Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Porcelánová souprava s nerezovým sítkem a čtyřmi šálky. Objem konvice 0,85 l, objem šálků 0,1 l.

Chcete zažít pravou ochutnávku čaje jako praví čajoví degustátoři? Pak právě pro vás je určen tento porcelánový set na ochutnávku. Set je vhodný i do myčky nádobí.


Julia – tea for one 1048 CZK  21% 

Porcelánová souprava tea for one s nerezovým sítkem. Originální design OXALIS.Objem: konvice 0,4 l, šálek 0,225 l. Souprava je vhodná do myčky na nádobí.


Porcelánová konvice s nerezovým sítkem a pokličkou. Bílé matné provedení. Doplňte konvičku o šálek Bianca, společně tvoří krásný čajový set. Objem 0,54 l. Konvička je stohovatelná.


Porcelánová konvice s nerezovým sítkem a pokličkou. Bílé matné provedení. Objem 1,1 l, vhodná do myčky na ná dobí .


Porcelánová konvice s nerezovým sítkem a pokličkou. Modré matné provedení. Objem 1,1 l.


Konvice s nerezovým sítkem, pokličkou a 4 šálky. Bílá s modrými puntíky. Objem konvice 0,7 l, šálek 0,17 l.Dostupné od poloviny listopadu 2021.


Zobrazené rozměry se vztahují na celou sadu.

S maďarským vzorem obsaženým v sérii ETNO , Vyrobeno z kostního porcelánu, který se vyznačuje přírodní krémově bílou barvou s jemným leskem a mimořádnou pevností a odolností, při zachování lehkosti a jemnosti. Linka je zdobena motivem drobného, etnické květinové výřezy v intenzivních barvách, dokonale ladí s bílým pozadím. Vše zabalené v ozdobné krabičce zdobené stejným motivem je skvělým nápadem na originální dárek.