Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Designový plastový oranžový rozprašovač s černou rozprašovací částí o objemu 750ml. Používá se k rosení, k hnojení postřikem na list a také k aplikaci chemických postřiků. Použít se dá, jak v interiéru, tak v exteriéru.

Designový plastový antracitový rozprašovač s černou rozprašovací částí o objemu 750ml. Používá se k rosení, k hnojení postřikem na list a také k aplikaci chemických postřiků. Použít se dá, jak v interiéru, tak v exteriéru.

Designový plastový béžový rozprašovač s černou rozprašovací částí o objemu 750ml. Používá se k rosení, k hnojení postřikem na list a také k aplikaci chemických postřiků. Použít se dá, jak v interiéru, tak v exteriéru.

Ruční postřikovač o objemu 0,5l.

Můžete si vybrat ze tří barevných provedení. Do poznámky v objednávce napište, o jakou barvu máte zájem. Cena je uvedena za 1ks. O dostupnosti vybrané varianty budete informováni.

Sada náhradních dílů k postřikovačům Rosy obsahuje náhradní trysky, těsnění, ocelové závlačky a popruh k přenášení postřikovače.

Postřikovací nástavec k postřikovači dlouhý 40 cm a široký 3 cm.

Teleskopický nástavec na postřikovače lze prodloužit ze 70 na 110 cm, lze tak dosáhnout do výšek. Tryska je nastavitelná pro rovný střik či 60° střik. Nástavec je vybaven pistolí a manometrem.

Bateriový postřikovač o objemu 1l, délka hadice 1,3m.

Ruční plastový rozprašovač. Je ideální na dezinfekční prostředky. Objem: 500 ml.