Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Porcelánová souprava s nerezovým sítkem a čtyřmi šálky. Objem konvice 0,85 l, objem šálků 0,1 l.

Chcete zažít pravou ochutnávku čaje jako praví čajoví degustátoři? Pak právě pro vás je určen tento porcelánový set na ochutnávku. Set je vhodný i do myčky nádobí.


Julia – tea for one 989 CZK  21% 

Porcelánová souprava tea for one s nerezovým sítkem. Originální design OXALIS.Objem: konvice 0,4 l, šálek 0,225 l. Souprava je vhodná do myčky na nádobí.


Porcelánová konvice s nerezovým sítkem a pokličkou. Bílé matné provedení. Doplňte konvičku o šálek Bianca, společně tvoří krásný čajový set. Objem 0,54 l. Konvička je stohovatelná.


Zobrazené rozměry se vztahují na celou sadu.

S maďarským vzorem obsaženým v sérii ETNO , Vyrobeno z kostního porcelánu, který se vyznačuje přírodní krémově bílou barvou s jemným leskem a mimořádnou pevností a odolností, při zachování lehkosti a jemnosti. Linka je zdobena motivem drobného, etnické květinové výřezy v intenzivních barvách, dokonale ladí s bílým pozadím. Vše zabalené v ozdobné krabičce zdobené stejným motivem je skvělým nápadem na originální dárek.

Porcelánový tea for one s nerezovým sítkem a pokličkou. Konvička 0,4 l, šálek 0,25 l.

Porcelánová koncice s nerezovým sítkem z porcelánu Bone China. Porcelán "Bone China" je zářivě bílý, velice tenký a přitom velmi odolný. Konvice je vhodná do myčky na nádobí.

Originální souprava tea for one. Porcelán a sklo s nerezovým sítkem. Objem: konvice 0,6 l, šálek 0,2 l. Souprava je vhodná do myčky na nádobí.