Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Vyjídají místo vás vaši spižírnu mravenci? Jsou doslova všude, kam se podíváte a vy toho už máte dost? Stále hledáte, bohužel bez valného úspěchu přípravek, který je ten pravý a opravdu účinný? Pak jste ještě možná neslyšeli o přípravku Loxiran S proti mravencům 100 g. Na našem trhu je stále oblíbenější a populárnější. Svou oblibu si získal díky své snadné aplikaci ve formě jemného poprašku nebo postřiku. Postačí zasáhnout na těch místech, kde se mravenci vyskytují, čímž zničíte jejich mravenčí spojnice a tito malí škůdci s velkou žravostí už vás nepřipraví ani o obsah vaší spižírny, ani o klidný spánek.

Je večer, tma zahaluje pomalu ale jistě vaši zahradu, vlhká zákoutí v ní se plní oranžovými a černými škůdci, kteří se rozlézají do okolí. Scéna jako z hororu? Nikoli, jedná se o běžný pohled do kterékoli podvečerní zahrady, kde večerní rosy anebo vláhy po dešti vyyužívají slimáci k tomu, aby se pustili do vaší úrody. Nedovolte jim to a jejich útok na vaši úrodu včas zastavte účinným prostředkem Ferramol proti slimákům. Účinné složky železa a fosforu obsažené v tomto přípravku a běžně se vyskytující i v přírodě, zbaví vaši zahradu těchto nemilosrdných požíračů úrody ekologicky a tudíž šetrně k životnímu prostředí. Přípravek Ferramol je k dostání ve formě granulí, které jsou odolné vůči vlhkosti i dešti, jejich účinnost je tedy nenarušená a dlouhodobá. Jakmile slimáci nebo ostatní plži pozřou přípravek, stáhnou se do děr a jiných úkrytů, kde hynou.

Stejně jako ženy, které se chtějí líbit a usilují o hebké lesklé vlasy, tak i rostliny chtějí zapůsobit leskem svých zajímavých listů. Dopřejte tuto radost sobě i jim a pořiďte vašim květinám Floria lesk na listy spray 400 ml. Díky snadné aplikaci docílíte dokonalého výsledku, a to dlouhodobě. Navíc díky tomuto lesku ochráníte vaše pokojové rostliny i vůči škůdcům. Dokonalá ochrana a maximální lesk, to jsou dva důvody, proč zakoupit tento snadno aplikovatelný výrobek za skvělou cenu. Tento víceúčelový přípravek vás také zcela jistě osloví díky úspoře času, neboť již nebudete muset z listů rostlin odstraňovat prach a ani je zbavovat případnýách škůdců.

Už je to tu zase! Nové výhony obalené mšicemi, kolem poletující molice, říkáte si, kdy už se konečně té malé havěti zbavíte vy i vaše rostliny! Nejste milovníky chemických přípravků a ctíte ekologické zásady? Pak je tu přímo pro vás a vaše rostlinstvo koncentrát na bázi přírodních látek s insekticidními účinky NATURA Rock Effect 100 ml. Insekticid účinkující na mšice, molice, třásněnky, svilušky, červce - puklice - včetně stádií, která přezimují a na korovnici. Kontaktní účinek s protipožerovým efektem (rostliny škůdcům nechutnají). Velmi dobře účinkuje na americké padlí na angreštu a rybízu.
Vhodný pro papriky, rajčata, okurky, tykve, bob, jádroviny, peckoviny, okrasné rostliny, bylinky, angrešt, rybíz, vinnou révu, jehličnaté dřeviny a chmel.
Přípravek neškodí užitečným organismům, je tedy vhodný pro ekologické zemědělství.
Aplikace postřikem, dávka 100 ml se ředí ve 3,3 – 10 l vody.

Také vás v letošní sezoně překvapil velký výskyt mravenců. Počasí jim zřejmě přálo víc než nám, lidem, a tak ted zjišťujeme, jak se mravenců co nejrychleji a co nejúčinněji zbavit. Substral na mravence 100 g vás mravenců zbaví, dokonce i jejich zárodečných hnízd. Je to účinný přípravek, který vyřeší vše za vás. Stačí jen dát návnadu mravencům podle návodu a dlouhodobý efekt máte zajištěn. Rozlučte se s mravenci jednou provždy. Substral je proti nim účinnou zbraní. Už nikdy více cukřenka nebo med s mravenci! V domácnosti jsou totiž mravenci ještě obtížnějším hmyzem, než kdekoli v exteriéru.

Mnoho pěstitelů pokojových rostlin se často diví, proč se jejich rostlinám nedaří dobře a hůře prospívají. Zamyslíme-li se nad tímto problémem, musíme konstatovat, že se spíše lépe staráme o byt a čisté bezprašné prostředí v něm než o podmínky, v jakých žijí naše pokojové rostliny. Pod nánosem prachu se jim mnohem hůře dýchá a jejich zdravotní stav tomu pak také odpovídá. Proto výrobci přípravků pečujícíchj o pokojové rostliny přicházejí na trh s vlhčenými ubrousky Floria, které jsou zvláště vhodné pro ošetřování listů orchidejí a pokojových rostlin. Tyto ubrousky nejen, že zbaví rostliny prachu, ale zároveň jim dodají vysoký lesk a částečně je vyživí, působí totiž jako hnojivo, nenahrazují však základní výživu. Díky obsahu včelího vosku zvyšují lesk listů a také zároveň působí preventivně proti případnému výskytu škůdců.

Už je to tu zase! Nové výhony obalené mšicemi, kolem poletující molice, říkáte si, kdy už se konečně té malé havěti zbavíte vy i vaše rostliny! Nejste milovníky chemických přípravků a ctíte ekologické zásady? Pak je tu přímo pro vás a vaše rostlinstvo koncentrát na bázi přírodních látek s insekticidními účinky NATURA Rock Effect 250 ml. Insekticid účinkující na mšice, molice, třásněnky, svilušky, červce - puklice - včetně stádií, která přezimují a na korovnici. Kontaktní účinek s protipožerovým efektem (rostliny škůdcům nechutnají). Velmi dobře účinkuje na americké padlí na angreštu a rybízu.
Vhodný pro papriky, rajčata, okurky, tykve, bob, jádroviny, peckoviny, okrasné rostliny, bylinky, angrešt, rybíz, vinnou révu, jehličnaté dřeviny a chmel.
Přípravek neškodí užitečným organismům, je tedy vhodný pro ekologické zemědělství.
Aplikace postřikem, dávka 100 ml se ředí ve 3,3 – 10 l vody.

Jste zoufalí z toho, že pokaždé, když vstoupíte na zahradu plevel ve vašem trávníku i v záhonech je zase o něco vyšší a bujnější? Nezoufejte, vaši zdánlivě neřešitelnou situaci s bujícím plevelem vyřeší za vás postřikový herbicid speciálně vyvinutý k hubení odolných dvouděložných plevelů v trávnících Bofix 100 ml. Jeho účinné látky pronikají přes listy ke kořenům plevelných rostlin a způsobují postupné vadnutí plevelů, dokud nedojde k jejich úplnému odumření. Ani dešťové srážky, které přijdou po 3 hodinách od aplikace přípravku nezeslabí jeho hubící účinek. Doporučováno je provést první seč trávníku až po 10 - 14 dnech od dne aplikace přípravku. Tuto posekanou trávu nekompostujte, ale využijte ji jako mulč na zahradě, případně ji ze zahrady odstraňte. Ochranná lhůta po aplikaci činí 28 dní. Dávka 40 - 60 ml se ředí ve 4 litrech vody a vystačí na 100 m2.

Jste zoufalí z toho, že pokaždé, když vstoupíte na zahradu plevel ve vašem trávníku i v záhonech je zase o něco vyšší a bujnější? Nezoufejte, vaši zdánlivě neřešitelnou situaci s bujícím plevelem vyřeší za vás postřikový herbicid speciálně vyvinutý k hubení odolných dvouděložných plevelů v trávnících Bofix 50 ml. Jeho účinné látky pronikají přes listy ke kořenům plevelných rostlin a způsobují postupné vadnutí plevelů, dokud nedojde k jejich úplnému odumření. Ani dešťové srážky, které přijdou po 3 hodinách od aplikace přípravku nezeslabí jeho hubící účinek. Doporučováno je provést první seč trávníku až po 10 - 14 dnech od dne aplikace přípravku. Tuto posekanou trávu nekompostujte, ale využijte ji jako mulč na zahradě, případně ji ze zahrady odstraňte. Ochranná lhůta po aplikaci činí 28 dní. Dávka 40 - 60 ml se ředí ve 4 litrech vody a vystačí na 100 m2.

Je večer, tma zahaluje pomalu ale jistě vaši zahradu, vlhká zákoutí v ní se plní oranžovými a černými škůdci, kteří se rozlézají do okolí. Scéna jako z horonu? Nikoli, jedná se o běžný pohled do kterékoli podvečerní zahrady, kde večerní rosy anebo vláhy po dešti vyyužívají slimáci k tomu aby se pustili do vaší úrody. Nedovolte jim to a jejich útok na vaši úrodu včas zastavte účinným prostředkem Ferramol proti slimákům. Účinné složky železa a fosforu obsažené v tomto přípravku a běžně se vyskytující i v přírodě, zbaví vaši zahradu těchto nemilosrdných požíračů úrody ekologicky a tudíž šetrně k životnímu prostředí. Přípravek Ferramol je k dostání ve formě granulí, které jsou odolné vůči vlhkosti i dešti, jejich účinnost je tedy nenarušená a dlouhodobá. jakmile slimáci nebo ostatní plži pozřou přípravek, stáhnou se do děr a jiných úkrytů, kde hynou.