Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Zobrazené rozměry se vztahují na celou sadu.

Nakupte Podnos na dort 29,5 cm Grande ASA Selection - bílý už za 1199 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce ASA Selection si zamilujete i vy.

Nakupte Skleněný poklop 26,5 cm ASA Selection už za 985 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce ASA Selection si zamilujete i vy.

Nakupte Skleněný poklop 32 cm ASA Selection už za 1199 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce ASA Selection si zamilujete i vy.

Nakupte Nerezový podnos 13x22 cm Blomus BASIC už za 829 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Blomus si zamilujete i vy.

Nakupte Podnos 30 cm BLOCK House Doctor - černý už za 995 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce House Doctor si zamilujete i vy.

Nakupte Podnos CIAO 32 cm Leonardo už za 859 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce Leonardo si zamilujete i vy.

Nakupte Podnos 45 cm BLOCK House Doctor - černý už za 1995 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce House Doctor si zamilujete i vy.

Podnos Triangle Viego M 229 CZK  -19% 
Bambus, kromě toho že je to ekologický materiál, bylo prokázáno že je velmi funkční, snadno zpracovatelný, esteticky a extrémně trvanlivý a odolný (bambus je třikrát odolnější vůči jiných druhů dřeva). Kromě toho, bambus je lehký, šetrný k životnímu prostředí, a nepoškozuje tělu. Vzhledem k jeho anti-bakteriálním vlastnostem, bambus je materiál široce používán při výrobě kuchyňských potřeb.

Obrázek je pouze ilustrativní, avizované výrobky jsou uvedeny v sadě.