Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Sada zahradního nářadí GARDEN PINK 10Praktická 10dílná sada zahradního nářadí GARDEN PINK pro každého zahrádkáře. Snadný přenos nářadí v brašně s kapsami a vodotěsným vnitřkem, který poslouží i jako kýbl na vodu, hlínu, odpad ze záhonu nebo cokoli dalšího. Součástí sady jsou také zahradní rukavice a čtyři plastové „drápy“, se kterými je možné snadno vydloubnout plevel z hlíny nebo vyhrabat důlek v záhonu. „Drápy“ chrání vaše nehty a prsty před poraněním o ostré kamínky a jiné ostré a tvrdé předměty v hlíně.Obsah sady:Textilní brašna s kapsami a vodotěsným vnitřkem - materiál: oxfordská látkaPracovní rukavice - velikost: 10“/XL - materiál: PE + polomáčené v latexuPlastové „drápy“ Skládací pilka na větve - délka zavřené pilky: 230 mm - délka rozevřené pilky: 400 mm - materiál: stainless steel (nerez. ocel)Zahradní nůžky - délka nůžek: 200 mm - max rozevření čelistí: 45 mm - materiál: stainless steel (nerez. ocel)Zahradní lopatka - délka: 360 mm - materiál: stainless steel (nerez. ocel)Kultivátor se třemi hroty - délka: 280 mm - materiál: stainless steel (nerez. ocel)Malé hrabičky - délka: 175 mm - materiál: hliníkMalý rýč - délka: 200 mm - materiál: hliníkMalá lopatka - délka: 200 mm - materiál: hliníkNůž ulamovací - délka nože: 160 mm10 náhradních břitů do nože - délka břitu: 105 mm - šířka břitu: 18 mmDoporučení k plastovým drápům:Plastové drápy jsou dodávány odděleně, každý uživatel si je tak může upevnit na rukavici své preference (pravou nebo levou). Doporučujeme drápy nalepit na rukavici na nedominantní ruku, kterou poté budete rýt do hlíny. Pro nalepení doporučujeme do každého drápu vlepit čtvereček oboustranné lepící pásky nebo kápnou kapku lepidla, poté drápy nasadit na prsty rukavice a nechat zaschnout.

Podmiska KL-H 12,5cm glazovaná modráRodinná firma NDT byla založena manželi Jansenovými, po kterých pokračují jejich děti s vedením firmy se stejnou myšlenkou pro kvalitu a zároveň s novými poznatky. Dnes se značka NDT řadí k mezinárodním a nabízí kvalitní venkovní keramické květináče a podmisky v jedinečném designu. S keramikou od NDT je snadné sjednotit venkovní prostor a vytvořit tak krásný celek.

Keramická podniska o průměru 12,5cm.

Květináč The Old Radio 174 CZK  -38% 
Květináč má otvory pro odtok vody.

Sekundární obrázek je pouze ilustrativní, rostlina není součástí balení.

Květináčé nemáji otvory pro odtok vody.Výrobky mají úpravu se starožitným vzhledem.Obrázky jsou pouze ilustrativní, rostliny nejsou součástí balení.

Obrázek je pouze ilustrativní, nářadí nejsou součástí balení. Délka nastavitelného popruhu: 60-120 cm.

Výrobek má 2 dveře a 1 zásuvku.

Dlouhodobá péče o trávník až na 3 měsíce. Zdravější a silnější trávník odolávající zimnímu počasí pro rychlejší start na jaře a lepší odolnost proti mechu a plevelům. Vysoký obsah draslíku posiluje buněčnou strukturu trávníku a zvyšuje jeho odolnost. Sytě zelené vybarvení trávníku díky přídavku hořčíku a železa.

Sada 2 žardiniéry Garden 379 CZK  -39% 
Výrobek má 2 dveře a 1 zásuvku.