Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Spyderco je brusný kámen s ultrajemnou zrnitostí, vyrobený z ultratvrdého keramického materiálu na bázi oxidu hlinitého. Používá se jako tradiční brusný kámen, při používání nevyžaduje maziva, jako je olej nebo voda.

Jeho široký, rovný povrch je ideální pro profesionální dokončování a broušení širokých hran nástrojů, dřevoobráběcích strojů a všech typů nožů. Lze jej snadno omýt čistícím prostředkem, drátěnkou a vodou.

Tento kámen o rozměrech 5 x 20,3 cm se dodává v černém polymerovém obalu s protiskluzovými nožičkami.
Barva: Černá
Barva podle výrobce: Black
Země původu: USA
Délka: 20,3 cm
Šířka: 5 cm
Hmotnost: 600 g

Kvalitní brusný kámen střední zrnitosti 1000, ideální na přebroušení již vytvarovaného ostří. Je vybaven protiskluzovou pryžovou podložkou, která zaručuje bezpečnost při ostření. Kámen je vhodný pro broušení pod vodou nebo olejem. Materiál: Korund, Rozměry: 180 x 60 x 14 mm
Země původu: Čína

Diamantový/keramický brusný kámen. Sestává z jemného diamantového kamene (25 mikronů) a velmi speciálního keramického kamene, vyrobeného ze syntetických safírů. Výhodou těchto materiálů je, že i když se opotřebují, budou stále udržovat svůj plochý tvar, což je důležité při ostření nože. Pro broušení nepotřebujete žádné mazivo, po použití kamene ho stačí očistit vodou a tekutým mýdlem. Kožená kapsa je součástí balení. Rozměry: 7 x 32 x 100 mm. Hmotnost: 65 g.
Země původu: Čína

Sada brusných kamenů je díky trojúhelníkovému průřezu vhodná i na broušení zubatého ostří. Kromě toho se na kamenech nachází drážka, pomocí které se brousí rybářské háčky nebo šipky.
Země původu: USA

Keramický brusný kámen. Kámen sestává ze super jemného keramického kamene (bílá strana, 0,1 mikronu) a keramického kamene vyrobeného ze syntetických safírů (tmavě šedá, 1 mikron). Pro broušení nepotřebujete žádné mazivo, po použití kamene ho stačí očistit vodou a tekutým mýdlem. Kožená kapsa je součástí balení. Rozměry: 32 x 100 mm. Hmotnost: 51 g.
Země původu: Čína

Opinel Sheath Chic Black 800 CZK  29% 
Kožené pouzdro s poutkem na opasek, pro bezpečné uložení nože N ° 08. Černá barva.
Barva: Černá
Země původu: Francie

Perfektní pouzdro pro outdoorové aktivity
Syntetické pouzdro velikosti XL je vhodné pro nože N°12, Explore N°12 and Saw N°12. Pouzdro má poutko na zavěšení, poutko na opasek a zavírání na knoflík.
Barva: modrá
Země původu: Francie

Kompaktní systém na broušení nožů vyvinutý pro různé typy čepelí nožů, nůžek, nebo jiných nástrojů. Je vyroben z oceli, díky čemuž je pevný a odolný. Systém je možné připevnit ke stolové desce nebo jinému povrchu díky speciálním šroubům. Nože se upevnňujú pomocí upínacího plechu. Ten zajišťuje pevné upnutí a zabraňuje tak poranění. Sada obsahuje čtyři brusné kameny s různými úrovněmi granulace.
Země původu: Čína

Bruska pro jemné broušení se postará že čepel vašich nožů bude ostrá jako břitva během několika vteřin. Jednoduché zacházení zabezpečí technologie X - Cross, která se přizpůsobí každé čepeli. Brusné tyče jsou vyrobeny z extrémně tvrdého wolfram - karbidu, tvrdšího než ocel a titan. Jsou tak extrémně odolné a trvanlivé. S bruskou nabrousíte a vyleštíte všechny druhy nožů jako profesionál.
Země původu: Čína