Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Tento stylový zahradní krb oceníte zejména za chladných večerů nebo chcete-li se jen tak uvelebit u ohně. Krb se velmi jednoduše používá – stačí zapálit v krbu dřevo, pohodlně se usadit a sledovat, jak v něm tančí plameny. Disponuje velkým otvorem s roštem, takže se vám podaří rozdělat oheň i s pouhými několika polínky. Až venku začne klesat teplota, postará se o optimální výdej tepla, abyste vy i vaši hosté mohli posedět venku o něco déle. Krb je vybaven vyjímatelnou mřížkou na dřevo, jejímž prostřednictvím můžete ovládat množství přiváděného vzduchu. Správný tah kouře reguluje komín, který je součástí krbu. Včetně roštu.Krb nabízíme ve dvou barevných variantách: v rustikálně působící rezavé nebo moderní černé barvě.Barva:černárezaváVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:ocelRozměry: šířka: 56 cmhloubka: 40 cmvýška: 120 cmHmotnost:19,5 kgDodáváno v demontu.,Tento stylový zahradní krb oceníte zejména za chladných večerů nebo chcete-li se jen tak uvelebit u ohně. Krb se velmi jednoduše používá – stačí zapálit v krbu dřevo, pohodlně se usadit a sledovat, jak v něm tančí plameny. Disponuje velkým otvorem s roštem, takže se vám podaří rozdělat oheň i s pouhými několika polínky. Až venku začne klesat teplota, postará se o optimální výdej tepla, abyste vy i vaši hosté mohli posedět venku o něco déle. Krb je vybaven vyjímatelnou mřížkou na dřevo, jejímž prostřednictvím můžete ovládat množství přiváděného vzduchu. Správný tah kouře reguluje komín, který je součástí krbu. Včetně roštu.Krb nabízíme ve dvou barevných variantách: v rustikálně působící rezavé nebo moderní černé barvě.Barva:černárezaváVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál:ocelRozměry: šířka: 56 cmhloubka: 40 cmvýška: 120 cmHmotnost:19,5 kgDodáváno v demontu.

Cadac Safari Chef 30 3490 CZK  -7% 
Tento kompaktní, všestranný plynový gril váží méně než 4 kg a dodává se s nejméně čtyřmi různými povrchy pro vaření; hořák se stojanem na hrnce, BBQ rost, grilovací deska a poklice / kopule (poklička / kopule lze použít i jako hrnec).

Grilovací mřížka a grilovací deska jsou vybaveny vrstvou CADAC GreenGrill; keramický povlak pro zdravější vaření. Díky integrovanému rozdělovači tepla pod grilovacím roštem je teplo dobře rozloženo po celé varné ploše. Odnímatelná nádoba na tuk zachycuje zbytky vaření, ale zároveň chrání hořák Safari Chef před větrem, aby hořák nesfoukl. Všechny povrchy snadno vyčistíte mýdlovou vodou.

Safari Chef je k dispozici jako nízkotlaká jednotka (LP) a jako vysokotlaká jednotka (HP). Verze HP funguje přímo na plynové kartuši EN417. Kartuši jednoduše našroubujete pod přístroj a poté můžete hned začít grilovat! Verze LP funguje s hadicí a regulátorem tlaku na znovu naplnitelné plynové láhvi nebo s CADAC Power Pak.

Poznámka: Plynová láhev, regulátor tlaku a / nebo Power Pak nejsou součástí balení.

Safari Chef lze snadno vzít s sebou díky sklopným nožičkám a pohodlné tašce na přenášení. Ideální gril pro použití v kempu, na balkoně nebo v parku!
VLASTNOSTI

Lehký, přenosný plynový gril (ø 30 cm)
Skládací nohy
Vyměnitelné modulární povrchy
Včetně 4 vyměnitelných vrchních dílů
Automatické tlačítkové piezo zapalování
Včetně přenosné tašky
Včetně stojanu na hrnce, grilovací desky, ploché mřížky a pánve / kopule

TECHNICKÉ INFO

Celkový tepelný výkon: 1,8 kW
Celková průměrná spotřeba plynu: 130 g/h
Průměrný provozní tlak: 28-37 mBar

Barva podle výrobce : Black
Země původu : Čína
Typ : Plynové grily
Průměr (cm) : 30.0
Tlak : 0,028 - 0,037 bar
Varianta : HP
Výška (cm) : 39.0
Šířka (cm) : 39.0
Hloubka (cm) : 32.0
Barva : Černá
Hmotnost netto (kg) : 3.6

WMF NABĚRAČKA 799 CZK  -11% 
NABĚRAČKA - UŠLECHTILÁ OCEL 18/10 - CROMARGAN - 30 CM

WMF SBĚRAČKA 799 CZK  -13% 
SBĚRAČKA - PROFI PLUS - CROMARGAN - 30 CM

Letní sezóna v plném proudu a vy stále váháte nad koupí grilu? Nedělejte to! Představíme vám LILON, gril na dřevěné uhlí. Gril je mobilní, obsahuje dvě kolečka, která zajišťují snadnější pohyb. 
LILON je gril oválného tvaru, vyrobený z kvalitní a stabilní oceli s práškovou povrchovou úpravou v černé barvě. Doplněný je dřevěnou rukojetí v přírodní barvě, která slouží k otevírání poklopu. Samotný gril vypadá, jako by byl zabudován v praktickém stolku. Po bocích se nacházejí dvě police, které mohou sloužit jako plocha pro umístění potřebného grilovacího příslušenství a ugrilovaných pokrmů. Také v kombinaci oceli a přírodního dřeva.
V těle grilu naleznete jednu grilovací plochu v podobě mísy s grilovacím roštem. Průměr roštu je 44 cm a průměr mísy 46 cm. Pod mísou je plechový popelník, který slouží k zachytávání unikajícího popelu. Součástí vrchního poklopu je systém regulace vzduchu, tudíž lze podle potřeby regulovat průtok vzduchu.  V době grilování je třeba gril umístit ve venkovních prostorách a v bezpečné vzdálenosti od dětí a zvířat. Ve spodní části grilu se nachází odkládací prostor, který můžete použít jako zásobník na dřevo. Kromě dvou koleček se o stabilitu grilu postarají také dvě pevné nožičky. Vhodný je na samotné grilování s grilovacím tácem nebo vaření. Hmotnost grilu je 7 kg. Gril doporučujeme čistit až po vychladnutí. Barva: černáMateriál:ocel / dřevoRozměry: šířka: 107,5 cm hloubka: 46 cm výška: 97 cmtloušťka materiálu: 0,4 - 0,8 mmrozměry grilovací nádoby: 64 x 12 cmprůměr grilovací mísy: 46 cmprůměr grilovacího roštu: 44 cmvýška grilovacího roštu od země: 79,5 cmHmotnost:  7,8 kg Dodáváno v demontu. ,Letní sezóna v plném proudu a vy stále váháte nad koupí grilu? Nedělejte to! Představíme vám LILON, gril na dřevěné uhlí. Gril je mobilní, obsahuje dvě kolečka, která zajišťují snadnější pohyb. 
LILON je gril oválného tvaru, vyrobený z kvalitní a stabilní oceli s práškovou povrchovou úpravou v černé barvě. Doplněný je dřevěnou rukojetí v přírodní barvě, která slouží k otevírání poklopu. Samotný gril vypadá, jako by byl zabudován v praktickém stolku. Po bocích se nacházejí dvě police, které mohou sloužit jako plocha pro umístění potřebného grilovacího příslušenství a ugrilovaných pokrmů. Také v kombinaci oceli a přírodního dřeva.
V těle grilu naleznete jednu grilovací plochu v podobě mísy s grilovacím roštem. Průměr roštu je 44 cm a průměr mísy 46 cm. Pod mísou je plechový popelník, který slouží k zachytávání unikajícího popelu. Součástí vrchního poklopu je systém regulace vzduchu, tudíž lze podle potřeby regulovat průtok vzduchu.  V době grilování je třeba gril umístit ve venkovních prostorách a v bezpečné vzdálenosti od dětí a zvířat. Ve spodní části grilu se nachází odkládací prostor, který můžete použít jako zásobník na dřevo. Kromě dvou koleček se o stabilitu grilu postarají také dvě pevné nožičky. Vhodný je na samotné grilování s grilovacím tácem nebo vaření. Hmotnost grilu je 7 kg. Gril doporučujeme čistit až po vychladnutí. Barva: černáMateriál:ocel / dřevoRozměry: šířka: 107,5 cm hloubka: 46 cm výška: 97 cmtloušťka materiálu: 0,4 - 0,8 mmrozměry grilovací nádoby: 64 x 12 cmprůměr grilovací mísy: 46 cmprůměr grilovacího roštu: 44 cmvýška grilovacího roštu od země: 79,5 cmHmotnost:  7,8 kg Dodáváno v demontu. 

Letní sezóna v plném proudu a vy stále váháte nad koupí grilu? Nedělejte to! Představíme vám SINDO, gril na dřevěné uhlí. Takový, který navodí správnou atmosféru pro plánovanou grilovačku. 
SINDO je klasický gril obdélníkového tvaru, vyrobený z kvalitní a stabilní oceli s práškovou povrchovou úpravou v černé barvě. Tělo grilu se skládá z jedné grilovací nádoby a grilovacího roštu. Výška grilovací nádoby je 25 cm. Gril rozpálíte pomocí dřevěného uhlí. SINDO stojí pevně na čtyřech nohách. Vhodný je na samotné grilování s grilovacím tácem nebo vaření. Poskytuje dostatečně velkou grilovací plochu pro rozložení různých potravin. Jeho hmotnost je pouhých 1,8 kg, díky čemuž je manipulace s grilem snadná a jednoduchá. Během grilování je třeba umístit gril ve venkovních prostorách a v bezpečné vzdálenosti od dětí a zvířat. Není určen k používání v interiéru. Gril doporučujeme čistit až po vychladnutí. Barva: černáMateriál:ocelRozměry: šířka: 64 cm hloubka: 31,5 cm výška: 53 cmtloušťka materiálu: 0,4 - 0,8 mmrozměry grilovací nádoby: 64 x 12 cmhloubka grilovacího roštu: 31,5 cmvýška grilovacího roštu od země: 53 cmHmotnost:  2,4 kg Dodáváno v demontu. ,Letní sezóna v plném proudu a vy stále váháte nad koupí grilu? Nedělejte to! Představíme vám SINDO, gril na dřevěné uhlí. Takový, který navodí správnou atmosféru pro plánovanou grilovačku. 
SINDO je klasický gril obdélníkového tvaru, vyrobený z kvalitní a stabilní oceli s práškovou povrchovou úpravou v černé barvě. Tělo grilu se skládá z jedné grilovací nádoby a grilovacího roštu. Výška grilovací nádoby je 25 cm. Gril rozpálíte pomocí dřevěného uhlí. SINDO stojí pevně na čtyřech nohách. Vhodný je na samotné grilování s grilovacím tácem nebo vaření. Poskytuje dostatečně velkou grilovací plochu pro rozložení různých potravin. Jeho hmotnost je pouhých 1,8 kg, díky čemuž je manipulace s grilem snadná a jednoduchá. Během grilování je třeba umístit gril ve venkovních prostorách a v bezpečné vzdálenosti od dětí a zvířat. Není určen k používání v interiéru. Gril doporučujeme čistit až po vychladnutí. Barva: černáMateriál:ocelRozměry: šířka: 64 cm hloubka: 31,5 cm výška: 53 cmtloušťka materiálu: 0,4 - 0,8 mmrozměry grilovací nádoby: 64 x 12 cmhloubka grilovacího roštu: 31,5 cmvýška grilovacího roštu od země: 53 cmHmotnost:  2,4 kg Dodáváno v demontu. 

Primus Aeril 2190 CZK  -8% 
Aeril Small má všechny chytré funkce jako Primus Aeril Large, ale v menším formátu. Robustní nohy a masivní design jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou ideální pro použití s přiloženým grilovacím roštem nebo standardními hrnci a pánvemi. Kompaktní, naplocho skládací formát usnadňuje přepravu v přiložené tašce nebo standardním batohu, takže budete vždy připraveni vařit u táboráku.

Včetně plynu: Ne

Hmotnost netto (kg) : 1.2
Hloubka (cm) : 26.2
Barva : Stříbrná
Země původu : Estonsko
Výška (cm) : 17.9

Je vhodný pro Koš na oheň Cozy M.

Cadac Carri Chef 2 7590 CZK  -12% 
nylonová, tepelně odolná rukojeťplynový hořák (0-3,7 kW) se snadnou, přesnou a variabilní regulací teplaautomatické piezo zapalování - rychlé a snadné zapálenítělo grilu s vrstvou porcelánového smaltunohy z eloxovaného hliníkuodkládací plastová plocha ve spodní části grilukompletní sada obsahuje základní modul grilu (nohy, odkládací plastová plocha a těleso hořáku s ovládáním), poniklovaný stojan pod hrnec (Ø 46 cm), grilovací desku (Ø 46 cm), pánev Skottel a víko griluurčeno pro kontaktní grilování, smažení a vařenípřipojení na propanbutanové láhve (regulátor není součástí balení)přenosná a ukládací taška v ceněTechnické údajeRozměry sestaveného grilu: Ø 69,6 cm x výška 93,4 cmRozměry grilovací plochy: Ø grilovací desky 46 cmRozměry hořáku: Ø 13,2 cmVýkon: 3,7 kWSpotřeba: 270 g plynu / hod. při maximálním výkonuHmotnost: 13 kg
Průměr (cm) : 46.0
Země původu : Čína
Typ : Plynové grily
Barva podle výrobce : Black
Barva : Černá
Výška (cm) : 93.4
Varianta : BBQ Combo
Hmotnost netto (kg) : 13.0

Cadac Safari Chef 30 3490 CZK  -7% 
Tento kompaktní, všestranný plynový gril váží méně než 4 kg a dodává se s nejméně čtyřmi různými povrchy pro vaření; hořák se stojanem na hrnce, BBQ rost, grilovací deska a poklice / kopule (poklička / kopule lze použít i jako hrnec).

Grilovací mřížka a grilovací deska jsou vybaveny vrstvou CADAC GreenGrill; keramický povlak pro zdravější vaření. Díky integrovanému rozdělovači tepla pod grilovacím roštem je teplo dobře rozloženo po celé varné ploše. Odnímatelná nádoba na tuk zachycuje zbytky vaření, ale zároveň chrání hořák Safari Chef před větrem, aby hořák nesfoukl. Všechny povrchy snadno vyčistíte mýdlovou vodou.

Safari Chef je k dispozici jako nízkotlaká jednotka (LP) a jako vysokotlaká jednotka (HP). Verze HP funguje přímo na plynové kartuši EN417. Kartuši jednoduše našroubujete pod přístroj a poté můžete hned začít grilovat! Verze LP funguje s hadicí a regulátorem tlaku na znovu naplnitelné plynové láhvi nebo s CADAC Power Pak.

Poznámka: Plynová láhev, regulátor tlaku a / nebo Power Pak nejsou součástí balení.

Safari Chef lze snadno vzít s sebou díky sklopným nožičkám a pohodlné tašce na přenášení. Ideální gril pro použití v kempu, na balkoně nebo v parku!
VLASTNOSTI

Lehký, přenosný plynový gril (ø 30 cm)
Skládací nohy
Vyměnitelné modulární povrchy
Včetně 4 vyměnitelných vrchních dílů
Automatické tlačítkové piezo zapalování
Včetně přenosné tašky
Včetně: stojan na hrnce, mřížka na grilování, plochá mřížka a pánev / kupole

TECHNICKÉ INFO

Celkový tepelný výkon: 1,8 kW
Celková průměrná spotřeba plynu: 130 g/h
Průměrný provozní tlak: 28-37 mBar

Hmotnost netto (kg) : 3.6
Tlak : 0,028 - 0,037 bar
Hloubka (cm) : 32.0
Typ : Plynové grily
Šířka (cm) : 39.0
Barva : Černá
Země původu : Čína
Barva podle výrobce : Black
Výška (cm) : 39.0
Varianta : LP
Průměr (cm) : 30.0