Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Ochranná síťka proti hmyzu. Upevnění síťky na suchý zip umožňuje snadnou montáž i demontáž. Po odlepení neponechává žádné stopy. Síťka je použitelná pro všechny druhy oken a dveří.

Síťka proti hmyzu o rozměru 150 x 130 cm v bílé barvě. Síť se upevňuje na očištěný okenní rám ( nejlépe líhem ), přilepíme pásku k rámu okna a ponecháme asi 2 hodiny zatuhnout. Poté připevníme síťku k okennímu rámu. V případě potřeby přesahující části síťky ořízneme.

Síťka proti hmyzu o rozměru 150 x 180 cm v bílé barvě. Síť se upevňuje na očištěný okenní rám ( nejlépe líhem ), přilepíme pásku k rámu okna a ponecháme asi 2 hodiny zatuhnout. Poté připevníme síťku k okennímu rámu. V případě potřeby přesahující části síťky ořízneme.

Vhodné pro pěstování popínavé zeleniny jako jsou okurky, rajčata, fazole, hrách a také pro popínavé rostliny jako je klematis nebo břečťan.

Díky svým vlastnostem nachází uplatnění především v zemědělství, lesnictví, zahradnictví a v různých řemeslných oborech.

Své uplatnění nachází v zemědělství, lesnictví, zahradnictví a v nejrůznějších řemeslných oborech. Vyroben z čistě přírodního a ekologického materiálu, který nezatěžuje životní prostředí.

Plastový úvazek stromu.

Zelená kašírovaná nepromokavá plachta o rozměrech 4x5m.

Černá netkaná textilie o rozměru 5 x 3,2m.

Bíločerná mulčovací textilie KOMBITEX o rozměrech 1,6x3,5m.