Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Malý, kompaktní a prostorově úsporný: náš nový dávkovač vody střední třídy WPD 50 WS se hodí i do těch nejmenších prostor v kancelářích a čekárnách, v maloobchodě a v hotelových halách. Stroj s plynem nebo bez něj poskytuje kdykoli až 25 lidem chlazenou, čerstvou a zcela hygienickou pitnou vodu. Naše vysoce účinné kombinované filtry spolehlivě vylučují látky, jako je chlor nebo těžké kovy, nebo dokonce viry a bakterie, které jsou škodlivé nebo negativně ovlivňují chuť vody. Kombinovaný filtr, který zahrnuje filtr s aktivním uhlím a ultra filtr, zajišťuje čerstvou vodu s příjemnou chutí. CO2 láhev ani sada k připojení CO2 láhve nejsou součástí balení.

Hy-Pure-Plus-Filtr k dávkovačům vody WPD 50 / WPD 50 WS. Obsahuje filtr s aktivním uhlím a ultrafiltr.

Pro připojení standardní 425 gramové láhve CO2 k dávkovači vody WPD 50 WS: Reduktor tlaku CO2 umožňuje použití láhve s CO2, která je nezbytná pro výrobu perlivé vody. Dodávka obsahuje snadno instalovatelný nástěnný držák a připojovací hadici.

Pro připojení standardní 2 kg láhve CO2 k dávkovači vody WPD 50 WS: Reduktor tlaku CO2 umožňuje použití láhve s CO2, která je nezbytná pro výrobu perlivé vody. Dodávka obsahuje snadno instalovatelný nástěnný držák a připojovací hadici.

Čisticí sada s filtrem pro chemické čištění dávkovačů vody WPD v kombinaci s čisticími tabletami, které jsou dostupné jako samostatná položka.

Naše filtrační zařízení vody WPC 120 UF se postará při nejisté kvalitě pitné vody díky výkonnému 4stupňovému systému ultrafiltrace o vysokou bezpečnost a současně přesvědčí mimořádně jednoduchou obsluhou, instalací a údržbou. Nejrůznější částečky, mikroplast, bakterie, viry, chlor, těžké kovy a zbytky léčiv spolehlivě odstraní z vody a výrazně zlepší její chuť. Filtry, které se vyznačují dlouhou životností, nabízejí vysokou kapacitu okolo 2.500 litrů, přičemž výjimečnou výměnu filtru zvládnete díky pohodlným bajonetovým uzávěrům rychle a bez velké námahy. K provozu zařízení WPC 120 UF nepotřebujete přípojku elektrické energie, vodovodní kohoutek pro odběr přefiltrované vody je součástí dodávky.