezí od -40 do +60°C a je 100% voděodolný. Systém řízení vzduchu AIR CONTROL zabraňuje kondenzaci vody uvnitř stanu. Spojení pláště je těsnícím suchým zipem, systémem HERMETIC. Boční stěny mají retenční zástěru.

Vlastnosti pláště

Větší těsnost a odolnost díky hermetickému systému
Přídavný systém suchého zipu zabraňuje úniku tepla a zajišťuje estetický vzhled stanu. Díky němu k sobě stěny dokonale přilnou a vytvoří ucelený celek. Navíc brání vniknutí prachu, dešťovým kapkám a sněhu.

 

Zvýšena ochrana retenční zástěrou
Zvětšená plocha retenční zástěry zvýšila účinnost odvodňování. Tím je zajištěno, že vnitřek stanu je během dešťů suchý.Zabráněno kondenzaci vody systémem Air Control
Dvojité větrací otvory s roletami na obou stranách střechy umožňují řádné větrání uvnitř stanu. Zabraňují vzniku saunového efektu a kondenzace.

  Pouze stany s horními větracími otvory na obou stranách zajišťují dostatečné větrání.  Působivý vzhled s průhlednými okny 
Boční stěny jsou tvořeny silnou plachtou a velkými vitrážemi. Průhledné boční stěny vnitřek garážové stanu prosvětlují. Skvěle se hodí k využití

Elegantní stojan na  dříví, který se skvěle hodí do skandinávského stylu. Stojan je vyroben z černé konstrukce z kovaného železa, která dodává celému kusu robustnost a odolnost. Na dvou protilehlých stranách je stojan zpevněn mřížkou, která mu dodává štíhlý a elegantní vzhled. Tato kombinace konstrukce a mřížky vytváří zajímavý kontrast a zároveň umožňuje dobrou ventilaci dřeva.Barva:černáMateriál:kovRozměry:šířka: 34 cmhloubka: 34 cmvýška: 112 cmNosnost:40 kgHmotnost: 5 kgDodáváno v demontu.,Elegantní stojan na  dříví, který se skvěle hodí do skandinávského stylu. Stojan je vyroben z černé konstrukce z kovaného železa, která dodává celému kusu robustnost a odolnost. Na dvou protilehlých stranách je stojan zpevněn mřížkou, která mu dodává štíhlý a elegantní vzhled. Tato kombinace konstrukce a mřížky vytváří zajímavý kontrast a zároveň umožňuje dobrou ventilaci dřeva.Barva:černáMateriál:kovRozměry:šířka: 34 cmhloubka: 34 cmvýška: 112 cmNosnost:40 kgHmotnost: 5 kgDodáváno v demontu.

Elegantní stojan na dříví RODNEY Vám zaručí pořádek kolem krbu. Stojan je vyroben z černé konstrukce z kovaného železa, která dodává celému kusu robustnost a odolnost. Na jeho boku najdete zavěšenou lopatku, smetáček, pohrabáč a kleště. Díky tomu už nebudete hledat jedno nářadí za druhým.Barva:černáMateriál:kovRozměry:šířka: 40 cmhloubka: 34 cmvýška: 74 cmHmotnost: 10 kgDodáváno v demontu.,Elegantní stojan na dříví RODNEY Vám zaručí pořádek kolem krbu. Stojan je vyroben z černé konstrukce z kovaného železa, která dodává celému kusu robustnost a odolnost. Na jeho boku najdete zavěšenou lopatku, smetáček, pohrabáč a kleště. Díky tomu už nebudete hledat jedno nářadí za druhým.Barva:černáMateriál:kovRozměry:šířka: 40 cmhloubka: 34 cmvýška: 74 cmHmotnost: 10 kgDodáváno v demontu.

Koš na dřevo je skvělým pomocníkem, který vám umožní udržet dřevo uklizené a srovnané. Je vyroben z kvalitního materiálu - kovaného železa v černém provedení, které mu dodává elegantní vzhled. Koš je navíc postaven na stabilních nožičkách, což zajišťuje jeho pevnost a stabilitu. Manipulace s košem je snadná díky rukojeti.
Barva:černá 
Materiál:kov
Rozměry:šířka: 42 cmhloubka: 30 cmvýška: 40 cm
Hmotnost:4 kg
Dodáváno v demontu.,Koš na dřevo je skvělým pomocníkem, který vám umožní udržet dřevo uklizené a srovnané. Je vyroben z kvalitního materiálu - kovaného železa v černém provedení, které mu dodává elegantní vzhled. Koš je navíc postaven na stabilních nožičkách, což zajišťuje jeho pevnost a stabilitu. Manipulace s košem je snadná díky rukojeti.
Barva:černá 
Materiál:kov
Rozměry:šířka: 42 cmhloubka: 30 cmvýška: 40 cm
Hmotnost:4 kg
Dodáváno v demontu.

Pokud máte doma krb nebo kamna, určitě oceníte důležitost kvalitního krbového nářadí. Bez něj byste se neobešli, ať už potřebujete upravit pahýl, vyčistit popel nebo udržovat krb a jeho okolí v pořádku. Praktický set krbového nářadí je tu pro vás, aby vám s těmito úkoly pomohl. Set obsahuje čtyři kusy nářadí: smetáček, lopatku, kleště a pohrabáč. Součástí je také stojan na nářadí s praktickou úložnou plochou, který vám umožní mít dřevo a veškeré potřebné nástroje vždy po ruce.
Krbové nářadí je vyrobeno z kovaného železa v tmavě šedé barvě, což mu dodává pevnost a odolnost. Rukojeti nástrojů jsou vyrobeny ze dřeva v přírodní barvě, což zajišťuje pohodlný a bezpečný úchop a manipulaci.
Barva:šedá / hnědá
Materiál:kov / dřevo
Rozměry:šířka: 44,5 cmhloubka: 30 cmvýška: 51,5 cm
Hmotnost:7 kg,Pokud máte doma krb nebo kamna, určitě oceníte důležitost kvalitního krbového nářadí. Bez něj byste se neobešli, ať už potřebujete upravit pahýl, vyčistit popel nebo udržovat krb a jeho okolí v pořádku. Praktický set krbového nářadí je tu pro vás, aby vám s těmito úkoly pomohl. Set obsahuje čtyři kusy nářadí: smetáček, lopatku, kleště a pohrabáč. Součástí je také stojan na nářadí s praktickou úložnou plochou, který vám umožní mít dřevo a veškeré potřebné nástroje vždy po ruce.
Krbové nářadí je vyrobeno z kovaného železa v tmavě šedé barvě, což mu dodává pevnost a odolnost. Rukojeti nástrojů jsou vyrobeny ze dřeva v přírodní barvě, což zajišťuje pohodlný a bezpečný úchop a manipulaci.
Barva:šedá / hnědá
Materiál:kov / dřevo
Rozměry:šířka: 44,5 cmhloubka: 30 cmvýška: 51,5 cm
Hmotnost:7 kg