Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Zahradní kotlový gril Landmann 47 cm


 


Pokud rádi grilujete na dřevěném uhlí, tak dobře vybavený a snadno ovladatelný kotlový gril Landmann je pro vás to pravé. Snadno pohostíte své nejbližší přátele nebo rodinu a gril má vše, co potřebujete pro přípravu chutného grilovaného pokrmu. Stabilní konstrukci z oceli, víko i topeniště ošetřené kvalitním smaltem (ne pouze lakem), nastavitelné ventilační otvory, odnímatelný popelník a modulární grilovací rošt.


Madla jsou opatřena na dotek příjemnými držáky. Ve spodní části grilu je praktická drátěná odkládací polička. Gril je vybaven dvěma kolečky pro snadný transport zahradního grilu.

 

Přednosti produktu:
- Větrací otvor ve víku

- Sběrač popela

- Úložný prostor pod grilem

- Modulární grilovací rošt

- Smaltované víko a topeniště

- Dvě kolečka pro snadný transport
 

Technické parametry:
- Průměr roštu: 43 cm

- Grilovací rošt: Pochromovaný modulární rošt z lisovaného plechu

- Rozměry sestaveného grilu: 63 x 92 x 52 cm

- Hmotnost: 8 kg

Campingaz Plancha BF LX 7790 CZK  -13% 
Přenosný plynový gril Campingaz Plancha BF LX


 

Přenosný gril nové generace Campingaz Plancha BF LX s patentovanou technologií hořáků Blue Flame, která zajišťuje rovnoměrné rozložení teploty po celé grilovací ploše.

Plancha způsob grilování, dlouhou dobu známý ve středomoří, se stále více rozšiřuje i do vnitrozemí. A to především díky jednoduché obsluze, efektivním výsledkům a kompaktnímu provedení.

Gril Plancha je vhodný na balkon, terasu nebo na cesty a výborně poslouží při přípravě pokrmů, které nepotřebují příliš času na přípravu a také se obejdou bez aktivního požití víka. To slouží pouze jako zábrana proti větru a ochrana proti znečištění při uskladnění grilu. Mořské plody, ryby, zelenina, ale i steaky na Planche připravíte výborně.

I čištění je o poznání snadnější. Stačí nečistoty stáhnout ocelovou škrabkou do kalíšku pod grilem, plochu setřít ubrouskem a je to. Stručně řečeno: rychlé, zdravé a snadné grilování kdykoli a kdekoli!

K připojení plynové lahve použijte vždy prověřenou připojovací sadu Campingaz.

 

BlueFlame hořáky


Patentované hořáky Campingaz® s modrým plamenem Blue Flame pro grily Plancha poskytují dokonale vyváženou distribuci tepla po celé grilovací ploše. Dva široké hořáky jsou umístěny 6 mm pod kvalitní litinovou deskou a tím zajišťují optimální teplotu pro přípravu pokrmů.


 

Instastart zapalování pro plynové grily


Unikátní elektronické zapalování. Jednoduše stisknete ovládací knoflík a otočíte. V tu chvíli se sepne osvětlovací systém knoflíků, který je speciálně navržený pro grily Campingaz. K zapálení vašeho grilu jednoduše stiskenete knoflík a otočíte jím.


 

Přednosti produktu
- 2 nezávislé hořáky s technologií Blue Flame

- Pohodlná regulace teploty

- Elektronické zapalování (baterie jsou součástí balení)

- Kompaktní rozměry

- Ideální na balkon nebo cestování

- Obslouží najednou až 12 osob

- Výškově nastavitelné nožičky

- Vyjímatelný kalíšek pro sběr odkapávacího tuku a snadnou údržbu
 

Technické parametry
- Grilovací plocha: 2400 cm2

- Výkon: 6000 W

- Rozměry grilovací plochy: 60 x 40 cm

- Materiál hořáků: aluminizovaná ocel

- Materiál grilovacího tálu: smaltovaná litina

- Zapalování: elektronické

- Rozměry: 65,4 x 49,6 x 15,5 cm

- Spotřeba plynu: 546 cm

- Zdroj energie: PB lahev

- Hmotnost: 23 kg
 

Naše tipy pro bezpečný provoz


Po připojení PB lahve ideálně otestujte těsnost spojů mýdlovou vodou
Zažehnutí hořáků provádějte s otevřeným víkem grilu
Po grilování PB lahev uzavřete ještě před uzavřením knoflíků, aby došlo k vyprázdnění plynu i z oběhu
 

Pro připojení grilu k 5 a 10 kg PB lahvím doporučujeme připojovací sadu Campingaz® (regulátor, hadice, sponky), kterou od nás obdržíte ZDARMA jako dárek. Upozorňujeme, že v případě zakoupení neoriginální připojovací sady, může docházet k únikům plynu v okolí spoje. Na vady vzniklé použitím neoriginální připojovací sady se nevztahuje reklamace. Pro připojení k 2 kg PB lahvi je potřeba dokoupit ještě odtlačný ventil.

Plynový gril G21 Oklahoma BBQ Premium + Připojovací sada ZDARMA


 

Renomovaná firma G21 je výrobcem zahradních potřeb a to včetně zahradních grilů. Plynový gril G21 Oklahoma BBQ Premium je jasnou volbou pro rodiny, které chtějí grilovat v jakémkoliv počasí a v jakýkoliv denní čas. Díky plynovým hořákům je grilování ještě jednodušší, než kdy bylo a vy se vyhnete dlouhým přípravám s vhodným grilovacím dřevem nebo uhlím.

Společnost G21 vsadila na kvalitní nerezový povrch, pevnost, odolnost a spolehlivost poctivé litiny. Litinový rošt a litinový plát je doplněn systémem Flame Tamer, který prodlužuje životnost tří nerezových hořáků s elektrickým zapalováním a plynovou regulací. Každý z těchto tří hořáů je dimenzovaný na maximální výkon 3,5 KW.

Pro plynovou láhev je připraven prostor pod grilovací plochou a díky připojovacímu redukčnímu ventilu je připojení této plynové lahve jednodušší než kdy předtím. Výrobce doporučuje maximální váhu této lahve až do 15 kg. 

 

Hlavní přednost:
- Odkládací poličky

- Systém Flame Tamer, pro dlouhou životnost hořáků

- Vestavěný teploměr

- Kolečka pro snadnou manipulaci

- Hořáky z kvalitní nerezové litiny

- Odklápěcí víko

- Odkapávací miska
 

Technické parametry:
- Hořáky: 3 x 3,5 kW

- Celkový výkon: 10,5 kW

- Materiál: nerez

- Rozměr grilovací plochy: 2 640 cm2

- Grilovací prostor: 58 x 43 cm

- Rozměry grilu: 128 x 110 x 57 cm
 

Pro připojení grilu k 5 kg a 10kg PB lahvi doporučujeme připojovací sadu G21 (regulátor, hadice, sponky), kterou od nás obdržíte ZDARMA. Upozorňujeme, že v případě zakoupení neoriginální připojovací sady, může docházet k únikům plynu v okolí spoje. Na vady vzniklé použitím neoriginální připojovací sady se nevztahuje reklamace.

Zahradní kotlový gril Landmann 40 cm


 


Pokud rádi grilujete na dřevěném uhlí, tak dobře vybavený a snadno ovladatelný kotlový gril Landmann je pro vás to pravé. Snadno pohostíte své nejbližší přátele nebo rodinu a gril má vše, co potřebujete pro přípravu chutného grilovaného pokrmu. Stabilní konstrukci z plechu, víko i topeniště ošetřené kvalitním smaltem (ne pouze lakem), nastavitelné ventilační otvory, pochromovaný plechový rošt.


Madla jsou opatřena na dotek příjemnými držáky. Ve spodní části grilu je praktická drátěná odkládací polička. Gril je vybaven dvěma kolečky pro snadný transport zahradního grilu.

 

Přednosti produktu:
- Větrací otvor ve víku

- Úložný prostor pod grilem

- Smaltované víko a topeniště

- Dvě kolečka pro snadný transport
 

Technické parametry:
- Průměr roštu: 37,5 cm

- Grilovací rošt: Pochromovaná rošt z lisovaného plechu

- Rozměry sestaveného grilu: 40,5 x 66 x 44 cm

- Hmotnost: 3,3 kg

Campingaz 3 Series Select S 13983 CZK  -12% 
Gril Campingaz 3 Series Select S


 

Zahradní plynový gril Gril Campingaz 3 Series Select S se třemi inovativními Blue Flame hořáky z nerezové oceli a bočním vařičem pro přípravu omáček a příloh. Součástí je litinový Culinary Modular rošt. Nová technologie tohoto grilu umožnila odstranit rozptylovače tepla, které slouží zároveň jako ochrana hořáků, ochrana hořáků je zabudovaná přímo v roštech grilovací plochy.

Nový unikátný čistící systém InstaClean® AQUA vám ještě více zpříjemní čistění grilu, pomůže připravit vaše pokrmy ještě šťavnatější a markantně omezuje zpětné vznícení šťáv na váš grilovaný pokrm. Do odpadní zásuvky nalijete vodu, cca 1l, ta vám pomůže nejen při snadnějším čistění grilu, ale zvlhčí celý grilovací prostor. Zásuvku pak vypustíte do jakékoliv misky, nečistoty vylijete a odpadní zásuvku vytřete hadrem.

Pomocí ovládacích knoflíků a teploměru ve víku lze pohodlně regulovat teplotu. Dva boční stolky z toho jeden sklopný.

Nový Push2Fold systém sklápění stolků umožní pohodlně stolky sklopit a zajistit. Plný přední kryt s poličkou na koření, v těle grilu můžete uskladnit i 10 kg PB lahev.

 

Přednosti produktu
- 3 inovativní Blue Flame hořáky

- Litinový tál a rošt Culinary Modular

- Čistící systém InstaClean AQUA

- Postranní odkládací stolek a přední dvířka s úložným prostorem

- Postranní hořák pro přípravu omáček

- Pohodlná regulace teploty

- Teploměr v poklopu

- Vyklápěcí rošt pro pozvolné grilování a ohřívání

- Piezo zapalování
 

Technické parametry
- Příkon hořáků: 10,2 + 2,3 kW

- Spotřeba plynu: 741 + 167 g/h

- Grilovací plocha: 2800 cm2

- Rozměr grilovací plochy: 46 x 61 cm

- Grilovací rošt a tál: litina se smaltovanou povrchovou úpravou

- Rozměry sestaveného grilu: 146 x 70 x 148 cm

- Zdroj energie: PB lahev 5 kg nebo 10 kg

- Hmotnost: 59 kg
 

Naše tipy pro bezpečný provoz


Po připojení PB lahve ideálně otestujte těsnost spojů mýdlovou vodou
Zažehnutí hořáků provádějte s otevřeným víkem grilu
Po grilování PB lahev uzavřete ještě před uzavřením knoflíků, aby došlo k vyprázdnění plynu i z oběhu
 

Pro připojení grilu  k 5 kg a 10kg PB lahvi doporučujeme připojovací sadu Campingaz® (regulátor, hadice, sponky), kterou od nás obdržíte ZDARMA jako dárek. Upozorňujeme, že v případě zakoupení neoriginální připojovací sady, může docházet k únikům plynu v okolí spoje. Na vady vzniklé použitím neoriginální připojovací sady se nevztahuje reklamace. Pro připojení k 2 kg PB lahvi je potřeba dokoupit ještě odtlačný ventil.

Campingaz 3 Series Premium S 13983 CZK  -12% 
Gril Campingaz 3 Series Premium S


 

Zahradní plynový gril Gril Campingaz 3 Series Premium S se třemi inovativními Blue Flame hořáky z nerezové oceli a bočním vařičem pro přípravu omáček a příloh. Součástí je litinový Culinary Modular rošt. Nová technologie tohoto grilu umožnila odstranit rozptylovače tepla, které slouží zároveň jako ochrana hořáků, ochrana hořáků je zabudovaná přímo v roštech grilovací plochy.

Nový unikátný čistící systém InstaClean® AQUA vám ještě více zpříjemní čistění grilu, pomůže připravit vaše pokrmy ještě šťavnatější a markantně omezuje zpětné vznícení šťáv na váš grilovaný pokrm. Do odpadní zásuvky nalijete vodu, cca 1l, ta vám pomůže nejen při snadnějším čistění grilu, ale zvlhčí celý grilovací prostor. Zásuvku pak vypustíte do jakékoliv misky, nečistoty vylijete a odpadní zásuvku vytřete hadrem.

Pomocí ovládacích knoflíků a teploměru ve víku lze pohodlně regulovat teplotu. Dva boční stolky z toho jeden sklopný.

Nový Push2Fold systém sklápění stolků umožní pohodlně stolky sklopit a zajistit. Přední kryt je tvořen dvěma dvířky a v těle grilu můžete uskladnit i 10 kg PB lahev.

 

Přednosti produktu
- 3 inovativní Blue Flame hořáky

- Litinový tál a rošt Culinary Modular

- Čistící systém InstaClean AQUA

- Postranní odkládací stolek a přední dvířka s úložným prostorem

- Postranní hořák pro přípravu omáček

- Pohodlná regulace teploty

- Teploměr v poklopu

- Vyklápěcí rošt pro pozvolné grilování a ohřívání

- Piezo zapalování
 

Technické parametry
- Příkon hořáků: 10,2 + 2,3 kW

- Spotřeba plynu: 741 + 167 g/h

- Grilovací plocha: 2800 cm2

- Rozměr grilovací plochy: 46 x 61 cm

- Grilovací rošt a tál: litina se smaltovanou povrchovou úpravou

- Rozměry sestaveného grilu: 146 x 70 x 148 cm

- Zdroj energie: PB lahev 5 kg nebo 10 kg

- Hmotnost: 59 kg
 

Naše tipy pro bezpečný provoz


Po připojení PB lahve ideálně otestujte těsnost spojů mýdlovou vodou
Zažehnutí hořáků provádějte s otevřeným víkem grilu
Po grilování PB lahev uzavřete ještě před uzavřením knoflíků, aby došlo k vyprázdnění plynu i z oběhu
 

Pro připojení grilu  k 5 kg a 10kg PB lahvi doporučujeme připojovací sadu Campingaz® (regulátor, hadice, sponky), kterou od nás obdržíte ZDARMA jako dárek. Upozorňujeme, že v případě zakoupení neoriginální připojovací sady, může docházet k únikům plynu v okolí spoje. Na vady vzniklé použitím neoriginální připojovací sady se nevztahuje reklamace. Pro připojení k 2 kg PB lahvi je potřeba dokoupit ještě odtlačný ventil.

Campingaz 4 Series Select S 13983 CZK  -28% 
Gril Campingaz 4 Series Select S


 

Zahradní plynový gril Gril Campingaz 4 Series Select S se čtyřmi inovativními Blue Flame hořáky z nerezové oceli a bočním vařičem pro přípravu omáček a příloh. Součástí je litinový Culinary Modular rošt. Nová technologie tohoto grilu umožnila odstranit rozptylovače tepla, které slouží zároveň jako ochrana hořáků, ochrana hořáků je zabudovaná přímo v roštech grilovací plochy.

Nový unikátný čistící systém InstaClean® AQUA vám ještě více zpříjemní čistění grilu, pomůže připravit vaše pokrmy ještě šťavnatější a markantně omezuje zpětné vznícení šťáv na váš grilovaný pokrm. Do odpadní zásuvky nalijete vodu, cca 1l, ta vám pomůže nejen při snadnějším čistění grilu, ale zvlhčí celý grilovací prostor. Zásuvku pak vypustíte do jakékoliv misky, nečistoty vylijete a odpadní zásuvku vytřete hadrem.

Pomocí ovládacích knoflíků a teploměru ve víku lze pohodlně regulovat teplotu. Dva boční stolky z toho jeden sklopný.

Nový Push2Fold systém sklápění stolků umožní pohodlně stolky sklopit a zajistit. Plný přední kryt s poličkou na koření, v těle grilu můžete uskladnit i 10 kg PB lahev.

 

Přednosti produktu
- 4 inovativní Blue Flame hořáky

- Litinový tál a rošt Culinary Modular

- Čistící systém InstaClean AQUA

- Postranní odkládací stolek a přední dvířka s úložným prostorem

- Postranní hořák pro přípravu omáček

- Pohodlná regulace teploty

- Teploměr v poklopu

- Vyklápěcí rošt pro pozvolné grilování a ohřívání

- Piezo zapalování
 

Technické parametry
- Příkon hořáků: 12,8 kW + 2,3 kW

- Spotřeba plynu: 1320 + 167 g/h

- Grilovací plocha: 3300 cm2

- Rozměr grilovací plochy: 46 x 72 cm

- Grilovací rošt a tál: litina se smaltovanou povrchovou úpravou

- Rozměry sestaveného grilu: 157 x 70 x 148 cm

- Zdroj energie: PB lahev 5 kg nebo 10 kg

- Hmotnost: 59 kg
 

Naše tipy pro bezpečný provoz


Po připojení PB lahve ideálně otestujte těsnost spojů mýdlovou vodou
Zažehnutí hořáků provádějte s otevřeným víkem grilu
Po grilování PB lahev uzavřete ještě před uzavřením knoflíků, aby došlo k vyprázdnění plynu i z oběhu
 

Pro připojení grilu  k 5 kg a 10kg PB lahvi doporučujeme připojovací sadu Campingaz® (regulátor, hadice, sponky), kterou od nás obdržíte ZDARMA jako dárek. Upozorňujeme, že v případě zakoupení neoriginální připojovací sady, může docházet k únikům plynu v okolí spoje. Na vady vzniklé použitím neoriginální připojovací sady se nevztahuje reklamace. Pro připojení k 2 kg PB lahvi je potřeba dokoupit ještě odtlačný ventil.

WMF NABĚRAČKA 798 CZK  -11% 
NABĚRAČKA - UŠLECHTILÁ OCEL 18/10 - CROMARGAN - 30 CM

WMF LŽÍCE CEDICÍ 798 CZK  -13% 
LŽÍCE CEDICÍ - PROFI PLUS - CROMARGAN - 30 CM

Je vhodný pro Koš na oheň Cozy M.