Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Nakupte Zástěra s laclem 70x90 cm LINUM Emma - žlutá už za 650 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce LINUM si zamilujete i vy.

Nakupte Zástěra s laclem 70x90 cm LINUM Firenze - žlutá už za 795 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce LINUM si zamilujete i vy.

Nakupte Zástěra s laclem 70x90 cm LINUM Firenze - pepřová už za 795 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce LINUM si zamilujete i vy.

Nakupte Zástěra do pasu 90x90 cm LINUM Marmite - smetanová už za 595 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce LINUM si zamilujete i vy.

Nakupte Zástěra do pasu 90x90 cm LINUM Marmite - antracitová už za 595 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce LINUM si zamilujete i vy.

Nakupte Zástěra PVC PLACEMATS ASA Selection - hnědá už za 995 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce ASA Selection si zamilujete i vy.

Nakupte Zástěra PVC PLACEMATS ASA Selection - černá už za 995 CZK. Výrobky od kvalitního výrobce ASA Selection si zamilujete i vy.

Zástěra City Express Zástěra je modrá s potiskem rychlíku. Je vyrobena z omyvatelného materiálu. Má na přední straně 2 prostorné kapsy. Popruh přes hlavu je délkově nastavitelný. Zástěra se klasicky váže kolem těla pomocí šňůrek.

Zástěra Little Betty Zástěra je tmavě modrá s potiskem roztomilé panenky. Je vyrobena z omyvatelného materiálu. Má na přední straně 2 prostorné kapsy. Popruh přes hlavu je délkově nastavitelný. Zástěra se klasicky váže kolem těla pomocí šňůrek.

Zástěra pončo Marine Pončo je tmavě modré s námořnickým potiskem. Je vyrobeno z omyvatelného materiálu. Díky novému střihu tato zástěra chrání větší část těla. Má na přední straně 2 prostorné kapsy. Pončo se zapíná po stranách pomocí praktických druků.