Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Oblíbené muškáty v okenních truhlících jsou jedny z nejnáročnějších balkonových květin, co se spotřeby živin týče. Proto se v jejich případě bez přihnojování neobejdeme. Do stejně náročné skupiny balkonových květin řadíme ještě petúnie, begonie, verbeny a fuchsie nebo bidens. Pro všechny tyto druhy květin doporučujeme používat Hnojivo kapalné prop balkón ZC 1 l. Přihnojování 1x za 2 týdny po celé vegetační období.
Složení: N-P-K = 7-4–5.

Víte, že pokud jsou rostliny dobře živeny, dá se tím předejít mnoha škodám způsobeným sajícími škůdci? Proto už neváhejte anio vteřinu a dopřejte vašim rostlinám Hnojivé tyčinky s dvojí funkcí: VÝŽIVA + OCHRANA. Unikátní látka v receptuře omezuje výskyt savých škůdců a udržuje tak počet škůdců pod prahem škodlivosti. Vhodný pro všechny druhy rostlin (kvetoucí i nekvetoucí), bylin, ovoce a zeleniny. Působí spolehlivě až 3 měsíce.

Víte, že existuje nová a přírodní cesta v pěstování balkónových a truhlíkových květin? Tyto rostliny potřebují zvláštní péči, aby vydatně a dlouho kvetly. Základem přípravku Symbivit Muškát je přátelský vztah mezi půdními houbami a rostlinou, odborně nazývaným mykorhiza. Vytvořená mykorhiza umožňuje lepší příjem vody i živin a jejich efektivnější dodání rostlinám. Vaše balkónovky budou mít vyšší počet květů, prodlouží se doba jejich kvetení. Jejich květy a listy budou mít sytější barvu. Dojde zároveň ke zvýšení odolnosti rostlin vůči stresu a k výražně snížené potřebě zálivky a hnojení. Je vhodný pro muškáty, verbeny, petúnie, fuchsie, lobelky, okrasné popínavé rostliny a další kvetoucí rostliny. Vyzkoušejte Symbivit s mykorhizou a dopřejete rostlinám sílu, zdraví a krásu pomocí samotné přírody. Přípravek je granulovaný.

Kapalné listové hnojivo s vysokým obsahem síry a dusíku, které zvyšuje odolnost rostlin k chorobám. Dále se používá při akutním nedostatku síry a molybdenu. Sirnatý postřik pro použití v košťálové zelenině, cibuli, česneku, špenátu, salátu, obilí, aj. Toto složení je obzvláště důležité pro syntézu proteinů, neboť síra i dusík jsou obsaženy v aminokyselinách jako je methionin a cystein. Síra a dusík jsou známy svým synegickým účinkem na metabolismus rostlin. Síra je také zapojena v odolnosti rostlin vůči chorobám.

Wuxal super je základní kapalné listové hnojivo s nízkým obsahem chloru pro použití v polních plodinách, chmelu, zelinářství, ovocných dřevinách, vinné révě a ve školkách. Veškeré stopové živiny jsou v chelátové vazbě a jsou proto rostlinami dobře přijímány. Wuxal super je fyzikálně a chemicky mísitelný s fungicidy a insekticidy běžně se nacházející na trhu.

Substral Osmocote 2v1 je profesionální hnojivo vhodné pro všechny domovní i zahradní rostliny: květiny, byliny, ovocné stromky a keře, zeleninu i jehličnany. Osmocote je hnojivo s postupným uvolňováním živin, které po jediné aplikaci zajistí každodenní výživu rostlin v malých a "dobře stravitelných"dávkách po celé vegetační období. Živiny se z granulí uvolňují do půdy jen v závislosti na vlhkosti a teplotě půdy po dobu až 6-ti měsíců.

Hořká sůl 2,5kg 160 CZK  -11% 
Vysoký obsah hořčíku – okamžitě přijatelný pro rostliny, zvyšuje tvorbu chlorofylu (zeleného barviva) vhodné na rychlé odstranění skrytého i zjevného nedostatku hořčíku nedostatek hořčíku se projevuje hnědnutím a zvýšeným opadáváním jehličí nebo žloutnutím listů

Rajčátku přímo z vaší zahrádky se žádné rajče nevyrovná! Pokud chcete svá rajčata navíc pěstovat ekologicky, pak je vhodné podpořit jejich výživu a odolnost místo chemických hnojiv čistě přírodním prostředkem. Symbivit pro rajčata a papriky je certifikován pro použití v ekologickém zemědělství. Jedná se o jedinečný způsob ošetření vaší zeleniny. Vytvořená mykorhiza umožňuje lepší a dlouhodobý příjem vody a živin a jejich efektivnější dodání rostlinám především v období zrání plodů. Symbivit pro rajčata a papriky má zvýšený obsah látek s antioxidačním účinkem. Zlepšuje výživu, růst a zdravotní stav zeleniny, zvyšuje jejich výnosnost i odolnost a zlepšuje jejich chuťové vlastnosti. Je vhodný do volné půdy i skleníku. Se Symbivitem můžete svá rajčata a papriky pěstovat zcela přírodně. Přípravek je granulovaný.

Hnojivo podzimní jehličnany 5kg

COMPO Hnojivo pro konifery s dlouhodobým účinkem je vysoce kvalitní speciální hnojivo pro konifery, jedle, bobkovišně, túje a další stálezelené rostliny. Chrání před hnědnutím jehličí díky extra přídavku hořčíku a stopových živin a zajišťuje silné, sytě zelené a zdravé rostliny a podporuje jejich regenerační schopnosti. Má velmi dobrý okamžitý a 6 měsíců trvající dlouhodobý účinek – pouze jedno hnojení za sezónu. Chrání životní prostředí: aktuálním potřebám přizpůsobené uvolňování živin bez nebezpečí přehnojení nebo nedostatečného hnojení, snížené vyplavování dusičnanů, vyšší odolnost vůči suchu, snížený obsah fosfátů.