Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Podmiska KL-H 12,5cm glazovaná modráRodinná firma NDT byla založena manželi Jansenovými, po kterých pokračují jejich děti s vedením firmy se stejnou myšlenkou pro kvalitu a zároveň s novými poznatky. Dnes se značka NDT řadí k mezinárodním a nabízí kvalitní venkovní keramické květináče a podmisky v jedinečném designu. S keramikou od NDT je snadné sjednotit venkovní prostor a vytvořit tak krásný celek.

Podmiska KL-I 31cm glazovaná krémová

Podmiska KL-I 37cm glazovaná krémováRodinná firma NDT byla založena manželi Jansenovými, po kterých pokračují jejich děti s vedením firmy se stejnou myšlenkou pro kvalitu a zároveň s novými poznatky. Dnes se značka NDT řadí k mezinárodním a nabízí kvalitní venkovní keramické květináče a podmisky v jedinečném designu. S keramikou od NDT je snadné sjednotit venkovní prostor a vytvořit tak krásný celek.

Podmiska KL-S 24cm natur 348 CZK  -7% 
Keramická podmiska natur.

Podmiska KL-S 31cm natur 448 CZK  -15% 
Podmiska KL-S 31cm naturRodinná firma NDT byla založena manželi Jansenovými, po kterých pokračují jejich děti s vedením firmy se stejnou myšlenkou pro kvalitu a zároveň s novými poznatky. Dnes se značka NDT řadí k mezinárodním a nabízí kvalitní venkovní keramické květináče a podmisky v jedinečném designu. S keramikou od NDT je snadné sjednotit venkovní prostor a vytvořit tak krásný celek.

Keramická podniska o průměru 12,5cm.

Podmiska KL-S 37cm natur 848 CZK  -8% 
Podmiska KL-S 37cm naturRodinná firma NDT byla založena manželi Jansenovými, po kterých pokračují jejich děti s vedením firmy se stejnou myšlenkou pro kvalitu a zároveň s novými poznatky. Dnes se značka NDT řadí k mezinárodním a nabízí kvalitní venkovní keramické květináče a podmisky v jedinečném designu. S keramikou od NDT je snadné sjednotit venkovní prostor a vytvořit tak krásný celek.

Výrobek má úpravu se starožitným vzhledem a efektem puklin.Vhodné pro Sada 3 květináčů Popal.

Podmiska je vhodná pro truhlík CASSETTONE TERA, Délka: 95 cm, výška: 6,5 cm, hloubka: 37 cm.

Plastová podmiska pro truhlík ATHINA.