Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Velice kvalitní a pevný plachtový přístřešek od amerického výrobce. Přístřešek může sloužit k uskladnění zahrádkářských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických potřeb, přístřešky větších rozměrů vytvoří kryté garážové stání pro Váš automobil.
Americká společnost ShelterLogic patří mezi nejrenomovanější výrobce plachtových přístřešků na světových trzích.
Robustní a odolná konstrukce je z ocelových trubek o průměru 35 mm opatřených prémiovou antikorozní úpravou. Patentovaný spojovací systém SHELTERLOCK® 3x STEEL STABILIZERS zvyšuje odolnost konstrukce. Pevná plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného šedozeleného polyethylenu - hmotnost 213 g/m² odolného proti protržení. Plachty se vyznačují vysokou pevností, jsou teplotně stabilní. Samozřejmostí je UV ochrana, kterou je plachta opatřena z obou stran, materiál obsahuje UV blokátory zamezující blednutí plachty. Plachta je ke konstrukci připevněna pomocí upínacích ráčen. Zipem uzavíratelný vstupní otvor. Součástí balení je kotvící sada (4 kotvy do země o délce 38,1 cm).Výrobce - ShelterLogic Corp., USA
Barva: zelenáMateriál: polyethylen / ocelRozměry: šířka: 3 mhloubka: 4,6 mvýška: 2,4 mvýška stěny: 2,1 mHmotnost: 61 kg
Životnost plachty ShelterLogicPlachta je vyrobena z třívrstvého tkaného polyetylenu o hmotnosti 213 g/m². Plachta je odolná proti protržení, vyznačuje se vysokou pevností, je teplotně stabilní. Samozřejmostí je oboustranný 2UV filtr, který chrání plachtu proti škodlivému vlivu slunečního záření, materiál obsahuje UV blokátory zamezující blednutí plachty. Životnost plachty Shelterlogic bývá ve střední Evropě obvykle cca 4 - 5 let, může však být i výrazně delší, ale i výrazně kratší. Vždy nejvíce záleží na vnějších vlivech v místě instalace, jako jsou intenzita slunečního záření (ve velmi slunných oblastech je životnost plachty poněkud kratší než v oblastech s malým nebo průměrným množstvím slunečního svitu), místní povětrnostní podmínky (především rychlost větru), úroveň znečištění ovzduší (exhalace z aut, spaloven, vliv zemědělských a průmyslových objektů, množství prachu ve vzduchu, všeobecná úroveň kyselosti dešťů v dané oblasti, apod.). Všechny tyto negativní vnější vlivy mohou životnost polyethylenové plachty zásadním způsobem zkrátit. Údaje o životnosti platí samozřejmě pouze za předpokladu, že plachta je na přístřešek (garáž) připevněna v souladu s montážním návodem.

Dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 122  x 55 x 19,5 cm / 61 kg

Kvalitní a pevný plachtový přístřešek na auto od renomovaného amerického výrobce. Přístřešek můžete využít i na zastřešení zahradního traktůrku, popřípadě poslouží i jako přístřešek pro letní zahradní posezení.
Robustní a odolná konstrukce z ocelových trubek o průměru 34 mm je opatřena prémiovou povrchovou úpravou - vypalovanou práškovou barvou DuPont™ Premium. Střecha je z třívrstvé polyetylenové plachty od značkového jihokorejského výrobce. Materiál obsahuje UV blokátory zamezující blednutí plachty. Plachta je ke konstrukci pevně uchycena pružnými lanky, nedochází tak k jejímu pohybu ve větru. Plachta nesmí být zatížena sněhem a ledem, aby nedošlo k jejímu vytažení a prověšení. Proto doporučujeme plachtu v zimním období sejmout a uskladnit.Montáž přístřešku je nutno provádět na rovném zpevněném podkladu (nejlépe beton, dlaždice, apod.).Výrobce - ShelterLogic Corp., USABarva: písková / černáMateriál: ocel / polyethylenRozměry: šířka: 270 cmhloubka: 490 cmvýška: 240 cmvýška po střechu: 200 cmplocha: 13,23 m2Hmotnost: 36 kg
Dodáváme jako stavebnici - balík o rozměrech 132 x 37 x 23 cm / 35,5 kg

Náhradní plachta pro garáž SHELTERLOGIC 3,0 x 4,6 m v zelené barvě. Výrobce - ShelterLogic Corp., USABarva: zelenáMateriál: polyethylenRozměry: šířka: 3 mhloubka: 4,6 mHmotnost: 16 kgŽivotnost plachty ShelterLogic:Plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného polyetylenu o hmotnosti 213 g/m². Plachta je odolná proti protržení, vyznačuje se vysokou pevností, je teplotně stabilní. Samozřejmostí je oboustranný 2UV filtr, který chrání plachtu proti škodlivému vlivu slunečního záření, materiál obsahuje UV blokátory zamezující blednutí plachty. Životnost plachty Shelterlogic bývá ve střední Evropě obvykle cca 4 - 5 let, může však být i výrazně delší, ale i výrazně kratší. Vždy nejvíce záleží na vnějších vlivech v místě instalace, jako jsou intenzita slunečního záření (ve velmi slunných oblastech je životnost plachty poněkud kratší než v oblastech s malým nebo průměrným množstvím slunečního svitu), místní povětrnostní podmínky (především rychlost větru), úroveň znečištění ovzduší (exhalace z aut, spaloven, vliv zemědělských a průmyslových objektů, množství prachu ve vzduchu, všeobecná úroveň kyselosti dešťů v dané oblasti, apod.). Všechny tyto negativní vnější vlivy mohou životnost polyethylenové plachty zásadním způsobem zkrátit. Údaje o životnosti platí samozřejmě pouze za předpokladu, že plachta je na přístřešek (garáž) připevněna v souladu s montážním návodem.

Chraňte se před sluníčkem i před deštěm všude, kde potřebujete, s touto stínící plachtou. Je to ideální způsob, jak zastínit nejrůznější venkovní prostory, například zahradu, terasu, hřiště nebo balkon.
Tato plachta proti slunci, vyrobená z oxfordské látky a potažená vrstvou PU, vás ochrání před přímým slunečním světlem a deštěm. Látka je speciálně ošetřena, takže je odolná vůči plísni a UV záření.
Toto zastínění se dá snadno nainstalovat pomocí nerezových upevňovacích ok v každém rohu a přiložených lanek.Barva:béžovácihlovámodrášedohnědá taupeantracitkrémovátmavě zelená
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:oxfordská látka potažená vrstvou PU / ocelRozměry:šířka: 4 mdélka: 4 mdélka PE lana: 1,5 m (4x v balení)Hmotnost:2,8 kg

Zahradní altán Leonardo 4 x 3 m


 


Pohoda, kterou nic nezkazí


Moc dobře víme, že větru ani dešti neporučíme. Jenže co dělat, když plánujete zahradní slavnost nebo si chcete jen tak v klidu a v pohodě posedět venku na zahradě a současně mít jistotu, že vám náladu nezkazí rozmarné počasí? Hravě to vyřeší praktický a prostorný zahradní altán Leonardo, na který je 100% spolehnutí a atmosféra jako na Hawaji zajištěna. Altán má uzavíratelné bočnice se všech stran, které lze uzavírat na suché zipy. Střecha s průchodem proti vzdouvání větrem v kombinaci s pevnou kovovou konstrukcí vás báječně ochrání před sluncem i lehkým deštěm. 

Vše, co potřebujete vědět:-
Rozměr střechy altánu: 4 x 3 metry

-
Rozměr altánu: cca 3,5 x 2,5 metru

-
Výška altánu: 2,7 metru

-
Průměr kovových nosných trubek: 50 mm

-
Materiál střechy a bočnic: Polyester 180g/m2

-
Barva: světle šedá/hnědá

-
Rozměr balení: 217 x 38 x 16 cm

Zahradní altán Leonardo 3 x 3 m


 


Pohoda, kterou nic nezkazí


Moc dobře víme, že větru ani dešti neporučíme. Jenže co dělat, když plánujete zahradní slavnost nebo si chcete jen tak v klidu a v pohodě posedět venku na zahradě a současně mít jistotu, že vám náladu nezkazí rozmarné počasí? Hravě to vyřeší praktický a prostorný zahradní altán Leonardo, na který je 100% spolehnutí a atmosféra jako na Hawaji zajištěna. Altán má uzavíratelné bočnice se všech stran, které lze uzavírat na suché zipy. Střecha s průchodem proti vzdouvání větrem v kombinaci s pevnou kovovou konstrukcí vás báječně ochrání před sluncem i lehkým deštěm. 

Vše, co potřebujete vědět:-
Rozměr střechy altánu: 3 x 3 metry

-
Rozměr altánu: cca 2,5 x 2,5 metru

-
Výška altánu: 2,7 metru

-
Průměr kovových nosných trubek: 50 mm

-
Materiál střechy a bočnic: Polyester 180g/m2

-
Barva: světle šedá/hnědá

-
Rozměr balení: 217 x 38 x 16 cm

Nůžkový stan 3 x 6 m s bočnicemi bílá


 


Robustní nůžkový stan se spoustou doplňků za výhodnou cenu. Vysoce kvalitní čtyřhranný ocelový rám je chráněn proti korozi a díky praktickému nůžkovému mechanismu je možné jej bez použití nářadí okamžitě postavit. Střešní plachta je z vysoce kvalitního polyesteru potaženého PVC o hmotnosti přibližně 300 g / m². Všechny švy střešní plachty jsou oblepené páskou. Díky tomu je tento altán 100% voděodolný. Výšku stanu lze nastavit do 3 poloh.


 

Lehká montáž
- Snadná montáž díky nůžkovému mechanismu

- Bez nutnosti použití nářadí

- Jednoduše skladovatelný a transportovatelný - složený zabere minimum místa

- Přepravní taška je součástí v balení
 

Konstrukce
- Konstrukce z vysoce kvalitní oceli s ochranným práškovým nástřikem v bílé barvě.

- Stabilní čtvercový profil nohou cca 30 x 30 mm

- Tloušťka stěny konstrukce: přibližně 1 mm

- Uprostřed střechy robustní sloupek pro optimální napnutí a upevnění střešní plachty

- Není nutné demontovat střechu

- Výškově nastavitelný ve 3 polohách - průchozí výška od cca 185 do 205 cm

- Upevnění k zemi pomocí kolíků a provazů - vše obsaženo v balení
 

Střecha
- Vysoce odolný polyester potažený PVC - snadno se udržuje a má optimální ochranou proti povětrnostním vlivům

- Střešní plachta vyrobená z vysoce pevného polyesteru o hmotnosti 300 g / m² s přídavným nátěrem z PVC

- 100% vodotěsný (všechny švy jsou podlepené)

- Kontaktní body mezi rámem a plachtou mají vyztužené plochy pro ochranu proti prodření

- Vodoodpudivý materiál

- Vysoká ochrana proti UV záření

- Snadné čištění: polyester odpuzuje nečistoty
 

4 bočnice
- Boční plachty jsou vyrobené z polyesteru o hmotnosti přibližně 200 g / m²

- 1 bočnice s dvojitými okny

- 1 bočnice bez oken 

- 1 bočnice s oknem a vchodem, rozděleno na 2 poloviny

- Bočnice lze spojit k sobě pomocí zipů

- Upevnění pomocí suchých zipů k rámu

- Velká okna zajišťují světlý interiér

- Vstup lze rychle otevřít pomocí zipu

- Vodoodpudivý materiál

- Vysoká ochrana proti UV záření

- Snadné čištění: polyester odpuzující nečistoty
 

Rozměry
- Boční výška: cca 200 - 220 cm

- Výška ke hřebenu střechy: cca 300 - 320 cm

- Vstupní výška: cca 185 - 205 cm

- Šířka: 300 x 600 cm

Nůžkový stan 3 x 6 m s bočnicemi zelená


 


Robustní nůžkový stan se spoustou doplňků za výhodnou cenu. Vysoce kvalitní čtyřhranný ocelový rám je chráněn proti korozi a díky praktickému nůžkovému mechanismu je možné jej bez použití nářadí okamžitě postavit. Střešní plachta je z vysoce kvalitního polyesteru potaženého PVC o hmotnosti přibližně 300 g / m². Všechny švy střešní plachty jsou oblepené páskou. Díky tomu je tento altán 100% voděodolný. Výšku stanu lze nastavit do 3 poloh.


 

Lehká montáž
- Snadná montáž díky nůžkovému mechanismu

- Bez nutnosti použití nářadí

- Jednoduše skladovatelný a transportovatelný - složený zabere minimum místa

- Přepravní taška je součástí v balení
 

Konstrukce
- Konstrukce z vysoce kvalitní oceli s ochranným práškovým nástřikem v bílé barvě.

- Stabilní čtvercový profil nohou cca 30 x 30 mm

- Tloušťka stěny konstrukce: přibližně 1 mm

- Uprostřed střechy robustní sloupek pro optimální napnutí a upevnění střešní plachty

- Není nutné demontovat střechu

- Výškově nastavitelný ve 3 polohách - průchozí výška od cca 185 do 205 cm

- Upevnění k zemi pomocí kolíků a provazů - vše obsaženo v balení
 

Střecha
- Vysoce odolný polyester potažený PVC - snadno se udržuje a má optimální ochranou proti povětrnostním vlivům

- Střešní plachta vyrobená z vysoce pevného polyesteru o hmotnosti 300 g / m² s přídavným nátěrem z PVC

- 100% vodotěsný (všechny švy jsou podlepené)

- Kontaktní body mezi rámem a plachtou mají vyztužené plochy pro ochranu proti prodření

- Vodoodpudivý materiál

- Vysoká ochrana proti UV záření

- Snadné čištění: polyester odpuzuje nečistoty
 

4 bočnice
- Boční plachty jsou vyrobené z polyesteru o hmotnosti přibližně 200 g / m²

- 1 bočnice s dvojitými okny

- 1 bočnice bez oken 

- 1 bočnice s oknem a vchodem, rozděleno na 2 poloviny

- Bočnice lze spojit k sobě pomocí zipů

- Upevnění pomocí suchých zipů k rámu

- Velká okna zajišťují světlý interiér

- Vstup lze rychle otevřít pomocí zipu

- Vodoodpudivý materiál

- Vysoká ochrana proti UV záření

- Snadné čištění: polyester odpuzující nečistoty
 

Rozměry
- Boční výška: cca 200 - 220 cm

- Výška ke hřebenu střechy: cca 300 - 320 cm

- Vstupní výška: cca 185 - 205 cm

- Šířka: 300 x 600 cm

Pokud nenajdete skladovou halu dle Vašich požadavků a rozměrů, zašlete nám rychlý dotaz. Náš specialista Vám pomůže s výběrem a obratem Vám zašleme cenovou nabídku. 
Bezpečné skladování výrobků a zboží

Rychle vytvoříte potřebné sklady nebo výrobní haly
Jako dočasné zastřešení nákladních vozidel, lodí, strojů, automobilů nebo motocyklů
Ideální pro skladování v zemědělství a lesnictví
Atraktivní prodejní nebo výstavní haly, například na veletrzích
Zastřešení a ochrana velkých základů a stavenišť
Atraktivní alternativa z hlediska hospodárnosti a designu


Pocit důvěry díky stabilitě a bezpečnosti

Ocelový, pozinkovaný, zaoblený obdélníkový profil, rozměry: cca 70 x 43 mm
Rozpětí každých 120 cm
Diagonální podpěry na všech bočních rohových prvcích
Bezpečně připevněte k zemi pomocí kolíků a upevňovacích prostředků, které jsou součástí sady


PVC plachta o hmotnosti 620g / m2

Všechny plachty jsou vyrobeny z PVC o gramáži 620 g / m2
UV odolná a vodotěsná
Třída B1 nehořlavý PVC materiál
Vodotěsnost díky svařovaným švům vytvořeným v procesu tepelného zpracování materiálu při vysoké teplotě
Střešní plachta se skládá z jednoho kusu, což je důležité kritérium pro extra pevnost
V případě potřeby je možné vynechat instalaci části nebo celé fasády stanu
Fasádní stěny se vstupem vybavené ventilačními otvory a odolnými systémy zapínání na zip
Vstupní brány: ruční systém na suché zipy.

Kupujete PVC ohnivzdorný materiál, který má certifikát v souladu s:

PL - EN 13501-1
D - DIN 4102 - B1 / B2
F - M1 / ​​M2
DK, S, N - SIS 650082
A - EN 13501-1
CH - BKZ 5.2

Barva:šedáMateriál:vyztužená pozinkovaná ocelová konstrukceohnivzdorná plachta z PVC materiálu 620 g / m2Rozměry:základna: 8 x 20 m = 160 m2výška stran: 4 mvýška: 5 mvelká vstupní brána: 4 x 4,6 mDodáváno v demontu.

NÁHRADNÍ PLACHTA NA PŘÍSTŘEŠEK
Plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného polyetylenu o hmotnosti 156 g/m². Plachta je odolná proti protržení, vyznačuje se vysokou pevností, je teplotně stabilní. Samozřejmostí je oboustranný 2UV filtr, který chrání plachtu proti škodlivému vlivu slunečního záření, materiál obsahuje UV blokátory zamezující blednutí plachty. Životnost plachty Shelterlogic bývá ve střední Evropě obvykle cca 4 - 5 let, může však být i výrazně delší, ale i výrazně kratší. Vždy nejvíce záleží na vnějších vlivech v místě instalace, jako jsou intenzita slunečního záření (ve velmi slunných oblastech je životnost plachty poněkud kratší než v oblastech s malým nebo průměrným množstvím slunečního svitu), místní povětrnostní podmínky (především rychlost větru), úroveň znečištění ovzduší (exhalace z aut, spaloven, vliv zemědělských a průmyslových objektů, množství prachu ve vzduchu, všeobecná úroveň kyselosti dešťů v dané oblasti, apod.). Všechny tyto negativní vnější vlivy mohou životnost polyethylenové plachty zásadním způsobem zkrátit. Údaje o životnosti platí samozřejmě pouze za předpokladu, že plachta je na přístřešek (garáž) připevněna v souladu s montážním návodem.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva: pískováMateriál: polyetylenRozměry: šířka: 270 cmhloubka: 490 cmHmotnost: 2,5 kg

MONTÁŽ
Náhradní plachta je připravena k okamžitému použití.