Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Lžíce bagr se šňůrkou od outdoorového výrobce Yate se skvěle hodí na turistické výlety a camping.

Turistická nerezová naběračka

Třídílná souprava příborů pro turistické večeře se čtyřmi funkcemi. Lžíce, vidlička, nůž / otvírák, vyrobené z nerezové oceli.

Ohnutá lžíce se šňůrkou. materiál: nerez hmotnost: 35 g

Vánoce jsou nejkouzelnějším obdobím v roce. I když někdy až příliš hektickým. Nezapomeňte i v době příprav relaxovat a to nejlépe se svařákem, kávou nebo čajem, který si nejvíc vychutnáte ze svého oblíbeného hrnečku. Vylaďte tuto atmosféru vánoční pohody stylovou lžičkou s věnováním radostných vánoc nejen sobě, ale i svým blízkým. Je to skvělý dárek pro maminku, babičku, dědu, tátu, kolegyně i kamarády. Prostě pro všechny, kterým přejete, aby si užili radostné vánoce. Dárková lžička s keramickým úchytem je designově sladěna i s ostatními dárky z kolekce „radostné vánoce“. Můžete tak vytvořit sadu dárků, které ocení každý. Jsou totiž praktické a milé současně. Lžičku není možné mýt v myčce. Rozměr: 3 x 17 cm materiál: nerez, keramika

Třídílná sada příborů od firmy Rockland obsahující lžíci, vidličku a nůž. Tento příbor je vyrobený z 1 mm nerezové oceli a díky jednoduchému složení nezabere mnoho místa v batohu.