Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Nakupte Zástěra s laclem 70x90 cm LINUM Emma - žlutá už za 650 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce LINUM si zamilujete i vy.

Nakupte Zástěra s laclem 70x90 cm LINUM Firenze - žlutá už za 795 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce LINUM si zamilujete i vy.

Nakupte Zástěra s laclem 70x90 cm LINUM Firenze - pepřová už za 795 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce LINUM si zamilujete i vy.

Nakupte Zástěra do pasu 90x90 cm LINUM Marmite - smetanová už za 595 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce LINUM si zamilujete i vy.

Nakupte Zástěra do pasu 90x90 cm LINUM Marmite - antracitová už za 595 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce LINUM si zamilujete i vy.

Nakupte Zástěra PVC PLACEMATS ASA Selection - hnědá už za 995 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce ASA Selection si zamilujete i vy.

Nakupte Zástěra PVC PLACEMATS ASA Selection - černá už za 995 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce ASA Selection si zamilujete i vy.

Zástěra Jde o steak je pravý dárek pro něj! Mistr grilu je vždy přece muž. A k tomu potřebuje pořádnou zástěru. No a kdyby náhodou nevěděl, jak steaky řádně připravit, má při sobě malou nápovědu. Dejte mu vtipný, ale i praktický dárek, který ho potěší.