Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Keter Eco 320 l 698 CZK  -33% 
Kompostér Keter Eco 320 L černý


 


Přemýšlíte nad uchováním organického odpadu a jeho efektivním využitím pro vaši zahradu? Pak je pro vás ideální Keter Eco Composter o kapacitě 320 litrů. Speciální tvar a ventilační otvory kompostéru zajistí správnou cirkulaci vzduchu a výrazně tak urychlí biologický rozklad. Není tedy nutné kompost neustále promíchávat kvůli přísunu kyslíku, což vám ušetří mnoho času a starostí. Toto důmyslné konstrukční řešení navíc zabraní tento vytváření typického zápachu, který umí být nepříjemný. Umístění kompostéru na slunci pak ještě více uspíší celý proces dekompozice.


Tip: vstupní materiál pro kompostování musí obsahovat organické látky pro výživu mikroorganismů, jako jsou půdní bakterie, houby, červy či žížaly. Obsah uhlíku a dusíku tak musí přibližně odpovídat poměru 30 : 1 a vlhkost materiálu je vhodné udržovat od 50 až do 60 %. Hrubší suroviny je před kompostováním vhodné podrtit na malé části.


Odnímatelná dolní dvířka umožňují snadné odebírání zralého kompostu a navíc se dají používat i jako sběrač listů. Velice praktické je automatické otvírání poklopu pružinami po zmáčknutí oranžového držadla, které se hodí při plnění i odebírání kompostu, když zrovna máte plné ruce. Na tomto kompostéru oceníte také jeho velice pěkný a vkusný design, který se hodí na jakoukoliv zahradu. Zámečky plastových dílů výrazně ulehčují montáž, kterou zvládne opravdu každý a to bez použití nářadí. Kompostér je vyrobený z polypropylenu, který vyniká velmi dobrou chemickou a mechanickou odolností, takže vám bude fungovat spolehlivě a po dlouhou dobu.


 

Hlavní přednosti
- Keter Eco Composter o kapacitě 320 litrů nabízí efektivní uchování a budoucí využití organického odpadu

- Speciální tvar a ventilační otvory kompostéru zajistí efektivní cirkulaci vzduchu a rapidně urychlí dekompozici vloženého materiálu

- Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení kompostér zabraní vytváření nepříjemného zápachu - 28 ventilačních otvorů

- Odnímatelná dolní dvířka umožňují snadné odebírání zralého kompostu a navíc se dají použít jako sběrač listů

- Automatické otvírání poklopu pružinami po zmáčknutí oranžového držadla maximálně usnadní práci

- Kompostér má velice pěkný a vkusný design, který se skvěle hodí na jakoukoliv zahradu

- Je vyrobený z polypropylenu, který vyniká chemickou a mechanickou odolností = vysoká spolehlivost a dlouhá životnost
 

Specifikace
- Značka: Keter

- Model: Eco Composter 320L

- Určení: kompostér
 

Kapacita, plnění a odebírání
- Objem: 320 l

- Počet plnicích otvorů: 1

- Počet vybíracích otvorů: 4

- Automatické otvírání poklopu: Ano

- Odnímatelná dolní dvířka: Ano
 

Cirkulace
- Počet cirkulačních otvorů: 28
 

Fyzické vlastnosti
- Integrovaný sběrač listů: Ano

- Materiál: polypropylen (PP)

- Barva: černá

- Čistá hmotnost: 4,9 kg

- Rozměry (Š x V x H): 65 x 75 x 65 cm

- Hmotnost: 5,9 kg

- Rozměry balení (Š x V x H): 52 x 76 x 66 cm

Kombinovaný křovinořez a strunová sekačka (strunovka či vyžínač) 2v1, benzínový pohon, v sadě s popruhem a přísušenstvím – HotecheBenzínový motor s příkonem 1250 W vyvine až 8500 otáček za minutu. Nádrž má objem 1200 ml. Palivo se ředí v poměru olej/benzín 1:25.Průměr sečné plochy činí 415 mm pro strunové sekání a 255 mm pro žací kotouč. Poloautomatické odvíjení struny Vám umožní posunout délku struny přímo za chodu. Stačí pouze klepnout sekací hlavou o trávník. Pro usnadnění práce zajisté oceníte ramenní popruh, který pomůže rozložit váhu křovinořezu na celé tělo. Samozřejmostí je podložka na stehno.Řídítkové rukojeti jsou obloukového tvaru s rukojeťmi z plastu a gumy. Rukojeť je osazena bezpečnostní pojistkou proti náhodnému zapnutí a vypínačem pro vypnutí/zapnutí.Součástí balení je trojzubec na křovinořez, strunová hlava, ramenní popruh s podložkou na stehno a nářadí pro výměnu žací hlavy. Technické parametry:- příkon: 1250 W- výkon motoru (kW/min-1): 1,25/6500- otáčky bez zatížení: 8500 ot./min- délka křovinořezu: 181 cm- palivo: benzín- objem nádrže: 1200 ml- průměr sečné plochy pro křovinořez: 255 mm- průměr sečné plochy pro strunovku: 415 mm- rotace sekací hlavy: proti směru hodinových ručiček- poměr ředění olej/benzín: 1:25- dvoustrunný žací systém- řídítková/oblouková rukojeť- poloautomatické odvíjení struny- hmotnost: 8500 g Obsah balení:- multifunkční křovinořez 1250 W- 3ramenný kotouč na křovinořez 255 mm- strunová hlava na křovinořez- ramenní popruh s podložkou na stehno- nářadí pro výměnu sečné hlavy

Náhradní odolná strunová hlava pro křovinořezy a strunové sekačky, levotočivý závit M10 x 1,25.Velkou výhodou této hlavice je to, že při vkládání nové struny nemusíte tuto hlavu rozebírat, stačí natočit otvory proti sobě, kdy jde prostrčit struny skrz hlavu a jen točit hlavicí, tím dostanete strunu do hlavy bez jakéhokoliv rozebírání.Doplnění struny je velice jednoduché a rychlé. Technické parametry:- závit: M10 x 1,25 (levotočivý) - struna: 2,4 mm x 4,5 m. - výměna struny bez rozebírání.

Keramický obal na orchidej.

Květináč The Old Radio 178 CZK  -38% 
Květináč má otvory pro odtok vody.

Sekundární obrázek je pouze ilustrativní, rostlina není součástí balení.

Květináčé nemáji otvory pro odtok vody.Výrobky mají úpravu se starožitným vzhledem.Obrázky jsou pouze ilustrativní, rostliny nejsou součástí balení.

Obrázek je pouze ilustrativní, nářadí nejsou součástí balení. Délka nastavitelného popruhu: 60-120 cm.

Výrobek má 2 dveře a 1 zásuvku.

Sada 2 žardiniéry Garden 388 CZK  -39% 
Výrobek má 2 dveře a 1 zásuvku.